Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ju tak to nevím,ale asi to mají v poledne,když to mají na jednom místě ne? je tam krásně,ale u nás pěkný vichr,já vyrazila frajerka v šortečkách a v tričku a málem jsem umrzla
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi ulevilo s tím beremkem,já to brala zase osobně,jsem si říkala, proč jim jako vadím,že mě mažou
Odpovědět
No já teď byla na balkóně a na sluníčku je teplo,ale jak jsem zalezla do stínu měla jsem husí kůži jako blázen.
Odpovědět
jdu uklízet tak pa pa.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu zas baštit (párky :-| ),měj se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem tu byla už ráno, ale beremko nešlo vůbec, taky to neznalo mojí přezdívku, nešly alba, bazar ani diskuse, prostě nic. Jinak Adrianka to má v 13 hodin. A proto, že je to za chvíli, tak Ti Adrianko přeji, hodně štěstí, at se máte pořád takhle hodně rádi a at se vám dnešní den vyplní, tak jak si oba přejete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jedem oslavovat kamarádovo narozeniny do Duchcova a jsou tam i Casanovské slavnosti, tak se možná půjdem podívat do naší oddávací místnosti, jak nám jí opravili. Snad už bude otevřená :-) se docela těším. Zuzka už je určitě na dovče, já jí tak závidim :-) Snad tu cestu přečkala v pohodě. A co Kačko, jak je Pétovi, četla jsem jak jste byli u doktora, chudák, takhle vaší svatbu odstonat to je škoda, ale hlavně aby se z toho brzy dostal a mohli jste jet na dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ono se mi to sem vložilo dvakrát, ach jo, tak pardon asi neumím čekat než se to beremko znovu načte.
Odpovědět
Profilova fotka
aha,takže to nešlo asi všem,to jenom já otravuji adminy :-D Týý jo,tak Adrianka bude za půl hoďky vdaná paní :-) ,určitě to budou mít krásný! Vám opravují oddací méstnost ju,tak to budete úplně nové,týý jo.
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky mě se včera zdál sen :-D , že jsme neměli seznam té hudby na obřad,tak nám dali jejich těsně před obřadem a koukám na to a tam napsáno...Eva a Vašek,Colorfactory,Eva a Vašek, Rád mám Tě rád,moc rád..,Eva a Vašek,Eva a Vašek... to byla noční můra! radši už nebudu na tu bednu koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen vzkaz od zuzky.. Kolem 10. Rano dorazila na misto,je ji dobre,bydli 3 min od plaze,posila nam pusinky..:) Tak pa,doctu priste..:)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Simčo, no super :-) a Zuzka si to tedy snad užije. Jinak Monča teďka dohání seminárku a učení, takže se asi do pondělka už moc nevyspím, ale moje chyba :-( Dneska mi volala babička a ptala jsem se ji, zda tedy půjdou na svatbu (teď se s ní asi dlouho neuvidím, je nakufrovaná u přítele v Jaroměři). Tak mi odpověděla že nepřijede, že to je daleko, ale ať se nebojím, že mi něco dá. Odpověděla mi s intonací jako kdybych se ji ptala, zda půjde na nákup dneska, nebo zítra. Tak mi to přišlo líto, když se v říjnu vdávala sestřenka, tak byla babička v nemocnici se zánětem ledvin a to brečela a vyváděla, že tam nebude a mně jen tak mimochodem řekne, že nikam nepojede... no nic, alespoň se neopije a nebude dělat ostudu, ale zamrzí to :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Baruš nám neopravují místnost, ale jen střechu už asi od ledna nebo jak a tenkrát nám paní na matrice řekla, že doufá, že to za tu dobu stihnou opravit, tak se modlim aby jo. Nechci jít do té oddaní místnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) aha, teď mi došlo,že už jsi to asi říkala, já všechno zapomenu. Ta sand to stihnou! Tak už máme oblek a sedí perfetně,akorát necháme zkrátit gatě,dnes jdu už zúžit šaty,tak jsem na to zvědavá a ještě budeme definitivně objednávat dort a koláčky a rovnou v té cukrárně seznámíme Zdendovo rodiče s mou mamkou, to bude náročná neděle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi to beremko furt blbne,včera celé odp. a celý večer to pomalu nešlo a to jsem se tak nudila! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě mii řekla Zdendovo ségra něco v tom smyslu,že ta naše fotografka za moc nestojí a že jí je dodneška líto,že neměla profi fotky.takže fakt teda nevím,dala mi pěknýho brouka do hlavy,asi ale už nikoho neseženem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
však já i sama vystačím 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Baruš, nečekala jsem, že tu bude takhle i někdo dopoledne. Tak to je super, že už máte oblek. My jsme byli včera na té oslavě a kamarádovi jsem dala jeden lampion aby jsme ho tam pustili. Bylo to pěkné zpestření a byla u toho i sranda. Pak jsme čekali půl hodiny na ohnostroj a nic, tak jsme se na to vyprdli a byl normálně až 45 minut po tom co měl podle programu být, dobrý co.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím jít, jdem se kouknout do Proboštova na pout ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baruš, asi máš v počítači fakt vira. Nemáš nějakýho šikovnýho kamaráda, kterej by ti to celý přeinstaloval? Kde jste koupili oblek? Adruško: jaká byla svatba? Čekáme na foto :-) Leni: co makro?
Odpovědět
Ahojky holky, tak od včerejška mám problém se vůbec dostat na stránky a když se tam dostanu tak mi to nechce vzít moje heslo a nemohla jsem najít ani moje album.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky z toho si nic nedělejte, já když jsem sem chtěla odpoledne jít, tak to ani stránku beremese.cz neznalo. Takže prostě jsou s tím asi celoplošně nějaký problémy.
Odpovědět
Ahojky Věruš, já s toho byla úplně hotová, bála jsem se aby jsme neměli něco s internetem, takže teď vím že to není jen chyba moje. Věruš, Adriana ti bude posílat ty svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ne. Běžím na volejbal pa
Odpovědět
Tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem myslela na Adrianku, jak jim to asi vyšlo. Bylo hezké počasí, my jsme byli v přírodě a tak. Byla to hezká sobota. Teď už jsem nějaká klidnější, jak mám po té zkoušce. I když nevím, jestli ji mám, ale snad ano. bylo to písemně a výsledky budou příští týden, tak uvidíme :-) Ale díky, že jste na mě myslely. Baru, určitě si ten počítač projeď antivirem nebo SpyBotem, protože Ti to zloí tak, jako bys tam měla trojana nebo tak něco.
Odpovědět
Ahojky Lení, taky jsem myslela na Adruš, svítilo jí sluníčko tak jí snad vše klaplo. A je další vdabá a nám se pomalu zužuje seznámek co máme. Lení tu zkoušku jsi určitě udělala jsi šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) no já tam trojana mám určitě asi, ale budu to muset někam dát,já už to nechávala projet antivirákem několkrát a furt je to stejné :-( Ale to beremko prý zlobí teď všem! Jinak mám radost, nemusím zužovat šaty, né že bych ztloustla nebo mi narostla prsa,ale Zd.mamka mi je pooprvé sešněrovala až nahoru a úplně utáhla,takže mi sedí krásně a já furt měla pocit,že mi jsou tak o dvě čísla větší :-D , jenže já neměla nikoho,aby mi to uvázal. A Zdendovi se jen zkrátí kalhoty,takže paráda, už se máme v čem vzít :-)
Odpovědět
Barčo, tak to je super. A jak proběhlo seznámení rodičů věřím tomu že vše proběhlo hladce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no mamka už Zd.tátu zná,takže ten nešel a mamky jsme seznámili v té cukrárně,kde obj.dort a už si tykají :-) a půjdou prý někdy zas na kafíčko :-D ,takže super! Jo a mám radost, ten dort nás vyjde prý tak na 1500,- a bude to tak 70porcí. Leni díky moc za typ,stáhla jsem si ten spybot,tak to dvě hodinky pracovalo a zatím to vypadá ok :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?