Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Tak už můžete kouknout na fotky :-)
Odpovědět
Uz jdu na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi jsou super!!!! A moc Vám to slušelo!!!!!! ....hlásím odjezd na Tábor a to v tuto dobu! Pokud bude mít někdo chuť se sejít...nebo s těhulí jít případně i do bazénu, tak sím sím pište raději SMSky...nevím jak se sem dostanu! Jo a u nás doma to teď vypadá jako v truhlářské dílně...ve dvou to sem kluci včera nosili dvě hodiny...šílenost!!!! Ale ať už je to hotové a můžu se vrátit, začíná se mi tu líbit...takový klídek a pohodička....a po ránu tu místo kohoutů řvou bažanti a pávi :-D :-D :-D Lepší než budík :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi,moc vám to slušelo,líčení i účes bomba :-)
Odpovědět
ahoj holky, jsme doma jen na otočku a zas v sobotu jedem na chalupu na zítra už mám plány, tak mě to elis mrzí že se neuvidíme, snad ještě pupíka někdy stihnu :-) Magdi, jedním solovem nádhera!!!!!!!!! Moc ti to slušelo, krásná kytička, šaty, účes, vypadáte mooooc spokojeně, tak grataluju a ať vám to štěstí a láska vydrží po celý život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi fotky jsou super, jen se zeptám mamka bydlí tady v Táboře?
Odpovědět
Ano, bydlí, pročpak to chceš vědět? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
magdi,jedu v neděli do tábora,zůstáváme do čtvrtka,tak se třeba někde na starým městě potkáme :-),my se tam budeme asi toulat často,dětišky milujou to hřiště pod klášterákem ,když jsem říkala mamče,že se budeš vdávat,tak říkala,že to ví,že se potkala s tvojí mamčou a byly se kouknout v krámě na šaty pro ni jako inspiraci :-)
Odpovědět
Mispuli, já jsem asi natvrdlá, ale pořád nevímn, odkud se známe :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
magdi,já ti před tím psala do IP,Lucie Š., spolužačka tvojí ségry a naše mamči spolu dělaly v Otavanu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se taky konečně hlásím mezi táborský nevěsty. Ha, sice trochu pozdě, ale přece.. magdi, svatba fakt krásná. Svědčila Ti Markétka? :-)
Odpovědět
Lucko promiň, jsem skleróza, ta fotka na vizitce je hrozně maličká, nejseš tam poznat :-| Zapmicka: jo jo, svědčila ségra. Znáte se? Jinak všem moc díky za pochvalu albíčka, moc mě to těší. Jo a hned v neděli po svatbě jsem šla zase do krátkých vlasů :-) , přitom jsem 1/2 roku úspěšně zarůstala. Nechápu to, asi nějakej zkrat :-N .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zapmicka - vitej!!!! cakris, ja vubec ale vubec nemohla napsat Tvuj nick - hele kdybych si ho pletla, tak si mysli, ze jsem proste trepka, jo? nedelam to schvalne :-D Magdi - fiiiiha - takova krasna svatba! desne ti to seklo! a druzickove byli sladci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
magdi,to je schválně,abych nebyla poznat :-) :-) :-)
Odpovědět
A takovýho šikovnýho předškoláka jsem vyvdala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
magdi - jo, známe. Já se byla Poslušňákům kouknout i na svatbě a tos svědčila zase ty. Dělala jsem s Jirkou u Kalaše. Taky jsem mu posílala oznámko a ani se neozval, potvora jeden.. :-D Tak je ode mě pozdravuj a Davídka s Vojtíškem taky. Míša (Matoušků-Zapletalů-teď Lískovců...) 8-) andelika - děkuji za přivítání. A tady za moc hezký přání do alba, cos mi tehdá poslala.. S mým nickem si nelam hlavu, já budu dělat, že slyším na všechno.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, jak se tu mate??? magdavlk - mooc kráásna svatba, slušelo Vám to... ;-) Fotečky jsou taky moc pěkný ... :-) Mimochodem zapmicka je moje sestřička s kolačkama... :-D Teeedy ta co měla take koláčky z Plane... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidičky! Jsem v Tá a pořád žádný srayík nenaplánován...potřebuju na chvilku vypnout... Co bzste řekli třeba na úterý nějak odpo...až se nám vrátíte všichni z práce? Zatím to vypadá, že ve středu už zase pošupajdím do Praglu...jestli nebudu muset dřív...Fouňa tohle počasí nějak špatně zvládá a já bohužel s nim :-( :-p :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyy (a kluci) :-) Zase po delší odmlce nakukuji a hned musím chálit. Fotečky v albíčkách jak svatebních, tak miminkovských jsou krásné. Magdi, moc vám to sluší. Vdávala bych se znova ahned. A jinak.... ale to asi všechyn co už to máme za sebou. Se budu muset zeptat táty, jestli by si mne zase vzal.Abych nezbyla na ocet :-D u nás jinak vše při starém. Na víkend se chystáme k babi na Vysočinu.Je tam pouť, slavíme, 70té, 30té a 2hé narozky, takže pořádná sešlost. Už se těšim, jen pri babi pořád nemám dárek Hrníčky, oblečení a zlato má a to bohatě stačí, takže fakt nevim, co vymyslet :-| Poraďte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo jinak taky nabízím těm, co máte holčičky, neteřinky a tak, že háčkuju čepičky.Kdyby jste měly zájem, ráda udělám. Stačí mi napsat obvod hlavičky a přibližě barvu a já co nejdřív to půjde, tak něco vyrobím. Pro inspiraci tady máte albumík, jak to (ne)dovedu :-) http://fotoalba.centrum.cz/~$11614440... Takže s asistencí Vali se tu nenudíma kdykoliv budte mít cestu směr Písek, volejte, ráda vás uvidím... Srazík asi nestíháme, co??
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, srazik asi nestihame :-( - nechce se ti dorazit nekdy jen tak napokec k nam? utery kolem treba 5ty? Maali - ze to hackovani uklidnuje, coz? me to vypravej, sem vobhackovala cely okoli :-D rada - hele ja jsem desiva, ja rozdavam fotky - tu album s jenickem, tu zvetseninu oslavence atd. - nekoho to potesi, nekoho znechuti ale darek je to zarucenej :-D Taborky, ja bych se taaaaaaaaaaaaaaaaak vdavala :-D ty saty..... uces...... kytka - no jasne, ze vim presne jak by to vypadalo :-D - jen zenich, ten uz by se znova zmermomocnit nenechal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tedaaa tak všechny táborky na mě prdí až na Marrsee....díky za pokec!Bylo to fajn! Evi uvidím jak to budu zítra stíhat... Musím dořešit autíko a taky k panu doktorovi pro prášky mému čtyřnohému broučkovi :-N Kamčo a ty se v Táboře neukážeš???
Odpovědět
Profilova fotka
elismi" no včera to bylo supr, byla jsem ráda že jsme mohli pokecat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
hele eli koukla jsem Ti na albumík a mamku určo znám. A ještě se zeptám vy jste tam měli i p.Střelku?
Odpovědět
Holky sice je tu málo nevěst, ale přesto zkusím. Zůstaly mi nějaké výslužkové krabičky, ubrousky. Kdo má zájem za velmi výhodnou cenu? Osobně můžu předat v Táboře a +/- okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak koukám že jsm tu byla naposledy v pondělí a nic moc se tu nedělo...jak se všichni máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! hlásím, že jsem pořád 2v1. Ale mám teď v Praglu odpojený net...nějak jsem při pobytu v Táboře zapomněla poslat smlouvu... =-) Tak doufám, že už nás příští týden zase rozchodí! :-D Marrsee mamka Tě taky zná, hned jsem se jí ptala x-) Jo a pan Střelka je manžel mojí svědkyně a nejlepší kamarádky...no a já se s ním znám od první třídy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jeho ženu znám také, před mateřskou dělala na bytesu u Bechyňské dráhy a s p. Střelkou jsem podepisovala smlouvu na byt, občas je vídám s malou, bylí skoro naproti nám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, omlouvám se za dlouhou neúčast, ale nějak nebylo pořádně kdy. Navíc každou chvilku padá net, čímž mám ty podmínky stížené o to víc. Samozřejmě se nechci jen vymlouvat, ale prostě to stojí za prd. Každopádně jsem ráda, že jsem zase mezi váma....aspoň něco, že? :-D Alčo, srazík mě mrzí...já fakt nejsem nyní extra použitelná, takže se snad ještě uvidíme. Kdybychom to nestihly do porodu, vynahradíme si to později. Jsem ráda, že se máte s Ufonkem fajn. Hlavně ať je poslušný a moc Tě netrápí. Jukla jsem v pololetu na fotečky bytečku a namlsala jsem se...i to málo vypadá víc než slibně. x-) Kremrolko, Kubíčkovi opožděně přeju vše nej k svátku a posílám velkou pusu. Až budeš mít zase čas a náladu, můžeme domluvit nějaké to kočárkování, ju :-). Maali, budu se opakovat, ale Valince k 2. ročku ještě jednou vše nejjj! Hlavně ať je to pořád takové sluníčko a dělá vám jen samou radost. x-) Na návštěvu bych klidně zajela, když by to teda nevadilo....stačí napsat kdy a jsem u vás jako na koni :-D. Mě bys nemusela ani přemlouvat :-D :-D. Téda, Ty jsi ale šikulka tvořivá...pořád něco děláš. Se úplně stydím....já jsem vděčná za možnost uklízení, nějaké hobby vůbec nepřipadá v úvahu. :-N |-| Jinak se rovněž přidávám s pochvalou na svatební alba, závistí jsem skoro bledla. Svatbičky byly krásné a velice vydařené!!! Přeju spokojenné, šťastné a láskyplnné manželství. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. JARUŠKO, moc děkuji za SMS a přáníčko tady. Ale jsem hrozný lempl a jak jsme to přečetla ani jsem neodepsala. Byly jsme na cestě do města a jak jsem zastavila, už jsem netušila, co mám udělat. Tak se nezlob. Do Tábora jedu jen zítra na otoč, a to už tam ani ELIS není, ale určitě tam ještě ten první sprnový týden pojedu. Děda má sice dovolenou,tak jen na 1 den, a taky musíme popřát 2 ženichovi k narozkám. Máme jich tam chlapců :-D moc. Jojo, já a šikovná na háčkování. Snažim se snažim. Teď jsem cestou k babi dodělala další model, tak jsem ráda. Manža se smál, že bych to celé stihla domotat v autě jak jsme se motali přes objížďky. Ale známe to zase z druhé strany, dojeli jsme dobře, Vali má premiéru v blinkání v autě takže super. NO není divu, horko bylo, samá zatáčka a kopečky a já chytrá matka jí vezu pití s bublinkama. Už nidky více!!!! Oslava se nám povedla, fotek je moc, tak jak se na to dostanu, nacpu to zase po čase na koníka :-) Mějte se tu dneska hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem doma připojená! Ale dneska už toho mám dost...takže přejeme všem dobrou noc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?