Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
kostricko, my měli hostinu i následné mecheche s rautíkem a ubytování v pensionu u Růže v Sezimáku nějaké fotky mám v albíku, bylo nás dvacet a bylo to tak akorát a spokojenost taky veliká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: ses pekna sprostacka, chces snad rict, ze by me maly vrtulovy letoun NEUNES?????????? ;-) :-D :-D :-D Kostricka: hele ja byla fakt ale fakt spokojena - dokonce jsem si nejaky veci donesla, naporoucela co chci k jidlu i odkud maj bejt suroviny (jsem tak trochu z oboru), co zbylo vsechno nam dali, starali se o nas perfektne a nebylo to drahy - u nas byla hlavne soudvatri s prostorem - my vzdycky vlezli do hospody, rozhlidli se o odesli se slovy: "tak tady by to neslo" - no proste blazni dva - hledali jsme a/prostornou hospodu b/parket c/ceny d/aby to nejak vypadalo (ten hotylek je ze tricatejch let a sal je krasnej, ok pomrsenej obcas nejakou vyzdobou ale ten "grunt" tam zustal) d/aby nam hospodu zavreli a necourali nam tam hosti (povedlo se) e/ pristup - vsechno se tam seslo - ok, nejaka chybka by se nasla.... ale spokojenost velka. hosti byli predem upozorneni ze z jedne strany je rychlostni komunikace a z druhe draha, tak aby v opilosti moc necourali :-D Krem : Olinu urcite zkus, pisla jsem ti do IP slova z toho vyroste jsem uz slysela :-( Taborky: jsem Vam byla neverna - pisla jsem do diskuse o kratkym case na svatbu..... sem ji zaridila od 14/02 do 21/04 :-D dobry, ne? musim se pochvalit, kdyz me nikdo nechvali 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Evko my tě přece chválíme kudy chodíme! Tak hlásím, že dneska jsem absolvovala glykemickou křivku. Výsledky prý už budou zítra, ale přece tam kvůli tomu nepoběžím a jestli mám cukrovku, tak si aspoň budu ještě cvhilku užívat všeho sladkého :-D Jiank jsem poslední dobou v jednom kole...zařizujeme už kupní smlouvu na byt! Doufám, že se to teď nikde nezadrhne a pokud všechno půjde jak má, tak nejpozději do poloviny června začínáme makat na zařizování bytečku! ;-) Tak držte pěsti ať to vážně vyjde...už dnska jsme byli kouknout na nějaké věci jako světla, látky na takový ten pruh kolem postýlky...no a spoustu dalšího. Tak jsem si koupila květináč a zítra budu přesazovat kytičku...zatím ještě neumřela, tak jí snad zachráním. Už v tom květináči odpadá a nemá z čeho žít. Jsem chtěla přesazování až v novém, ale tahle už to fakt nezvládne ]-( Jo a zítra jdu zase do venkovního bazénu, tak doufám bude pěkně. Bolí mě hrozně nohy...no žíly si prostě se mnou dělají co chtějí :-( Tak hlavně abych je nějak zvládla a nevyvalily se, to byl byla hrůza! :-p A musím už konečně za tou dětskou jestli nás vůbec vezme...to bude další a pokud ne, tak budu hledat někde mimo a budeme muset dojíždět....no a to se mi teda vážně nechce! Jdu do hajan, tak se zatím mějte
Odpovědět
Andeli - neeeeee... akorat jsem chtela rict, ze se tam dukladne zavazadla kontrolovaly... a ne ze bych chtela byt netaktni, ale mam dojem, ze do 20kg se nevejdes :-D :-D :-D Elis, drzim palce, at je s byteckem vsechno brzy OK... Kremrolko - to same s Jenickem Berus - dik za krasny fotky maly :-) Brejlicky ji slusej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :-D :-D Teda ani slzička po nás neukápne, no... To vám jak není smutno??? Nám jo, a velký. Ale jak se udělalo venku pěkně, přirostly mi prsry k sekačce, motyce a konvi :-) takže se pořád vrtáme na zahradě a užíváme sluníčka. Teda jo, až na ty dny, kdy pršelo a my jen ležely a koukaly na Krtečka :-D A taky se musim pochlubit. i já jsem byla po kotníky v moři. Jenže bylo ledový jako prase, ale i tak jsem byla šťastná jak blecha. Bylo to moře v holandském Haagu. Byli jsme tam o prodlouženém víkendu u sousedů z Tábora. Jsou na 3 roky v Holandsku, tak nás pozvali na výstavu tulipánů a na návštěvu. A musím říct, že to byla všechno nádhera.. fotečky jsou, kdo chcete juknout, pošlu mailem odkaz. Jinak u nás nic nového, Vali je jak mlýnek k nezabavení, divoká, vztekací, pak zase jak svízel přítula, že se mazlí a chová, no mazec. Zub už máme 10, tak je sranda.Hlavně když kousne do nosu. Jo a holky, nevíte, jestli není Olina Havlíčků těhotná??? Volala mi kamarádka, že ji viděla a nebyla si jistá jeslti je nebo nee.Ale prý její manža prohlásil, že je jasná těhule.Víte něcoooo?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, tady takové rušno a já to samozřejmě propásnu :-( . Jenže tenhle týden je nějaký náročný, takže jsem neustále v poklusu...nestíhačka hadr. Kremrolko, Tobě se omlouvám, že jsem nebyla schopná se dokopat ke slibované prochajdě s kočárkem, mrzí mě to. Fakt jsem K.O., tudíž jde všechno nějak stranou....tak snad příště a možná i s ostatníma beruškama. ;-) Žirafko, i Ty jedna provokatérko!!!! :-D :-D Já bych jela hned a kamkoliv, jen pořád netvrdnout doma nebo v práci. Uvidíme, jak to letos dopadne s dovčou...aspoň po tuzemsku by to bylo fajn. Poslední 2 roky jsme jeli buď na Liberecko nebo na Šumavu a kráááása. x-) Dokonce jsem si to užila víc než moře, což je s podivem. nechám se překvapit, budu se řídit podle Pavla...mají to docela na levačku s dovolenou. :-| Andeli, my to o Tobě přece víme, že jsi naše šikula šikovná!!! x-) Ale od příště se teda polepšíme a budeme vychvalovat neustále a hooodně nahlas, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, u vás je to pořád na prd, viď? S bytem se to snad konečně pohne a stěhování se dočkáte. Uvidíš, že si ten stres potom vynahradíš při zařizování a zútulňování. ;-) Hlavně aby to šlo už dobře, bez větších problémů a byli jste spokojenní. Venkovní koupání muselo být prímové, docela závidím....jenže já velryba vyvržená se v plavkách děsně stydím, takže smolík pacholík. Koupu se jen v moři a to jsem pokaždé nejistá a nervózní. :-N Kdyžtak mi zase napiš, až zase pojedete do Tábora a mohly bychom zopakovat posezení u vínka nebo džusu. ;-) Maali, chybíš nám!!!! :-( Ale bylo mi jasné, že když je takhle pěkně, podnikáš manévry na zahrádce a užíváte si s Valčou počáska. Je fajn, že jsi mezi nás zavítala, aspoň víme, že se máte dobře a jste v pořádku. :-) Fotečky z Holandska určo ukaž, ráda mrknu na tu nádheru. Pro mě jsou tulupány jako droga. Valinka už takhle pěkně zubatí, jo? Není to tak dávno, co jsi skoro zoufala nad tím, že nemá v pusince téměř nic. No, a vida jí, cácorku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulipány!!!!! :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to dneska vzala jedním šmahem a rovnou omrkla i nové fotky na koníkovi. Kremrolko, Jakoubek je úžasnej puclíček, opravdu celej tatínek (podle fotek z dětství). Prostě se vám krásně povedl!!! x-) x-) x-) Jen je neskutečné, jak moc to utíká. Kamčo, teda z Valinky je už tááák velká slečna x-) x-) ....ani se mi nechce věřit. Každopádně roste do krásy, už aby Míra leštil laufy. :-D Prostě jsem musela uznat, že se ty táborský dětičky vyvedli na jedničku, jedno hezčí a kouzelnější než druhé. :-) Se tu kochám. Jsem ještě zvědavá na Jeníčka, toho jsem neviděla hodně dlouho. No a pak na malého Ufonka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! Snažím se se pohybovat a tak vždycky vypadnu a vracím se raději až co nejpozději. V bytě je jak v suně, tak není o co stát. Zítra lae musím trochu pracovat. Tak se asi vrhnu na lednici a jednu skříň...to bych mohla zvládnout a bylo by zase kus práce za mnou. O víkendu jestli to bude jak je naplánováno, tak Romča jde makat, tak budu doma sama. Tak třeba taky zvládnu nějakou práci a pomalu začnu připravovat věci na stěhování... A budu doufat, že to bude za chvilku :-D Kamčo já chci taky vidět fotky! Tak bych jela k moři! Ale možnájestli zítra vstanu, tak půjdu sama na chvilku do toho bazénu....abych se aspoň trochu rozhýbala :-D Prostě tou mojí zvyšující se vahou trpí moje kyčle jako blázen!!! A až porodím, tak to prostě musí dolu a ještě aspoň deset k tomu!!
Odpovědět
Profilova fotka
... hezke pondeli!!!!! Jak se mame Taborky? predstavte si to: Jenickovi je devet mesicu - to je hardcore, co? Krem - tak jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký začátek nového týdne :-) Andeli, hrozně to letí, ani se tomu nechce věřit....rok oslaví jeníček coby dup x-). Jinak víkend byl dooost náročnej, o to víc se mi nic nechce dělat. Já bych pondělky a pátky úplně zrušila :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Ja bych vubec zrusila vsecko a akorat se valela doma :-D Krasny den preju vsem :-)
Odpovědět
Andeli - leti to, co? Za chvilku abys mu uz pomalu kupovala oblek do tanecnich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! My si o víkendu konečně taky chvilku s manžou odpočinuli a vykašlali jsme se na všechno(práce mu padla, tak jsme rychle našli náhradní žešení ;-) ). O to teď bude asi náročnější tenhle týden. Se stěhováním zatím nic nového...a to jsem se tak těšila že pokročíme...já už se chci stěhovat!! Dokonce tak moc, že od rána přebírám věci a třídím je, vyhazuju a pořádně uklízím - no a připravuju je na krabice :-D Což je asi největěí sranda! A pak, že máme málo věcí a co prý se všechno nevejde do garsonky! Už teď to odhaduju na minimálně dvě auta, do jednoho to prostě nenaskládáme ani za nic :-p :-N To bude mít manža radost! :-D Evko jo jo letí to...já si včera uvědomila, že teď už jen tři měsíce a Ufonek bude mezi náma už mě nebude tak zuřivě kopat jako teď :-D Ale o víkendu pokopal i Romana a tomu se to hrozně líbilo, protože předtím byl výdycky rád, když cítil jak jednou kopne...no a teď :-D Byla to fakt sranda...pořád říkal a teď mě kopnul a zase a zase a smál se tomu :-D :-D :-D Holky a mám velkou prosbu na kohokoli, kdo by mi byl schopen na dálku poradit s PC. Přestal mi fungovat skype - teda respektive mikrofon. Snažím se už týden nastavovat, ale bohužel...tak nevím jestli to není tím mirofonem a ne nastavením.... :-( Jsem z toho hotová, ani domů nemůžu zavolat.... Kdopak mi poradí a pomůže???
Odpovědět
Elis, bohuzel nevim... predpokladam, ze ho mas zapnutej /jak na tom mikrofonu, jestli se zapina, tak ve Windowsech - vpravo dole jak je to ovladani hlasitosti, tak kdyz na to dvakrat kliknes levym mysitkem, tak se objevi ovladaci panel, kde je mj. i moznost mikrofon, tak aby to tam nebylo vypnuty.../ Mikrofonem to samozrejme muze bejt taky...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo všechno mám zapnuté.... a jak mám zjistit, jestli to není tím mikrofonem?
Odpovědět
Leda vyzkousenim jineho mikrofonu...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to budu teď shánět nějaký mikrofon na vyzkoušení..... Díky za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
.... elis, me treba nejde mikrak a sluchatka, kdyz mam zapojeny jeste repra - nez jsem prisla nato, ze je musim vytahat ale opravdu odevsad a odpojit, tak jsem vyzkousela troje sluchatka, z toho jedny docela ale docela uplne rozebrala!!!!!! mnojomno-me asi bavilo vic je rozebirat, nez patrat po reprech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo - ziraf - hele porid si dite a nevis jakej den je ;-) ale neslucuje se to s tim valenim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko, jenže mě to fungovalo...a teď to najednou přestalo :-( Tak my ani to rozebírání nepomůže.... Jo a moooccc díky za plavečky!Holky až mě uvidíte....takhle opálená jsem nebyla ani když jsem se vrátila od mořea to bylo na konci léta! Teď jsem jak černoch! :-D :-D :-D A jak se vlastně máte v Táboře? Já dneska fakt makám...a Ufonek je nějakej těžkej a kope zas jak o život! Tak si asi na chvilku půjdu lehnout.... snad se uklidní!!
Odpovědět
Dekuju za radu :-D To ja to dite teda radsi este vodlozim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo se nedělej! My víme s holkyma svoje :-D :-D :-D A ještě ani nevíme, jestli ses taky nenakazila :-N
Odpovědět
Ja vim, ze ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosiiiim nevite nekdo o nejakem dobrem fotografovi z Tabora, za slusnou cenu??? ;-) Diiiky
Odpovědět
Ahoj sygy, ja mela pana Bursika z Votic, webovky najdes, kdyz si do googlu das text "fotograf bursik". I s cestou nas to stalo 4000 Kc, meli jsme ten stribrny balicek - foceni prijezdu na obrad, obrad, a ruzne a nejruznejsi skupinky po obradu... dostali jsme cca 200 fotek na CDcku, asi 100 vyvolanych 10*15 a asi 20 ks 13*18. Spokojenost velika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka105 - Dekuji za tip, uz drive jsem na jeho stranky zabrousila, ale porad se mi to zda dost drahe, nemame moc velky rozpocet na svatbu o necem levnejsim nekdo nevite?? Chceme jen obrad a momentky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sygy- sorry, neporadim, my meli hrisne draheho fotaka, jeste k tomu od Veseli - a naferovku: dneska uz bych si asi nasla jineho - ok, fotky hezke, ale videla jsem i hezci - no nadruhou stranu priznavam: donutit manzela k interakci bylo nadlidske, mozna tady je "jaderko pudla" :-D hele ziraf - nenech se vyprovokovat o "nakazovani" - prd na nas, mame vykojene mozky/brzo vykojene mozky, jen si uzivej, na deti mas casu dost, pak ti prorokuju, ze budes jako ja - z manazerky uteracka zadecku, ale i na to se najde system :-D jo - jsem totalne ale totalne zmagorela - obednala jsem se k ruzovi na ostrihani (dle Pelisku: vypada jako ezop! ezau tatinku, ezau....), vehementne mu tvrdila, ze 23cervna je utery, a to ze nemuzu, tak me obednal na 24.... no a za tejden mu volam, ze sem blba, a ze toho 23 FAKT nemuzu - myslela jsem, ze se potrha smichy ;-) :-N :-N :-D .... no tak pak kojte, zejo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko a já ti chtěla psát jestlik němu teď někdy nepojedeš! Potřebuju ostříhat než bude mrňousek na světě a nejsem schopná :-( Tak jsem si říkala, že bych se mohla svézt s tebou....ale to už je teď asi pozdě co? Jo a jak víš, že budeme mít vykojené mozky taky? ]-( Já mám pocit, že ten můj krní už teď :-D :-D :-D Ale v jednom jsem se nespletla! Holky na den dětí přebíráme byt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak nám držte pěsti ať je tam všechno v pohodě a manža může nastoupit a má měsíc na to, aby spáchal kuchyň, postel, skříň a vymaloval ;-) Pak už tam nastoupím já a budu se trochu snažit, ale do té doby to bude jeho pracoviště, takže budu vařit a v kastrůlkách asi vozit večeři na místo činu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?