Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
No to je z toho šílenyho počasí ty vole tak jsem z toho tak otravena no strašny! tak aspon že snad zuzka je ok! adrianka jede zítra s honzou taky do chorvatska tak snad budou mít dobry počasí! ted se to tam má taky nějak kazit ma pršet ale nevím jestli zrovna tam, nio snad ne. my se taky modlíme aby jsme měli hezky!
Odpovědět
Já myslím že ano i když ono to teď stím počasím je všude hrozné,ale budu věřit že budete mít pěkně.
Odpovědět
snad jo já jsem rada že ti vyšla ta mikulášská musíš byt štastná vid. ;-)
Odpovědět
To jsem a moc konečně jsme spokojený, je to opravdu nádhera. majitel moc příjemný chlapík a hlavně nám hodně poradil a vyslechl naše přání a tak to má být.
Odpovědět
jasny to víš že jo a žádny uvidíme počkame ja čas vid, to je dobře že vám poradil a snaží se asi si zákazníka váží !!!
Odpovědět
Zdení měj se musím počítat pokladnu. Dobrou noc pa pa
Odpovědět
ty taky a hezky sny. pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Věruš já tu šířku měla danou,protože ty papíry, co jsem si koupila už takhle byly a pak jsem prostě potřebovala z jednoho papíru udělat dvě jmenovky,tak jsem to musela takhle rozměřit. Měla jsem ty obdélníkové poločtvrtky,jak jsem Tobě nebo Monče jednou fotila. Jo Kačí díky za info o těch motýlcích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Simčo ten hnusne pošťák nepřišel! tak jsem šla na poštu já ]-( a dali mi jen ty čočky :-( ,tak snad zase zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
jé a já dneska řekla Zdendovi o té paní Baladový a on mě akorát sprdnul,proč se mu bojím říct takovou hloupost a že nám chtěl stejně nějakého fotografa sehnat,ale pro mě jako překvápko,když viděl,jak jsem z toho smutná.ufff já se mu to fakt bála říct,že bude mít haldu keců
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky na dovolenou!!!!!! ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vyhrála jsem pro změnu na aukru :-D tričko me to you,teda vůbec nevím kam ho budu nosit,asi jen doma,ale když já ho prostě musela mít :-| a mají ještě nádherné povlečení me to you,ale docela drahé a ještě udělali sheepworld svatební kolekci,tak jsem úplně mimo,protože sbírám ovečky a teď to všechno strašně potřebuji a ono je to strašně drahý a nesmyslný :-( ach jo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já si prostě chtěla jenom pokecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Baru, pošleš mi prosím odkaz na ty věci Me to you? Děkuji... Jinak jsem si asi natrhla ucho-jsem ho tak dlouho mnula, až mě tam něco začalo štípat a Kuba říkal, že tam mám krev. Pěkně to štípe :-( Jsem to tele...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... astri - to vis, toho se dá pochytit, když máš dobrou učitelku.. :-D holky , na mě taky něco asi leze, ale snad hned sleze...boli me nos a slzi oci, tak se bojim, aby to nebyly dutiny...pro jistotu jsem uz vypla v aute klimatizaci... :-D dneska je to ale lepsi nez to bylo vcera, vecer si jeste nahreju celo a dam si inhalaci... :-) a jinak zpráva číslo 1 : už jen 2 dny do práce a letííííímmmmmeeeee......:-DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) jé Kačí,tak snad se z toho dostaneš! vy všechny marodíte :-| Moni na to není odkaz nebo by bylo,ale habakuk,prostě si zadej na aukru me to you,pak mám na ten sheepworld,ale to tě asi nezajímá.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Barčo, věcí je moc krásných, ale některé mi přijdou přehnaně drahé, ale povlečení je moc hezké... Jé, Kačko, Vy se máte... se budete opalovat, užívat si to :-) Konečně oddych, co? A kam že nakonec letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky monco..:) no tesime strasne moc..:) nakonec na maledivy...na ostrov biyadhoo... ma asi 400x 800 metru...:) to za vecer obejdeme 3x...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to zní romanticky :-) Tak si to tam hezky užijte, ale to si užijete i bez mého přání :-). Pošlete nám holčinám z BRMS pohled? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste nevim, myslim, ze nez dorazi, tak budu zpatky... :-D pak vam ukazu fotky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budeš hodná x-) To je zase den, někam se zahrabat a spát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
monco, presne tak, rano bylo plno prace, aspon toé ale zase uteklo... ted mam trochu volneji, ale jeste me porad boli ta palice, pri predklonu uplne zavrat...:( inhaluju hermankovy caj s matou...:)
Odpovědět
Ahojky holky nějak dnes nestíhám, koukám je 11hodin a vedle PC mám hromadu apírů, ketré musím dnes ještě udělat abych uzavřela týden. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simčo tak makej, makej... :-D :-p
Odpovědět
Čau holky, Kačko, dovolená zní suprově! My jsme si to naše cestování po Norsku teď taky parádně užili. Zkusím dát co nejdřív na net fotky, ale teď musím především vyřešit do prázdnin školu, protože tu doháním celý semestr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, vy to tady teda dneska zanedbavate... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tady to je nějaké mrtvé :-( My dneska měli jet ráno na výlet, ale měla jsem děsnou motanici-asi tlakem to bylo a tak jsme nejeli. A copak se nestalo? Opět nás vytopila ta dupající sousedka, za půl roku to je z jejich bytu již po 3. Tentokráte se teda přišla omluvit, ale teklo nám to v kuchyni, pak v koupelně v podhledu a vedle koupelny. Super :-D já už se fakt musím smát, protože bych se jinak asi zbláznila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, to máš tedy pravdu, tady je mrtvo. :-) Takový sousedy bych fakt chtěla mít, jak se může stát třikrát za sebou vás vytopit? To má špatnou pračku nebo je sklerotická vypínat vodu nebo co? Bych se asi už docela rozčílila, to přeci není možný. Jsem dneska konečně začala dělat na jmenovkách, karton už mám nastříhaný a začnu dělat na vnitřku.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, poprvé jim to kapalo v ložnici z topení, že se jim omylem uvolnil kohoutek. Pak u nich rupla v šachtě trubka a jak více splachovali (malovali), tak ty s**čky (a taky zelená voda z toho malování) stříkala u nás v šachtě a zjistili jsme to asi 2 minuty před tím, než k nám přijela návštěva na oběd a dneska jsme měli být na výletě, takže štěstí, že mi bylo ráno blbě a nejeli jsme. Dneska měla povolený přívod vody k pračce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?