Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky nám úplně odešla televize ;-( :-( ,tak mám na noťasu pár programů,ach jo. Ale před chvílí volal brácha,že pro nás stejně měl vymyšlenou jako dar novou plazmu :-) ,tak to holt budeme muset ještě přes měsíc vydržet.Akorát musím zatajit Zdendovi,že tam jdou naladit i ty sport.kanály :-D
Odpovědět
ahojky holky tak u nás nic nového aní ohledně svatby nějak jí poslední dobou neřeším je mi to fuk, mám nějaké naladičky :-| .jen děláme po domácku oznámení, nic moc pak ukážu až bude hotové
Odpovědět
Ahojky Zdení, i po domácky vyrobené oznámení je krásné. Hezčí než to objednané, protože máš snahu a ta se cení. :-)
Odpovědět
děkuju simčo jsi hodná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, my také máme domácky vyrobené... Barčo, téda, plazma, jo? Tak to my od bráchy dostaneme asi jen něco nalého, přeci jen si financují svoji svatbu a od Kubovýho bráchy asi nic a od sestry s přítelem asi pánvičku. Simčo, mně taky říkali, že tam něco mají, ale nevím, v jakém to je stavu a prostě chci to svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, copak se děje?
Odpovědět
Zdení nemáš zač, píšu jen to co si myslím. Mončo, to je pravda že nevím v jaké stavu ty věci mají,ale když jsem viděla jak tam zdobili stoly pro svatbu druhý den tak jsem jen čuměla a moje slova byli.TO JE NÁDHERA.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je krása :-) To budete mít super... Už se těšíš? ;-)
Odpovědět
Já těším moc až si říkám že bych se těšit neměla. Protože většinou když se na něco těším dopadne to strašně. Takže holky já se netěším...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak to je super! nám to nakonec také mohlo odpadnout,ale já už si všechno nakoupila :-| ,ale co... Moni já vůbec nevím,jestli něco od někoho dostanem,já ani nic nechci,stejně se mi sem nic nevejde,ale když to brácha sám řekl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale potěšilo by to, co? Však my to taky neděláme jen kvůli darkům... :-) Děvčata, loučím se, jde sem Kuban. Hezký zbytek večera a dobrou noc, až půjdete na kutě.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni určo to bude krásné!!! my máme teda objednané,ale zase všechno ostatní si dělám sama :-) a navíc já bych teda iznámení nezvládla :-| , jsi šikulka!
Odpovědět
Článek se načítá
No kdo by odmítl plazmovku, mě by se tam nevešla,ale brala bych jí všema deseti. Akorát y jsme museli probourat zdi až k sousedům abych s toho obrazu něco měla.
Odpovědět
Ahoj holky! Hlásím se opět z ČR. Mám mraky práce, ale pokusím se vás dočíst :-)
Odpovědět
Ahojky cizinko, tak jak se aklimatizuješ v ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
no my bychom chtěli tu jak jde přidělat na strop,protože normálně z TV nic nemáme,Abbé si nám chodí naschvál stoupat před obraz 8-( Ale také nechceme nějakého obra,máme 2+0! Jé a já píšu z pelíšku a koukám na krimi, taky to má své výhody :-)
Odpovědět
Jak píšu, padá tu na mě fůra práce. Ale včera jsme byli v TP zkusit snubáky a krásně sedí a cenově to asi bude za hubičku - máme spoustu svého zlata. A proběhla tykačka s tchýní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj :-) no tak samá pozitiva zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se odpojuji,dobrou :-)
Odpovědět
Holky jdu dělat uzávěrku, pro dnešek se loučím. Pa pa pa a dobrou noc
Odpovědět
Kačko a Adruš: nádherný fotky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak Ifko konečně doma viď, to je paráda :-) Noviny jsem vám rozeslala snad každý co jste je chtěla, kdybych na někoho zapoměla tak se připomeňte do IP, protože někdy vás úplně nedočítám :-) Holky my máme takových fotek, že nevím kde začít se tříděním a keré vybrat do alba a hlavně mi to bude trvat docela dlouho :-( pořád se o té svatbě všichni bavíme, co bylo a tak, no fakt to uteklo moc rychle!!!! ale ty fotky nám to všechno připomínají :-) Měli jsme tam 2 soutěže a byla při nich velká sranda. Při jedné Honza osahával kolena a poznal mě hned na poprvé, když na mě sáhl, nikdo nechápal jak to mohl poznat, ale 10 let je 10 let :-) a já jsem osahávala zadky, jeden chlap se na poslední chvíli otočil a já mu sáhla na penis, no to byly výbuchy smíchů, protože byli v trenkách. A byly mezi nima i ženy a jedný jsem sáhla i na prsa no fakt sranda, doporučuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Ahoj, Ifko, navrátilko :) To je prima, že jsi doma a za měsíc Tě čeká svatba, no to je paráda. Už se nám tu ty vdané paní pěkně množí :-D Zdeni, nevěš hlavu, to je normální, on ten stav přejde, uvidíš. A na oznámení jsem zvědavá ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...:) Ifko, vítám tě zpátky...:) adrus: ty jo, takovy eroticky hratky, jo? :-D verim, ze to byla sranda.. :-D zdeni: ja taky mela takovy utlum... asi ho ma kazdy... :) astri: ahojky...jj, mnozi, co? uz jsme 3...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) Kačí prosím Tě, kde jsi sehnala ty motýlky na dort? nebo vám je udělali v cukrářství? díky
Odpovědět
Ahojky holky, přeji krásný prosluněny den i když tady toho sluníčka moc není. Kačko jak píšeš tak se pěkně rozmnožujete. Jinak mám v albu ten pension kde to budeme mít,ale jen z venku oni nemají internetové stránky takže víc fotek bohužel nemám. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou je to moc pěkné, vypadá to hezky :) Občas se vyplatí vyčkat :)
Odpovědět
Ahoj! My dnes taky tvoříme oznámení, návrh si uděláme sami a necháme to akorát vytisknout v copycentru. Vyfotili jsme se na jedné pláži v záři půlnočního slunce, je to krásná fotka, tak ji použijeme :-)
Odpovědět
Děkuji Leníku, je to tam opravdu krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo vypadá to dobře!!! já mám pocit,že jsme tam dřív jezdili na zimní dovolené s mamkou nebo mi to něco připomíná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?