Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já chci taky s Romíkem do bazénu!!!! Jenže v Táboře nám to nehrozí, když tam prý pouští děti až od jednoho roku :-( :-( :-( Pokud teda nemám nějaké špatné info... Tak co naplánovat něco na některý s těch dvou dnů??? Holky kdo z Vás bude??
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, mě to samozřejmě mrzí moc, víc než Tebe....ale já jsem poslední dobou taková nemastná neslaná a pořád se něco děje, takže raději nic neplánuji.... :-( Jinak hlásím, že PO i ÚT mám volno a na obzoru nic nestraší....takže já bych klíďo mohla. Pak mám až do konce týdne dovču. Nehodí se mi to tento víkend, jedeme se ségřinýma prckama do Prahy - ZOO, Národní Muzeum a nejspíš i Aquapalace Čestlice. Tudíž jsem mimo. Kdyžtak písněte kdy a kde bychom se sešly a já se přizpůsobím, ať taky odrostlého Ufonka očíhnu. :-)
Odpovědět
Alčo do areálu tě s ním pustí určitě, myslim že na velkým bazénu je že tam nesmějí děti mladší než 1 rok, ale my byli stejně v dětským a pak v tom brouzdališti a tam to věkově určitě omezený není ;-) navíc nevím kdo by to tam kontroloval ;-)
Odpovědět
zdravím Jarušku :-) dlouho jsme se neviděly, akorát dnes jsem potkala ségru tak jsme pár vět spolu prohodily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alčo: je to stejně jak píše kremrolka. já sem chodila vloni s malým taky a byl v kočárku. postavila jsme ho do stínu nebo na deku a bylo.. a v pondělí a v úterý zatím taky nic nemáme
Odpovědět
Profilova fotka
Tak navrhujte!!Me by se to mozná hodilo spis v utery... Teda podle toho, jak velkej Roman bude muset zpátky do Praglu... a to zatim samozrejme nevim :-( :-( Ale pokud to naplanujem, tak to bude super!! No a čas?Až se ti naši ďáblíci vyspinkají ne? Takže tak ve tři někde třeba u nádraží? Že bychom zašli do Pohody??Jo, ale jak jsou svátky, tak nevím nevím jestli tam budou mít otevřeno!!! Nemohl by se tam někdo z Vás podívat a zjistit situaci??? Plíííísss :-N :-N A s tím bazénem jste mě potěšili! :-D To by bylo moc fajn!!! :-D :-D :-D Povím to manžovi a nejspíš vyrazíme!! :-N Jo a mám ještě jednu prosbu, potřebuju radu...nikdy jsem nekupovala takové ty "plavky" pro Romíka.... Kdopak mi poradí? Značku, cenu, velikost.....a co já vím co ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
Srazik - ja se musim domluvit s manzelem, mame ted nejak moc akci ;-) a dam vedet, snazime se jeste stihnout spooooustu restu pred srpnem :-D Elis - plavky - dojed do tesco a vybirej ;-) - maj je od nejmensich po nejvetsi, vzdycky cedulka podle veku x-) Beruuu - ccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tak se nam ozvi aspon trosicku obcas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: my zatím kupujeme koupací plínky. Trochu se bojím koupit obych plavky, co kdyby se kubík třeba pokakal aby mu to z plaveček nějak neuniklo :-N
Odpovědět
taky doporučuju tesco, koupili jsme tam Kubovi za 80 kaček ty koupací, jakoby nohavičkový a vevnitř mají ty pogumovaný kalhotky, takže z nich nic určitě neunikne ;-) je fakt že tenkrát byla nějaká sleva 30% na veškerý dětský oblečení, ale i tak cena super, mají to normálně v tom kojeneckým, my máme 18-24 měsíců jinak můžeš v drogerii koupit ty jednorázový plavečky, myslim že v dmku mají od babylove nebo pak dělají i huggiesky vyjde to ale celkem dost draho, tyhle prací se myslim vyplatí když budete chodit plavat častějc ;-)
Odpovědět
srazík vám závidím, šla bych hned, ale my se budem ráchat na chalupě takže taky dobrej program :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holka výborně vyrazím do tesca pro plavečky!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky za všechny rady! Určitě to nějak uděláme a po včerejšku, kdy se prcek jen cáchal na balkopne v bazenku...a dneska rano dolezl ke dverim a tloukl hlavickou do skla, protože tam bazenek videl...tak to nema cenu kupovat ty plenky, ale taky pujdem do plavecek! :-D Jo a máme ještě jeden zážitek. Byli jsme v jedne restauraci a mají tam takova spojena korytka a pouštějí do nich vodu...no nevěděli jsme, že to tam je. A náhradní oblečení jsme samo neměli, tak jsme jeli domů jako vodníci :-D :-D :-D A co ten termín na srazík???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte když je venku tak krásně ( doufám, že to nebude zas na pár dní ) :-N O vikendu taky bohuzel nemuzeme, manžel stehuje a my budeme u nasich ;-) Pristy tyden jeste nevime, manžel má dovolenou takže budeme asi neco podnikat, kdyby ne ozvu se :-) Jinak když tady řešíte plavečky, Anetka když ještě měla plínky tak jsme meli ty jednorazový plavečky, já měla huggiesky ( měla jiza dobrou cenu ) jinak v DMku mají ty jejich Babylove za skvělou cenu asi 89,90, ale netuším jaká je kvalita, každopadně ty huggiesky nebyli špatný, ikdyž píšou že nepropouští vodu, ale byli nacucany hned na začátku a trochu se trhali, ale na tu hodinku nám stačili ;-) Ted uz má Anetka normální plavečky ;-) A Alčo do bazenu smeji opravdu děti od jednoho roku, ale do venkovniho je to myslim jedno, a Románek už je velkej kluk, nikdo nebude zkoumat zda mu je 9 měsícu nebo 12 :-) Přeji hezky letni a sluníčkový den ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... ano jasne, my mame tesco oranzovy s krokodylem, vnitrni gatky ;-) Ali - bazenky a vodicky, naprosto chapu, presne vim o cem mluvis. my si do bazenku nosime jeste kameny x-) aby byl "raus" dokonaly :-D :-D :-D
Odpovědět
Caues kocky, tak co ten sraz? Ja bych mela v pondeli i utery mit volno, takze kdy a kde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky čekám na bližší info!!! Please..... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co třeba to úterý ve tři (to už jsou zlatíčka vzhůru)?? A místo? Třeba nádraží? :-D Na net se už asi nedostanu (nějak to u našich nestíhám) tak mi prosím napište SMSku.... A moc se těším na hojnou účast!! :-D :-D :-D a těší se určo i Romík že Vás konečně pozná :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsme s Elis domluvene, ze kolem treti je sraz u nadrazi, kdo se prida? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky neeeeeeeeeee, jedem s mamkou do makra koupit nějaký věci na svatbu!!!!!!!!já se z toho zblázním!!!
Odpovědět
Skoda, tak snad priste ;-) :-)
Odpovědět
Pellu - tak co, poridily jste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju holkám za super srazík!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Taky taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pořídily. Mám plavky za 220kč z HMka a pak máme džusy, alkohol, kafe, vodu, oříšky, mandle atd. a 3700kč v prdeli
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Pellu klid - bude hur - az zacnes scitat :-( Sraz - bajo. vratila jsem se, Jenicek me dokonce libal :-D - je dobry se udelat vzacnou :-D. Jinak jahody ve sklenickach, ja jdu spat, mam bricho jako kamen :-(.brouuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: no zatím jsme na tom docela dobře a myslím, že rozpočet bude "hezkej" jako na to co dali za svatbu třeba ostatní a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
.... je mi vedro :-D jak se mate kocky????
Odpovědět
Profilova fotka
máme se fajn, dneska koupačka a opalovačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... tak to by me docista zabilo 8-) nebo porodilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: to porodilo chápu :-) ale bylo to moc fajn..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?