Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
holky ahoj já jsem taky pro srazík a taky pro Lipana, i když kojim :-D teda aspoň malýho :-D čas mám v týdnu kdykoli Jarko, že mi kdyžtak písneš zprávu? děkuju :-) elis a jak je ta pouť na Klokotech? kdyby to bylo dopo tak by to možná bylo reálný, to se s Kamčou asi mineme :-( teď jsme dojeli z Prahy a v sobotu už zas na chalupu, jsme hrozný cestovatelé a nejlepší na tom všem je balení, úplně ho zbožňuju :-D :-D :-D né fakt cikáni hadr
Odpovědět
Profilova fotka
.... sobota nestiham :-( - bohuzel :-( - navazuju na Krem - cikani hadr, jsme pryc 8-( .... utery na Lipana je idealni!!!!!! cisla na Vas mam, kdyby byla zmena - proste vyhlasuju volny skorosraz, kdo muze, utery, 16,00-16,30 Brusirna - kdyz tam budu sama s Jenickem - nam to neva, ve dvou se nebojime vlka nic :-D Elis - a kdy dorazis? nechces zajit na kavicku? prosimte - abys vedela - posledni mesic pred porodem jsem mela nohy jako melouny, obula jsem pouze sandaly na suchy zip bez paty..... a vicemene prijimala navstevy doma na gauci a podnikala pouze vyjezdy :-D takze: KLID :-D je to normalni
Odpovědět
Tady to zijeee :-) Caues kocky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caaaau normalne Taborky, musim prestat chodit na Konika.... kdykoliv si tam neco prectu, octnu se ve svete supermatek a upadnu do depreeeeze :-( .... este ze vy jste normalni - teda az na zirafku, ktera me nechce nikam vzit :-D :-D :-D - coz neni normalni, pac ja jsem takova mala skladna a snadno pasovatelna v kufru nejlepe :-D
Odpovědět
Ahoja kocky, jo, ja jsem taky vostuda vostudacka, ze nepisu, ale mam to podobne jako beruska - po celym dnu v praci uz me pocitac vecer nejak nelaka... To radsi treba spinkam :-D Jinak vcera jsem byla na te svatbe spoluzaka, jak uz jsem tu psala minule. Meli to na Chvalske tvrzi v Praze (skoro vedle Cerneho Mostu) a bylo to moc fajn. Pak jsme tam se spoluzakama posedeli v pizzerii, nadlabli se a pak jen tak sedeli pod slunecnikem, klabosili a meli se fajn. Akorat jsem teda mela halenku se ctvercovym vystrihem, takze ted mam na hrudi takovej cervenej obdelnicek :-D Vecer jsme pak byli pozvani na oslavu, hodne se tancovalo, zpivalo a bylo to fajn :-) Novomanzelum jsme davali nejake darky a jeste nam pak zbyly 2000, tak jsem navrhla a po schvaleni i zrealizovala, ze se to ve forme desetikorun nasype do skatulky spolu s nejakejma lusteninama :-D Melo to velikej uspech :-D Nakonec jsem teda nebyla na tom obrade na Vysehrade, kde to ale pry bylo nesmirne zajimavy. Byl se taml od nas podivat jeden kluk... a kdyz pak za nama vecer dorazil na tu sparku, tak zacal vypravet o tom, co videl a zazil... a bylo to husty, protoze zenich na otazku, jestli si bere zde pritomnou nevestu, rekl, ze NE... =-) Oddavajici se pak zenicha zeptal, jakej k tomu ma duvod, tak on odpovedel, ze uz je zenatej. No a pak se otocil a celymu tomu zkoprnelymu svatebcanstvu oznamil, ze se s nevestou vzali uz nekdy ve ctvrtek. Duvod byl ten, ze je stvalo, jak jim obe rodiny remcaly do organizacnich veci a porad byly kvuli necemu nastvany, takze se ti dva vzali proste jindy. Prej maminka nevesty to dloooouho rozdejchavala... Takze toliko svatebni sobota... nedele byla vylozene chrapaci... i z toho duvodu, ze me v patek podobali do nohou nejaci hmyzaci (holt si asi budu muset dat ke dverim repelent, protoze jsou letos nejaky agresivni), takze mi to nateklo, vcera to jeste slo, i kdyz vecer uz jsem krepcila jen tak decentne... ale dneska se tu jen tak plouzim... a lituju, ze si zitra do prace nemuzu vzit zabky, protoze to je ted idealni obuv :-D Do mekkouckych polobotek se nenazuju vubec, takze zitrek asi budu muset poresit lodickama :-| Asi se stejne pod stolem vyzuju a bude :-D Pristi vikend jsme mimo :-) V TA ale budu ve CT kolem poledne - jedeme k zubarce na preventivku... Mejte se! Jo a hlasim, ze se pripojim ke kocovnym kmenum :-D Andeli, jestli se dokazes spakovat do 10 kg, tak si podzim asi uzijes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, to mi to vo pul kila utece!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jiank prihoda s NE - tak to je bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zavidim jim tu odvahu..... 8-) jo - ja zase nestiham pac nestiham chytat Jenicka a jeste mit nejake kloukne myslenky a jeste mlatit do klavesnice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! No sobota je pout vlastně celý den...mše(pokud má někdo zájem) tak je od deseti...no a pak už jen papání a kolotoče a flákanda :-D :-D :-D My nejspíš dorazíme před desátou, lae nevidím odjezd domů dřív než ve 4 odpo...takže se klidně sejdu na etapy.... Tak povídejte kdo a jak dorazí a sk ým se ještě uvidím?? Evko netučším jak to budu stíhat jindy. Dorazíme do Tábora asi zase v pátek večer...to znamená tak nejdřív v devět...a to už my přijde na návštěvu dost pozdě a v sobotu určo jedem po pouti domů, protože tu prostě musíme máknout - teda hlavně Roman, já prostě už nic nezvládám :-( a je to k vzteku, protože bych potřebovala udělat a připravit tolik věcí!!! 8-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tada se to teda včera večer ještě rozjelo....úplný sjezd :-D . Já se dneska zase na chvilku pochlapím a písnu něco málo. Evčo, zítřek je ideální a ráda přijdu....takže na 16.00 se mnou počítej, srazíme se na Brusírně!!! Ještě pro jistotu písnu SMSku. ;-) Počasí snad bude O.K.. Na Jeníčka se moooc těším a na Tebe samozřejmě taky, hrozně dlouho jsme se neviděly. Kremrolko, neboj, ozvu se ;-). Bude fajn, když se opět setkáme. Věčné přesuny sem tam nezávidím, ale zase si vem ty pozitiva....v Praze je blaze a na chaloupce též. :-) Jen to balení je na prdlačku, no, to uznávám. :-S Žirafko, pořád v jednom kole, viď? Ale když to jinak nejde, že. Každopádně Ti dávám za pravdu, komu by se chtělo po tom celodenním maratonu ještě vysedávat u PC. Já teda nemám zase takovej zápřah, to zase jako ne, ale jsem pokaždý tak hotovson, že padám raději do postele než jukat na net. Téda, to byl teda zážitek....vidím ty přihlížející úplně živě....to bylo hodně slušné překvápko. Ale na druhou stranu chápu novomanžele, i když jsou to odvážlivci. Tohle jim určitě dají rodiče i příbuzní pěkně sežrat a budou to mít ještě notnou dobu tzv. na talíři. Bohužel jsem taky mimo váhový limit, 10 kg je tragicky málo....možná tak jednu ruku nebo hlavu :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, sobota by byla ideální tak kolem 14.30....dřív se neutrhnu. Jdu totiž jako nadšenec do práce. Tak kdyžtak napiš, zda by to šlo nebo ne. Neboj, do porodu to ještě doma nějak skoulíte....Romča je šikovnej. Ale je mi jasné, že je to náročné, zvlášť když máte před sebou toki práce a mimčo na cestě. Moooc držím pěstičky, ať to stihnete a Fouňa se narodí do hotového. :-) No nic, jdu něco zdlábnout a pak hodím spršku....jsem jako již tradičně opět grogy :-p. Páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlasim do party vdanych Taboracek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
.. takze pokud se nic nepokazi (od pocasi po zemetreseni) v 16,00 plus minus na Brusirne! tesim se - prijdte kdo chcete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přečatla jsem v leteckým spěchu ale příspěvěk o svatbě s NE mne teda dostal. To muselo být k popukání vidět ty zděšený výrazy svatebčanů.Ale tleskám novomanželům, že je tak přelstili. To je jak Slunce seno... :-D :-D Jinak hlásím že se plány změnily a my v sobotu jedeme do Vyškova,. mého rodiště. Máme tam známé a mají 2 měsíční holčičku. No a volali, kdy se konečně přijedeme podívat. A my zase čekali, až se ozvou, bo vím, co to je když se mi v 6ti nedělí hrnuly návštěvy. Takže se musim moc moc omluvit, že jsem tu prudila se srazem a pak nemůžu. Ale jezdíme k nim 1 za 5 let, takže se toho nemůžu vzdát. Jsou to jen známí, ale 1000krát lepší jak polovina příbuzenstva. A halvně se těším, že si pochovám tamové miminko :-) :-) SYGY, vítej novomanželko a gratuluji oběma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky já hlásím, že na té pouti budu na 100%...pokud se vám nepřivalí nějaká SMSka třeba z porodnice, jako že se už Fouňovi chtělo na svět :-D :-N =-) A kde a v kolik sraz...tak napište SMSku v kolik kdo může a někde se tam sejdeme ne? Není to tam až tak velké a někde se určitě potkáme...garantujuj, že budu spíš sedět někde v chládku a popíjet něco studeného...pokud jim nevyjde předpověď a nebude chcát a tak...to pak studené změníme na čajíček :-D :-D Kamčo neboj...jen mě už asi neuvidíš celou, tak se třeb pak přijedeš podívat na Founíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy vítáme Tě mezi vdané! Taky moc gratulujeme...jen přidej ještě nějakou fotečku!! To tu pořád šmíruju kdy nějaká přibude a ono pořád nic :-N
Odpovědět
Ahoj sygy, taky moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já se také přidávám ke gratulantkám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky dekuji za gratulace :-) Fotecky snad budou, od fotografa asi az za 14 dni, a zbytek zatim nejde vlozit jsou moc velke, takze se pokusim zmensit ;-) Vydrzte.... :-D elismi - kdy mate termin, uz ted nekdy, ze??? :-D Tak at Vam to vyjde.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy 6.září...takže jdeme do finále.... :-D A jsem fakt zvědavá kdy se bude Founíkovi chtít na svět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsme zvědavé všichni :-) :-) :-) :-), jinak jsembyla dnes na ultrazvuku a za týden půjdu znova a zatím to vypadá že půjdem na umělé...
Odpovědět
Profilova fotka
TAkže tomu fakt už nedáváš šanci? A já si stějně myslím, že než to stihnete, tak do toho vlítneš :-D :-D a budeš koukat jako puk :-D A na to se moc těším! A do té doby doufám, že se budete předhánět u toho mého kočárku jak,o pořádné tetky...páč Founík bude mít jen jednu babičku a dědu....a pak už vlastně jen rodiče, takže mu musíme ten zbytek nějak vynahradit x-) tak doufám pomůžete....
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně že pomůžeme, já budu doma co to půjde ;-) , no moc šancí si nedávám, spíš spoléhám už jen na tu pomoc od doktorů...A kdyby tomu tak bylo jak říkáš tak bych byla i fajn , protože se začínám smiřovat i stím že když se to povede tak budou hned 2 :-.
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee - hele, zrovna dneska jsme byli u pani dochtorky a byli tam dvojcatka - kluk a holcicka - no kouzelny :-D - odhaduju triletaci :-D. neboj se, kdyz si neumi pomoci priroda, nejde to jinak |-| ale diky bohu i za tuhle moznost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásný... ségra ta už se mi taky smála a zároveň litovala že mi to nezávidí... ale dělali jsme si z toho legraci :-)
Odpovědět
Jak se rika - dvojcatka jsou kouzelny :-)... u sousedu :-D Ale samozrejme moc drzim palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky! Ale Marrsee se to určitě povede a fkat nebude ani vědět jak! Já tomu totiž věřím :-D Já bych asi dvojčátka nechtěla...kdyby byli, co by šlo dělat, ale raději jsem jen za to jedno!! To je jediná věc co vím...a ne že mi někdo začne říkat, oni se taky občas pletou i v počtech...tomuhle jedinému věřím!! Jinak hlásím, že dneska jsme byli poprvé na monitoru a byla to sranda...Founík spal a nechtěl nic dělat :-D :-D No co by taky po něm kdo měl chtít v osm ráno?? To spolu ještě v 90% teď zařezáváme a najednou takovéhle změny... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No pak nastoupí tetičky které mi to přejou :-D :-D :-D, To jsi hodná, dneska jsem o tom debatili s mažílkem a ten se těch dvojčátek opravdu bojí.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hele ono dvojcata nejsou marny..... vzdycky jsem je chtela 8-) nestraste marrsee - je to tak, ze je to urcite zaber, to nebudeme rikat ze ne, ale pak, kdyz nejhorsi pomine, jsou vetsinou dvojcata vyhra - nemusi se pak resit veci typu sziti sourozencu, kdy druhe dite, sfoukne se to vsechno najednou :-D :-D :-D proste miminko, at je jedno dve tri.... osm :-D (viz. americka octomama, ale tu zrovna nemusim, misto aby vychovavala se nechava presit na Angelinu Jolie :-( )..... je to stesti - zrovna jsem o tom cetla krasnej clanek od hoschla v reflexu na tema "nez nekoho odsoudite, ze ma x deti, uvedomte si, ze pocit stesti je subjektivni vec - co se jednomu zda silene, nemusi pro druheho byt - o jake velikany bysme prisli, kdyby kazdy uvazoval ryze rozumove" - doporucuju :-D Elis - hele ja vzdycky jenickovi domluvila a soupla mu hroznovej cukr - ehm - no ne ze by to pomohlo, byl to partyzan - schovaval se pred sondama :-D jo my byli dneska na odberu krve - jakoze jenicek - malem jsem plakala za nej, on nebecel vubec jen ze zacatku natahoval kdyz ho pani bodla do prstu, naopak mu prislo desne zajimavy cozemuto ta pani z toho prstu macka ;-) myslela sem ze me tam klepne :-D dikybohu jsem povolala manzela, on drzel, ja se nervovala :-D
Odpovědět
andeli jj, musí to být záběr, na druhou starnu v něčem asi i úleva, myslím, že se spolu víc zabaví a nevyžadujou tolik maminku jako ten náš jeden lotr, aspoň my když jsme s nějakýma dětma je z toho Kuba u vytržení :-) ty odběry jsou hrůza, nám už dvakrát brali z žíly z ruky, to je teprve maso, taková malá ručička :-( ale jsme v pořádku, hovňouse už máme měsíc taky OK elis tý jo už monitor jo, no kvapem se blížíte do finále ten zítřek padá, nakonec jsme to museli přeorganizivat a jedem už dnes, tak to už bříchanec nestihnu až founíka :-D budem pryč nejmíň 2 týdny, tak doufám, že mě počestuješ zprávičkou až se fouňa narodí :-) budu na vás moc myslet ať vše dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je šikula když to takhle parádně zvládl, třeba z něho vyroste doktor a bude taky píchat a brát krev zas jinejm :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to ma po me :-D ale zuby ukazat, to neeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D usta jsou pry prilis intimni dutina na to, aby mu do nich nekdo sahal :-D - celej maminka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?