Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky kde všechny jste??? Já vím, že je venku hezky, ale aspoň na chvilku byste se tu ukázat mohli ne??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já byla třeba dnes na kontrole a ještě pořád marodím, ale vůbec mi to nevadí ;-) To je dobře že už doma funguješ a jak pokračuje byteček? Kdy se zase chystáš do Tábora? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, Kamčo, vůbec se neomlouvej, jsem ráda, že SMSka došla. ;-) Chudák Valinka, ale hlavě že jste to přežili....prostě se stalo a nedá se nic dělat. Ségře se takhle poblindila malá, když jí u tchánovců přecpali krémovým dortem, fakt masakr. :-p Jo, a šikovná teda seš....já bych neumotala ani kousek. Na ruční práce jsem byla vždycky levá :-N - maximálně dokážu uháčkovat řetízek. |-| :-D Na fotečky se těším. ;-) Alčo, venku je hezky tak moc, že většinou padám za vlast a na net nějak nejsou myšlenky. Ale pokusím se polepšit, slibuju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mar, brzo se uzdrav!!! Ani jsem netušila, že jsi nemocná. Ale pořád je to lepší, než být v těhle pařákách v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marrsee no já se teď chystat můžu, ale na mě už to vážně není...prostě teď musím poslouchat Founíka! Prříštítýden už jdeme na první poradnu do porodnice, tak jsem na to zvědavá, ale chtěla bych přijet teď ty dva víkendy co budou...ale jak to dopdne nikdo neví :-( Jinak s bytečkem...no je to tu jak po boji...a nic se nerýsuje...asi teď půjdu konečně po jaké době mýt tu skříň, ale jak jí umeju u stropu v 2,6 metrech teda fakt netuším :-( No ale i kdybych měla aspoň ten spodek...a Romču večer (v jakoukoli hodinu přemluvila) aby umyl hořejšek tak můžu zlikvidovat pár krabic, což by se mi moc a moc líbilo! A hlavně by se mi trochu vyklidil prostor na věci pro Founíka...a mohla bych se kochat a roztahovat a přebírat všema těma pidi věcičkama co tu mám a ani vlastně nevím co tu mám!!A že toho fakt je velká spousta!! Pomalu bych řekla, že to co mám já zabalené oblečení tak Founík na první dobu svého života má taky...teda spíš je toho ještě o trochu víc :-D :-D :-D Jaruško to by bylo fajn kdyby ses tu ukázala častěji! Fakt mi chybí to, že bych si s někým pokecala!! Ale dneska jsem měla spací den, takže jsem vlastně vstala až před chvilkou, teď něco málo udělám a hurá zase do pelechu! :-D :-D :-D Jen pokud by přijel Romík dřív, tak jedem na nákup. Sice bych potřebovala aby dorazil ještě dřív a mohli jsme dojet objednat dvířka na kuchyň a koupit pracovní desku...ale to asi teď tak rychle nehrozí ]-( Takže úklid kuchyně se zatím nekoná.... :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Marrsee špatně jsem to napsala...dva víkendy, ale to až 8 a 15(pout v Klokotech!!)!!! A s tou nemocí... jen si užívej klídku a pohody a vzpomeň si, co jsem ti říkala!! :-D :-N
Odpovědět
Ahojda kocky, hlasim, ze ted mame v praci docela frmol, takze toho moc kolem nestiham :-) Zase jsem byla po par vejletech /andeli, sorry, ale jenom s malym kufirkem nebo igelitkou :-D/ a pak jsme tady meli kolaudaci pro kolegy z prace. Moc se jim tu libilo, tak mam velkou radost :-) Akorat ted se o me vyklada, ze jsem vazne blazen, protoze bydlim nekde deeeeesne daleko :-D Jinak kdybyste mel nekdo cas tenhle vikend na srazek, tak jsem pro vsema deseti :-) Bohuzel vikendy, co tu bude Elis, uz neco mam :-( Toho 8. se mi zeni dva spoluzaci z gymplu - oba ve stejnou hodinu, tak se asi jednomu pujdu podivat na obrad /na Vysehrade/ a druhemu na vecerni party. A pak ten dalsi vikend chceme jet k babicce :-) Tak snad nam to vyjde :-) Mejte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda žirafko tak to se asi už nepotkáme než se Fouňa vykulí...leda by sis udělala chvilku v Praglu a přišla na návštěvu do toho našeho šíleného obydlí... Holky pořád tu není nic dodělaného a pořád se na něco čeká(teď hlavně na manžu až přijde slušně z práce a dojdem koupit desku a objednat ta dvířka ke kuchyni) ...jenže jak dlouho budu moct čekat já??? Fouňovi se může začít chtít ven skoro kdykoli a já už z toh mám depku, protože to tu vypadá pořád skoro stejně jako na té fotce co jsem jí dala na střechu :-. 8-( :-( ]-( :-S ;-( Zažízení koupelny a komory(šatny) jsem začala už dávat nějak dohromady...a budu doufat, že to bude rychle připravené a pak ještě rychleji dodělané!! Mám předsevzetí, že během víkendu musí být jasno co a jak, příští týden by se mohlo řezat a nejlépe už i montovat :-D Jé to bych asi byla v sedmém nebi!! Pak bych se už konečně zbavila krabic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - klid! ty nevis, ze nejvic prace se nadela, kdyz je zenska v porodnici???????? ;-) :-D :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) a taky se ty věci dodělávaj jakmile je ženská u maminky a nekecá do ničeho.. Mohla bych vyprávět :-) :-) Zdravim vám všechny. Hlásím rovnou, že o víkendu 15.8. jsme na Táborsku. V sobotu teda na čumendu v Chýnově na svatbě,ale neděle na posezení u kafíčka je volná!! ELIS, jestli ti to vyjde, já tě moc ráda uvidím. Už je to fakt za pár a Ufík na nás brzy vykoukne!!! Jejda já se tak těšim. No ale už to porodní kolo odstartovala Janča od Berušky, víte to určitě všechny. Takže teti Beruš, ještě znova gratuluji rodičům i tobě, ať je Mareček zdravý, HODNÝ a ségra si to teď opravdu užije v klidu. My máme po oslavě: Tatínek bude mít 30, ještě jsem chtěla Vali doma s dortíkem, tak se to v sobotu podařilo všechno. Oproti loňskému roku, kdy v sobotu lilo lilo a lilo a byla zima, tak letos bylo vedro strašný. Ale pilo se jedlo se, smálo se až do rána, tak to bylo faj. Spali jsme na zahradě ve stanech, takže se všichni zdrželi, nezdráhali popít a akcička dostává 1* :-) Jen to opolko se zatahlo a prší. Ale to už je mi ouplně fuk, protože potřebuju zalít růžičky a napršet vodu do zásoby. A vše je splněno. V úterý jedu na otočku k našim. Soused mi pro Mírou koupil v Holandsku gril, tak to musím jet vyrovnat, než odjedou a zase je holky na chvilku uvidím. takže srazík rychlovkou nikomu slíbit nemůžu. Ale fakt už by jsme měli, nebo to zase bude až se narodí Ufounek. Aby jsme ho zapily :-D :-D :-D Jdu se kamarádit s prádlem k sušáku, tak se loučnu. Vali i Míra sledujou Krtečka, tak mám na to klid. Opatrujte se a brzy na viděnou!!! už je mi dooost smutno!!
Odpovědět
Ja taky moc a moc gratuluju tete Berusce k synoveckovi a preju hodne stesti cele rodine :-)
Odpovědět
Preju vsem krasny novy tyden :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! no já doufám, že se ty dva termíny do Tábora dostanu! Ale nic neslibuju, stejně je to všechno na Founíkovi :-N Berušce samozřejmě gratuluju že už je zase tetou. A ségruši přeju ať je brzo fit a všechno zvládá, a celé rodince ať si Marečka užívaj! A s tou prací a bordelem u nás v bytě...no raději to snad ani nekomentovat dále....Až budu v porodnici, tak myslím, že se tu nehne ani ten prach co už je tu zase na zemi :-( a na návštěvě u maminky už jsem byla a to se tu spáchala jen ta skříň (ale už mi jí v pátek Romča umyl, takže horolezení se konat nebude) a korpusy u kuchyně. No ale po víkendu už máme objednaná dvířka na kuchyň (dodání za 2,5 týdne) a koupili jsme desku na kuchyň, ale kdy a kdo jí bude přidělávat netuším.... Je domluveno jak se bude předělávat elektrika na kuchyni (přece jen zásuvky 20 čísel od země zabudované ve skřéňkách my jsou na dvě věci 8-( ) no a to je tak všechno... Za chvilku letím na kontrolu k MUDře, měla by pro mě mít nějaké výsledky, tak doufám, že jsou v pohodě a ve středu už na poradnu do porodnice. Fouňa mi rozhodil krevní obraz a tak teď baštíme železo...no já, která není na prášky zvyklá....takže bereme když si vzpomenem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já myyslím že jestli dorazíš tak zas budu mít chvilku od 14-18h. Neboj všechno bude, někdy to jde pomaleji... podívej na mě :-) , jo vyčetla jsem nějaké nové rady na netu tak to zkouším a uvidím, Berušce také přeji krásné tetičkování... :-) :-) zirafka105: také přeji krásný týden a nejen Tobě, ale všem co tu jsou...
Odpovědět
Profilova fotka
dyz mi mame nedele plny :-( neurvem se :-( Marrsee - zkousejte, zkousejte, zadnou paniku ;-) Beru - gratulujem! Elis - nenajdes si minutku zajit treba k nam? ja v ty nedele fakt nemuzu.... hele a kde budes rodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky našla jsem zas nějakou radu na internetu, tak piji nějaký kontryhelový čaj, tak uvidíme prý je to i proti menstruačním bolestem, ale mě to břicho dneska fakt bere...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak myslím že tenhle měsíc to vyjde a budu taky těhulka, mám takový dobrý pocit... :-) :-) :-) :-) :-) a dobrou náladu
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee tak to držím pěsti! Snad to už vyjde a bude Vás taky víc! Evko možná to stihneme...ale nic neslibuju...uvidíme jak dorazíme a jak nám bude a jaká bude konstalace doma.... Kdyžtak písnu nebo cinknu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak koukám že dnes se tu nikdo neukázal, jak se všichni máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já celkem blbě... ale když se tu ukážu častěji, tak tu stejně nikdo není a já samomluvou trpím dost už teď... Romík ještě není doma abůh ví v kolik se mi vrátí dom :-( A co ty? Jak je? A co je nového? Co autíko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj a krásné prosluníčkované ráno. Tak včera jsem byla u MUDR. dal mi poslední prášky, ale kdybych se nezmínila tak by mě ani nepozval na ultrazvuk před ovulkou, jestli to dostanu zas tak mě vyšetří a napíše papír na umělí...Autíko už máme od včerejška, ale musím tam donést ještě nějakej papír, vylili nám tam voňavku tak to auto pěkně smrdí (dali jí vzhůru nohama). Dneska jdu k doktorce a tak doufám že mě pochopí a nechá dál marodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, ostuda Beruška se hlásí....aspoň na chvilku :-D. Alčo, už to bude za pár, to ale uteklo...každopádně se moooc těším na malého Ufonka (nebo malou Ufounici) x-) . Doufám, že to zdárně s mimískem doklepete až do konce a porod bude rychlý, pokud možno co nejméně bolestivý a bez komplikací. ;-) Samomluva není nemoc, holt nám ta diskuze uvadá a moc se tu neděje. Co já se tu jeden čas natrápila, když nikde ani nožka, takže moc dobře vím, jaké to je. Ale snad i to se brzo zlepší. Přece jen je většina z nás už maminkama na plný úvazek a nebo je to jen a jen pracovní kolotoč, takže se na nějakej netík prdí. |-| Budu se snažit polepšit, slibuju. :-) Zatím se mi to teda extra nedaří....je to jen do práce a z práce, pak nějaký ten úklid a padám za vlast. :-| Marr, jéje, nové autíko? Tak to gratuluju!!! Jestli se teda můžu drzet zeptat, copak jste si pořídili za bourák? Já jsem na auta jako blázen, hned mě všechno zajímá. :-D S miminkem to určitě dobře dopadne a vytouženého zázraku se dočkáte, ať už přirozenou cestou, nebo za pomoci lékařů. Moooc držím pěstičky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Marrsee tak to je hrozný, já mět čuchat v autě voňavku tak už do něj teď asi ani nesednu :-N A jak jsi dopadla u doktroky? Nechala Tě ještě doma? (doufám že jo!! a budeš se v klídku připravovat na věci budoucí :-D ) A ne zrovna na umělé...ještě to zkuste...... Věřím tomu, že to vyjde ve chvilce, kdy to nebudete čekat! Beruško, ty ostudo jedna! Maminy jsou omluvené, ale ty neeee!!! A na pracovní kolotoč se vykašlat! Přece se nám z něj nechceš zbláznit!!! Já si už doma tak zvykla.... :-D :-D :-D a vůbec mi nechybí (myslím ten kolotoč!) Snažíme se zařizovat...dneska Romík dorazí trochu dřív...tak snad zase o něco málo pokročíme! Už se těším až se zbavíme aspoň pár krabic!!! No a jinak to vypadá pořád jako na fotkách co jsem dala na střechu...pokroky minimální..... Víkend nevím jak dopadne. Naši se pustili do bourání zdi v obýváku, tak se mi tam nechce zůstávat přes noc...tak asi přijedem jen na otočku, když přijedem... ale to je ve hvězdách! Všechno si teď udává Founíkovec.... :-D :-D :-D Tak malej a už se to všechno točí kolem něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: jo u doktorky v pohodě, vypadá to že mě doma nechá jak dlouho budu chtít, na údajnou kontrolu jdu za 14 dní... :-) :-D, to se vše uvidí co mi MUDR. řekne na ultrazvuku...to zas budu chytřejší ;-) beruska80: Ahojky ne nové autíko jsme si nepořizovali, tohle má manžílek druhý rok je to fábie, ale měli jsme ho v servisu, protože jsme měli nehodu tak bylo na opravě, ale nebyla to naše vina a všichni jsou v pořádku a nikomu se nic nestalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee tak to je super!Aspoň budeš doma v klídku a nebude Ti nic chybět! Lidičky tak včera jsme zase nakoupili hafo věcí...no snad to přes neděli taky zpracujeme, ikdyž už teď vím, že všechno to nebude, tak se těším, že něco málo bude zase hototé!! Jen dřez do kuchyně pořád ještě nemáme :-( No a dokud nebude, tak nebude napevno přidělaná deska.... Tak se jdu podívat na nějaký na net...a snad už to bude v pohodě! A pak mě čeká rozkreslit konkrétně koupelnový nábytek a nejspíš musím připravit i tu komoru aby se to příští týden už nařezalo a mohlo se páchat! :-D Se těším až už to bude hotové!!!! Přece jen to tu takhle udržovat, když se mi všude válí spousta věcí není až to nejlepší.... A musím provizorně uvařit - zase! ]-( A to už mě teda nebaví vůbec!!! Už chci prostě klasiku kuchyň i kdyby měla být tak velká jako v garsonce!! :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: Ahoj tak se hlásím po celodenním hlídání neteřinek. Byla sranda a docela jsme se i pobavily, byla jsem moc ráda že jsem je tu měla i když teď jsem tu najednou sama tak je tu hroznej klid.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee - je asi lepsi si v klidu "zahnizdit" ;-) extra pokud se dyl nedari :-( - je fajn, mit vstricny doktory.... coz me vede k tomu, ze se MUSIM objednat k zubari, uz proste MUSIM - mluvim o tom pul roku.... pul roku me strachy boli zuby....a to mam tak HODNOU pani doktorkuuuuu!!!!!!!!!!!! ale ja sem proste poserka posrata :-D to s autem nezavidim : me neco smrdet v aute, tak jezdim s hlavou venku, jinak okamzite naskakuje migrena :-( Elis - bych tu byla castejc, ale ja to proste nedavam :-( - kdyz nebeham kolem Jenicka, likviduju skody. kdyz nelikviduju a nehlidam, aby se nezabil-neotravil-neudusil (fsecko mu chutna) tak ucim, kdyz ani to, pak jsem pravdepodobne na gauci s dost podivnym vyrazem v obliceji..... ted je 21,09 a me se chce taaaak spaaaaaat ze asi buchnu do klavesnice :-D Beru - normalne se kaju - jak mas pristi tyden praci????? pojd potkame se dole u reky! hele ale pokud budou zase vedra, tak tak kolem 16,00-16,30! najdes si na nas cas?
Odpovědět
Profilova fotka
... jo jasne, kdyby se chtel nekdo pridat.... jste zvany/zvani! videla bych to na prochazku na 1-2-3... Lipana/y Na Brusirne :-D od 1.srpna nekojim :-D - no jasne, s mirou ty Lipany - musim jeste utlacit kocarek Udolkou az k Domite, coz je zatah, zeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem sice v Táboře byla, ale jsem tak hrozně unavená a utahaná a já nevím co ještě, že snad ani nebudu :-( Founík si dělá co chce a mě je teď ten poslední měsíc snad hůř, než mi bylo zezačátku :-p :-p Chci přijet i na tu pout v Klokotech příští sobotu, navíc je to zase na delší dobu asi poslendí šance vidět "druhého brášku", takže pokud mi to Fouňík jen trochu dovolí, tak nechcete se sejít někde v Klokotech v sobotu?? Pro mě by to asi bylo nejschůdnější....tam se povezu, zpátky taky....no a chvilku si tam někde sednout určitě taky nebude takovej problém.... :-N Tak o tom pouvažujte a dejte vědět!! Na prochajdu k řece mě to taky táhne, ale prostě jsem už asi fakt mimóza a nezvláídnu nic...jen se válet a trochu doma poklízet...no ale tomu už teď taky moc nedám....prostě je to se mnou čím dál horší 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hodně opožděně reaguji na příspěvek Kamči ohledně nabídky srazíku. Termín 15.8. se mi báječně hodí a moc ráda bych vás viděla. Takže hlásím, že mám volno ;-). Snad se nám podaří se sejít a účast bude hojná. :-) Alčo, nechci se jen vymlouvat, ale mě poslední dobou vážně nebere sedět u počítače :-(. Raději čas využívám jiným způsobem a k netu se dostanu málokdy. No, a to omrknu maximálně mail a zase mizím. Takže asi tak. Pokud se to povede, budu se snažit o zlepšení a juknu sem častěji. ;-) Jj, už se to blíží a Fouňa se projevuje na plno...raději odpočívej a snaž si užít poslední chvilky klidu. Ty Klokoty by byly celkem reálné, takže uvidíme co ostatní. Evčo, trefila jsi se dobře, chodím na ráno, takže bychom se mohly někde potkat. V pondělí se mi to sice nehodí, ale od úterka do pátku je to v pohodě. Časové rozmezí je naprosto ideální, krásně to stíhám! ;-) Takže rovnou navrhuju první možnost: úterý - 16.00 - na Brusírně. Co Ty na to??? Jéé, tak to gratuluju k nekojení....jsi ale šikula, že jsi vydržela tak dlouho!!! No nic, jdu se umýt a zalomím šipku do kanafasu. Dobrou noc. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?