Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ok! tak to je teda luxus s těma darama, kéž by se také naši hosté takhle předali :-) , furt přemýšlím o té truhličce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Truhličce na peníze, nebo na přáníčka?
Odpovědět
Profilova fotka
no ánsi myslela,že je na peníze,ale tak by byla na přáníčka s penězma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak si doma obal nějakou krabici-hezkým papírem, nebo látkou, něco si na to přilep, nebo přišij a budeš to mít levnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jestli je Zdenda šikovný, tak at ti jí udělá ze dřeva, taky jsem to viděla
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo holky tak to my oba!!! to si to radši zaplatím, objednám tu za 130,- a je to!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, vdaná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé..ahojky Lení... Prosím tě, o novou OP jsi si šla žádat až s oddacím listem? vy jste ho dostali ve středu, co? my až v pondělí, tak nevím...je potřeba ještě fotka? nebo si tě tam vyfotí? a změny na pojišťovně atd. jsi prováděla až s novou OP nebo stačil jim oddací list?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, já byla pro občanku hned den po, co jsme dostali oddací list, ale zase takový spěch to není. Nás si tam nevyfotili, už se to tam nedělalo, tak si radši fotky vezměte, nevím, jestli se v TP fotí. No a z ostatních úřadů mě vyhodili, že až s občankou, protože obvykle chtějí její nové číslo. Takže to vyřizuji tento týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky :-) Se ještě učím, ale dneska jsem nějaká v klidu, což je divné. Holky, je doba dle zákona, kdy musíš s oddacím listem pro OP, je to 10 dní, nebo více? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
áha, tak ja si tam skocim az s tim oddacim listem, treba tu pristi stredu..:) diky... monco, o tom jsem nikdy neslysela... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já si právě nejsem jistá, tak abych něco neprošvihla po svatbě, protože hned někam odjíždíme, pokud nám nedají oddací list hned v pondělí, tak my si pro něj budeme moct dojet až 14 dní po svatbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
monco, to neva, ze si pro nej prijdete pozdeji, vzdyt oni s tim pocitaji, ze spousta lidi hned po svatbe nekam frci..i pas ti plati 3 mesice po svatbe, i kdsyz se uz jmenujes jinak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo, na Tebe jsem dneska myslela, myslela jsem, že to děláš až dneska =-) Takže se připojuju s obrovskou gratulací! Paráda, ty jo, tak se Ti to učení vyplatilo ;-) Holky se středou uvidím, pořád nejsem fit :-( Když ,tak přijedu později, ozvu se.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, ja na tebe myslela, jak ti asi je...:( mas volno? nechodis do prace, ze ne? Hlavne se dej do poradku, at muzes frcet na tu dovcu... co ty vysedky ty krve? uz to nejak dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, myslím na tebe, aby ses dala do pořádku a mohla odfčet na dovču a užila si ji... Děvčata, jdu na zkoušku, tak zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
jo a gratuluji Míše k úspěšnému zvládnutí zkoušek... máme další paní inženýrku... ;-)
Odpovědět
Ahojky moc gratuluju Míše ke skvělému zvladnutí zžkoiušek!!! je to parada a nervíky jsou konečně za tebou vid :-)
Odpovědět
zuzanko tobě přeju at ti dneks avysledku dopadnou moc dobře a je vše ok! a t ti hezky užiješ dovolenou!!!! myslim na tebe!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, vy jste berušky moje. Na výsledky čekám do 13ti hod :-N V práci samozřejmě jsem (nenadávejte mi), protože si nemůžu dovolit tady 14 dní nebejt... já vím, jsem hrozná. Jestli ty výsledky nedopadnou, budu st+čt doma... :-x Holky, já mám fakt strach, že mě nepustí... když já tu dovču tak potřebuju! ;-( Akorát nevím, jestli mi to sluníčko spíš pomůže nebo přihorší... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, treba te pusti a bude to lepsi, odpocines si a tak.... potrebujes vypnout...mas porad nabity program, nekde litas, vyrizujes... potrebujes vypnout...
Odpovědět
Profilova fotka
No asi fakt jo... asi jsem se nějak i přetahla, ono to bude asi jedno k druhýmu... akorát těch x hodin v autobuse =-)
Odpovědět
Ahojky holky. Zuzko i já na tebe myslím, doufám že ti to dopadne dobře a ty se budeš moci v klidu těšit na dovču. Já mám zase jiné trápení holky, a budete překvapený týká se to svatby. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčtata. Zuzi to bude dobré, krásně si tam oddáchneš a cesta Ti určitě uteče,neboj. Já si beru Degan na cesty a chrápu celých dvacet hodin. Jé a já mám nové háro a skoro 2tis.v p.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a ty čočky jsou bomba, já teď vidím všechno!!!! :-) Simčo co je, co se dějě???
Odpovědět
je baru ahojky jaky máš novy haro?? pochlub se :-) a simčo co se dějě?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, ono je to podtatě to samé :-D ,akorát v tom mám tmavý melír a nakoupila jsem si nějaké přípravky,tak mám radost,ale Zdenda asi bude valit oči,až uvidí,že zase bude muset vybrat :-| Jinak už jsem také objednaná na zkoušku účesu a líčení :-) přijdeš zítra,když Ti bude dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
simco, co se stalo? nemate to misto v tom probostove? nebo nevite jestli to tam mit? baru, tak to jsem na tebe zvedava..:)
Odpovědět
No hedáme místo na svatební hostinu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?