Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
No politicky korektniho neni asi nic :-D ale snad nic nezkazis vyrazem black man... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmhmhm... ono v Evrope pouzivat afroamerican je trochu mimo :-D
Odpovědět
Ahoj, mám na Vás velkou prosbu. V září se budu vdávat na radnici v Táboře a mám si vybrat z nabízeného seznamu skladeb, co chci zahrát. Něco jsem jakž takž vybrala, když jsem si ale skladby poslechla v podání varhan, připadaly mi jak na pohřeb. Máte některá zkušenost s hudbou v táborské obřadní síni? (Neblahý zážitek andeliky s Podívej, kvete růže, jsem četla:)) Můžu případně poprosit o část videa z obřadu, abych slyšela, jak varhany zní? Nevíte o nějaké alternativě (např. je při svatbě někdo z radnice ochoten obsluhovat notebook?) Předem moc děkuji za reakce..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jitrenka01 tak to jsi mě teda docela vyděsila.... =-). Taky se vdávám v září na matrice a teď se celkem obávám, že hudba bude průšvih. Přiznám se, že na svatbě jsem byla v obřadní místnosti asi 3x, ale moc si hudbu nepamatuju. Z jejich nabízeného seznamu jsem si nakonec něco vybrala, protože jsem usoudila, že to stejně asi moc vnímat nebudu. Moc jsem o tom nepřemýšlela, jen jsem chtěla něco pohodového a tématického. Andeliky příspěvek jsem bohužel nečetla, tudíž netuším, jak velká hrůza to byla.
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka105 ahoj, dlouhokrčko!!! :-) Jak se pořád máš? V sobotu ještě netuším, co bude a nebude.....ani nevím, že má být na Jordánu nějaká akce. Ale nezní to špatně. Možná to zvážím. By to chtělo vypnout a někam vyrazit, ať je relax. Kdyby něco, ozvu se a můžeme se kdyžtak potkat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si vylít srdíčko....jsem pěkně naštvaná. :-( Dneska nám z cestovky napsali, že náš termín má hotel stopstav a tudíž máme smůlu!! Přitom zájezd máme objednaný přes týden, zaplacenou zálohu ve výši 50% a podepsanou smlouvu. Tomu se říká bordel. ]-( ]-( Jak mezi sebou komunikují nechápu. =-) A to jsem si zjišťovala předem jaká je obsazenost. A kvůli zamluveným pokojům na moře jsme nakonec vzali i výhled na park. Tomu se říká zklamání a bezmoc. Je mi jasné, že jsme hledali celkem na poslední chvíli. Ale jejich povinností je, mít ověřené informace. Prostě mi to mozek nebere. Já naivně hloupá jsem se domnívala, že když si vyberu známou cestovku, nebude to sázka do loterie. :-|
Odpovědět
Já jsem nikdy na žádné svatbě nebyla. Doufám, že bude hudba dobrá nebo že jí alespoň nebudu vnímat, když nebude nic moc. Ohledně dovolené Tě moc lituju. Nemají nabízet last minute, když nejsou schopní splnit to, co slíbili. Přeju Vám, ať si to přesto užijete. Docela Ti závidím, že budeš pěkně opálená. Já jsem jak sejra a pravděpodobně to tak i zůstane:)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenka01 No, já sice na malém počtu svateb byla a zase tolik jsem hudbu nevnímala. Takže si myslím, že u nás bude takové napětí a nervozita, tudíž si nebudeme případné nedostatky připouštět. Důležité jsou jiné okamžiky, než nějaká hudba. Dřív jsem to řešila, ale nakonec jsem se ujistila, že na tom zase tolik nezáleží. Beru si chlapa, kterého miluju a to je hlavní.....asi bych překousla cokoliv ;-) . No, dovča mě štve.....ale hlavně kvůli tomu, že to má být naše svatební cesta!!! Plánovala jsem trošku luxusu a romantiky a ono se to takhle podělá. Opálená určitě nebudu tak jako tak. Nikdy se neopálím, jenom spálím a vypadám jako přiškvařené čuně :-( :-p. Na svatbu budu víceméně sejrovatá a jen místy opálená dle oblečení. Takže ruce doufám zakryje bolérko a obličej se zamaskuje líčením.....jen teda snad nebude horko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, omluvy za ctvrtek - do sesti jsme gratulovali a pak se manzel balil na vodu... chaos. proste jsem to nestihla :-( :-( :-( . Hudba na radnici - vyberte. klidne reknete, ze chcete hrat jednu skladbu dokola.... podivej kvete ruze JSEM SLYSELA NA VLASTNI USI - popravde, neni to muj salek kavy :-D.
Odpovědět
@andelika hanba hanba ti :-D :-D :-D bylo to moc prima @jitrenka01 snad si vzpomenu - my měli na příchod nevěsty tu svatební klasiku pochod, pak během obřadu něco z West side strory, to bylo velice decentně, jen jako podklad a ne celou dobu, pak na prstýnky Stín katedrál - to bylo náhodou moc pěkný na ty varhany a asi to tak nejvíc vyznělo, pak i na videu, na gratulace už tam jen tak něco potichu nějakej hudební podklad brnkal ani nevím co to bylo, ale už tam byl šrumec, tak to nebylo moc slyšet, takže myslim, že u nás se to celkem povedlo, nebála bych se toho ;-) video ti bohužel ale nepošlu, ani po 4 letech ho stále nemáme zdigitalizované, ale jen na kazetě :-N
Odpovědět
jo myslim, ze na ty gratulace byli beatles nebo tak neco, ale to fakt ani nebylo moc slyset a nikdo to snad ani nevnimal jak bylo uz po obradu a vsichni gratulovali
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kremrolka01 taky si myslím, že to snad taková tragédie nebude. A jestli nedej bože jo, aspoň bude veselo. :-D
Odpovědět
Kremrolko, děkuju moc za odpověď, docela mi zvedla náladu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenka01 jeee ja te nechtela vydesit - proste si vyber, co chces, hlavne to nenechavej na vyber varhanikovi :-D @kremrolka01 krem jsem prase :-( - ale ja fakt nestihala - navsteva a pak si manzel vzpomnel, ze ma bejt sbalenej na vodu... desbes. priste se fakt musim polepsit....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ve čtvrtek jdu objednávat kytí, tak mi držte pěsti. ;-) Snad se s květinářkou dohodneme a mě doufám, nešlehne z ceny :-D . Nakonec jsem původní plány a představy zcela překopala a navymýšlela si kdoví co, tak uvidíme. Jediné, co v mé kytce vydrželo jsou zelené orchideje. Ostatní je jinak, ale možná mě v květince usměrní. Rozhodující bude i cena, nerada bych platila balík. :-. Jsem prostě hrozná, čim víc se to blíží, tak se ne a ne rozhodnout....naštěstí teda jen ve výběru kytky pro mě a kytek na auto. Pro maminky, svědkyni a družičku jsem to uzavřela docela rychle. :-) Pak se určitě ozvu a poreferuji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A je to tu...kytky objednány a záloha zaplacena. Jen s tou cenou je to maso :-N . Nakonec jsem zase musela přehodnocovat a s květinářkou jsme upravovaly. I tak je to však dooost. Až z toho nastávajícího brali mdloby. Zelené orchideje zůstávají, ale právě u nich je to pálka. Vzhledem k tomu, že ještě nebude jejich sezóna, chtějí za jednu cca 500!!!! :-o :-| No, ale já je tak moc chtěla, že jsem to riskla. Jako doplněk jsem vybrala bílé hortenzie a nakonec po zvážení zelené karafiáty. Karafiáty vypadají s hortenzíí fakt pěkně, tak doufám, že i ty orchideje budou hezky ladit. Dokonce si myslím, že je karafiát fakt podceňovaný, už se nemusí brát pouze jako pohřební kytka. Mě se ta kombinace líbí a jsem zvědavá na výsledek. Nějakou představivost sice mám, ale realita je vždycky o něco odlišná. V květince bohužel orchideje neměla, tak jsme to nemohli vzorově naaranžovat, ale snad to bude O.K. ;-) Jinak jsem ale docela ustupovala - na auta bude nakonec místo orchidejí aranžmá z karafiátů, ale to už je celkem detail. Na tom zase tak nezáleží. I tak to bude určitě fajn. Podle toho, co mi nastínila, je to zajímavé. Pro mě je důležitější, aby ty hlavní kytky byly podle představ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 Gratuluji k Honzíkovi :-) @beruska80 Kde jsi objednávala kyti ??? ;-) Už se to blíži, vid, jeste necely mesic :-D Jak se jinak holky máte ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy Kytky mám od Kohouta na Kopečku, nikde jinde nemám bohužel zkušennosti, tak jsem nechtěla riskovat. ;-) Doufám, že nebudu zklamaná - protože jsem docela smolař. Zákon schválnosti na mě sedí jako ulitý - koupit si trpaslíka, zaručeně vyroste :-D :-D. Ale snad to bude O.K. :-) Co znám holky, které od nich kytky měly, byly fakt pěkné. Navíc mám klasickou kulatou kytku, pouze s prodlouženou stuhou - tam snad není tolik možností na velké pokažení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Beru - taky jsem mela predstavu kytka a prodlouzena stuha - aha, bylo koste :-( - jedna z veci, ktera se mi na nasi svatbe moc nelibila - a popravde, jedina vec, kterou jsem si osobne nezkontrolovala - nojono. ale nakonec to nebylo zly. a tobe se to povede :-D E
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika mě se Tvoje kytí líbila ;-) . Ale je fakt, že člověk si to vysní a představuje a realita málokdy splní očekávání. Musím prostě věřit, víc udělat nemůžu - bohužel. Donesla jsem do květinky fotky, ještě jsme to dopnily, tak snad bude vše O.K.. Výsledek ale bude překvápko. Buď bude nadšení nebo zděšení :-D .
Odpovědět
ahojte ján měla krásne šaty to jsou ostatně všechny ale dloho jsem vybírala
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela, jako vzdy (a ted nevim bohudik?bohuzel?) jasnou predstavu, jen provedeni kulhalo - vetsinou nedokonalosti dodavatelu nebo nedostatecnym vyberem versus moje vize :-D beru - ale ta cena je mazec, no fuj. jo a karafiaty mam fakt rada - strasne podcenovana kytka!
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika já zase tak jasnou představu nemám, protože není s čím porovnávat - vzhledem k tomu, že nikde se nedá najít podobná kytka jakou bych chtěla. Složení: orchideje, karafiáty a hortenzie prostě nikdo neměl. Tudíž pracuje pouze moje představivost. Sice tuším, jak asi byt to mohlo být - ale víceméně bude konečný výsledek překvápko. :-) Jak se s tím popere květinářka, toť otázka a sázka do loterie. Ale snad se bude fakt snažit. :-D Z ceny za orchideje je mi taky špatně, ale kdo se dá na vojnu, musí bojovat. Protože jsem je chtěla hrozně moooc, musela jsem to akceptovat. Z pivoněk jsem ustoupila, protože to by bylo další nemalé navýšení. Tak alespoň favoritky se udržely. Ale budou pouze v mé kytce, u ženicha jako korsáž a pak i jako doplněk na polštářku pod prstýnky. Na auta jsem to zrušila, tam budou karafiáty. A svědkyně má nakonec pouze kombinaci hortenzie a karafiáty. Protože platit cca 5000,- za všechno se mi zase nechtělo. Co se týká karafiátů, taky u mě panovala taková ta zažitá představa - kytka na rakev s kusem asparágusu :-. |-| . Ale to je bohužel přežitek, jsou krásné, nabízejí neuvěřitelnou škálu barev a cena je víc než příznivá. A fakt jsou s hortenzií krásné - perfektně ladí. Chtěla jsem něco míň okoukaného a jednoduchého. I když původně jsem uvažovala, že budou bílé růže a právě zmiňované zelené orchideje, ale rozhodla jsem se pak jinak. Teď už se těším, jak to bude všechno v reálu vypadat. Doufám, že to půjde hezky k šatům. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cus, je mozny, ze nam nekdo zmenil nazev??? a to jde? a kdo????
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takze nemam haluze! napsala jsem adminum a odpoved je nasledujici, jmenovite od Janocka: Ahoj.Nazvy tem menime v pripade ak so samotneho nazvu nevyplyva podstata temy. Chceme, aby uzivatelia priamo v zozname tem mali jasnejsie o com sa v nej ludia rozpravaju. Tiez to suvisi s nasou SEO (search engine optimization) strategiou. Mozno ta zarazilo, ze sme sa to stalo az teraz a pritom tema je uz dlho verejna. Je to preto, ze az nedavno sme zacali s aktivnou opravou nazvom starych tem. Preto sa to netyka iba tvojej temy. Ak vsak mas navrh ako by sa mohla volat, a pritom by lepsie vystihovala diskusiu, pokojne nam zasli a ak to bude v poriadku, zmenime to.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud chcete opravit, napiste, napisu dal.... moje odpoved bude, ze by bylo hezke napsat to do diskuze, aby se napriklad matky na matersky nevydesily, ze maj haluzky :-D E
Odpovědět
Profilova fotka
@andelika no, mě se ten název zdá dost dlouhý.....navíc bych vypustila konec. Souhlasím, že nám mohl někdo do diskuze alespoň napsat. Ale najdeme se i přes změnu a to je důležité. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska80 Tak u kohouta maji dobrý reference :-) Já jsem měla kytky z Měšic od paní Krůčkové a spokojenost největší :-) Jak cena tak kvalita :-) Trochu mě zaraží cena jedné orchideje =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sygy no, já doufám, že bude kytka povedená....já právě na Kohouta taky slyšela jen pozitivní ohlasy ;-). Paní Krůčkovou bohužel neznám, takže nemohu posoudit. Teď už je to stejně jedno, mám zaplacenou zálohu. Co se týká ceny za orchidej, je to děsná pálka, ale bohužel nemají sezonu - tak proto. Koukala jsem na web a cymbidium je drahé i tak. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?