Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Rytířský sál je oddávací místnost. Sál s krbem, tam jsme to měli my, ten kamenný, co mám na fotkách, je největší. Pak mají restauračku a pak mají ještě takový zeleňoučký salónek :)
Odpovědět
No to je ono. konečně jsme se k tomu dostali ale dalo nám to zabrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, presne tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o Uááá...bouřka...
Odpovědět
Kačko, bouřka?Tady svítí sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
v ÚL je bouřka, hřmí jak blázen, zataženo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký ta mikuláška,tady taky bouřka =-)
Odpovědět
Ježiši bojím bojím a já jsem zase sama doma. Bojím bojím, třeba to příjde ještě než půjdeme domů.při mém štěstí mě to chytne v městě.
Odpovědět
Profilova fotka
uz by u vas melo taky bourit...
Odpovědět
No už u nás byla a teď tady prší,ale přišlo to z minuty na minutu.
Odpovědět
a co zuzka ani nic ještě nevíme :-(
Odpovědět
No taky čekám co se dozvím,držím jí palečky.Tolik se těší na tu dovču.
Odpovědět
Článek se načítá
holky nevíte na jakém principu je ten příčesek?
Odpovědět
já jdu odpoledne k vlůaste a chtěla bych trošku střihnout vzadu do podkovy bude tam zanama kadeřnice a stejne budu mít na svtabu příčesek taky by to nemělo vadit
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, vydrz!!! mas mesic do svatby... pak si muzes delat podkovu celej zivot, ted to nech rust... ono to muze fungovat bud na principu sponecky nebo takovyho jakoby suchyho zipu, nevim, prodluzovat ti je asi enbude, takze natavovat ti je nebude - to by bylo drahe, ale zase by to neslo videt...
Odpovědět
Profilova fotka
pozdravuj vlasticku, jde zitra s nama?
Odpovědět
Nebo si tam nech dát tu výstuž a drdol jako účes?Zdení mamka tě včéra viděla u kulturáku byla jsi to opravdu ty?Byla jsi tam s Aničkou?
Odpovědět
jojo já byla včra u kluturaku tak asi ano :-) a odkud mě zna tva mamka? já jí neznam :-) budu vlastičku pozdravovat :-) jde s nami neva? simi bude tam lena vadlejchu víš tak chci toho využít mě už to neva jak to nejde upravit a mam to pořad stejné nevím co s tím jsem s tím jako cuchta :-( a nebo si dam aspon do ofinky dva pramínky nebo já už nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, dorazila jsem totál mokrá domu, ale mám radost, dnešní zkouška je za 1 :-) a on nedává moc rád tyto známky, teda mně ji dal i v zimáku. Tak už jen jedna zkouška a mám ročník hotový :-) Četla jsem Vás jen zběžně: Barčo, to se těším, ažt uvidím, jaký máš teď vlásky...a dobře, že už máš čočky :-) Zuzko, jak ty výsledky, už je víš?
Odpovědět
no prosdlužovat mi jenebude na to nemam a bylo yb mi to i líto vyhodit za to peníze alefakt nevím jak to bude dělat
Odpovědět
No když jsi semnou chodila do školy tak od té doby tě zná, pak jak jsi dělala v Kenvelu, tak to taky věděla kam stebou a ukazovala jsem jí fotku tvojí na beremku, protože si nemohla na tebe vzpomenout.Málá je prý kouzelná a hodně upovídaná :-)
Odpovědět
já v kenvelu nedělala myslíš v clockhousu? jo anička není upovídaná ale spíš ukecaná :-) :-D a děkuju za chválu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monco, tak gratuluju... super... ale uz tolik nesprtej, jinak budes mit vyznamenani... :-D zdeni, jasne, ze neva, ze jde s nama... :-D holky, kdo vsechno zitra jde?
Odpovědět
jo taky moc gratuluji moni tady josu samy chytry baby ty vado teda mimo mě já mám jenom výuční list nejsem zrovna tip na učení ;-) prostě jsem blbá :-D
Odpovědět
http://bleskove.aktualne.centrum.cz/c... hele takhle bych to chtěla mít ani na svatbu by to nebylo špatné ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Já se hlásím že přijedu :-D Zdeni, ono to učení neni jen o chytrosti, ale mnohdy o štěstí... já zase třeba neumím moc vařit, jsem na tohle tele a nikdy ze mě kuchařka nebude :-| Jinak děkuji za přání :-)
Odpovědět
Mončo taky se přidávám ke gratulaci. Zdní promiň já si pletu ty obchody. Kačko já jdu.Jak jinak že? :-D
Odpovědět
jo tak já taky nejsem přeborníkem ve vaření vlastně ani na nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, vzdyt ti to rikam porad, ze se mi to libi jak to mas ted... takhle to mas i ty, jen ona to ma o chlup delsi...
Odpovědět
Holky tak já si říkám ještěže mám doma kuchaře jinak bych asi unřela hlady, jsem antitalent na vaření.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?