Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to myslela... co je za problem v tom probostove?
Odpovědět
ja příjdu určitě!!! stačí že jsem nebyla minule a mrzí mě to!!! Já příjdu určitě!! tak to jsem na tebe baru taky zvědava budeš 100% kočka :-)
Odpovědět
co ta valencie simčo?? tam by se ti nelíbilo??? je to tam prosvětleny a prostorny!
Odpovědět
Tam je problém v tom že je špatná domluva, oni to berou jako žrací hostinu a my jako svatbu a to je ten problém. Když jsme tam byli pořád jsme mluvili o jídle a o ničem jiným a to mě moc mrzí, už jsme s mamkou z toho hledání hotový. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simco, ale prece ono to je skoro jenom o jidle... zbytek uz je na vas... ta restaurace, pokud ti to jidlo zajistuje, tak je prece pro ne dulezite, abys mela od nich vsechno, co potrebujes...a to je to jidlo a piti, ze jo... Hudbu ti tam povoli urcite a to je na tobe, koho si pozves...o cem bys chtela aby s tebou mluvili?
Odpovědět
Profilova fotka
To je blbý Simčo no, já vím pár dobrých v UL,ale to je asi daleko co. no holky já jsem vždycky kočka 8-( ,spíš kudrnaté spařené prase, někdy už se nemůžu ani vidět,ach jo,takhle se cítí nevěsta dva měsíce před svatbou- VELKÉ RUDÉ TLUSTÉ PRASE ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
my také v podstatě také vlastně mluvili jen o jídle,pak píťo a nakonec dekorace a hudba
Odpovědět
No jenže ono to tam je trochu jinak, každou druhou hodinu dostaneme jídlo a všichni musí jíst tak aby mu číšníci a kuchaři nestáli. Havně je tam problém s alkoholem, to musí všechno nakoupit, protože to je jídelna. Já vím že svatba je o jídle,ale taky o dohodě a mluvení dvou stran a né jen jedny. Vždyť já do toho nemůžu nic říct, protože on mě neposlouchá.
Odpovědět
Profilova fotka
barco... ty si hloupá... proč se takhle urážíš??? vždyť jsi pěkná holka, hubená, co by za to jiný daly...
Odpovědět
Barčo,ale teď řeháníš, já jsem tlustá proti tobě a to že se červenáš no a co můj P. taky a žije s tím.
Odpovědět
Profilova fotka
simco, budte radi, ze vam povoli alkohol, vis kolik na tom usetrite??? klidne i 10 tisic... no neboj, kdyz ti tam kazde 2 hodiny neco na ten raut da, tak se neboj, ze to ty lidi nesbasti... my meli raut taky doplnovanej + grilovalo se... a pokud zacne nosit raut v 17. hod., tak do pulnoci ho doplni 3x... a prece vam tam nebude cpat to, co jste si neobjednali... tak kdyz toho budete mit treba min, tak vam to doplni treba 2x... hele, ale pokud tam nejsi spokojena, tak jdete jinam, ale s tim alkoholem vsude prodelate, nikdo vam to nepovoli...taky jsme shaneli a nesehnali...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, co to blábolíš? Se podívej na mě. Z vás všech jsem tu nejtlustší a říkám takové ošklivé věci? Styď se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já se neurážím,já se takhle cítím, dnes není můj den asi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vím, tak ale neříkejte,že si někdy nepřipadáte hrozně :-( Simí tak s tím alkoholem to jiná!!! to je dost velká výhoda! hele ale my změnili pět restaurací :-x a nakonec se stejně vrátili k té první
Odpovědět
Ale ono to s tím alkoholem je tak že on si to nakoupí my mu to zaplatíme a pak si to bude prodávat, né že si my nakoupíme, to by na tom prodělal. Je to asi i tím že s vámi se všude domluvili i třeba na dekoraci a výzdobě,ale já se bavila z jeho cerou slíbila že mi pošle její představu,ale ono pořád nic. Hlavně vše uvidím až den před tím a to my řekli že tam ani jezdit nemusíme, protože to budou připravovat v sobotu aby se vyvětrala jídelna.Možná že vá příjde že si stěžuji a hledám všude chyby,ale tak to není.
Odpovědět
teda baro kočka jsi a vubec nechcem slyšet takovyhle slova. každa by jsme chtěli na sobě něco změnit ale proto jsme každa original aby nebyla nuda a nebyli jsme všichni stejné. hele pro zdendu jsi ta nej a to ne nejduležitější!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to běž jinam asi, to je divný nebo mu to řenkni na rovinu "já to chci tak a tak a vy se podle toho zařiďte!" ty mu děláš kšeft!
Odpovědět
Profilova fotka
simco, tak to zmente, nic jineho ti poradit nemuzeme... pokud tam jsi nespokojena, citis nezajem ze strany majitele, nic jineho vam nezbyde... budes muset hledat, ale my taky zamlouvali restauraci 2 mesice pred svatbou... jeste nechapu ten alkohol: vy mu ho zaplatite a on vam ho jetse bude prodavat???
Odpovědět
za pul hodky se zuzanka dozví co dal chudinka musim na ní pořad myslet
Odpovědět
Profilova fotka
simco, az tady bude verka, tak ji popros, ma soupis nekolika restauraci tady v okoli, co kde projela a ma k nim nejaky povidani, tak ona je v tomhle asi nejvic zbehla a poradi ti...
Odpovědět
To jsem si taky myslela že já mu dělám kšeft,ale o to mu právě jde. Ono je na všem něco máme určený i počet lidí a teď už to nesplňujeme je nás míň.
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni: jj, ja na ni taky myslim... hlavne, at je vse ok, at muze vyrazit na tu dovcu, urcite by ji to pomohlo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to debil,běž jinam ;-) , jo Věrka vlastně něco sepisovala!
Odpovědět
Holky co tohle www.mikulaska.cz, to nám doporučili lidi a hlavně může tam i pes.
Odpovědět
tak si fakt změnte hospodu aby to vyhovovalo hlavně vám a bude to ok! protože vy jste pani co platí a vy musite byt spokojení!
Odpovědět
Jo vzali jsme hned to první a o nic se nezjímal, pořád nás uklidňoval že je tolik času,ale sama dobře vím že to etí jako voda.
Odpovědět
no mě se to moc líbí fakt jo :-)
Odpovědět
Mě taky a můžeme tam i spát. mamka tam už dnes psala a volala tak jsem zvědavá v pátek se jdeme podívat na hrad Krupka,ale na ten sál v restauraci, protože rytířský už je obsazený.
Odpovědět
Profilova fotka
simco, ta mikulaska vypada dobre...:) v Krupce je rytiřský sál, v tom se jenom oddává a nedělají hostiny a pak je sal v te restauraci, tam to mela prece Astra...
Odpovědět
Právě že jsou tam dva sály nad tou oddávací místností je sál a tomu se říká rytířský tam to měla Lenka a přímo v té restauraci se dělají další svatby,ale hodně lidí říká že se tam nevejdeme, tak se tam jdme v pátek podívat zrovna v ten den tam budou 2svatby.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?