Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy... no nekteri z principu na fb nejsme ;-). a s rozenim se nikam nezenu, jak se rika "az to uzraje,tak to upadne", a popravde az na to, ze jsem nervak (ale to jsem i normalne) a blbe se mi ohyba a obcas poboliva podbrisek tak mi tehu nezpusobuje zas az nejaky extremni komplikace ;-) Elis - hahaha, 2,68 mel honzik asi tak v sedmom mesici prenatal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Evko já vím...To Romík měl taky ještě tak, ale přece jen je to holčička a když bude po mamince, tak nemůže mít 4 kila hned při narození :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holčička je opravdu drobeček :-) elis: jak to myslíš nemůže? já měla skoro 4,20kg když sem se narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dobře, tak když se podívám na ty dva, tak po kom by měla být tak veliká?? A pellu tebe ani tvého manžela neznám...tak nemůžu soudit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: já mám 160cm a 49kg a petr asi 190cm a 70kg :-D kuba už je skoro větší než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, ted jsem se ti vloupala kouknout do alba - jeee mas to vsechno krasne nachystany :-D a znova opakuju - ty saty jsou uchvatny................ desne ti to sekne
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: jééé ty si zlato!!!!!!!!!Moc si mě potěšila.děkuju Ale nakonec sem došla se šatama do salonu a vyzkoušela si jejich spodničku a sem ráda, vypadají o 100% líp.
Odpovědět
Profilova fotka
jsou fakt krasny a padnou ti jak ulity - a sperky k nim vypadaj skvele - moc se mi libi "obojky" - ale s mym krkem :-N :-N :-N 8-) leda dlouhy retizky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím kde najisto seženu malinkatý holinky???
Odpovědět
Profilova fotka
... Pellu, ja, vzhledem k tomu, ze holinky davam Jenickovi jen vyjimecne na zahradu a zasadne ne na dlouhy tury jsem dosla k vietnamcum... na behani po zahrade a probihani bahna u babicky nehodlam nijak extremne investovat (jinak pro "chodici" boty zasadne Bilkovka). Koupila jsem krasny cerveny s piratama, za asi 150? 200? ve Veseli - ale videla jsem docela slusny i tady na meste.
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, jakou velikost sháníš? Mám po Valince jedny malinké, nepoškozené.. barva i na kluka, tuším zelená se žlutou. V pondělí jedu do TÁ,,, dovezu. Zítra ti je fotnu a přidám do alba, ju.
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: děkuju potřebovala sem je hlavně na ten pátek :-) a sehnala sem od kamarádky. sice mu jsou velký ale zase nám zůstanou na podzim :-) andelika: psala mi kamarádka že v bílkově mají holinky taky do 200kč :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
posledni zpravy z fronty : nerodim, ale zitra kontrola v nemocnici a pak se uvidi dalsi postup ;-) E
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to s tebou Evko vypadá??? Už rodíš?? Má někdo nějakou informaci??
Odpovědět
Profilova fotka
... podavam info, ze se nic nedeje ;-) E
Odpovědět
Profilova fotka
teda...a kdy že to máš termín? Mám pocit, že už jsi ho přešvihla že?
Odpovědět
Profilova fotka
streda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeposílám co mi dneska ráno přišlo od Evky (andelika): "6.8.2010,7:28hod,3750,53cm MATĚJ!Jsme oba ok,hrozna rychlovka,Matejicek ma cerne vlasky ;-) a je opet po tatinkovi :-D" Evko tak moc a moc a moc gratulujem! A už se těšíme až prďouska uvidíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je super!!!Moc gratulujeme! Taky bych chtěla prďínka vidět :-)
Odpovědět
Ahoj holky, prosím Vás nemáte nědo zkušenosti s fotografem Martinem Pavlasem? Černovice u Tábora? Díky moc za jakoukoli odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, Evi, moc gratulujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Evíku moc gratulujeme k chlapečkovi ;-) Tééda to je kluk jako buk :-) Už se tešíme na fotečky :-D
Odpovědět
Ha, to jsou mi novinky - Evi, moc a moc gratuluju :-) :-) :-)
Odpovědět
Evko gratuluju moc k Matýskovi!!! krásné jméno :-) ať vám pěkně roste!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Velká famfára.....pozor!!!!.....Beruška se taky konečně jednou za "uherák" ukáže. :-D Všem se omlouvám za dlouhou nepřítomnost, za nedostavení se na sraz a velká omluva, že jsem o sobě vůbec nepodala žádnou zprávu. :-( Bohužel poslední dobou to bylo velice hektické a náročné, čímž ani nebyla nálada na nějaké kontaktování. Proč ale hlavně píšu, jsem živá a v pořádku!!!! Evčo, mooooc gratuluji k narození Matěje....jsem velice ráda, že jste oba zdraví a spokojenní. Já teda na 1000000...% tušila, že to bude opět kluk jako buk. A nespletla jsem se, Matýsek je pěkný cvalda. :-D :-D Moc VÁM přeju, aby prcek krásně prospýval a nezlobil. Už se těším na fotečky. Do alba strčím na chvilku fotku Marečka, abyste očíhly, jak rychle ten čas letí - 2.8. oslavil rok. Zatím se mějte famfárově a já se určitě zase časem ozvu.
Odpovědět
Velka famfara - berusko, super, ze ses ukazala, joooooo :-) A zaroven koukam do alba a mooooooooooooooooooooc gratuluju :-) Marecka jsem sice prosvihla, ale to nevadi, snad nekdy priste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško já Marečka taky prošvihla, ale mám doma něco podobného o měsíc maldšího, tak si to dovedu živě představit ;-) :-D :-N hele ale jak tak koukám do tvého alba...tak já sem asi něco propásla! Takže do toho už konečně taky praštíte?? A navíc tak hezké datum...jen nevím,jestli nebudu tou dobou muset ve velkém duchu slavit druhé narozeniny toho mého zlatíčka :-D :-D :-D a koukej se nám ozvat a nebo naplánujem srazík a na ten už bzs měla dorazit...co ty na to?? Nechceš navrhnout nějaký termínek ?? Já se pokusím přizpůsobit a holky to myslím zvládnou taky kdzž to budem vědět dřív!! :-D Tak navrhujte navrhujte!!! a já se už teď moc těším :-D :-D :-D a mohli by dorazit i novopečené maminky...co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky :-) . Konečně jsme se rozhoupali a určili datum. Ani jsem pomalu nedoufala.....věk už teda jako mám, spíš jsem za zenitem, že? :-D Samozřejmě ráda uvidím každou z VÁS, pokud tedy budete mít zrovna čas. Marečka musím poslat raději mailem, protože jsem úplně zapoměla, že se na beremko takové fotky vkládat nemůžou a během chvilky mi to smázli. Elis, jsi samozřejmě omluvena....narozeniny prcka jsou důležitý mezník. ;-) Datum je fajn, ale těch dohadů co bylo...původně jsem trvala na 11.6.2011, jenže než jsem se rozhoupala, byla fotografka zadaná a já jinou samozřejmě nechtěla (tvrdošíjně jsem trvala na svém). Ale co, září bude fajn a možná nebude takové úmorné vedro. Srazík beru, snad se tentokráte dostavím už na 1000000000...%. Zatím teda nedokážu přesně plánovat, jelikož víkendy jsou hektické. Příští sobotu by to klidně ale šlo a pak se uvidí. Ještě se určitě ozvu a nějak to domluvíme.
Odpovědět
jůůůů Jaruško tak mocinky gratuluju k termínu svatby!!! to už se mooooc těšim, sice ještě rok, ale když se dívám na toho našeho chalpáka jak to uteklo, tak tohle uteče taky tak :-) a místo bude Karolín? ty jo a fotografka byla jako obsazená už takhle na rok dopředu jo? kdo je to jestli se můžu zeptat? pro srazík jsem taky všema deseti, zatím vím že nebudu 7.-14.9.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, díky moc. Jj, rok uteče jako voda....léto pomalu končí a než se nadějeme budou Vánoce. Takže mi to ani nepřijde a jakmile nastane ta pravá předsvatební horečka, spoustu zařizování apod., bude to skoro mžik. Já byla ze začátku taky docela zaskočená a tvrdila jsem, že je to za hrozně dlouho....ale aspoň mám víc času na přípravu a plánování. Místo svatby bude klasika - Matrika Tábor. Nakonec jsme usoudili, že je to nejschůdnější řešení. Obřad stejně netrvá dlouho, takže je to v pohodě. Svatbu budeme mít celkem malou, klasickou hostinu jsme stejně zamítli, bude jen oběd a pak večerní grilování na chalupě. Nic extra velkého a pompézního. Fotografka byla tzv. "láska na první pohled", inspirací bylo beremese. A tou vyvolenou je Zuzana Scharf!!! Její fotky mě natolik uchvátili, že jsem prostě o nikom jiném ani na vteřinku neuvažovala. Srazík doufám dohodneme a už teď se těším.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?