Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee žirafko ty se máš! Já bych taky vyrazila...a klidně i do Londýna ;-) Samo bych si přibalila broučka a užívali bychom si to!! :-D :-D :-D Teda Peťo to už je malému rok??To to šíleně letí!!Tak se taky připojujeme ke gratulacím! No já byla dnaska s Romíkem u doktorky...tak očkování nám zase posunula...prostě máme pořád reakci na to očkování z nemocnice :-| A tak jdeme za měsíc...a to už doufám dopadne dobře. Taky nás bude očkovat na pneumokoka...sem zvědavá, jak to bude Romík zvládat a na sebe jsem možná zvědavá ještě víc! :-N No každopádně Romík měří 61,5 cm a váží 6190 g - takže rosteme jako z vody :-D :-D :-D Nevím, jak se sem dostanu přes víkend, ale kdyby se někdo chtěl na chvilku sejít, tak mi napište SMSku na mobil a domluvíme se!!! Přejeme všem pěkný víkend!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já gratuluju také k prvním narozeninám. Nám bude rok v březnu a taky mě děsí jak moc to utíká!!! žirafko závidím ti, že můžeš být v londýně, moc bych se tam chtěla podívat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
KUBÍČKU Kremrolíčku :-) přejeme Ti k narozeninkám VŠE NEJLEPŚÍ, hodně zdravíčka, pohodičky, mamka s taťku ať tě hezky rozmazlují a udělají pro tebe vše, co na očíčkách uvidí :-D
Odpovědět
děkujeme za přáníčka ;-) za chvilku to bude přesně rok co na nás vykouknul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dodatečně taky všechno nejlepší k narozenínám! :-D My poslední dobou nějak u PC nestíháme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
juuu to se toho udalo!!!!! ja vubec nestiham, ted je toho nejak mocmocmoc najednou ;-) nojo, matky na matersky, co, mame dovolenou, ne???? :-D Krem, tyjo, rok - to je husty a pockej - teda nevim, co rekne maalinka - ale ja ten rok desne prozivala.... jeste jenicek kolem roka udelal desny pokroky, takze fakt sok, najednou velkej chlap!!!! neuveritelny Elis - to mate tak dlouho reakci? no to je husty, asi je to jedno k druhymu, co? hele a tady je taky desne snehu, blanak je fakt kalamita, dokopala jsem se minulej tejden v patek do mesta s kocarkem (kupovali jsme backurky, no na to jsem jenicka fakt potrebovala) a bylo to desny, vratila jsem se jak po brannom cviceni. ted zase pada snih ze strech, tak je to celkove blbeeeee :-( Ziraf - no a ty sis nekoupila ani balik vody do hotelu, kdyby nahodou????? :-D jestli nejsi moc pragmaticka :-D - hele oni cely britsky ostrovy maj s pocasim nejakej problem.... pamatuju v minulom zamestnani jsme obchodovali se skotama, meli dodat na termin veledulezitej pristroj. termin se blizil, urgovali jsme, nic. volali jsme. nic. pet dni ani tuk. pak e-mail : byla mlha. nikdo se nedostal do prace. prominte :-D. no tak co na to mas rict???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky vůbec nestíham koukat ani psat....Taky dodatečně gratulujeme k jednomu roku.... ;-) Nase Anetka nam vyrostla nejak rychle zniceho nic ji byl rok a najednou uz ji je 17 mesicu :-) Elis - my meli reakci na Tbc ockovani taky dlouho, prvni ockovani mela Anetka az v 6 mesích, a já už jsem strachy umirala jestli jí vubec oockujou, nakonec ano, ale vsechno se nam tim posunulo, a pak jsem byli parkrat nemocne a to bylo zase zdrzeni, takze ted jeste ani nema 4 Hexa :( Ted v 18 mesicich ma jit na dalsi Prevenar, pak snad HEXA a pak teprve spalnicky, snad nebude Anetka nemocna a vsechno probehne v poradku.... Holky jdu spat Pa, bolej me silene zada, zitra uz musim k doktorce, uz me to trapi delsi dobu :(
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: vy bydlíte na blaňáku? my v klokotech, taky sem se jednou vydala na plavčo s kočárem a už bych to neudělala, nemohla sem projet ani k zastávce.Hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka - kam chodite plavat ??? Já jsem chtěla na plavečak, ale tam mi pani rekla, ze delaji plavani pro deti od 3 let, a na Sojcaku to je moc drahy a hlavne nemeli misto :( Tak budeme chodit ted od ledna, kdyz uz je Anetka vetsi samotne na plavecak bez instruktora :) andelika - kde bydlite na Blanaku ??? ;-) Já jsem včera musela na poštu, a šla jsem radeji bez kočarku, jen s Anetkou za ruku, ale docela jsem se bala, hlavne jsem v jedne ruce mela balik a v druhou mi drzela Anetka, a mistama to klouzalo a hlavne ten padajíci snih ... :-| Byla jsem u doktorky, dostala jsem silnejsi leky na bolest, a mam chodit na rehabilitace, ale to bohuzel s Anetkou nezvladnu :(
Odpovědět
Profilova fotka
sygy, pellu - bydlim nedaleko od pekaren ;-) ohledne plavani - juklika jsem principelne zamitla (ok, jsem tak trochu "jina", ale tyhle penize jim za plavani nedam, mam srovnani s jinejma mestama :-( ) ale kdyz to kondice dovoli, chodime s jenickem plavat do normalniho bazenu na nasi individualku, desne se mu to libi. jo a plavali jsme s pani Tichou ve vane ;-) byla to bomba!!! pellu - sem taky vyrazila s kocarem, pak jsem se vracela, ted uz to snad bude lepsi, neprojela jsem ani 200m :-( sygy - tyjo a co se ti stalo???? sem nejak mimo, promin - a ted se mi to keca - at uz je ti cokoliv, rehabka jsou vzdycky lepsi nez prasky :-( ale vim co je to "udat" dite :-(
Odpovědět
Profilova fotka
andelika - tak v tom pripade jsem taky jina, tohle plavani v Jukliku je na me opravdu moc drahe, a kdyz si vezmu, ze maji stejne zarizeni i Praze a stoji to stejne jako v Táboře a to je Praha draha, nechapu to.... Mela jsem jezdit s kamaradkou do CB do Sikulky, kde to zas tak drahe neni, ale ta cesta by nas zrujnovala:( A kdy chodite s Jenickem na plavani ??? Ja jsem chtela chodit v tu sobotu dopoledne do maleho bazenku, ale bojim se ze tam bude hodne lidi, nevis jak to tam je ??? A hlavne nevim jak to je s cenama, jestli za Anetku budu taky platit zvlast nebo jak to funguje ???? :-o No mam uz delsi dobu mam problemy ze zadama, a vcera uz jsem nemohla ani chodit natoz se postarat o Anetku, tak uz jsem musela jit.....a nevim jak to s RHB udelat, pochybuju ze kvuli me si udelaji volno kdykoliv budu ja potrebovat....no dostala jsem nejake sacky na bolest, ale dnes jsem si precetla ze mohou ovlivnit neplodnost zeny a my bychom se koncem roku chteli pokusit o sourozence pro Anetku, takze ted nevim jestli je mam vubec brat...no snad bude lip.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Teda plavání ani neřeším!Ty ceny tady v Praglu jsou příšerné!Takže to asi budem taky řešit bazénem a sami...a i v Táboře...kam doufám za chvilku pojedu na pár pracovních dnů i s Romíkem :-D Dokonce jsem tomu našemu broučkovi už pořídila plavky :-D :-D :-D a župánek a je to fakt super! :-D :-D Od kolika pouštějí do táborskéh bazénu prcky?Mají tam nějaké omezení?A co ceny? Vy to máte zmáklé, tak ať nemusím nikde pátrat :-N Sím sím! Evko a jak a za koli probíhalo to vaše plavání ve vaně?Romíkovi už bude 5 měsíců (to to ale letí!Jestli to takhle půjde dál, tak za chvilku abych se chystala do práce :-p ) a něco už chci podniknout! Sygy tak ať je brzo líp!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
elismi - jejeeee 5 měsíců toto leti... :-D Vlastne to vim, já taky nedavno rodila a Anetka uz ma 17 mesicu, deste ten cas utika.... ;-) Zrovna dnes jsem koukala na stranky Taborskeho plavecaku a docetla jsem se ze deti do jednoho roku tam nesmeji, tak nevim proc, ale take nevim zda je to aktualni, kdyztak se zkus poptat primo tam :D Cena se pohybuje okolo 30 korun za hodinu, a 5 korun za kazde dalsi dite....ale maji zdrazovat :( Ja uz se na plavani tesim :-D PAPA
Odpovědět
ahojky, tak toto píšou na www.tzmt.cz Na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č.135/2004 Sb. , § 11 odst. 3 nemají děti do 1 roku věku přístup do bazénu, děti ve věku od 1 do 3 let mohou do bazénu pouze v plavečkách s přiléhavou gumičkou kolem nohou ! nicméně holky ze cvíča si domluvili soukr. cvičitelku a chodí do normálního bazénu a určitě všem rok nebyl, vyjde je to 59 Kč/hod. my budeme chodit od jara, až bude teplejc, teď jsou všude bacily, venku zima, tak se mi nechce malýho takovým změnám teplot vystavovat, mamča dělá na ORL a říká, že děti z bazénu tam mají na denodenním pořádku :-( my do juklíka taky nechodili, ceny děsný, za ušetřený peníze jedeme celá rodina v červnu do Itálie ;-) a máme za to ubytování i dopravu :-D fakt děs běs ty ceny tady
Odpovědět
Profilova fotka
sygy, krem, elis - to je nahoda, jenickovi bude ted blizko taky 17mesicu :-D - hele my kdyz mame cas, tak se proste sebereme a jedeme, zatim jsme byli jen parkrat, je to narazovka. za jenicka jsem nic neplatila. jo a tzmt maj tak nejak debilne oznaceny, kdy je bazen otevrenej - je totiz specialka, tusim 2xtydne, kdy je rodinna sleva - ale pozor, jinak je otevrenej stejne jako velkej, myslim bez vyjimky. ceny jsou pak normalni vstupne, bude to taky nekde na mzmt. co me stve, ze jsme se vypravili (hahaha vyprava jak na hory) a dorazim, a bazen nejaka akce, nikde nebyla ani zminka... stalo se to i kamaradce. nojono, hlavne ze jsme informacni spolecnost a tabor vydava cely noviny aby informoval obcany.... 8-( jinak ceny des, vim ze kamaradky chodily s detma cca od 9mesicu a byli pripraveny tvrdit, ze je jim rok :-D jinak zazemi pro maly deti NULA.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my chodíme plavat do Juklíka, je to drahý šíleně ale já hrozně chtěla, takže sem si na to musela i našetřit, ale pojišťovna mi přispěla 600kč a pak sem vybrala body a vyšlo to asi na 1200kč, takže přes půlku mi zaplatila pojišťovna. Kubu to strašně baví a jelikož tady v táboře smí děti do bazénu až od jednoho roku tak ted dochodíme kurz v březnu a pak taky budeme chodit sami indivudielně. Jinak ceny jsou jiný než v praze, ale zase tak moc se to neliší, bohužel! Ale co mám porovnání s jinými maminkami tak je to všude hodně podobný.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam prave kamaradku od plzne, ty chodej od malicka s jeji holcickou za cca 1000kc na ctvrtleti :-( zeee. no proste jsem se s juklikem zasekla, ale to je dobry, ja to tak mam :-D jak rikam, trochu mimon ;-) juklik neni jediny zaseknuti v mem zivote ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to vidím, že budeme chodit až nám bude ten rok v Táboře do malého bazénu! :-D A v Praglu možná vyrazíme v létě do venkovního...ten tu mám okouknutej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, doufám, že se moc nespletu,ale dnes se tu zase slaví :-) PEŤO, vše nejlepší k narozkám a pohodové pracovní cesty ;-) :-D
Odpovědět
Kami - sice jsi mi par dni ubrala, ale i tak moooc dekuju za prani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím, že jsem se byla podívat na šatičky...favoritky mám, ale ještě sem neobešla všechno, takže rezervaci jsme ještě neudělali. Sygy: šaty se na mě shánějí hodně špatně, všechny mi byly veliký, kupodivu ne tak dlouhý, jako prostě veliký v pase, přes zadek a tak.... V albu jsou i moje favoritky, schválně jestli uhodnete které to jsou? ;-)
Odpovědět
pellu krásný šatičky :-) podle mě ti nejvíc sluší ty prostřední ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že jsou to ty první.... A povíš nám které to teda zatím jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo favoritky jsou ty první krémové...na tý fotce ale nejsou tak pěkný... kremrolka: ty druhý jsou taky krásný, ale v těch prvních sem měla hezčí postavu, ty druhý už jí tak nezvýrazňují, ale jsou krsáný!
Odpovědět
Jednicky i dvojky jsou na tobe moooc krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc žirafko, ty jedničky mi asi seděly víc, ty dvojky jsou krásný, ale trošku mi vadí, že se rozjíždí hned pod prsama, že tak nevynikne postava...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: ty první jsou opravdu krásné a koukala jsem že si si je vybírala v Česlavě, já je od tam tud měla také :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: Jojo tam jsme šli jako první a měla tam na mě největší výběr a hlavně byla ochotná mi je zúžit a upravit. Paní v narcisu mi nabídla 3 šaty v mé velikost a všechny mi byly veliký a nezmínila se, že by šly upravit nebo tak. A pak jsme šli do třetího salonu na budějovický a tam sem si radši ani nic nezkusila, když sem viděla jak se paní chce....Ještě jsme zapoměli na Olenu, tak tam ještě skočíme, jinak beru tyhle.
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf :-D pozdě,ale přece :-) :-) to se cení, že jsem si vůbec v tom shonu vzpomněla :-D :-D Jdu kouknout na ty šatky, ať zavzpomínám..... A v Narcisu je paní ochotná jak pr.... :-S nechápu, že už dávno nezkrachovala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu, mě se moc líbíš v těch bělejších. Hezky ti zvýrazní postavu a vyniknou prsa a pas ;-) A hostinu plánujete v Dražicích?? My měli taky a byla jsem spokojená. Byl tam tehdy kamarád jako spolumajitel.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?