Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
... no tak to je husty..... Krem i Elis - hele jako ne že by mi někdo ukazal jak kojit - tedy v porodnici, nastesti jsem chodila k Oline, ta nam doma jeste poopravila techniku - je fakt ze na sestinedeli me akorat detsky sestry mackaly bradavky (teda vyjimka jedna mlada sestricka, ta byla fajn, ta mi pomohla) a strasily ze Jenicek nepribira a nepujdeme domu..... hahaha, popravde dala jsem se jen lehce vystresnout, byl patek, bylo hodne rodicek a ja vedela, ze me pres vikend v nemocnici nechaji - a naferovku: Jenicek nebyl hladovec - najedl se poctive ale jen "na hlad" ne "na prezrani", nebrecel, hubenej taky nebyl :-D ....takze jsem byla vystresla opravdu malicko, ale i to si mohly usetrit, bylo to zbytecny....ale tohle je fakt priserny. Elis a vyraz a normalne se domahej spravedlnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
jo Elis - bradavky maz Be*****enem (at nedelam reklamu) a na prsa pri zanetu se mi osvedcila do igelitaku bavlnena plena, namocit, do mrazaku a pak sup s ni i idelitakem do podprdy :-D - po ohrati vyndat, namazat slivovici, nechat vyvetrat (hahaha bylo to sileny, sedet v kresle, cucet na telku a "kozyven" :-D). pred kojenim jsem nechala ledovani i slivovice ;-) a po kojeni sup znova dokolecka :-D
Odpovědět
elis no já na šestinedělí fakt ráda nevzpomínám, ale jako tvoje story je nepřekonatelná ]-( je to fakt smutný :-( já bych to asi fakt rozmázla dala jsem to k nám na diskuzi na koníka a holky teda taky nechápou =-) jseš borka žes to tak parádně zvládla a přes to všechno kojíš, byla by to fakt škoda ;-) evi no Kuba právěže byl příšernej spavec, jen si tak dumlal, pil tak po 20 a doktorka prostě že je to málo s taktikou kojení si nikdo hlavu nelámal, jak píše elis, narvaly mu vždykcy do papuly akorát bradavku a práskly dveřma ]-( dost zhubnul a nechali si nás tam ještě o den dýl než je běžný, strašili mně jak bude dehydratovanej když nebudu přikrmovat, no do toho ty uši (měřili mu druhej den ty ouška a nic nenaměřili a taktní dětská sestřička mi vykládala jak tam nějakýmu mimču taky nenaměřili a jak je hluchoněměj...) prostě taky psycho... ble no a doma to pak bylo v pohodě, na radu dětskýho jsme se na to přikrmování prostě vyprdli, budili ho na kojení každý tři hodiny a krásně se rozkojili, kojíme doteď a Kuba přibývá až nadstandartně
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, klobouk dolu, že jste to všechny zvládaly. A hlavně ELIS, ty se nedej. Když nic jinýho, ať se koukaj alespoň slušně omluvit!!!! Normálka bych tohle šla povyprávět na nějakou lékařskou komoru. Protože to je hnus. Nic s tebou nedělaj, mimi bůhvi kde a nač bys potřebovala mlíčko, že. FUJ :-( :-( takový chování a to se platí sotva vlezeš do ordinace. Ale šikulky, že kojíte. Vali to byl starý chlastal, protože se přisála jak mi jí donesly na pokoj, za 20 minut usnula a spala 3 hoďky. Pak si dala zase nášup a bylo. Ale kolem 3 měsíce večer plakala, my nevěděli co s ní, já samo na nervy, že nespí, tak jí taťa nosil až ji "unosil" a spala. No takže zkoumání proč a byl to jen HLAD.Maminka ač měla "kozy snad 14", měla málo a to vadilo. Takže jsem přikrmovali až jsme na to v 7 měsících přešli úplně. No a když to tu tak čtu, tak sostávám strach z toho,kde já budu rodit to 2 kolo. Tábor taky nic moc reference, v Písku se taky pár nedostatků našlo. Ale to asi všude. Tak budu chodit pokud to půjde zase na kruz. Ať je Olina jaká chce, tak díky ní jsem věděla jak dýchat, co dělat, jak si malou přikládat a na návštěvě doma mi ještě poradila a bylo to fajn. No teď je "zvířátko" s tátou venku. Dali jsme si k obídku švestkové knedlíky a na večer vařim gulášek, tak to šli vyběhat, aby měli hlad na maso :-D Holky, budu ve středu odpoledne v Táboře, kdo by mohl na chvilku na kus řeči???
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo já bych ti poradila kde rodit v Praze a kde teda určitě NE! Ale bohužel v Táboře bych já nerodila určitě a o Písku nic nevím. Ale pokud byly problémy jen malé...tak všude člověk narazí na "lidi" Já jsem bohužel nenarazila nai na ty! A jediný kdo mě držel trchu byly dvě paní ve věku 40 let a jedna ve věku 70, které jsem potkala už na JIPce a pak jsme spolu byly na pokoji - díky bohu!! A to mě ty hnusné sestry nejdřív daly na pokoj s nima (no bylo nás tam 6 pravda) ale asi za hodinu, kdy už jsem měla vybalené věci ve stolku - a že to byla pořádná makačka - tak mě chtěli stěhovat na jiný pokoj, kde byly jen asi 3 postele. Abych prý měla víc klidu.... no pro mě by to spíš bylo abych se dřív zbláznila :-S A hlásím, že se dneska bojím telefonátu od tchánovců...jeli na Moravu na pohřeba bojím se že cestu zpátky vezmou přes Prahu, aniž by to komukoli řekli a udělaj nám přepadovku.... No doufám, že ne, ale bojím se toho a řekla bych, že i mrňousek to na mě dneska cítí a je taky takovej celej neklidnej..... 8-( TAk nám držte pěsti, páč našim jsem řekla, že jestli tohle udělaj, tak je vyhodim! Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi - to je mi strasne lito, ze mas takove zkusenosti z porodnici, ale urcite bych s tim neco delala a nenechala bych to jen tak....Co Romanek, jak rostete??? Doufam, ze jste v poradku a zdravi.... ;-) Ja mam bohuzel podobne zkusenosti s Taborskou nemocnici, nikdo si me ani nevsiml, kdybych nemela zkusenosti s detma atd. tak mi ani nikdo nerekl jak prebalit, kojit a odstrikavat uz vubec ne... :-| Ale jinou moznost nez jit znovu rodit do Tabora nemam, takze jen doufam, ze po rekonstrukci se to trochu zmenilo ikdyz personal porad stejny... :-| Drzim palecky at zvladnete sestinedeli na jednicku !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy uvidíme jak budu mít nervy...ale na pondělí se tam stejně chystám a nebo tam aspoň zavolám! A řešila bych to jak to jen půjde. Přece jen v šestinedělí nevím jak moc to zvládnu.... A jet s košárkem...no nemám nic tahat...a do budu moc lidí nepomáhá...tak uvidíme jak to nakonec bude
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak se hlásím po dlouhé době... už zas chodím do práce a hned na 12h tak toho mám plné zuby...Alo Románek je moc hezké mimčo, jak se jinak máš...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee děkuju! :-D Máme se celkem dobře. Roman tu pobíhá a dělá koupelnu a komoru...no a tak bdu mít příští týden co dělat :-D Já se ještě dneska musím snažit odpočívat a od pondělka jsme na to s Románkem samy...tak to snad zvládnem. Ve středu jede mamka na nějaké vyšetření do Prahy, tak se tu staví. Už se na ně moc těšim. SEm je vlastně viděla jak když tu byla na odběrech a stavili se za mnou na Bulovce, ale to bylo jen na asi půl hodiny a nemohli se vynadívat na Románka.... Tak si je teď snad užiju trochu víc! :-D A jak to, že už jsi v práci?Sem ti chtěla napsat jak jsi psala, ale nějak nestíháme a máme tu tak blbej signál, že vždycky muísm k oknu a já většinou píšu když si ze mě Románek dělá postel :-D :-D :-D a to se mi courat k oknu teda fakt nechce :-N No a co ty Budějky?
Odpovědět
Tyjo, jak vas tak posloucham, tak si dite poridim asi az se budou dat koupit nekde v supermarketu nebo tak podobne... pac tyhle pribehy jsou fakt desivy... :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo neboj!My ti pak poradíme! :-D :-D
Odpovědět
Jo, uz to slysim... do Tabora nechod, do Pisku taky ne, Benesov je taky na nic, Praha uz vubec... Clovek aby se pak radsi nechal dole zasit, dokud nenatrefi na neco rozumneho :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no počkej..já bych tě asi doporučila Bulovku...teda aspoň po tom, jak jsem tam zažila lidi a částečně to tam maj i zmodernizované!Ale myslím že než prostředí jsou podstatnější lidi, kteří se o tebe starají! Jo a taky případná péče pro prcka, kdyby se nedej bože něco dělo! No to já jsem tak trochu asi podcenila...a nebo po rakcích které jsem si přečetla tak nějak moc neřešila....ale to jsem právě měla! Takhle jsem dopadla jak jsem dopadla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale houby, Peťo, nic si vyřívat nenechávej. Až budeš rodit ty, tak všude už bude personál seřvaný a postavený do latě od nás, prvniček. Takže to u tebe bude ou kej :-) :-) Já si na Písek nestěžuju, páč jsem fakt vděšná tomu kurzu. Ale to asistentky nemohly vědět, co já vím, takže měli radit a ne jen znuděně sedět až si o cokoliv řeknu. ELIS, promin, že to napíšu, ale tchánovci jsou fakt pitomý, jestli vás jako navštíví bez pozvání a ohlášení se předem!!! To se nedělá normálně, natož když jedou k mimi a mamče po porodu a ještě takovém. To bych je tak 5 minut nechala zvonit a pak bych řekla, že nejsme doma :-| A nebo si po pár minutách šla lehnout, že mi není dobře. Tohle fakt miluju, když by mi sem někdo velzl bez ohlášení. Ty potřebuješ odpočívat a ne poslouchat rozumy od tchýně. A s Romíkem to zvládnete. Hlavně v klidu, nedři se, neuklízej,užívej si malého v klidu, ať máte dostatek mlíčka. Já pořád řešim, že tu nemám vyruntováno, ale zase bordel v bytě, šťastné dítě je toho fakt důkazem. Abych tady po Vali ve vteřině vše leštila,to by mne kleplo. Takže KLÍIIID matko :-) Hele a a nevíte někdo o BERUŠCE????????????? Tady nebyla tak dlouho,co je s níííí???? ;-(
Odpovědět
Kami, o Berusce nic netusim... taky uz jsem se chtela ptat, jestli nektera nevite...
Odpovědět
holky s Jarkou jsme byli ve čtvrtek kočárkovat, má se fajn, nějak jim nejde net a taky si užívá teď malýho synovečka ;-)
Odpovědět
Jeee, tak to je fajn... diky za zpravy :-) Uff :-)
Odpovědět
Jo a moc ji pozdravuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky moc pozdravujeme Jarušku!A ať se tu taky ukáže!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak co, bylas na vinohradech? mas alespon fotky?E
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evko, dneska jsem na ně nějak neměla moc energie a tak jsem od cesty upustila...ale pokud zítra vstaneme nějak přijatelně, tak zítřek to jistí a jedem si to tam s nima vyřídit! Zatím jediné co jsem dneska zvládla bylo se objednat na kyčle...sice nemaj smlouvu s mojí pojištovnou, ale co. Přece se nepotáhnu do města a nebo nedej bože aby mě doktorka poslala do nemocnice na Vinohrady! Tam teda nejdu ani náhodou!!! A fotky jsem nějaké dala na koníka...zatím nic moc dalšího nemáme...ale jak něco stáhnu z foťáku tak dodám! :-D a jak vlastně rostete vy? Ty máš nějaké fotečky? Já sem taky zvědavá ženská :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takze novinky: Jenicek chodi - teda jako robutek Emil, ale chodi, obcas pada a hlavne - momentalne zkousi moji trpelivost, co to jen da - proste zlobi jako cirte - treba dneska mi prokous bavlneny saty, takze mam na zadku diru jako vrata ;-) .... no mam ja to jednoduchy - zrovna dneska, kdyz jsem ho odchytla a navlikala po 105ty sundanou ponozku, tak jsem si rikala, jak je priroda moudra :-D ze ty deti tak hezky voni (cuchala jsem mu k vlaskum), jinak by byly davno mrtvy :-D :-D :-D fotky mam, ale principielne nevystavuju, zkusim poslat mejl, jen co budu mit trochu vic casu :-N :-N :-N doufam, ze to bude brzo a ne za 15 let :-N :-N :-N
Odpovědět
No za tech 15 let by to pak byla pekne ucelena kolekce... od kolibky do puberty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co rok to foto :-D zadny strachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele - jsem trdlo - poslete mi do IP emailovky, kam vam poslu jenicka, sem je nejak poztracela (posledni dobou mi malicko vzdoruje seznam :-( )... u tech fotek jsem malem pustila slzu, desne se zmenil.....
Odpovědět
Profilova fotka
Evko poslala jsem! :-D a čekám na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
taaak sem to tam fikla.... kdo nema, at se prihlasi, jak rikam, posledni dobou se mnou seznam nehezky zertuje... 8-(
Odpovědět
Maaam :-) fesak to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... zirafko, no deti, no ;-) detikotatastenata - musis se snazit, aby nevypadali roztomile :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko Jeníček je krásnej!!!! A kde máme zbytek osazenstva?? Tady se poslendí dobou skoro nikdo nevyskytuje :-( A já si chci povídat!!! Halooooo zrovna teď mám chvilku......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?