Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj holky,mám prosbu, potřebovala bych kontakt na někoho v Táboře (nebo klidně širší okolí), kdo dělá svatební koláčky. Prosím, pokud máte o někom dobré reference, pošlete mi kontakt do IP. Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj radusko, s koláčkama neporadím, ale sem ráda že se tu objevil někdo kdo teprve svatbu mít bude. tady jsou jen holky co už svatbu měly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pellu_ zato vám můžeme, doufám dobře, poradit! :-D holky já nevím nevím toho 27 to asi nedáme...ale zatím je to ve hvězdách. Byli jsme v Táboře tento víkend a kdy přijedeme příště netušim =-) Takže já s hlásím individuálně a vědět bych to mohla ten týden před...ale obávám se, že přijedem až na velikonoce a ten týden po (4 dny) jsem rozhodnutá tam zuůstat!! Takže kdo a co děláte???
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: to doufám :-) tak já se ptám od koho jste měli dort a za kolik? je reálné sehnat dort tak za 1500?
Odpovědět
Ahojda kocky :-) Tak to jsem rada, ze alespon nektere budete mit toho 27. cas :-) Moc se na vas tesim :-) Radus - ja mela kolacky z Male Hrastice, coz je az u Dobrise, z okoli Tabora bohuzel nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: Nám pekla dort jedna paní z vesnice od manžela a zdobila mi ho pak paní, co nám dělala kytky. Dort už si nepamatuju, ale moc to nebylo a kytky...na to, že to byl prosinec, tak to taky bylo v pohodě...ale už je to bohužel nějaký pátek... ale myslím, že za 1500 by se sehnat dal... Můžu se té paní zeptat, jestli by takhel dort udělala a za kolik...aspoň cca. Ale jen trochu nastiň představu.... Peče fakt suprově,ale jestli by ho udělala nevím..o velikonocích se jí nezávazně můžu zeptat Teda jestli mi to nevyjde a vy se sejdete a já budu sedět doma, tak mě to naštve...tak to abych to nějak naplánovala co? ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla bych nějakej politej marcipánem...kulatej, hranatej na tom nezáleží
Odpovědět
Profilova fotka
a patra?nebo jednoduchej? A figurky?
Odpovědět
Profilova fotka
nejlépe dvou patrák. bez figurek. chtěla bych si na něj dát pak sama jahody
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, zrovna vcera mi rikala kamaradka o nejaky znamy, ze pece - neni cukrarka - jen pro radost, ale skvele, videla jsem od ni fotbalovej dort - byl opravdu povedenej, prej pece i svatebni.... zeptam se ti, za to nic nedam ani ja, ani ty - ale vedet budu jmeno a cislo az pristi tyden - ju? sraz - na 27 jsem sehnala i hlidani, manzel je pryc ale JA TO DAM, pokud se nepokazi neco zasadniho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: děkuju. Mamka mi dnes oznámila, že sehnala paní, která peče mini věnečky, mini kremrole, rolády i dorty, takže by nám vše udělala najednou...to by bylo super!
Odpovědět
Ahojda kocky, doufam, ze jste si uzily bajecny jarni vikend :-) Ja byla chvilku na zahradce, konecne jsem venku susila pradlo a vubec se mela fajn :-) Ted to jdu skladat a zehlit :-) Co ten sraz v sobotu, plati to tedy? Klasicky ve 14 pred nadrazim nebo nekde jinde? :-) Moc se tesim x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj :-) Sušení prádla venku je bájo.. dnes zmoklo, ta se tam ještě suší v 2 kole :-D :-D :-D V sobotu klasika ve 14 u nádražka, těším se a možná vezmu manžu s Vali s sebou, aby se pak prošli cestou domu až mne nechají vám na starost :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, zadnej problem, ve 14,00 na nadru. ma nekdo kontakt na berusku? Krem? mohla bys ji taky pozvat, prosim? kdo dal - ok, ja, zirafka, maali, kro dal? at vime na koho cekat ;-). hele a kam pujdem??? at se mam na co tesit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!TAk na mě bohužel nečekejte :-( Je mi to líto, ale byla jsem v Táboře tenhle víkend slavit bráchovo a taťky svátky a narozky a teď přijedem až na velikonoce. Ale ten týden potom bych měla být v Táboře...tak kdyby měl někdo chuť a čas se sejít....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím všechny táborské nevěsty - minulé i budoucí! Ráda bych se zapojila do diskuse a požádala vás o cenné rady ohledně svatebních příprav :-N Koukala jsem, že je zrovna aktuální téma koláčků a svatebního dortu. Začínám o tom zrovna taky uvažovat, ale zatím nemám žádné reference. Kdybyste mi některá mohla něco doporučit, budu moc ráda. Děkuji za případné reakce. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Katko-Skubanku, tak te pekne vitam :-D - taky jsme meli svatbu v Klokotech - uz chodite na pripravy??? :-D :-D :-D
Odpovědět
v sobotu se srazíkem počítám Jarka dorazí vypadá to na hojnou účast :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj skubánku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skubánku :-N Já se také pokusím dorazit, budu zase celej den doma sama.
Odpovědět
marrsee to bude prima :-) taky zdravím skubanka :-) my měli dortík z ambrosie ve dvořákovi a byl úchvatnej, krásnej a moc dobrej, koláčky byly domácí výroba
Odpovědět
a máš moc krásnej snubáček x-) hodně podobný tomu mýmu ;-)
Odpovědět
teda né snubáček ale zásnubáček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cus - takze rekapitulace, nekdo to shrnout musi: sraz pred vlakovym nadrazim.14,00, tato sobota. ma prset. ok, tesim se na houf s destnikama :-D. Jasne, srdecne jsou zvani vsichni, i ty, co jeste nidky nebyly ;-) i nebyli ;-) manzele i nastavajici berem taky, nebylo by to poprve ;-) nebojte se prihlasit, vetsinou se na cas nesejdem a vytvarime hloucek x-) ale od bezdomacu jsme k poznani :-D :-D predbezne pocitame: ja, Zirafka, Maali, Krem, Beru, Marrsee.... kdo daaal???? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evice neštvěte mě!Já vám budu tiše závidět, že se Vás sejde tolik!!! Tak já snad přijedu na velikonoce a pak tam budu celý ten týden. Tak si na mě doufám některá z vás (budu ráda když i víc z vás) udělá chvilku a zajde si se mnou někam sednout separé! Hlásím, že Romík trajdá všude se mnou....máme období mamánkování - když není máma vidět, tak se řve, dokud se neobjeví! Máme jít do divadla...ale copak můžu??? Musím to nějak vymyslet!!! Škubánku vítáme Tě! Tak taky Klokoty? Je tam krásně..... No už je to dávno :-( A co přípravy? A kdo vás bude oddávat?
Odpovědět
Profilova fotka
EVI, ty máš tu organizaci a pořádek v krvi :-D Konečně to někdo pořádně zapsal, a koukám, fakt nás bude pořádná banda...a SKubánek by taky mohla dorazit, co... Tímto tě u nás vítám. Nám pekli cukroví i dort na areále a bylo to úchvatné. vyli dortu bych se snad vdávala znova.... ale nevim nevim, jestli s tím samým. Nějak mne zlobí :-p ELIS, nemutni, i když taková účast, to asi nelze. Ale rády s Vali zajedeme a zajdeme s vámi na pokec "separé" :-) A zbytek zítra naživo :-D a s deštníkem.. Jo a viděla bych to na POHODU, je to blízko a již vyzkoušené. Jen tedy doufám, že stále fungují :-) pááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holkám za super odpoledne, mooooc ráda jsem vás všechny viděla - zvlášť po tak dlouhé době. Účast byla hojná a myslím, že jsme si to užily perfektně. Určitě jsem pro brzské zopakování, snad bude přítomná i Alča. Každopádně to byla pohoda v Pohodě!!! Ještě jednou díky! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak tak, Beruška už to vše řela. Já jsem hlavně ráda, že jsi ty, Beru, také přišla. I když historkama o dětech jsme tě nějak nepustily moc ke slovu, tak se doufám nezlobíš, že :-) EVI, mamka to uhodla, co jí chci říct za převapení :-) a "plakala, že přijde o jazyk" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, já se nijak dotčená nebo upozaděná necítím....mě nevadilo, že jsem k tématu děti neměla moc co říct. Hlavně jsem vás všechny moc ráda viděla a dozvěděla se spoustu nových věcí! Já nejsem ten typ, co musí být středem pozornosti a má vždycky poslední slovo. Navíc se to pěkně poslouchalo a těšilo mě, že dětičky pěkně rostou a dělají spoustu pokroků - já mám děti ráda! Takže asi tak! Už nyní se těším na zopakování a klidně se budu bavit na dětské téma až do úmoru....tím mě fakt odradit nemůžete x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo...jaké překvapení??Já to chci taky vědět!!!!!!!!! :-N Tak sem smutnila a koukám, že oprávněně!! Se vás sešlo moc a moc ;-( a já byla doma a sama...teda s manželem, ale stejně jako Kamču i mě nějak zlobí =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?