Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško tak to vidím na tebe, mě s manžou a Romíkem a možná Kamča?? Peťo já vím, že ty nemůžeš. Ty jsi to ale taky napsala! Ostavní se moc neozývají!! Holky tak to zatím vypadá, že bychom nakonec mohli jet k moři!! Nechci to zakřiknout! :-N Včera jsem byla u doktorky s broukem a bohužel máme zase chycené průdušky ;-( Tak pokud se mi uzdraví, tak jedem, pokud ne...tak máme smůlu :-| No uvidíme :-D Každopádně bych se mohla snad i těšit!! :-D :-D už jsem ani nedoufala v tu možnost někam odjet!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak Jaruško super bižu i šatičky!! Moc se mi líbí! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, budu se těšit na zítřek....alespoň na chvilku se uvidíme. Snad dorazí i Kamča, což by bylo super. :-) Jestli vám to zdravotní stav malého umožní, určitě k moři jeďte. Bude to zasloužené volno, pěkně jen rodinka a pohodička. Budu moc a moc držet pěstičky, aby vše vyšlo a Romík se brzo zcela zotavil. ;-) Za pochvalu děkuji, já jsem zatím s výběrem spokojenná....uvidíme, jak to nakonec dopadne v reálu. Bižu už je objednaná, tak jsem napnutá, ale měla by během příštího týdne být hotová. Pak vložím foto. No, šatičky budou trošku oříšek....momentálně jsem ve fázi, kdy hledám šikovnou švadlenku. Nerada bych se dočkala nějaké katastrofy....šatičky prostě musí být perfektní. Sice jsem je chtěla objednávat jako originál, jenže po zvážení všech rizik a celkových fin. nákladů, jsem to vzdala. Vyšlo by to na hrozný balík a nikde žádná záruka, že dorazí v pořádku a zda-li vůbec. :-|
Odpovědět
Tak slecno pellu, tfuj tfuj tfuj, myslim na Tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, asi tu budu za totálního blázna.....bohužel se dnešní velké události nezúčastním, neb na mě sedl bacilus :-( :-( . Včera mi bylo dobře, žádné velké obtíže a ráno kolem 4 jsem se vzbudila se strašným "knedlíkem" v kruku ani jsem nemohla polknout. Tudíž jsem si udělala zábal, vzala paralen a doufala, že se to zlepší natolik, abych byla schopná dorazit. No, co vám mám povídat....je mi mizerně a navíc jsem naštvaná, protože jsem se těšila a včera ještě slibovala, jak přijedu na 100% ]-( Vážně mě to mrzí, je to zákon schválnosti :-( :-( . Tak mi to snad prominete. Ty z Vás, které se pojedou na Pellu podívat, pozdravujte ji ode mne a popřejte jí do manželství vše nej - hlavně spoustu lásky, porozumění a vzájemné tolerance. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, tak at Vám to dnes vyjde tak jak si přejete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se jako vdaná paní!!!!!!!!!!! Moc děkujeme elis za přání a za účast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
moc rádi jsme Vás viděli!A těšíme se, že jestli naplánujem nějaký sraz, tak že taky jako mladá paní přijdeš! :-D :-D :-D A já hlásím, že od neděle máme horečky..nejdřív jsem to připisovala zubům...no to se nekoná a dneska nám doktorka řekla, že máme angínu a od včera od tří odpo máme skoro 40 :-( :-| :-S ;-( ;-( ;-( ;-( Takže v nejbližší době se do Tábora asi nedostanem...dneska ráno jsem to měla fofrem do Prahy 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásí se bacilus virus....totálně odpadlý :-p :-S Sobotní akce mě vážně mrzí, prostě to přišlo v nejméně vhodnou dobu a tím mi pokazilo všechny plány. Doufám, že se na mě nezlobíte. =-) Moc jsem se na svatbičku těšila a na VÁS samozřejmě taky. Holt mi to jako zákon naschválu překazila pořádná chřipajzna. Pellu, Tobě dofatečně přeji vše nej na společnou cestu životem. Hlavně buďte zdraví, šťastní a milujte se!!! Podle fotek jste přímo snový pár, opravdu nádhera x-) x-) Alčo, vítejte s Romíkem na palubě marodů.....akorát prcek je na tom chuděrka hůře |-|. Přeju mu, aby se brzo zotavil a nemusel se tolik trápit. ;-) No nic, jdu zase pomalu zalehnout a budu se snažit vyhnat bacily co nejrychleji ven. Jak já to nemám ráda, fakt vopruz :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beruško :-) moc děkujeme :-) Já sem taky nastydlá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, tak at se Románek brzy uzdravi, v takovej pocasi neni divu, to je hned :-( Peto, fotky jsou fak nadherny :-)
Odpovědět
Tak ja se taky pridam do klubu marodu... Prave jsem se vratila z firemniho pracovniho vyjezdka a jdu chrrrrrrrrnet :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak hlásím už jsme zdraví a už včera jsme byli na chvilku venku!Dneska taky, odpo jsem to měla v plánu zas na chvilku, ale šíleně tu fouká vítr...tak nevím nevím :-( A jak se mají ostatní marodi??
Odpovědět
Profilova fotka
Já už sem taky docela v pohodě, Kubík to zatím zvládá a nepodlehl :-) Jinak tady taky fučí vítr a je kosa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, brzo se uzdrav!!! ;-) Alčo, to je super, hlavně že už jste fit. Chuděrka Romík asi zkusil, bambulka :-( No, já jsem tak na 75% zdravá, sice to ještě není úplně ono, ale do práce chodím jako statečná beruška. :-D Doufám, že se mi to nevrátí a nebudu muset zalehnout. Zatím ale musím zaťukat. :-) Pellu, to je dobrá zpráva. Tak se drž a určitě to bude brzo zase v pohodě. ;-) Jinak hlásím, že počasí je vážně hnus....já tolik chtěla, aby byl takový ten teplý podzim :-p 8-(.
Odpovědět
Profilova fotka
No Jaruško a to si ho přej hlavně na příští rok!! Vdávat se v téhle sibérii...to je snad horší než v prosinci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prý hlásí teplý říjen :-) to by bylo super
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to by bylo fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, neboj, budu si hlavně přát nebe bez deště.....chladno ba zase tolik nevadilo. Ideální by bylo kolem 25°C, lehce mráčky, jen ne plačtivo. Ale těžko se dá počasí naplánovat, uvidíme. Třeba budeme mít trošku toho příslovečného štěstí. ;-) Je fakt, že zatím se letošní počasí předvedlo jen v extrémech - buď horko na padnutí nebo chladno a déšť. No, i ten začátek září je ošklivý. :-S Pellu, to bych brala....se snad dám i na modlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás a chci se s vámi poradit. Přestěhovali jsme se do Plané a hledám si gynekologa v okolí Tábora. Nedaly by jste mi prosím tip koho zkusit a koho rozhodně ne? Za vaše zkušenosti budu moc ráda. Chci vybrat dobrého gynekologa.
Odpovědět
Profilova fotka
OLI, já se v pátek odhlásila od Mudr. Šmrhové, tak to můžeš zkusit. Po přestěhování do Písku jsem k ní jezdila, ale ted už to je časově náročněší. Jinak jsem u ní byla spokojená, jen mají delší objednací doby, ale některý den berou ráno i bez objednání. To by ti vše řekli. Kontatky najdeš na netu.. nebo vévévé. gynex.cézet
Odpovědět
Profilova fotka
tak omyl... stránky jsou gynpraxe.cézet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate ??? Tak Anetka uz se taky nevyhla nemocnemu obdobi :-( Má rýmu a kašel :-( V pondeli jsme byli poprve ve školičce, moc se ji libilo, v utery hned na vytvarce, vyrobila berušku, taky se nam libilo a jeste nas ceka v patek keramika, ale to az jak na tom bude zdravotne, kdyztak pujdem az za tyden.... Jinak já jsem vcera byla na muzikalu v Praze na Deti raje, a bylo to užasny, moc jsem si to užila, doporučuju :-D Oli - já take chodim ke Šmrhovy, je perfektni, ale nevim jestli Te vezme ikdyž se Kamča odhlasila, porad ma plno pacientu, že pomalu nestiha, ale je bezvadna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oli, u šmrhové je i doktorka tůmová je taky bezvadná. k té chodím já. mají dohromady ultrazvuk, monitor atd. a když si tůmová není něčím jistá tak se se šmrhovou radí. a já ikdyž chodím k tůmový sem po porodu byla u šmrhový
Odpovědět
Profilova fotka
hele se to tu nějak zamluvilo...kdy se holky konečně slezeme??? Žádný nápad, žádný termín....tak co bude???
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - taky bych Vás konečně ráda viděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak šatičky jsou prodaný.... Jsem ráda, ale bude se mi stýskat :D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fajn Peto, a kam jsi se prodala ??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na moravu...
Odpovědět
Profilova fotka
Peto téééda to je dálka, tak snad budou mit uspech i tam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?