Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... Elis, sme dopo byli na cvicku ;-) no je fakt, ze to bylo peklo, Jenicek PEKNE vzdoroval, skoncili jsme v pozici "Ghandi" - lehl si na zem a byl apaticky - kdyz si nemuze hrat, nebude ani cvicit a bude lezet, koukat do stropu a trucovat - to te vsechno ceka =-) =-) =-) :-N a ted pujdu strikovat, tesim se na to cely den, potrebuju si vycistit hlavu jako suuuuul hele uz jste se byli "domluvit" na vinohrady?
Odpovědět
Honzík už je teda velkej kluk :-) no a fešák samozřejmě :-) elis co vy jak bojujete? :-) co Vinohrady? byla jsi tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Krem, fesak mozna, ale ted se zacal poradne projevovat - teda co si vezme do hlavy, to mu nevymluvis 8-( ehm... cely rodicove 8-)
Odpovědět
evi hlavně že víš po kom to má :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! na Vinohradech jsem byla jen jednou...ale bohužel jsem nic nevyřídila. No a tento týden tam chci jít znova, ale to už bude naposledy a to jim tam taky už pořádně zvednu mandle! Posledně jsem tam narazila na jednu sestřičku, která se chovala lidsky. Měla jsem jí zavolat, ale ten den jsem to nestihla a druhý den my řekla úplně něco jiného tak mě pěkně nastartovala a tentokrát už mě neudyndá nikdo z nich!!! Jinak bojujem jak to jde. Románek je zlatíčko. Sice má svoje mouchy, ale které miminko nemá? Teď nás trápí rýma...tak jsme koupili odsávačku(ale ne tu na vysavač) a já jsem malého likvidovala - se mu to vůbec nelíbilo. Je to normální?Jaké máte vy s tím zkušenosti? (myslím rýmu a odsávačku a tohle trápení kolem...??)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak držim palce, aby jsi se dočkala alespoň omluvy. S odsávačkou máme zkušenosti celkem dobrý, dokud byla Vali malá.Nemáme tu na vysavač, to jsem se bála, že jí vytáhnu i paty. Takže jsem si ji vždycky musela mírně zalehnout, aby se necukala a odsávala jsem. Ale měla rýmu asi až v 7 měsících, tak to šlo. U takhle malého mimi radit nemůžu, jak na to. Ale odsávačku na vysavač si všechny mamky v mém okolí chválili. EVI, Jeníček je fešák, to se musí uznat. Strašně se změnil!!!!!!!!!! My byly dnes s Vali zase na zpívání a musím ji pochválit. Už nestojí v koutě aq nesleduje,ale pěkně se zapojila a dělá, co jim teta řekne. Dnes dokonce byla vůdce hada, když jsme dělali zlatou bránu. Tak až slzička v oku se mi objevila,když si děti pospojovala za ruce. No generál po mamince, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo já taky slyšela, že je dobrá, ale bojím se jí. Tak máme jen obyčejnou. Tu na vysavač stejně neměli a já sem byla už úplně hotová jak nemohl dýchat! =-) Ale teď už je to v pohodě. Vysávám mu to moc opatrně...no ale nějak jsem to zvládla...a teď jen když víc pláče, tak se nám to vrací a musíme zase odsávat :-x Ty Vinohrady...no uvidíme! Nevím kdy tam půjdu. Ale chtěla bych to zvládnout tento týden. Prostě se rozhoduju podle malého, podle toho jak jsme se vyspali, jak se cítím já... To je nejdůleřitější. Protože na ně tam budu potřebovat hodně síly! Si to teda aspoň myslím! :-( Tak nám držte pěsti a my to určitě zvládnem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, mame taky odsavacku na vysavac, nemuzu si ji vynachvalit - hlavne je to rychly "zakrok" proste cuc-cuc a ryma je pryc - a bat se vubec nemusis, neni to cesta vysavac-nos, ale je tam nekolik "pretlakovych" komor - a jentakmezireci ;-) - podobnou "odsavackou" se normalne vysavaji zbytky plodovky od miminek na salech. je fakt, ze my jsme jinou nemeli, ale pujcovala jsem ji kamaradce, jeji holcicka trpela hodne na rymu, vyzkouseli vsechno mozne, nakonec po ozkouseni nasi kupovali taky vysavacovou. zrovna ted jsme ji pouzivali, musime pouzit hmaty a chvaty na spoutani, ale stoji to zato - jenicek ma rymy jako ja - nic mu nekape z nosu, vsechno jde do nosohrtanu 8-( hnus fijalovej, nemuze pak vubec dychat a chrchla, jak mu to tece do krku 8-(, odsavacka to hodne vyresi. jo jeste me napada - kdyz odsavate, a to jakoukoliv odsavackou, zkus Romanka hodne rozkapat, treba vincentkou - prodava se jako spray, stoji par kacek, nahradni napl cca 15kc je to mineralka volne v prodeji - honzika rozkapavam kapatkem od nasivinu, proste mu to kapnu nekolikrat zasebou do nosu, ryma se "rozpusti" a pak se lepe odsava....jasne a pak decentne zakapnout "po vykonu" :-D howgh, toliko moje know-how s rymou :-D PS: jasne, odsavacku jsme s manzelem take vyzkouseli na sobe (jako spoustu jinych veci pro miminka - abysme vedeli, jak co je prijemne-chutna atd. nebudu to cpat diteti, kdyz je to hnus :-) ) - a ok, neni to prijemne, ale neboli to :-D - jen ty nase miminka jsou trosicku heeeerecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak dneska nám je měsíc! Máme takové malé narozeniny :-D Udělám nějakou fotku malého a asi zítra jí dám na koníka nebo jsem nějaké dala i na facebook.Tak můžete kouknout :-N Evko když doktorka mi říkla pro mlé děti nepoužívat spreje...a jak se to přesně jmenuje nebo co mám v lékárně chtít? To bych i vyzkoušela. Sice se nám pomalu ulevuje, ale kdo ví....a teď bude ta zima apokud už chytnul něco teď tak jak nám bude potom? Prostě se na to raději připravit :-D Vysavačovou odsávačku zatím kupovat nebudem...zatím nám stačí ta normál. No a ta naše miminka jsou vážně héérečky!!! A jak velice rychle se učí...jako máma přijde když budu řičet jako tur.... No máma odolává, ale tatínek to nějak nezvládá ]-( taky to máte ale nejspíš doma 8-(
Odpovědět
Neee, ja to doma nemaaaaaaaaaaam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: jako odsavacku?????? :-D :-D :-D :-D :-D Elis - v lekarne chtej VINCENTKU - v samosce chtej VINCENTKU :-D - v lekarne dostanes spray, v samosce flasku :-D - hele ale ohledne toho spraye - ja pouzivam kapatko z nasivinu - nebo myslim by dobre poslouzilo i kapatko z Baby Calm ;-) jde o to rymu rozpustit a priznavam ze Honzik vidi spray a je fuc 1-2, kdezto kapatko mu evokuje kapicky (naaaaaaaam) a da se nachvili obelstit.... 8-)
Odpovědět
elis my teda rýmu nikdy nějakou závratnou neměli spíš občas takový to nasávání do krku jak píše evča takže na nějakýho toho sopla nám stačila ta ruční, ale na tu na vysavač jsem slyšela od kamarádek samou chválu jinak já mu občas kápla libenar když se mi zdál přistydlej (normálně to má jako kapátko), ale stojí to hrozně moc na to že je to obyčejnej fyziologickej roztok, takže super je i ta vincentka, můžeš mu dát na štětičku (šťourátko do ucha) a nosík mu s tím jemně vytřít, a když není nic postačí i mateřský mlíko, na štětičku trochu odtříkat a vytřít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmm tak pro Vincentku se stavíme, kapátko nějaké seženem...uvidíme ještě kde a to mlíko taky nezní špatně...vždyť pomáhá i na bradavky..tak proč by nepomohlo malému? Mockrát děkuju za rady!! Zdá se mi, že nám ta odsávačka a to trápení několikrát denně celkem i pomohlo...tak teď už jen zlikvidovat ten zbytek a bude! :-D :-D Fotky zatím nestíhám, ale polepším se jak to jen půjde. V pondělí jedem do nemocnice, takže to bude asi taky den v háji....bůh ví jak to stihnem. Jo a budu se stavovat i na Vinohradech....prý našli moji kartu a mají pro mě ty fotky ... tak jsem zvědavá jak to dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky!!!! Beruška hlásí, že je živá a v pořádku ;-). Neozvala jsem se hooodně dlouho, ale prostě to nějak nešlo. Totálně nám kleknul comp a mám nové telefonní číslo. Navíc se to všechno sešlo v tak nevhodnou dobu, takže jsem byla mimo. To samozřejmě neznamená, že by se mi po vás nestýskalo a nevzpomínala jsem na vás. V první řadě bych chtěla moc a moc pogratulovat Alče k narození Románka. Jsem ráda, že i přes náročný a dramatický začátek, je všechno v pořádku a malej je zdravé mimčo. Je to úžasně roztomilý bobeček a už se těším na další fotky. Evčo, Jeníček je fakt šikulín, chození je další velký pokrok. To bude teprve masakr ho ohlídat, viď? Jinak všechny moc zdravím a těším se na případný srazík. Bylo by to po takové odmlce fajn. Nyní se snad budu objevovat častěji. Net je konečně funkční, takže to půjde. Jo a pro Ty neinformované, změnila jsem práci....ale už je to nějakou dobu (od března). Jen jsem to tu před tím tak veřejně neventilovala. Sice už to ví většina z vás, jestli se nepletu, Kremrolka to tu někde psala. Ale jen tak pro jistotu uvádím vše znovu a osobně. Mějte se všechny famfárově a zítra přeju hezký začátek nového týdne. Brzo se ozvu. Beruška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska Beruska Beruskaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIII :-D
Odpovědět
Juchuuuuuuuuuuuu, navrat ztracene dcery :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beruško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! díky za přání, fotečky snad dodám brzo...prostě jak jen budu mít chvilku a budu stíhat! Zatím se pořád snažím doma uklízet a k tomu prcek a na nic ostatního nezbývá čas :-( Tak snad se mi to do konce šestinedělí povede tu zorganizovat a pak už si to budu jen a jen užívat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, ano jsem tu....to je až k nevíře, že? :-D Žirafko, vrátila jsem se a natrvalo....teď se mě už nezbavíte :-) Alčo, na fotečky se těším, ale na Románka naživo ještě víc! Moc na vás myslím a posílám hodně morální podpory. Určitě 6nedělí zvládnete a pak už bude jen havaj. Věřím, že je malej hodné a spavé mimčo. Mějte se krásně a posílám mrňouskovi jednu sladkou beruščí štípanou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
provedu! Miláček se usmíval! :-D
Odpovědět
Jeeee, no to jsme ale rady, ze ses objevila :-) Ahojda elis, taky mrnouskovi posilam pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, to jsem byla tak vtipná??? :-D Žirafko, já jsem taky mooooc ráda....už jsem měla absťák jako hrom. Teď už jen nějaký ten srazík, ať se ještě do konce roku stihneme vidět. Co Vy na to, treperendy? :-) Kremrolko, za včerejšek ještě jednou moc a moc děkuju!!! Bylo to super. ;-) Ráda si to zopáknu. Snad nám vydrží počasí a nezačnou brzo ošklivé podzimní plýskanice. A obr mega dík za Tvou ochotu a pomoc, máš to u mě!!! x-) Jdu se konečně zrelaxovat, po práci jsme byli drandit se ségrou s kočárkem. Marek je v kočárku hodnej, takže si to oproti Kájině užívám. Sluníčko se dneska ukázalo, takže fajne den. Mějte se všechny famfárově..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
za pusinky děkujeme! :-D Vtipná ne, ale brouček se na každej dotek buď divně šklebí - a že těch šklebů má :-N a nebo se smeje :-D Pro srazík jsem, ale netuším kdy pojedem do Tábora... ale myslím, že tak za 14 dnů bychom mohli přijet poprvé...tak uvidíme! :-D Jo a naši si pořídili psa....takže to bude taky zážitek :-p
Odpovědět
Mladezi, o vikendu jsem po dlouhe dobe doma... takze co takhle srazit se na kafovej pokec? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a my pokud se vyléčí manžílek od nachlazení...a my to nechytnem...tak možná taky do Tábora dorazíme :-D Ale s jistotou to řeknu až asi v pátek! To už to budem plánovat...příjezd asi v sobotu a návrat do Praglu asi v neděli...ale všechno je podle Románka :-D Takže pokud se mu nebude chtít jet nebo pokud se bude chtít vrátit dřív... Ale řeknu po pravdě, že já už taky potřebuju vypadnout mezi lidi!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele ja jedu dopo ke kadernikovi, ale odpo mame vyhledove volny!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme v sobotu Drakiádu a přijedou naši, tak nemůžeme ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo neplač! My taky nevíme jak to bude...mě dneska začalo bolet v krku :-. :-|
Odpovědět
a my jedem po delší době zase do Prahy popřát taťkovi a švagrový k narozkám :-( což mi připomíná, kdybych se tu neukázala, Jarušce k blížícím se narozeninám přejeme s Kubíkem všechno nejlepší, zdravíčko, štěstí, lásku zpečetěnou brzy krásnou vysněnou svatbou x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško všechno nejlepší k dnešním narozeninám!! :-D :-D Hodně zdraví, štěstí a lásky! No a samo taky už konečně tu svatbu :-N My se s Romíkem moc rádi přijdeme podívat!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ja berusce taky dodatecne preju vsecko nej nej nej k narozkam, hlavne hodne stesti, lasky a spokojenosti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?