Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Simčo, co myslela pí Vidová, tím že má nové, jako nové kytky nebo vy ještě domluvené na kytce nejste a teprve se budete domlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni nějakého šoféra určitě najdeš, přesně jak psala Barča, klidně nějakého spolupracovníka nebo sourozence někoho z pozvaných hostů a víš, že jezdí dobře, Milan dělal řidiče už na několika svatbách a vždycky to bylo nějakému známému, ale ne kamarádovi aby tam byl sám zvaný.
Odpovědět
Ahojky Věruš, my jsme tam ještě nebyli a proto jsme jí volaly aby jsme to potvrdili a ona nám na to řekla že má spoustu nových věcí doplňků kytiček atd.
Odpovědět
Už ti poslala adruš ty noviny?Hledám inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já taky pořád plánuju, že tam zajedu, protože jsem řikala, že se ozvu v červnu a že mi objedná fialové kytky a podle toho nějakou vyberem tak to jo. Si řikám, že bych asi měla začít taky něco dělat, když čtu tebe, co už zařizujete a budete v nejbližší době dělat, tak to já ještě ani nemám nic z toho, připadá mi, že mám pořád dost času. Jinak dneska jsem Milanovi koupila novou košili, koupila jsem tedy s dlouhým rukávem a našla jsem tam i tu kravatu, jak má Zuzka s Barčou, ale ve fialové barvě, ale si řikám, že k našemu obleku, se to asi moc hodit nebude. Moc se mi tam líbily i některé krémové kravaty, tak jedu zítra do Ustí, vyzkoušet do toho salonu, kde ho máme mít půjčený, jestli by mi ho na pár hodin nepůjčili, abych vystihla barvu té kravaty. Tak uvidím, ikdyž možná ten krám Košile jak je u nás v Olympii je myslim i v Labi, co Mončo Barčo je? Mám pocit, že Barča psala, že tu kravatu si koupila tam, to by bylo super, alespon bych s tím nemusela nikam jezdit, tedy jestli mi ho vůbec půjčí.
Odpovědět
Profilova fotka
Teprve ted jsem jí poslala email, myslela jsem, že ho měla, ale asi ho už smazala. Hele, ale já jí raději napíšu, chce je i Barča, tak aby se pak nezlobila, že jsem je tak rozeslala. Můžu ti poslat ty od těch jiných holek, tak koukám, že nakonec nás je bude mít dost.
Odpovědět
Věruš to budeš hodná, dávám to nějak dohromady. Víš ono ti to jen připadá že toho dělám hodně,ale jelikož chodím z práce do práce a mamka taky tak máme málo volna aby jsme to dělali průběžne a proto když se naskytne jeden den volna musíme udělat nějakou práci, já si pořád říkala kolik mám času,ale mám to za 86dnů a to uteče dost rychle. Vždyť to sama znáš
Odpovědět
Profilova fotka
holky já už noviny od Adruš mám,čekala jsem na Věrku,až se objeví. Věruš kravaty mají stejné jako v Olympii i v Labi 1p.,obchod s kravatma,ale ten druhý,né svět košil
Odpovědět
Ty už je máš? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no když tady byla,tak jsem si o ně napsala
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš v kterém obchodě, když vylezeš z eskalátoru, tak jdeš rovně dozadu nebo vlevo, kde mají taky kravaty, nevím jak se jmenují ty krámy. Adrianka mi psala o email, ale já tu celý den nebyla, ty jsi jí psala do IP asi vid.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nevím,jak se jmenuje,vím jen,že tam je svět košíi a ten to není.No vyjdeš z eskalátorů a jdeš dozadu rovně a nalevo to je :-) máš mail ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simčo pošli mi svůj mail, pošlu ti ty noviny od těch holek. Je fakt, že já mám času víc a řikám si, že bych s něčím taky měla konečně hnout, dneska jsem koupila konečně taky čtvrtky na jmenovky, ale paní mi jich objednala málo, takže je ještě doobjedná, takže budu dělat ted alespon něco.
Odpovědět
I já čekala na Adruš,ale když už jsme se jednou sešly na diskuzi já musela rychle odejít, no jo zákon schválnosti
Odpovědět
Věruš livinkas@seznam.cz mám to jednoduché, děkuji mockrát.
Odpovědět
Profilova fotka
nám odešla televize, tak se musím jít podílet na hledání té na počítač,zatím pa :-)
Odpovědět
Baruš, děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Simčo, ty jsi řikala, že nějaký máš ještě navíc vid ty noviny. Ty by jsme si taky nějak mohly prohodit, co řikáš.
Odpovědět
Já je nemám uložené, jen si vždy do vyhledávače zadám svatební noviny a přepisuji, nemám kopírku takže vždy najdu a to co mě zaujme to si opíšu.Nezlob se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo v pohodě nevadí :-)
Odpovědět
Věruš to jsem se tě chtěla zeptat proč v albu nemáš fotku ve svatebních šatech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevim, možná protože mi tenkrát holky řekly, že mi nesluší, tak jsem je tam nedala mám tam ty šaty, ale na modelce.
Odpovědět
No jenže to není ono, jaký holky ti to řekly? Věruš ty to s PC umíš chci se zeptat v albu jak si tam dáváme fotky, proč u některých jde napsat co to je a u některých ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To je divný, proč by to u některých šlo a u některých ne, podle mě by to mělo jít u všech už když si tam dáváš tu fotku, tak vpravo od toho souboru, který tam ukládáš, máš popis toho obrázku, to tam je vždycky, takže by to mělo jít všude. Myslim. Zas takový odborník nejsem, jestli ti to fakt někde nejde, tak zkus počkat na Kačku, ta ti určitě poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím jít, jedem na chvíli k rodičům, tak se zatím mějte papa.
Odpovědět
pa pa užijte si to
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) Věrko, tak mi přišly organzy a jsou super :-) Jupííí. Jo a šoféra nevím, jednou jsem již psala, že Kuba nemá žádného kolegu z Ústí, jsou všici moc daleko a nějakého známého, který by nebyl pozvaný na hostinu taky nemáme :-( Všichni nám jdou na hostinu (bude nás asi 35), to máme známých, co? :-D :-(
Odpovědět
Ahojky Mončo, tu organzu máš na stůl?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ. mám dvě role a ještě mám malé-růžovou a bílou (na auta)
Odpovědět
Tak my budeme schánět jen na auto o výzdobu se nám postarají majitelé penzionu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?