Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co ten srazík, kdo něco vymyslí :-) ;-)
Odpovědět
Tak co takhle sraz v sobotu odpolko v Tabore? A nebo pak v utery 28/9 se ve Vozici kona Svatovaclavsky vyslap, tak kdybyste nekdo mel turistikymilne pidizviky, tak dejte vedet, radi se s vami uvidime :-) http://www.ckmladavozice.unas.cz/home...
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že my zítra odjíždíme na Moravu...takže bohužel.... :-( Ale navrhněte někdo nějaký další termín a možnosti....teď už nebude tak pěkně, tak se snad sejdem ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, tak já zítra bohužel nemůžu, ale potom už jo.. doufám, že se teda zase něco nepotento tak nečekaně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
halooo tak je nějaký nápad?? Tento víkend teda ne,ale co ten další??Co máte kdo v plánu??
Odpovědět
Dalsi vikend jsem mimo... ale co takhle sobota za 2 tydny? To byste aspon nektera mohla moct, ne? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ty další navrhovaný víkendy zatím můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) já měla tento víkend školu a za 14dnů jí mám opět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj - my vicemene v sobo muzeme, spis pisnete konkretni datum a ja se prizpusobim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych to spíš pojala formou konkrétních termínů, pak se spíš dohodneme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já navrhuju sobotu 9.10 a čas...no asi podle dětí...a tak bych to viděla tak na tu třetí hodinu (to už jsou snad všichni vyspinkaní :-D včetně maminek :-D :-D ) Tak pište všichni kdo a jak můžete a jestli to vyhovuje!!!A doufám, že když je dneska čtvrtek, tak že se snad dohodneme!!!! Sem vás už tak dlouho neviděla!!! Kamčo dorazíš?? Já jen jestli ti mám dovézt vrátit postýlku...... No ale jestli jí nutně nepotřebuješ, tak bych si jí ještě na chvilku půjčila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ted o vikendu nemuzu, v patek mame slucak, a v sobotu mame rodinnou oslavu, naši měli 30 let výročí ;-) Co jiny terminek ??? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych v sobotu mohla :-)
Odpovědět
Ahoj kocky, vypada to, ze takhle pres diskusi se asi nedomluvime :-D Takze jsem udelala hlasovatko, je na teto strance http://doodle.com/uwrvb42q57qcbdz2 - tak vyplnte, jak a kdy jste na tom... Kam date fajfku, tak ten termin muzete. Jinak ja tuhle sobotu nemuzu, jak uz jsem avizovala pred tydnem, takze pokud se sejdete, tak preju prijemny potlach :-D
Odpovědět
Jo, bylo by fajn, kdybyste to mohly naklikat treba do tydne, ze bychom si pak pevne stanovily termin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hotovo :-) a super nápad
Odpovědět
Profilova fotka
pokusím se to tam taky zaklikat,ale já vlastně můžu skoro pořád. teď už nic naplánováno nemáme a manža bude mít teď asi hodně práce, tak to bude stejně tak, že budu jezdit sama....
Odpovědět
ahoj holky, taky se pokusím zaklikat, i když těžko tak dopředu odhadnout co bude a ještě dotaz počítá se s prckmama nebo bez, to to u mě dost ovlivňuje, protože Kubu jaksi nemám komu strčit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo já bych řekla, že s prckama se počítá!!! Já většinou taky nemám Romíka kam dát...a pak si všichni stěžujou, že si ho neužili.... ]-( a tchánovci nepřipadaj v úvahu!!!ANI OMYLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zaklikala jsem - deti predvedu u nadrazi (maximalne) a odevzdam do naruce komukoliv z rodiny :-D :-D :-D a vitezem ankety matka roku je........ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děti určitě přiveďte....já v tom nevidím problém, ba naopak. Se těším, že ty špunty zase po dlouhé době uvidím. ;-) Andeli, já teda hlasuju, že jsi super matka roku!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se už taky naklikala .. až do vánoc :-) Zatím nevím o ničem, co by mi ránilo na víkedn přijet do Tábora. Ale proč jsem vůbec přišla.. JARUŠKO, v den Tvých krásných narozenin jsem na tebe tak myslela, že jsem se nedokopala k tomu napsat nebo zavolat. Omlouvat se nemá smysl, jsem lajdák. Tak tedy teď přeji Ti hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, lásky a ať se ti pomalu a jistě plní tvoje sny a nejen ty svatební!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kamčo, ani nevíš, jak moc jsi mě potěšila. Za gratulaci mooockrát děkuju. I když takový věk už snad ani nemá smysl slavit :-D . Určitě se nemusíš omlouvat, vůbec není zač. Já doufám, že se mi ty největší sny vyplní....a v prní řadě ta svatba, když už jsme se nakonec rozhoupali. Ale abych byla upřímná, začínám být nervózní už nyní. Ono se to nezdá, ale takových věcí se musí zařídit....jde mi z toho hlava kolem. V druhé polovině listopadu máme rezervovat termín na matrice, dřív bohužel ne. Mám už fotografku a zamluvenou restauraci. Ale takhle bych tu mohla psát ještě zítra. :-N A u mě by to nebylo nemožné, já jak se rozjedu, jsem jako naložený vlak, který neví kdy zastavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško já ostuda se přidávám...mám to v klaendáři...ráno jsem si říkala musím napsat...no a vidíš jak to dopadlo :-( Romana mám pořád v práci, chodí dom až pozdě v noci a tak sem na prcka pořád sama a už mi z toho začíná trochu hrabat ]-( Navíc sem teď asi chytial nějakej bacil...a dneska se mi šíleně motá hlava....jenže jsem tu až do zítřka sama. I sousedi odjeli na dovču...tak sem zvědavá jak to vůbec zvládnu :-p Ale dost už nářků...Jaruško dodatečně všechno nejlepší ke kulatinám!!Za sebe a celou mou rodinku ;-) Romík se tu po mě sápe...tak jdu vymyšlet hry na zemi a doufám to nějak přežiju do večera... A než sem to napsala tak se odplazil na druhý konec pokoje a když sem se na něj podívala, tak udělal takovej malej pidi krok!!!!!Ale sám a bez držení!!! :-D :-D :-D a pak se podivně skácel k zemi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jarko všechno nejlepší k narozeninám a hlavně ať se vám vydaří vysněná svatba. Už teď se těším mooooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, děkuju. To víš, to není žádný med, být na prcka sama - navíc když Ti není zrovna hej. Téda, to jsou ohromné pokroky, tak Romík se rozhodl začít cupitat pěkně sám!!! To je krása, gratuluju x-) . Já tu měla zrovna před chvilkou ségru s dětma a to byla divočina. Kája je totální nezmar, před ní musím mobily zavírat pomalu do nedobytného trezoru. Je v tomhle děsná, navíc je to kramářka a vytahá knížky, časáky, letáky a to je potom jako po výbuchu. :-D Mára se rozhodl, že bude cirkusák, neustále sebou házel na sedačce a padal jako profík. Smál se u toho jako pominutej, skoro udělá ze stoje most....no žůžo :-D . Jj, s dětma fakt není nikdy nuda.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulko, Tobě taky díky moooc! x-)
Odpovědět
Berusko, dodatecne vsechno nejlepsi k narozkam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, dodatečně děkuji i Tobě za gratulaci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky už se nám ukázal nějaký víkend na srazík??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?