Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
beru, a ty jsi mu je koupila? to jsi odhadla velikost? ty jo, to bych asi sama nekoupila, by mu urcite nebyly... ja mu tak umim koupit kosili... :-D ale cena je SUPER... zvlast, kdyz jsi rikala, ze pak je ani neunosi, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí a spodnice ,měla jsi jí nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no jen na ty pohřby víš :-D ...já mu musím všechno kupovat sama,už jsem mu koupila několikrát boty a vždy ok,tyhle jsou větší a když mu nebudou,tak je někomu zas prodám no. zítra konečně jdeme kupovat oblek!!!!dostal ceres od mamky,tak slíbill teda,že už půjde :-D
Odpovědět
Holky tak jsem zase tady. Měla jsem práci. Jinak já dostala podvazek od mamky a byla to první věc co jsem měla na svatbu. Pájovi sama nic koupit nemůžu, no kromně oblečení,ale boty a kalhoty bych si netroufla
Odpovědět
Profilova fotka
já všechno,jinak by musel chodit nahatej nebo jako vágus,minule jsem mu třídila věci a takový děsný kalhoty a on na mě,ale ty už nosím od třinácti,tak mi málem švihlo,když mi došlo,že je mu třicet,ale ony mu fakt byly!akorát teda kratší
Odpovědět
Profilova fotka
barco, nemela...:) nakonec ne, to by byly ty saty uplne moc bohate...dneska ti ji vezmu, jo? pokud nezapomenu...:D
Odpovědět
Profilova fotka
monco, ta fontanka, co mas v albu je presne ta, co budeš mít??? co ta koncovka do zasuvky? neni to nejaka jina nez stredoevropska? nebudes muset mit tu redukci?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, v cene je redukce na českou zásuvku, ale já si tam stejnak dám asi delší šňůru, takže i tak by šel kabel na předělávku. Bratříček to zmákne :-) Jinak to je ona...
Odpovědět
Profilova fotka
ok, uff..uz jsem se lekla, ze by vam to dali bez ty redukce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí já mám tu samou a je to ok a funguje parádně!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně by to bylo jedno, protože by mi to udělal brácha, nebo mamka a brácha by si to mohl dát do nákladů...
Odpovědět
Profilova fotka
tak P. má penicilin... :-| snad bude do soboty ok, jdeme do divadla...
Odpovědět
Článek se načítá
Neboj bude v pořádku, kdyžtak si tam párkrát zakašle a vysmrká se. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zrovna koukám po těch dovolených..ted mi vlastne dochazi, ze za 14 dni uz muzeme jet!!! co muzeme...MUSIME!!! ty brdo, ja se tesim...uaaa.... :-D
Odpovědět
A copak jsi našla pěkného. Nám už se možná rýsuje hospoda. ;-)
Odpovědět
tak anička usla a já usnula sní ty vado, jdu si udělat kafe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde? :)
Odpovědět
Holky nechci to moc zakřiknou. V pátek to budu vědět na 100%, takže v sobotu dám vědět, platí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď jsem přivezla domů koláčky, jsou úplně malinkaté a výborné :-) Večer se na vás už moc těším, tak zatím pa pa.
Odpovědět
my na tebe ale taky adrianko ;-) papa
Odpovědět
My se taky těšíme, kolik jsi objednávala koláčků?
Odpovědět
Profilova fotka
simco, v sobotu jsem zvedava, co nam prozradis..:D koukala jsem ted na venezuelu, sri lanku a kapverdy... ale uvidime, zitra musime uz udelat 1. kolo vyberu, pristi tyden dovybrat a objednat...:) nasla jsem isla margaritu ve venezuele s odletem 22.6. z frankfurtu na 14 dni...:) ja chci k mori, ja chci k mori, slunicko, teploucko...kačenka se chce vááááálllleeeeettttt..... :-D =-)
Odpovědět
a peta nechce k moři??
Odpovědět
Profilova fotka
chce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, me jenom uz sibe z toho, ze nemam jeste tu dovcu, jinak jsem normalni, ale mych vylevů si nevsimej, ono me to prejde, az bude zase pracovni pondeli...ted uz se pomalu blizi vikend a me zacina hrabat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo 2500 kusů
Odpovědět
:-D :-D :-D no ty si číslo já myslela že nechce no nic taky mi to pomalu dochazí :-D ja se zž taky vidím v chorvatsku jedem za 16dnííí :-D :-D !!!
Odpovědět
siby jde taky holky!!! no pujdem všichni to je jasny!!! ;-) už se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, ja vam zavidim, ze uz mate neco jisteho... :-|
Odpovědět
ty budeš mít tayk a ještě lepší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?