Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme vyšly z té restaurace a byl tam nějaký kluk/chlap. Měl oranžovo černou mikinu a kapucu přes hlavu. Se připojil a šel za náma. Po nějaké době mi to bylo už divní (Barča telefonovala). Když dovolala, tak jsem jí řekla, že se zastavíme. Ten týpen nás předešel, po malým kousku se otočil a zastavil se. Jsem řekla, že dál nepůjdu a tak Barča navrhla, abysme přešly. Jsme přešly, on šel po tom chodníku dál a za chvilku přešel taky, popošel kus a zastavil se a koukal. Tak jsme přešly zase na druhou stranu a šly dál. On došel na té své straně na konec ulice, stál tam a koukal. Pak se otočil a šel zpět zase dolu. Jsme se pořád otáčely, jestli za námi nepůjde a mazaly jsme docela rychle směr nádraží... Jeho smůla byla, že to dělala docela okatě a naše, že jsme se hned všimly, že není něco v pořádku. Když jsme vyšly z hospody, Barča v ruce držela 500Kč, tak si toho asi všimnul. Já si teda hned připravila v kapse pepřák, od jisté doby to pokaždé dělám, když jdu večer. Takže jsem měla malou "šanci" že bych případně zakročila.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, ahoj :-) Jasně, dej, ať se podíváme. Taky jsi byla tak ráda, že jsi doma?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, fotky dej... ty jo, tak to bylo fakt neprijemny...:( no hlavne ze neudelal nic jineho...penizky radsi schovavat, no... Barco, priste s sebou i obusek, at jste s moncou vybaveny...priste vas kdyztak na nadrazi radsi hodim...
Odpovědět
teda holky děsny!!! fuj tak to bych se taky pos... strachy ty vole no hrůza! já doufam, že to ve středeu vyjde!už se moc těším bylo by to ted poslední sraz semnou jindy už pak nemůžu totiž jedině až po svatbě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nic nikám nedám,všude jsem spařené prase! ]-( Ono to tak nevypadá (ten příběh :-) ),ale fakt to bylo dost nepříjemné,bylo jasné,že mu o něco jde.
Odpovědět
Profilova fotka
My příště řekneme mému, nebo Barčinýmu chlapovi, aby pro nás přijeli. Ale nemění to nic na tom, že jsem byla s Vámi moc ráda :-) a bylo to super!
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, tak na mě na těch fotkách určo nemáš! Jen nakoukneme... :-)
Odpovědět
baruš ja chci taky vidět fotky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aLE jo, Barco, muselo to byt neprijemny, me taky takhle jednou sledoval jeden typek... jsem prechazela porad silnici, prehazovala kabelku z jedny strany na druhou... pak jsem videla nejakyho kluka, tak jsem se k nemu pripojila a sla jsem s nim...sice to byl taky cikan, ale vypadal celkem slusne...
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam něco je :-)
Odpovědět
Ahojky holky, Mončo a Barčo jsem ráda že jsem vás poznala, bylo to super, akorás škoda že to mělo takový závěr, hlavně že jste v pořádku. Fotky pěkné,ale já tam vypadám jak meloun, takže super. :-( Kačko nemáš vůbec zač, chtěl jsme tě překvapit a to se nám povedlo.
Odpovědět
teda holky fotky moc pěkny! moc vám to slušelo! simčo změna vlasů- parada! jednička shvězdičkou- pěkně jsi prokoukla_ moc ti to sluší!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Že já na všech fotkách vypadám pořád stejně a pořád stejně blbě :-| Jinak ostatním to moc sluší, alespoň to máme zadokumentované :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, diky za fotky...:) ta zuzka tam je modelina,co? :-) by se tim mohla živit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,vy všechny,já příště vynechám solárko a půjdu na ježka! kdy to mám smazat?
Odpovědět
Profilova fotka
simco, monco-nekeckejte, vsem to tam slusi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, ja uz to mam stejne v albu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, dostaneš na zadek! Už vím, kde bydlíte, tak tam za Tebou přijdu a naplácám Ti...
Odpovědět
Profilova fotka
8-( ,tak jo no,tak já to tam nechám a příště tam přidáme ;-) , jen mě přepudrujete vápenkou
Odpovědět
Profilova fotka
barco a kde jsou zbylé fotky? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
na ty se neda ani koukat,teda na mě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prosim te, co to povidas..ja je chci videt, prosím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý, vám to tak strašně slušííí! Ach jo, mrzí mě, že jsem nemohla. Ale prostě sto kilometrů je sto kilometrů :( Fňuk. Moni, Baru... Příště se opravdu nechte odvézt. Já sama mám z Teplic nepříjemné zážitky.
Odpovědět
Profilova fotka
leni...az budes mit volno, tak prijedes a sejdeme se vsechny i s tebou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lení :-) Jak píše Kačka. Se těším, až se poznáme osobně :-)
Odpovědět
Kačko, samozřejmě dělala jsem fóry. Fotkyy jsou opravdu super. Zdení děkuji za chválu, říká to hodně lidí. Jak ti vůbec je, už je to lepší.
Odpovědět
jo už je to fajn jen mě bolí trošku hlava ale jinak dobry: :-) díky za optání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to celé seklo ]-( ,tak je tam máte krákory,jdu se připrait na volby,ale nakukuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja musím jít,kdyžtak mi pak napište,co mím smazat! už se dnes zřejmě nepřipojím,takže Kačko :-) ,ať se Ti Tvůj den vydaří jen podle vašich představ, ať máte krásné počasí, super zábavu a prostě at je to co nej! Krásně si to užij a ničím se nestresuj! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Barčo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?