Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
@beruska80 pokusíme se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Držím pěsti ;-) Ješte mám v živé paměti jaký byli dny před svatbou, co vsechno se na posledni chvilku zařizovalo a dohanelo, tak tfuj tfuj at to zvaldnete a svuj velký den si užívate :-) To jsem rada, že jsem Ti pomohla, dej pak vedet jak se Ti nehtíky libi ;-) V kolik hodin máte svatbu a kde ??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 koukám že si si je držela pořádně, opravdu vyšlo i to počasíčko, ještě jednou přidávám velikánskou gratulaci, bylo to moc krásné, jak říkám já bych se vdávala hned znova, ale ten můj už ne :-D
Odpovědět
@beruska80 ještě jednou gratuluju novomanželům!!! svatbička povedená, nevěsta moooooc krásná x-) kytka úžasnáááá přeju krásnou svatební cestu, ať vám vyjde počásko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak jsem na Tebe dnes myslela :-) Bohužel jsem se nemohla přijit podívat, ale už se teším na fotky ;-) Velká gratulace novomanželům :-)
Odpovědět
@beruska80 - preju moc krasnou svatebku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebovala bych poradit prosím. Neznáte nějakou dobrou kapelu z Tábora a okolí? Příští rok se budeme brát, já jsem z Moravy a nikoho tu neznám. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@lemuritto ahojky, záleží jakou předpokládáte cenu, ale skvělá je kapela ALLEGRO BAND (allegroband.estranky.cz) nebo HAPPY BAND (happyband.eu) ... pak taky hraje na maturácích a plesech skupina MIDI (midiband.cz)....no a pak je i spousta fajn DJ z Českých Budějovic, což není tak daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsee děkuji za gratrulaci! :-) Počasí se nakonec vyvedlo parádně, dokonce mi na náměstí bylo až vedro - když se začalo sluníčko do nás opírat ;-) Svatba se povedla, ale musím dát za pravdu všem již vdaným nevěstán - hrozně to uteklo, ani jsem spoustu věcí ani nestačila vnímat. Nejsem si jistá, že bych to chtěla zopakovat. Určitě to byl krásný den, jedinečný a nezapomenutelný a v tom je právě to kouzlo - neopakovatelný okamžik. Alespoň tak to cítím já. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 moooc děkuji za pochvalu, až se červenám. Kytka se vydařila, takže spojkojennost. ;-) Svatební cesta byla paráda - počasí super, moře čisťounké.....prostě romantika, jak má být. x-) A dodatečně moc a moc děkujeme za přáníčko ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 děkuji...., x-) Jak už jsem psala výše, svatební cesta byla super.....předčila naše očekávání. Až bude chvilka pošlu fotky. ;-) Taky musím ještě jednou moc poděkovat za přáníčko a dáreček!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy děkuji za gratulaci. Nemnusíš se omlouvat, chápu, že to nevyšlo. Fotky určitě budou, až se teda dočkáme - bohužel má fotografka fofry, tudíž je lhůta cca 4-5 týdnů. :-( Nehtíky super, takže veliké díky za kontakt ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Berušenky moje, mám obrovskou prosbu....pro ty z VÁS, které fotily: můžete mi prosím fotečky poslat. U nás z rodiny nikdo totiž nefotil, takže nemám bohužel ani malou ochutnávku. Budete moooooc zlaté!!!! x-) x-) Jsem děsně nedočkavá.....tak se omlouvám za škemrání.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Jsem ráda, že se Vám svatební den vydařil :-) Já jsem bohužel měla také svatbu kamarádky, a líčila jsem jí, takže jsem se musela podílet na přípravách ;-) Koukala jsem, že Zuzka má termín dodání až 6 týdnů, ale ty fotky budou stát za to, uvídíš :-) Už se moc teším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berušenky moje, omlouvám se, ale úplně jsem zapoměla poděkovat všem příchozím za jejich účast. :-N Byla jsem mooooc ráda, že jste si na nás udělaly čas. Nějak jsem v tom následném zmatku vůbec nefungovala. Abych byla upřímná, pořád se nemohu nějak srovnat a ani mi nedochází, že jsme zase doma, svatba je za náma a čeká nás opět návrat do práce. To je hrůza!!!! Když si vzpomenu na ten dlouhý čas příprav a stresu, tak samotná svatba ufrnkne jako nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 ještě jednou díky moc za poslání foteček.....docela jsme se u nich doma nasmáli. Manžel konstatoval, že tam vypadá jako robocop :-D . No a nevěsta, ta se chytala za hlavu.....holt tu výrazně prostorovou postavu nezapřu.....a na fotkách to vynikne ještě víc :-| :-p. Ale musím upřímně konstatovat, že fotíš vážně super, skoro jako profík. Fotky jsou super, výstižné, akorát ostré....a družička s mládencem, paráda!!!! Takže děkujeme moc a moc x-) x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Berusko, ty troubelo - ted jsem se nastvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vypadala jsi nadherne, strasne Ti to sluselo!!!! Ja o tobe doma basnila segre asi hodinu!!!! Byla si uchvatna a kdyz ja neco pochvalim, tak to stoji fakt zato! Byla si krasna, sluselo ti to, zadny prostorovy problemy jsem nezachytila a omlouvam se, ze jsem funela jeste pri gratulacich. no ale bohuzel, to jsem proste ja, furt nekde pozde 8-)
Odpovědět
berusko, dostanes na pr... byla jsi uzasna nevesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika tak já už teda mlčím, no :-x :-x. Za komplimenty moc děkuji, určitě to potěší a zahřeje u srdíčka. Ale nebyla bych to samozřejmě já, abych neremcala =-) :-D. Obličejík byl vynikající maskovací manévr od úžasné paní vizážistky!!! Tu můžu chválit a pět na ní ódy - přesně trefila, to co jsem potřebovala. Dokonce i fotografka chválila její práci. Takže tam byla spokojennost největší. Zbytek udělal jednoduchý účes a barvička vlasů, tam to klaplo na 110%. Kremrolku jsem chválila samozřejmě jenom v dobrém, protože fotky měly obrovský úspěch u všech. Dokonce i manžel byl nadšený - a ten jen tak něco neocení. Naše připomínky byly spíš jen tak ve srandě. ;-) Za funění se neomlouvej, já si teda ani ničeho nevšimla.....jsem fakt ráda, že jsi to při svém vytížení stihla. Dorazila jsi tak akorát. U nás to taky nebylo dle časového rozvrhu, já byla chvilkama na mrtvici...
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 děkuji... :-) žádné fyzické tresty nejsou přípustné, leda by teda měly liposukční účinky :-D :-D :-D
Odpovědět
@beruska80 jé já též děkuju za kompliment, ale bylo to focený jen tak v cuku letu, jinak by to dopadlo ještě líp (a tím teď nemyslím nevěstu nebo ženicha, vám to opravdu slušelo moooooc x-) x-) x-) ) aspoň budete mít ale taky nějaký momentky krom profi od Zuzky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 nemáš vůbec zač, pochvala je na místě. :-) Tak pokud to bylo focené jen tak v cuku letu, to teda klobouk dolů. To by potom to lepší, jak jsi psala, bylo povedenější než od profíka. Nám se Tvoje fotky líbí mooooc a máme krásnou vzpomínku. Nevím, kolik bude momentek od Zuzky, ani jsem příliš nevnímala, že vůbec fotí. Bohužel z rodiny žádná aktivita nevzešla, tudíž jsem vděčná za každý snímek od vás. ;-) Na profi fotky se těšíme, ale červíček pochybností tam je.....moc fotogeničtí nejsme a tváříme se většinou prapodivně. Jsem napnutá jako guma od trenýrek. :-D Jen to dlouhé čekání mě teda asi zabije.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě dohnala nějaká chřipajzna, jsem jako mrtvola. V pondělí bych se měla vracet po měsíční dovolené zpět do práce, ale příliš optimisticky to nevidím. Vůbec nechápu, kde se to tak najednou vzalo - prostě z ničeho nic ;-( . Jestli budu muset jít marodit, budou mít obrovskou radost.....ani raději nedomýšlet. Navíc jsem děsně nedočkavá na fotky od Zuzky. Na jednu stranu se těším, na druhou mám maličko obavy. Nejhorší je to čekání.....a to nemám ráda u ničeho. Jsem od přírody děsnej netrpělivec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už zase otravuju :-D :-D . Holky, nevíte náhodou, kde se dá sehnat nějaké pěkné svatební album??? Nechci ale žádné holubičky, prstýnky apod. V Táboře jsem teda nic zajímavého nenašla a net jsem omrkla zatím jen zběžně. To je hrůza, jak omezený výběr dneska je. Neplánujeme velké album, fotek stejně tolik nebude. Ale bez klasických fotek si to neumím představit. Takže bych měla ráda hezkou památku a k tomu si představuji i krásné labum. Předem díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 gratuluji čerstvé novomanželce :-) A co nějaká budoucí nevěsta z roku 2012? Je tady ještě nějaká, s kým budu moct plánovat? @janina_sun co u Tebe nového? my už máme snad s konečnou platností vybrané místo - nakonec přímo v centru, kdo by to byl řekl.. :-D ale ta barva svatby mi nedává spát!! v restauraci mají bohužel stěny a výzdobu takovou hodně nevýraznou světle žluťounkou se zlatými lustry, takže moje plánovaná tyrkysovo-růžová by tam působila jako pěst na oko :-( jsem tedy tam, kde jsem byla... a tu světle vyblitou žlutou teda fakt nechci ;-( chjo... A nevěsty/manželky, jak moc dopředu je dobré začít zkoušet, zamluvit, případně šít šaty? Myslela jsem, že mám ještě času dost, ale vzhledem k tomu, že do svatby je 7 měsíců, tak bych asi tak za měsíc měla začít co?
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a Ahojky, my jsme zatím ve fázi "odpočinku" :-) Místo, fotografka, DJ, harfista jsou zařízené a zbytek jako šaty, výzdoba a detaily zatím neřeším...jinak jestli máš svatbu již za 7 měsíců, tak už bych na šatičky šla...aspoň kvůli představě, jaký mi sluší střih a pak bych třeba počkala i na jaro, až bude nová kolekce...ale aspoň budeš vědět, na které střihy se zaměřit...no a s tou žlutou....co třeba zvolit nějakou výraznější barvu, která to rozsvítí? Třeba tmavě fialovou? Nebo oranžovou s detaily červené (i když tuhle kombinaci sama nemusím, někde jsem to viděla a vypadalo to hezky)...
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a děkuji za přivítání.... x-) Co se týká výběru šatů, já moc radit nemůžu....vzhledem k mojí velikosti. V Táboře na mě velký výběr nemají a když už něco je, nic pro můj vkus. :-| Ale taky jsem šla omrknout šaty někdy v první polovině ledna a nikde jsem se nesetkala s názorem, že je to moc brzo nebo pozdě. U Tebe bych to ale tak nehrotila, jsi hubeňoučká, tam bych se nebála malého výběru. Klidně bych se šla mrknout už teď, aspoň si uděláš obrázek o nabídce a bude i dostatek času na rozmýšlení. Vždyť není nikde psáno, že si musíš vybrat hned první šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@radunk.a ještě k té barevnosti výzdoby, já osobně bych se toho zase tolik nebála. To co navrhuje janina_sun, mi přijde zajímavé a určitě by to hezky ladilo. U nás to teda nebylo úplně ťip ťop, restaurace má stěny vymalované takovou výraznější cihlovou a celkově to tam působí trošku tmavě. A já si i přesto nechala tu svojí zelenou. A vypadalo to fakt pěkně....alespoň výzdoba tabule a celkový dojem. Jestli to 100% ladilo nemůžu tvrdit s přílišnou jistotou, ale každý má vkus jiný a navíc jsem vnímala hlavně detaily a tak nějak celkově. Uvidím pak na fotkách. Ono dost zálěží na tom, jak moc lpíš na celkovém stylingu. Určitě se neboj experimentovat! Držím pěsti. ;-)
Odpovědět
Trosku se zpozdenim, ale prece: "16.9. ve 23.00 h vykoukla na svet nadherna holcicka - Gabinka. Ma 50 cm a vazi 3080g. Ma dlouhe cerne vlasky. Obe jsme v poradku. Pajee"
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 děkujeme za zprávu! Novopečené mamince gratuluji ke Gábince - ať jsou hlavně zdravé a spokojenné! x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?