Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Andeli, fakt 30??? Neuvěřitelné. Neřekla bych to!

Elis, my jsme Vali dávali mléčnou rýžovou kaši od Nestle už na mikuláše, kdy jí bylo 5 měsíců a pár dnů.Pak jsme zkusili mrkev od hippu,ale nejela jí. Tak jsme zkusili i jiné skleničky od jiných firem, a jak tam bylo i jablíčko, tak se mohla ztrhat. Takže moje rada je fakt zkoušet, co bude chutnat. I když Vali nic neplivala a jedla opravdu vše emoticon
20. únor 2010 ve 22:24  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sygy
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 202 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Tábor.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    V Sezimově Ústí, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
sygy
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 202 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Tábor.
 elismi - Já jsem kojila celkem dlouho, do 14 měsícu, ale v 5 a pul mesicich jsem zacala s prikrmem , zdalo se mi, ze to Anetce uz nestaci tedy spis jsem si myslela, ze jeji nespavost muze byt timto zapricinena, ale nebyla, kdyz ani ted v roce a pul nespi celou noc a min. 4x se budi... emoticon Nejdriv jsem ji zkousela vecer davat kasicku, tu papala pekne, a pak jsem zacala s mrkvickou, kdyz si na ni zvykla, pridala jsem brambory a postupne jsem zacinala s ruznyma chutema zeleniny asi po mesici jsem zacala i s masikem emoticon Ale jak rika maalinka chce to vsechno vyzkouset, kazdemu chutna neco jineho a taky kazdy zacina s jinym prikrmem, nebo zacina kasi, nebo zeleninou atd. ted uz je to jen a jen na Tobe, teda na Vas emoticon
21. únor 2010 v 00:04  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 elismi: souhlasím s holkama, taky jsme začali asi v 6ti měsících a začali jsme obědem - zelenina.
nejdřív jednodruhovou, po pár dnech vždycky něco jinýho, nebo kombinace a tak.
Kaši sem začala dávat až dýl, Kuba spal hezky a já se bála, že ho pak bude bolet bříško.
Ale záleží opravdu na dítěti a určitě do ničeho nenutit, však mají čas...
21. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Elis - ja take cca v 5ti mesicich zacala s prikrmem formou "naspani" mlicko s kasi od nestle - a zabralo to, jenicek mel vecer proste hlad, na noc se potreboval napucnout. v pul roce jsme zacali varit - napred mrkev (kupovala jsem bio, neboj neni draha - treba albert ji ma urco), pak jsem pridala bramburky (meli jsme domaci). nemixovala jsem, "capkala" takovym udelatkem na brkasi - napred na hodne jemno, pak mene, aby si prdola zvyk na kousky. pomalu jsem zacala pridavat jinou zeleninku a kombinovat, zlate pravidlo zni 3veci dohromady a dost, jinak je to blivajz a deti se zradi - presne co jsem pridavala nevim, ale bylo to tusim cuketa, lilek, cervena repa... nakonec porek, kapusta (ale to skoro az s masickem nekdy v 8 mesicich), jsou hodne aromaticky. ovoce zacalo se svacinkama, klasika banan, jablicko..... s letem nastoupily jine druhy vyjma jahod a nezralych merunek (prisly mi moc agresivni, o jahodach zadna rec - koprivka).... jezis sem to vsechno zapomnela emoticon. neboj se jit do bio, dneska je v kazdem obchodaku ale hlavne se rid rozumem - koukej, odkud potraviny jsou - treba ja kupuju brambory cesky, i kdyz vypadaj hur - ale egyptskym moc neverim popravde. proste preferuju cesky potraviny, mely by byt kvalitni i kdyz vzhledove mene atraktivni nez dovozove emoticon. prikrmy jsme skoro nekupovali, jen tak "pro strejcka prihodu", varila jsem dve porce - jednu dostal zacerstva, druhy den ohrivanou a tak dokola. a vareni je macek, otazka 30ti minut.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je ale dlouhej prispevek emoticon
21. únor 2010 ve 21:43  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Maali - dekuju za kompliment, ale uz si me dlouho nevidela
21. únor 2010 ve 21:44  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 no a mě jste neviděli ještě déle a stará už jsem jak ty stavby v Egyptě...no jak se jen jmenujou?? To bude asi ten němec co ho už mám emoticon emoticon emoticon

Děkuju všem za rady....Prcek se mi v noci taky budí, ale já to pořád připisuju těm zoubkům...a teď to očkování, tak je pořád takovej podivnej emoticon

Holky a jestli to vyjde, tak v sobotu budeme mít křtiny...ale teď je všechno na tom, jestli taťku pustí z nemocnice...a když jo, tak doufám, se uvidíme!!! Ještě vám to upřesním časem...ale to až tak ve čtvrtek!! emoticon
22. únor 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Andeli, pravda, už je to dlouho, co jsme se viděly, ale nemůže to být tak strašné. A pak..ty hodiny s naší mami... snad tě to moc neničí emoticon
Jo a taky se pochlubíme.Učím se s Vali anglicky zvířátka. To aby jsme se s babčou domluvili emoticon . Malá umí ovečku, lachtana, chameleona, beránka, kočku i malou kočičku, psa, geparda a koně.Nečekala bych, že jí to tak bude bavit. Nejlepší je, když s mamkou volají a ona jí řekne I´m Božik.
22. únor 2010 ve 20:49  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Nazdarek koceny emoticon No mate ty mrnousky teda pekne sikovny emoticon Tak jen tak dal emoticon
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 hlásím KŘTINY!!! Budou v sobotu ve dvě hodiny! No a kde jinde než na Klokotech!!!

Tak pokud budete někdo moct, tak Vás moc rádi uvidíme! emoticon emoticon emoticon emoticon
23. únor 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 ELIS, tak to je super zprávička. Ať se vám vše podaří, jak máte v plánu.
My bohužel budeme v Táboře až ten týden po neděli. V pátek jedeme na Vysočinu, tak na kukandu nedorazíme. emoticon
24. únor 2010 v 16:01  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
 elismi: užijte si křtiny, já jsem celý víkend ve škole od rána do večera emoticon
Jinak holky hlásím, že jsem zaplatila 2/3 ceny na svatební šaty a teď budu jen čekat jak jejich šití dopadne...
24. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 ...a my mame rodinnou oslavu - promin, nevyvliknu se....
24. únor 2010 ve 22:41  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 pellu - ty co mas v albu? myslim ze je to presne strih na tebe emoticon tak tfujtfujtfuj, at to dopadne, doufam, ze se pochlubis emoticon
24. únor 2010 ve 22:49  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
 andelika: jojo ty co mám v albu. Jsem na to zvědavá, dneska mi ještě psal rekapitulaci mír a peněz a barvy aby se nestala nějaká chyba.
neočekávám že budou vypadat jako na obrázku, ale doufám, že mi budou slušet.
dneska mi dorazil obojek na svatbu, takže mám doma první věc emoticon
25. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jeee tak to Vás nikoh neuvidím emoticon škoda!! Sem se těšila...tak musíme naplánovat nějaký ten srazík....tak nějaké návrhy? Bych vás už chtěla po tak dlouhé době taky vidět...pořád si tu jen píšeme emoticon
a pak se potkáme ve městě a ani o sobě nevíme, že sygy (doufám, že jsem to nepopletla emoticon ) Pádím za mrňousem, nějak nechce usnout a pláče emoticon Zase ty zuby emoticon emoticon
25. únor 2010 v 19:22  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sygy
fotoportrét
fotoportrét
sygy
 Elismi - jeeejej Anetka když pořad plakala a nechtěla v noci spinkat, taky jsem si říkala, že to budou zoubky a nakonec první zoubek vylezl bez priznaku az v 10 měsících emoticon emoticon A Anetka do ted nespi celou noc v kuse emoticon Az se zase ve meste potkame tak se urcite prihlasim emoticon emoticon
25. únor 2010 ve 20:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 elis nic neslibuju, ale když bude počasí tak si s Kubou uděláme výlet, ať taky konečně okouknu prcka emoticon
no u nás se taky nespí celou noc a po pravdě je to čím dál tím horší, zkouším odbourávat noční kojení, ale už má pocholek rozum a jen tak se ho asi nevzdá a tak dlouho řve a řve až si ho nakonec vybojuje abych se konečně vyspala, asi se budu muset odstěhovat do obýváku nebo nevim
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 ... asi nejaky skvrny na slunci - jenicek taky nespi emoticon - mlati s sebou jak mokry pradlo, vrti se, poplakava, nic nezabira.... emoticon - vypadam jako zombie emoticon emoticon emoticon. kdyby to byly zuby, musel by bejt krokodyl emoticon
SRAZ SRAZ SRAZ, jinak to nevidim emoticon
27. únor 2010 v 08:59  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 SRAZ SRAZ SRAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peťo děkuju že jsi se stavila!! Bylo to fajn Vás dva vidět! Fotky přidám asi zítra! Jsou super! A Romík je pokřtěnej emoticon a celou dobu byl zlatíčko, jen máma ještě teď necítí ruku jak ho držela emoticon
1. bře 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky.

I já děkuji Peťe a Kubíčkovi za návštěvu a vínečko. Nevydržela jsem a ochutnala... rovnou 3 skleničky emoticon

Jo a se srazem už musíme pohnout. Napadlo mne, že by nemuselo být špatné zamluvit si mateřské centrum Radost na náměstí.
Je to tam pro děti, pohrajou si, polezou po koberci, my si tam uvaříme kafíčko, popovídáme a budeme tam samy. V klídku a pohodě.
Mají teda "vstupné" asi 150 Kč/na hodinu. Ale to by jsme se složily, že. A mohlo by se tam tuším i v sobotu, pokud tam nemaj nějaký program. V případě zájmu vše zjistím emoticon
3. bře 2010 ve 22:35  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Nazdar kocky, co takhle sraz posledni breznovou sobotu? emoticon
4. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sygy
fotoportrét
fotoportrét
sygy
 Elis - jake byli krtiny , doufam, ze jste se to pořadne užili :D

Maalinka do Radosti obcas s Anetkou zajdeme, ale 150kč na hodinu to slyším poprvé emoticon Je to tam ale docela malinke, podle toho kolik by se nas seslo....

Ziraf posledni breznovou sobotu neeeeeeee, to už je třetí akce co by se mi na tento datum sesla, to nezvladam... emoticon
4. bře 2010 ve 14:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 ... pokud se jedna o soboty, vetsinou mame volnejc, ale asi bude problem rict si treba cas - mam dojem, ze ta nase ditka spinkaj kdy je napadne emoticon - ale my muzeme bejt tak kolem 3hodiny a dyl na meste.... nojo, ale s ditetem si s nikym nepopovidam - ono jenicek je takovy vasnivy typ, furt vobjima holky a ty to moc neberou emoticon
ja bych navrhla deti odlozit manzelum a jit se prachsproste nekam prezrat emoticon
4. bře 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Evko to bych se za chvilku nevešla do žádného oblečení (už teď mám problém)!! Kdo to řekl, že když se kojí, tak se hubne??Já jen přibírám a mám pocit, že skoro nic nejím...jen piju mlíko a jim jogurty....ale to ve velkém...mám na ně pořád obrovskou chuť emoticon

TEoreticky je mi to jedno...zatím nemáme naplánováno žádný víkend do Tábora, ale chtěla bych asi zůstat v Táboře delší dobu někdy na přelomu března a dubna.... (cca týden??)
4. bře 2010 ve 21:14  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky,já krom velikonočního víkendu zatím žádné plány nemám, můžu s prckem i bez, je fakt že bez dětí si víc pokecáme emoticon
elis už jsou fotky? měli jste to moc pěkné a Románek je nádhernej klouček
Kamče děkuji za příjemně strávené odpoledne a jsem ráda že sis pošmákla emoticon
5. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj Peťo,
jo jo fotky jsou...zatím jsem dala nějaké na FB, ale sem je musím změnšit a to jsem zatím nestihla emoticon Tak to snad brzo doženu...nebo nemáš náhodou taky FB??

Tak kdo a jak můžete jinak??? My budeme moct jezdit asi maximálně jednou za 14 dnů...páč budeme chodit na očkování a teď nám to vyšlo po 14 dnech...už zase...a tenhle víkend bude stát zase za to...malej je ubrekanej a špatně spinká... emoticon tak já jdu za ním a snad to nějak zase zvládnem emoticon
5. bře 2010 ve 21:42  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky,
tak ten konec března bereme. Rády přijedeme a pak tam pobudeme možná celý týden u babi emoticon A dítko jobí. zlá osobně nechávám doma, páč Ale ty vaše klučíky ráda uvidímemoticon

Sygi, vy do toh MC ale asi chodíte, když tam mají nějaké akce, že? My jsme si to vždy pronajímali zvlášť s holkama z PP kurzu, tak proto jsme to platily.
8. bře 2010 v 09:07  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 takže sobota 27. března? pro mě ok emoticon
10. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 27.3. píšu si do diáře emoticon
11. bře 2010 ve 21:07  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 napisu si, doufam, ze zase nekdo z rodiny nevymysli nejakou "skvelou akci" emoticon jak uz jen to pribuzni umi emoticon
12. bře 2010 ve 21:22  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš