Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko!!! Tak to je super, že se vám to takhle vyvedlo! Takže teď čekáme na fotky, jůůů, to je paráda!!! Byla jsi krásná nevěsta, fotky budou určitě skvělý!!! :-) Já jsem teď přišla od doktora, natočil mi EKG, to je prý dobrý, tlak vyšší, ale pravděpodobně je to teda opravdu z těch ATB. Nabrali mi krev a zítra mám volat na výsledky a co dál... jestli můžu na dovolenou mi prý řekne zítra. Odnesla jsem si léky na srdce, něco na zklidnění srdečního tepu a prášky na žaludek. Holky, držte mi pěsti, ať můžu na tu dovču :-(
Odpovědět
ahoj zuzi, teda holka držim moc pěsti!!! at je vše ok! určitě to bude dobry a dovču si pořadne užiješ!!a co vbe středu?? to pujdeš nebo se necejtíš??
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, držím pěstičky, aby to bylo dobré, ale pevně v to věřím, že odjedeš v klidu na dovču. Jinak já jsem na Tebe myslela i před spaním, jak asi dopadneš a držela pěstičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc, no ve středu bych se snad stavila, já teď nevím... došla jsem i do práce teď, tak uvidím. mělo by se to všechno roseknout zítra podle výsledků krve, mám volat v jednu hodinu doktorovi, tak to už budu moudřejší...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, nááááááááááááádhera :-)
Odpovědět
kačí překrásny fotky!!!byla jsi zatím nejkrasnější nevěsta co jsem kdy viděla a jste na těch fotkách opravdu strašně přirozeny!! klobouk před paní fotografkou!!!! i petr je elegán fakt krása!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a z čeho to vlastně máš? Nebo co to je? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Nádherné fotky, Kačí!
Odpovědět
Profilova fotka
Astři, asi alergie na antibiotikum. Kačko, ty fotky jsou SUPPPÉÉÉÉÉRRRR!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky. Kačko moc gratuluji, fotky jsou krásné a moc vám to slušelo :-) Zuzko co se s tebou děje? nedočítala jsem vás, to bych tu byla jinak do večera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adrianko, napsala jsem Ti to do IP, ať tím tady neblokuju BRMS ... doufám, že ve středu budu moct aspoň na chvilku... Co Ty, kočko?
Odpovědět
Profilova fotka
No přípravy už vrcholí, včera jsme pekly s mamkama do noci koláčky a cukroví do výslužek pro známý co nejdou na svatbu. Udělala jsem jmenovky, vínečka a složila krabičky na výslužky na svatbu. Zítra jdu opět na zkoušku šatů, protože se musely celé přešívat - byly mi veliké!! Ale mám radost z Honzikovo obleku je tak krásnej, opravdu mi tím udělali v tom salonu radost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Už nám ten svatební maraton vypukl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adruš, ty jo, teď to tady pofrčí, jedna svatba za druhou! :-D Ty jo, ty šaty! Strašně moc Ti držím pěsti!!! Oblek super, to je skvělý! Kačko, fotky jsou pecka!
Odpovědět
adrianko chtěla jsem se zeptat ohledně toho líčení- nalíčila by jsi mě na svatbu? do tvych rukoiu bych se nebala vložit ty jsi hilka šikovna a samozřejmě bych ti to zapaltila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale holky víte co je divný, já nejsem vůbec nervózní. Zatím si to vůbec nepřipouštím, že už se v sobotu vdávám :-) všechno je v klidu, žádnej stres!
Odpovědět
tak to je dobře asi ti to ještě nedochazí a nebo to prostě projde všechno v pohodě bez zbytečnych stresů- to je parada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni nalíčím tě moc ráda a samozřejmě zadarmo! ale musíme si to nejdřív zkusit tak to se domluvíme ve středu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda, fakt už to bude každá svatba. :-) Já pamatuji, když jsme to měli za 13 měsíců a teď už to je za dva. Adruš, to je dobře, že jsi v klídku a užíváš si připrav?
Odpovědět
moc děkuju adrianko jsi moc hodná!!!! :-)
Odpovědět
jo a na kolikatou to je vubec ve středu?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, koukej se uzdravit... budu na tebe myslet, aby ti to dobre dopadlo... ahonky adri, dlouho jsem te nevidela...:) holky, diky za pochvaly... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adruško, ty jo, to jsi dobrá, že jsi v klidu. Škoda, že se na Tebe nemůžu jít podívat (teda doufám, že už budu na dovče :-N ) Holky, to nějak strašně utíká!... a nejhorší je, že si na Adrušky fotky budu muset počkat až (snad) po návratu z dovči, to nevydržím :-D Jéé a kolik toho nakecáte za 10 dní, co tady nebudu! Adruško, Ty budeš krásná nevěsta. Dáda říkal, že máš uhrančivý oči :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, Kačko, fakt, ty fotky jsou nádherný a vy na nich taky samozřejmě x-) Už ses někam podepisovala? :-D Zdeničko, na 18tou.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, na vydajovy doklad... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.borlova.cz/svatba.php?sekc...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, fakt nádhera. Moc Vám to slušelo, já nemám slov... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příprav si užívám a moc, jen ty šaty z těch mám depky! Kačko nějak jsem vůbec nestíhala, ale dnes jsem vstala a musela se na tebe podívat :-D v sobotu jsem na tebe myslela a byla jsem hrozně zvědavá na fotky, ale jsou krásný :-) Taky mám strach z toho focení a jak je na tom pí Borlová s bříškem?
Odpovědět
Profilova fotka
Adri, Ty máš taky Borlovou? Bříško měla v pohodě :-D Neboj se, ty šaty budou určitě v pohodě, tak snad vědí, co dělaj! Musej bejt v pohodě, uvidíš. Dej pak hned vědět, jak jsi pochodila, v kolik tam jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
adrus, dobre je na tom s briskem...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?