Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ted to přišlo akorát jsem to otevřela a musím uznat, že nejtěžší jsou ty tvoje ubrousky, tedy ale nevim jestli jsem to nepodcenila s těma plátkama, nevim jestli jich nebude málo, jsou zabalený po 100 a je to takový malý pytlíček
Odpovědět
Profilova fotka
a ty to chceš na stoly i na házení? já to namáčím houbičkou s horkou vodou,ale pak dostat to lepidlo dolů ]-( ,mám special ostraňovač samolepek,ale ten zas odtsraňuje úplně všechno...už mám odbravené nehty,kalhoty...no zase bezva prácička 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo kolik si mám připravit? kuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt to dej tak na hodku nebo 2 do obyčejný vody a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Já to chci jen na házení
Odpovědět
Profilova fotka
ale ono to má etikety z obou stran a nahoře a já chci právě odtsranit jen tu přední,aby tam tamty zůstaly,takhle by se mi to odlepilo všecko tak to Ti bude stačit ne?!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš já už blbne ne na házení, ale na stůl je chci. Tak jestli chceš dát dolu jen tu zadní, tak to si s tím musíš pohrát no. Holky normálně já jsem naštvaná a smutná ted najednou. Ted jsem si psala s kamarádkou, která jde taky na tu svatbu našim příbuzným, jak jdem 27.6. taky jim bouchla minulý týden restaurace, tak hledali jinou a našli nějakou v Hrobě. Prý je tam sál i restaurace a prý to tam vypadá docela dobře a vejde se tam určitě 40 lidí, což by stačilo. Když jsme hledali hospodu blízko Duchcova my, tak už nikdo nic nevěděl ach jo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to furt ještě můžete změnit ne? A na ty stoly Ti to taky asi bude stačit,dát jen sem tam nějaký, já furt nevím,jestli si je mám koupit taky na stůl,ale asi jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To můžem, ale je to blbý, když to oni mají taky ted tam a polovina rodiny bude na naší svatbě stejná....Milan mi ted řikal, že na to nemám myslet, že ta hospoda, kterou máme je pěkná a že zůstanem tam kde jsme, jenže já jsem chtěla něco blíž, no ale holt nic nemůže být perfektní. S těma plátkama ti bohužel neporadí, ale musím uznat, že jsou pěkný ty co jsem objednala, ale zase ta fotka je trochu jiná, ale víc se hodí k té organze, takže je to dobrý. Záleží na tom, co všechno na tom stole máš. Já budu mít organzu jen na tom našem stole na ostatních ne a na ostatních budu mít jen ty plátky a svíčky. Musím jít, jdem na trenink, tak se měj pěkně at ti ty láhve jdou od roky. pa
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak se tím netrap,když máte hezkou restauaraci! My jí máme pomalu až v Děčíně,takže úplně mimo a obřad na druhé straně Labe :-S Tak se měj a hezky si zasportuj!pa
Odpovědět
ahojky holky nevíte co s tou zuzkou? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no snad je ok =-) , třeba odpočívá. Jo Moni ještě gratuluji!!! já to předtím nějak přehlídla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Díky Barčo
Odpovědět
Profilova fotka
Ta Frisca jsou moc hezká, Baru :-) Taky by mě zajímalo, co Zuzka...
Odpovědět
Profilova fotka
jé díky :-) ,ale ty nervy zase! ale lepil Zdenda!!!! Moni chceš zítra někde courat? mě by se hodilo jet možná až později =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak chceš Ty, Baru...mně to je jedno :-) Pojedeme tedy dýl...
Odpovědět
Profilova fotka
né já nevím,jestli jsi někam nechtěla,do té Bellezy nebo tak nebo do Olympie? klíďo pojedeme,ale třeba až ve ve tři bych mohla. já teda už nikde nic nechci, pak mi to furt vrtá v hlavě. Dopoledne jedu do Trmic do těch krámu,tak kdyby jsi chtěla...prý mají v obi také ten písek a tak. Mají tam mít v Humanicu zlevněné pánské spol.boty,tak se tam chci juknout
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám organzy objednané, takže je již nepotřebuji a v Olympii taky snad ne, ale fakt záleží na Tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli opravdu nikde nic nechceš,tak bychom mohly jet tím po páté,ať nikde nemoknem a budemem to mít akorát. Kdyby jsi se chtěla přidat ke mě dopoledne,tak písni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V kolik tam pojedeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Do těch Trmic...
Odpovědět
Profilova fotka
až se probudím :-D né to je mi fuk,to bych se přizpůsobila
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, já jdu na půl 9 do školy zapsat zápočty a tak bych mohla pak. Jdu na Starou...Tak že bysme se sešly ve městě v 9:00?
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo, ta jo no:-) tak naproti Divadlu třeba?u kašny, já pojedu odsud v 50,takže tam budu tak v 9.05
Odpovědět
Ahojky holky nevíte někdo něco o Zuzce?
Odpovědět
nevíme a jsem z toho nervozní hlavně aby byla v pořadku škoda že na ní nemame číslo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
třeba si jí tam pro jistotu nechali na pozorování, já mám číslo,ale nejdou mi psát sms,chcete ho poslat?
Odpovědět
jo pošli
Odpovědět
Já na Zuzku taky nemám číslo,ale doufám že bude v pohodě, to by jí hodně mrzelo tolik se těšila,ale nebudu malovat čerta na zeď.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ho poslala Zdence!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?