Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám Borlovou :-) Zuzko oni mi zavolaj zítra ráno, tak tam pojedu asi odpoledne a dám ti hned vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že se bojím toho jak na ty fotky pózovat, Kačko to vypadá jako by vám prostě radila tak se postavte, to udělejte. Já se fotit neumím takže bez jejích rad nebudem vědět co dělat. No jsem na to zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
adri, rekla treba postavte se tam a muzete delat to a to a to... jestli se budes libat, hladit, koukat nekam, na sebe, objimat se nebo tak to uz necha na tobe...:) spis treba poradi co s rukama nebo tak, taky vidi, ze treba v tyhle pozici by slo udelat neco jinyho, tak to proste navrhne a je na tobe jestli se ti chce nebo tak...:) ja jsem se foceni taky bala, protoze se smeju jak kobyla a tvare mam pri tom jak sysel, ale po 5 fotkach jsem pookrala, zacalo me to bavit a uzivali jsme si to... p. fotografka navodila hrozne prijemnou, uvolnenou atmosferu, jsem fakt byla nadsena a ten vysledek stoji za to... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí to je nádhera!!!! tady bulím jak nána :-) ,moc vám to slušelo!!!! fakt krása a je super,že jste si to takhle parádně užili,tak to má být!
Odpovědět
Profilova fotka
si tady hodinu nandavám čočky a zase jsem je musela vyndat,všude mám černo od řasenky
Odpovědět
Profilova fotka
Moni a Věruš jakou sháníte tu košili?barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
no výsledek je víc než úžasnej :-) Tak se tu holky zatím mějte, já letím na zkoušku popůlnočních šatů a potom na chvíli do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máte to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Barčo, my budeme kupovat bílou košili... Adruš ahoj :-)
Odpovědět
Ahojky holky,přeji krásné pondělí. Kačko, jedním slovem nádhera, všude vám to moc sluší a je vidět jak říkáš že jste si to maximálně užili. Ještě jednou gratuluji.
Odpovědět
Holky nejde mi psát do diskuze.
Odpovědět
Vy jste asi na obědě já se teď podívala na hodiny a zjistila jsem že už je tolik.Tak dobrou chuť.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Simi, právě obědvám, máš pravdu :-) Holky, já se fotím tak ráda a nakonec budu mít určitě nejhorší fotky, páč Kačka vypadá krásně a to se nerada fotí :-D
Odpovědět
Tak to přeji Zuzko dobrou chuť. Neboj nejhorší fotky budu mít já, nerada se fotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, co to povídáš... Ty jsi krásně fotogenická...budeš mít krásné fotky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simco, niákdo nebude mit nejhorsi fotky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, co na Tebe vůbec Péťa říkal? Byl celej vedle sebe, viď? :-) Ty jo... normálně Ti závidím :-D Co šaty, neumazaly se od trávy?
Odpovědět
Já vím že ne, trénujeme s Pavlem doma focení, takže snad nám to bude k něčemu platné.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Kačí, dík, to doufám :-N Fotím se strašně ráda, fakt se na Baladku těším, jsem zvědavá, jak to bude probíhat :-) Dneska to mám za 2 měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a kdo vás bude fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo když jsem tam přišla, tak říkal, že jsem krásná... ;-) Šaty se neumazaly, jen trochu boty, ale koupím takovou čistící pěnu, tak snad to pustí...jinak mam saty trosku potrhany, ale vubec to neni videt, az pri blizsim ohledání... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky závidím, že už to mám za sebou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, mám technický dotázek: Měli jste v provozu fontánku? Pokud ano, kolik čokolády jsme potřebovali? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
fontanka v provozu byla, ale casem nam nejak zatuhla...asi kilo cokolady...
Odpovědět
Zuzko, my budeme mít známého od P. taťky, teď v neděli s ním máme schůzku aby nám řekl co a jak a hlavně aby vyslechl nás. Chce po nás i fotky z dětctví, tak to musím doma přebrat foto. Kačko ty jsi měla potrhané šaty, to z toho tance. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem četla, že se to má nějak ředit olejem, nebo mlékem. A že než se tam do té fontánky dá, má se rozehřát jak fontánka, tak i čokoláda. Nevíš, co je na tom pravdy, Kačko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mlekem bych to v lete neredila, aby se nezkazilo...my do toho pridali tuk ztuzeny... jasne, tuk s cokoladou rozehrat ve vodni lazni a pak nalit do fontanky... ty ji mas tu fontanku?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, tu co má Barča, tak jsem vydražila také. To jsem na to zvědavá, se nám to zavaří a bude po... :-p díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je hezký, že Ti řekl, že jsi krásná :-) To je fakt pěkný :-) Kačko, boty snad teda pustí a když ne, tak já je stejně umažu, nedělej si hlavu. Jak dlouho se budeš chtít kochat věcičkama než si je budu moct koupit? Po mojí dovče? :-D 8-) (pokud teda nějaká bude :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy si tady stěžujete,ale žádná z vás nemá fotografku,co fotí mrtvoly ;-( ...,takže i kdybych vypadala bůhvíjak a to stejně nebudu,tak to bude hrůza...ach jo,ale mám pro ní asi už sto fotek,pro inspiraci Moni na tu čokošku kouknu ju,šůruju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?