Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska80 - to je super, že máte terminek svatby, se přijdem holky podivat, že ??? ;-) Jééééé Zuzana Scharf :-D Moc krásny fotečky, kdybyhc na to přišla dřív, koukala jsem že ty terminy jsou fakt hodne dopředu obsazeny, tak gratulace i k vyberu fotografky...zavidim, my mame svatebni fotky hruza, mit vic penez meli jsme lepsiho fotografa :-D Srazik ???? Bude ??? Kdy co kde ??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky chci nějaký termíny!!! Kdo jak můžete?Já vím jistě, že my nebudem ten víkend před 28.9...a jinak příští víkend (21,22) nevím jestli budem,ale já bych pak chtěla být celý ten další týden...snad to vyjde :-N Jaruško a omluvenku doufám nebudu potřebovat! Nějak se to vždycky udělá když člověk něco chce ne? :-D :-D :-D :-D a na tu tvojí svatbu se myslím těšíme všechny už dost dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky! 1. Berusko - gratulace velka!!!!!! 2. sraz - nedavam - zatim se sesedame doma ve 4, priznam se, ze nemam zatim pomysleni na "trajdani" - nebojte, zase me to chytne :-D 3. dekuju za gratulace! 4. dotaz - poslala jsem fotocky, ale komu nedosly a chce, necht se prihlasi :-D - nemam (nebo jsem poztracela) maily E
Odpovědět
Profilova fotka
Andel - já bych chtela videt maleho Matejíčka, prosííím :-) Meil : sygy@centrum.cz :-D děkuju ;-) A jak se jinak máte ??? ;-)
Odpovědět
Ahojda, ja mam ted soboty mrtvy az do 11.9., ale to zase nemuze Kremrolka :-/ Nedele jsou v pohode, ty mam volny :-) Akorat nemuzu vikend kolem 18.9., tak to nejak vymyslete :-) Rada bych vas videla, ale pokud se sejdete beze me, zlobit se nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy, děkuju. Mě prostě fotky Zuzky totálně ohromily, takže to byla jasná volba. Fotky je jedna z mála věcí do které jsme se rozhodli investovat, protože je to památka. Nerada bych litovala, že jsem šetřila na nepravém místě. Sice máme rozpočet omezený, ale raději se uskromním jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlásím, že zatím se nic konkrétního nerýsuje, tudíž mám volno. Samozřejmě může se stát cokoliv, ale to bych se tentokrát 100% ozvala. Takže se určitě nakonec nějak domluvíme. Alčo, samozřejmě Tě moooc ráda uvidím. Pokud se přijdeš podívat budu jen ráda. :-) Ano, u nás to bylo dlouhé čekání, nebyli jsme schopní se rozhoupat. Holt se budu vdávat po zenitu.....stařenka těsně nad hrobem :-D :-D. Důležité však je, že jsem se dočkala nejen já. Holt jsem úplně poslední v pořadí. :-o Evčo, příležitostí ještě bude, přece jen máš krátce po porodu, takže to chápeme. Ale na Matýska se těším, to zase budu "slintat". :-D Za gratulaci opět děkuji ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruškoooo, stařenko naše, to je bombááááááááááááááá.... teda jen ten pátek... tys nemyslela na nás možná pracující ;-( ;-( ;-( Ale co , se vezme dovča a hotovo.. .. To bude zase v Táboře pořádně veselo, až vás přijdeme zaházet rýží. Teda jsi mi udělala radost, takový tajnosti. Od května má fotografku a řekne nám to až teď.. TOTO :-) jinak se srazíkem dobrý nápad..Já za sebe 100% o Táborkách, možná už v pátek 10, pokud nebudu už v práci. Pak je mi to jedno až do 18.9. to jsem sice v Soběslavi,ale celý den. Hele a co 28.9.?? je to sice úterý,ale je to svátek, to je volno, to by šlo?
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že 28.9. určitě nemůžu...jedem na Moravu :-D a jestli to dopadne špatně, tak to bude naše jediná letošní dovolená :-( Ale holky co říkáte na datum 28.8?? Máme tu jednu svatbičku....nechcete se někdo jet podívat??
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, stařenka teda ještě ne, no....ale už do toho nemám zase tak daleko :-D :-D . Přiznám se, že jsem zase tolik o dni jako takovém nepřemýšlela, nám se prostě moc líbil datum - a vzhledem k tomu, že jsem původně chtěla 11.6. (což mimochodem sobota je), ale kvůli prošvihnutí fotografky to padlo, tak nám nakonec zbyl pátek 2.9. :-| Pak se probírala ještě varianta 9.9. , ale to je zase pátek, tudíž smůla. Každopádně se VÁM všem, holky moje, moc a moc omlouvám. Kdo bude mít možnost přijít, toho ráda uvidím. Se zbytkem si to vynahradíme jinak....pokud teda bude zájem, že? No, původně jsem to chtěla oznamovat až tak nejdříve kolem Vánoc, ale prostě jsem to nevydržela. Možná bych to i bývala prozradila dříve, jenže jsem se nemohlat hned na poprvé domluvit s fotografkou, tak jsem čekala na výsledek. Já zatím hlásím, že mám volné víkendíky (aspoň v to doufám), takže se budu snažit přizpůsobit většině. :-) :-) Álo, i ta jedna společná dovolená je lepší než nic. I když chápu, jak je to deprimující. My letos nebyli vůbec nikde a ani jsme se pořádně neužili. Snad nám vyjde příští rok a nějaká ta romantická svatební cesta. Jééé, na svatbu bych se určitě ráda jela mrknout....a kdopak se nám to vůbec vdává??? Nějak ztrácím přehled =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky sem zpět ze soustředění a za 6 dnů se vdávám!!!!
Odpovědět
Pellu - preju co nejpohodovejsi finis a hlavne si svuj velky den krasne uzijte :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Beruško kdo se vdává už prozradila ;-) No a nikdo jinej se nehlásí?? Teda holky!!! Polepšete se!!! Tak kdopak má čas a přidá se???
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško,,,, omlouvat se vbec nemusíš, že to máte v pátek... víme do dost dopředu, tak si to volno zařídíme.Nemůžeme tě na to nechat samotnou :-) A že by jsme jeli zalajdačit i Pelu??? Já za sebe hlásim, že tu budu mít mami, tak to asi neklapne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-) holky nervíky začínají pracovat.. maalinka: vezmi i mamku
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo tak buď vem mamku sebou a nebo jí předej Valču a nech holky ať se zabaví a ty se jim brzo vrátíš ;-)
Odpovědět
Ahojda, mne to bohuzel na pellu svatbu neklapne, takze jak uz jsem psala nahore - hlavne at se vam to krasne povede! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu...teda nevím jak se tam přesně dostat!Mohla bys mi popsat cestu??Nikdy jsem na tomhle zámečku nebyla...já Vím velké nedostatky, ale co se dá dělat, tak je teď na té "dovolené" doženu :-N ...asi pojedu sama, případně s manžou. Hledám to teď na měpě a nevím nevím jestli jsem to našla dobře!! Tak popisujte cestu kdokoli ať moc nebloudíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to sudoměřice u bechyně a zámeček je přímo u golfového hřiště
Odpovědět
Profilova fotka
rada bych se pridala, ale nemam sanci :-( Pellu - jak si nazehlila saty??? :-D hlavne klid, vsechno klapne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: zítra jedu za kamarádkou do obchůdku a oni tam mají parní žehličku, tak budeme zítra žehlit :-D Tak se holky uvidíme v to září? a přinesu vám fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, uz se to bliží vid ??? ;-) Rada bych se prijela taky podivat, ale sobotu mame nabitou :-( A hlavně máte to ponekud z ruky :-( Tak alespon fotecky uvidim, uz se na ne tesim, urcite budou paradni, kdyz mate tak paradniho fotografa :-D Tak tfuj tfuj a hodne se vyspinkej at jsi ve svatebni den krááásna ;-) Držíme Vám palečky ;-) A co kamera už to mate vyřešené ??? ;) A po svatbe se uvidime, snad se brzy stavite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo fotografa máme normálního :-D kameru máme vyřešenou. natočí nám to kubajz :-) a určitě se uvidíme...jen já vůbec netuším kde bydlíte :_)
Odpovědět
Profilova fotka
no takže se nikdonepřidá??Tak to máme jet jen sami s broukem?? Pellu tak jsem to našla nakonec dobře...tak snad dorazime...uvidíme :-N všechno je ted na manžovi. Chceme si ho užít alespoň o víkendu, včera se nám z práce vrátil až dneska v jednu v noci :-( a v pět zase vstával a pádil znova :-( ]-( na jednu stranu budou prachy, ale na druhou...vždyť ani nevíme jak vypadá a prcka si taky neužije 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
elis: v pohodě, jestli máte víkend pro sebe tak nemusíte :-) pak se sejdem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V tom případe my meli nenormalniho, pac ty fotky taky staly za ho...za to :-D A mimichodem ho budou mit i Krupici =-) Hale bydlime hned vedle Rajfky ve meste, ale to se domluvime, mame na sebe čislo, tak si kdyžtak dáme vedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis.. ty jo, tak že by jsme taky vyrazili na malý překvápko :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Kamčo já to povídám pořád a nikdo nechce.. :-( Mrzí mě to...ale myslím. že mi to dáme! Ráda bych se koukla na nějakou svatbičku a tak trochu ukradla všemu a všem manžu aspoň na malou procházku a hezké, společně strávené odpoledne!!
Odpovědět
Elis, to neni o tom, ze bych nechtela... moc rada bych se na pellu podivala, ale bohuzel nemuzu byt na dvou mistech soucasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že já můžu....a navíc to nemám zase tak daleko od chalupy. Takže nás pár bude, Álo, neboj! :-D Už se těším, snad se zase po dlouhé době aspoň na chvilku uvidíme. Hlaste, kdo na 100% jede, ať jsem v obraze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?