Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
dám vědět jak jsem dopadla jdu jíi psat
Odpovědět
Profilova fotka
snad to bude ok :-.
Odpovědět
snad ano jsem nervozní atk uvidíme snad se ozve =-)
Odpovědět
Tak dej hned vědět.
Odpovědět
tak ted mi přišla zprava- leží , byla na nervovym , zjistily že jí ty ATB narušily vnitřní prostředí v uších-dostala spoustu leku. S dovčou uvidí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado,tak to je síla, co jí to dali za svinstvo,chudák. Proto měla asi ty závratě. No snad se z toho vyleží. Zdeni moc děkujeme za info,jsi hodná!
Odpovědět
Tak to je hrozné, chudák holka. Ty doktoři taky dokážou tak ublížit. :-(
Odpovědět
není zač nebyt tebe tak nic nevíme to já děkuju moc za číslo :-) už mi bylo z těch nervů zle, musel jsem na ni pořad myslet!!
Odpovědět
Já na ní taky myslela. Musí jí to hodně mrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrozný,fakt na co studujou sedm let vysokou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jí ATB narušila rovnovážné ústrojí v uchu. Mně to ani nenapadlo napsat sms, jsem fakt pitomá :-( vůbec jsem si neuvědomila, že mám číslo.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak jo, budu u kašny, naproti divadlu
Odpovědět
Článek se načítá
no snad se jí uleví ted stema praskama hlavně aby byla v pořadku a to dovča vyšla!! já už jí chtěla napsat odpoledne ale mam jen mail- teda měla jsem.
Odpovědět
Holky děkuji za info ohledně Zuzky, jdu umýt nádobí a jdu pomalu spinkat. Mějte s a zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ok, tak já už půjdu asi na kutě,musím vstávat brzy kvůli těm čočkám,moc mi to ještě nejde :-D , dnes nejdu běhat,pěkně jsem se přejedla,no možná vyrazím ráno :-| ....asi nééé
Odpovědět
tak všem dobrou noc a klidné spaí pokud možno papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také se loučím :-) dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mně z těch služeb pro nás občany jednou hrábne, ani z toho nemůžu spát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Moni! Ahoj, holky! Ty jo, chudák Zuzka :( Snad se jí to srovná a bude moci odfrčet, ono by jí to dost pomohlo. Ten klid a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, to jo, je to na prdek, už jen ty zdravotní problémy a k tomu ještě ta dovča...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... ty jo, tak zuzka jeste takhle lita po doktorech...:( snad ji ta dovca vyjde... vcera jsem prisla domu, tam P. v posteli v horeckach - 38,5 °C, dala jsem mu Modafen, prasky na cucani na krk, vypotil se, na noc si vzal jeste 1 Modafen, uz byl bez teploty a rano zase 38,8 °C... V noci jsem ho slysela brat si ty cucaci prasky, rano chtel, abych se mu podivala do krku, ale nic jsem nevidela...:( ach jo, tak mam doma maroda... :-( Jenze on ted prechazi od jednoho doktora k jinymu, tak ani nevi, kam ma jit...:(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Kačko, to mi je moc líto, přeji brzké uzdravení. Jinak co mohu doporučit na škrábání v krku je Solmucol cucaci tablety, ty mám zaručené, není to moc známe, ale velmi účinné...
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, Kačí, chudák malý... Jestli neví, k jakému doktorovi jít, tak ať jde k novému, tím nic nezkazí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky...:) Monco, ten solmucol prodavaji normalka v lekarne? Leni, ale on tam jeste nema kartu..:( ani ten vypis od toho minuleho dr. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, to nevadí. Jáí jsem se také přehlašovala k nové doktorce a neměla tam kartu a ani novou kartu od pojišťovny a normálka mě vzala. Kartu jsem donesla za 14 dní a v pohodě :) A zdravotní kartičku ještě nemám.
Odpovědět
Chudák P., ten tu svatbu omarodí,ale zase je dobře že jste si jí užili. Je pravda že v Teplicích už nikde u doktorů neberou. Já chodím k p. Rejzkové ta je super,ale už má taky plno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já se zblázním, dneska jsem se probudila s bolestí v krku a rýmou, to je snad zákon schválnosti nebo co!!!! Já když mám rýmu tak ztratím chuť a necítím jak co chutná a to by mě hodně naštvalo kdybych na svatbě nemohla nic ochutnat, když tam bude takových dobrot! ach jo :-( Co je jinak nového???
Odpovědět
Ahojky adrus, tak to opravdu naštve,ale není se čemu divit počasí je každou chvilku jiné. Jinak u mě nic nového není jen to že scháníme hospodu na svatbu. Platí dnes ten večer?
Odpovědět
ahojky :-) jé Ajo přijdeš?
Odpovědět
Ahojky Zdení, já už ani nevím jestli dnes to platí, nikdo se k tomu nevyjadřuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?