Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéé..tak to ja varim rada... zrovna mi psal manzel :-D :-p , ze mam nakoupit zasobu leku proti chripce a angine, ze je nejakej nemocnej a ze se tesi az prijdu domu, ze o budu lecit... asi odmarodi tu svatbu, chudak, lital v kosili z parketu ven do zimy...:( tak ty prechody z tepla do zimy mu asi zadelaly na chripajznu...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, mně se to líbí, jak to máš na těch fotkách-ty vlasy. Ty bys je chtěla mít díky tomu příčesu delší?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, gratulka! Jsi šikovná :) Mě čeká poslední zkouška v pátek, uuuf. Kačí, jak to kolem sebe poslouchám, tak svou svatbu promarodí nebo odmarodí kde kdo :) Tak ať se Ti uzdraví.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, to já taky ráda vařím, ale umím jen něco a tak jsou jídla pořád to samé dokola. Kdybych měla nějak třeba guláš, nebo nějakou omáčku, to bych se u toho zvencla. Jakmile by mi to hned nešlo, tak by to letělo z okna, já na to prostě nemám nervy :-N
Odpovědět
já bych hctěla mít prostě nějaky účes a z těhle pry nic nejde tak mi musí koupit příčesek a ta holka to má kratší než já kačí
Odpovědět
Kolik nás to teda jde?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, já si Tě teda v tom příčesku neumím představit. Tenhle střich Ti sluší a však je můžes mít jen lehce zvlněné, nějaké pramínky, ne? Holky, děkuji. Leni, držím pěstičky, ale Ty jsi moc šikovná, tak to určo nebude problém..
Odpovědět
tak já si tu ylku teda ještě necham no tak jste mě překecaly a le třeba 2 pramínky do ofinky můžu ne???
Odpovědět
zuzanko kde jsi??? :-)
Odpovědět
tak já si tu dylku necham tam mělo byt :-D
Odpovědět
Tak dnes jsem se domluvila s mojí kadeřnicí a kosmetičkou na polovinu srpna, to proběhne první zkouška.
Odpovědět
Profilova fotka
To prodloužení do ofiny, nebo natočení?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je Simčo super. Já jdu za 3 týdny na zkoušku a vůbec nevím, jaký účes a jaké líčení :-(
Odpovědět
do ofiny si dam 2 pramínky melíru :-)
Odpovědět
už se určo těšíš vid simčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak mluvíš o pramíncích melíru: Mamka se obarvila, ona má tmavé vlasy, ale už asi 3 roky se barví do kouřova. Teď si to chtěla taky obarvit, ale chytlo jí to nějak blbě a prý vypadá jako kanárek, že to má někde oranžové a někde žluté, prý to obrečela-6 týdnů před svatbou :-(
Odpovědět
no tak at jde ke kadeřnici on a jí to odbarvi a pak zase nabarví- chudak musí byt vyřízena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, ona to ma kratsi, fakt jo? me prijde, ze to ma trosku delsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě říkala, že to nechá teď odpočinout, protože to odbarvovala, tak aby ji nevypadaly vlasy a pak s tím bude něco dělat...
Odpovědět
nene mě se zda kratší ale možna kdyby mi je srovnala abych měla všechny vlasky stejně dlouhé šlo by to ne???
Odpovědět
kačí ja mam vlasky na krku ona ještě ne :-D
Odpovědět
Kačko, tak kolik nás tedy jde? No holky těším se jsem zvědavá co mi udělá s vlasama a jak mě nalíčí.
Odpovědět
holky ja zachvili vyrážim k ty vlastě tak zatim pa a ukážu se večer jsem nervozní z ty zuzky pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Zdení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu domu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás zas konečně dočetla. Leni držím palce na poslední zkoušku. Moni tobě gratuluji ke zkoušce a téhle jsi se tak bála vid a ještě ke všemu ústní, jsi šikula. Simčo, s tou hospodou je to blbý, kdybys chtěla, můžem třeba zajít na někdy ve městě na kafe a projít ty hospody. Už jsem koukala po tom textu, co jsem napsala, jak tu holky psaly, ale jednak tam nejsou všechny, protože potom co jsem to napsala, tak jsem prošla ještě pár dalších a jednak mám rozbitý notebook a mám stažené jen minimum dat v externím disku, který mám doma a zbytek mam zatím v notebooku, ale ten je u kamaráda v Praze. Takže ten ti bohužel poslat nemůžu, ale jedte se podívat do toho Mikuláše, jak si sem dávala odkaz a uvidíte. Podle fotek je to pěkný, ale osobně si myslim, že to tam bude docela drahý, ale omrkněte to sami a uvidíte. Dej vědět kdyby jsi chtěla, číslo na mě máš, tak se můžem nějak domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Zuzko co testy? Jak ti to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš jinak ráno mi volal pán z PPL a dneska by mi to mělo přijít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak super! :-) zítra Ti to hned zaplatím! já tady strhávám etikety z frisek,už mě bolí zápěstí, vůbec to nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Namoč si je do vody na nějakou dobu, pak to půjde krásně, takhle jsem to dělala, když jsem byla malá a sbírala jsem etikety z piva
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?