Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
......... ehm......... sem tu vcera nebyla :-( - kocarkovani bylo dneska, zejo :-( doprcic - dneska celkove den debil - Jenicek splachtil jak Batman z postele, jen nema vychytany pristani - boule na sisce PLUS si ji jeste dvakrat omlatil o futra jak rychle plazil PLUS manzel si dneska vyslouzil opet polib si berli ...... mno proste chutovka... chjo zrovna bysme se tak hezky odreagovali.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, moc děkuju za prima prochajdu, škoda jen, že nám počasí tolik nepřálo. Ráda si to zase zopáknu! ;-) Marr, počasí je vážně hnusné a má se to lepšit až os zítřka, i když hlásí pořád přeháňky. No, uvidíme. Žirafko, kočárkování bylo fajn...snad se nás příště sejde víc. Drákula a upíři jsou dobrý, to si mě pobavila :-D :-D . Andeli, to je fakt škoda, mohlo být veselo. Jeníčka je mi líto, chuděrka. :-( Snad to bude dobrý a rychle se mu to zahojí. Jo a takové vypečené dny se občas holt zadaří, chce to vydržet a bude líp. Možná se toho prostě sešlo moc najednou a zamračené počasí tomu taky nepřidalo. Je to samo o sobě dost depresivní, aspoň pro mě jo. A Ty bas měla čas kdy??? Klidně to můžeme předběžně dohodnout. Já jsem pro všema deseti, vždyť mě znáš..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
... jsem teta, ze jsem to prosvihla - blbka blbkovata - ale ted mame nejakej chaos nebo co :-D - a Beru, kdy muzes?
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo a kdy může o prodlouženém víkendu??? Evko a na tebe mám dotaz, jak a čím jsi řešila plavky, když jsi se už nemohla do klasika jednodílných vejít?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Teda kde jste všechny???
Odpovědět
holkííí no kde jste? až čtvrtá strana =-) =-) =-) my byli na prodloužený víkend opět na chaloupce, je to bájo bejt skoro celý den venku, malej tam krásně spinká přes den v kočárku a pak dá celou noc v kuse, takže paráda, babči i dědové se staraj, neřeším jídlo ani mytí nádobí :-D takže jsem krásně odpočinutá a i počasí bylo na jedničku :-)
Odpovědět
hehe elis jsme se tu sešly ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Táborky, už jsem tu!!! :-) Prodloužený víkendík byl moc fajn a byli jsme pořád někde v tahu, pátek - sobota na chalupě a v neděli na výletě. Vesedávání u netu tím pádem nehrozilo, takže proto jsem se neobjevila. No, a večer jsem byla vždycky tak hotovson, že jsem padla do peřin jako nemluvně. :-N :-) Kremrolko, věřím, že to byla na chaloupce paráda a užili jste si to. ;-) Jsem ráda, že byl opět Kubíček hodnej a spavej - úžasnej relax, viď? Andeli, opožděně gratuluji k tetě....těch nových miminek ale je. Jo a můžu celý příští týden, to se mi hodí dobře. Tak se kdyžtak rozhodni a dej mi vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo sešly, ale jen my dvě...a kdepak máme zbytek? Včera už jsem byla unavená, tak jsem zalezla do pelechu a hned spala :-D
Odpovědět
Ahojda kocky, prosim vas o pomoc s bakalarkou. Jeji tema je bezpecnost a ochrana zdravi pri praci s pocitacem. Na strance http://anketa.smejkal.com/ se nachazi anketa, kterou bych potrebovala vyplnit :-) Je to tak na 5-10 minut, vic urcite ne :-) Predem diky za vyplneni a eventualni rozposlani vasim znamym, kolegum... Zirafka
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, tak jsem vyplnila anketu a snad Ti to pomůže. ;-) Holky, zkusím nahodit na chvilku do alba fotky Karolínky s brejličkama a pupendo ségry :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tak to bylo vážně jen na chviličku!Já je neviděla...nechceš mi je poslat třeba mejlíkem? Taky se chci pokochat! Ať vím jak se kulatí taky někdo jiný...já už to zvládám kvalitně :-D Asi zase vyfotím...ale ještě nevím kdy, teď tak trochu nestíhám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
já to taky nestihla, prosím o poslání na maila ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky, já to nesmazala...holt to udělali admini :-( . A to jinde trpí takové blbosti jakou dobu, chjo. Raději vám to pošlu rovnou na mail. ;-) Elis, jasně, pupendo vyfoť a pochlub se. No, ségruše se kulatí pěkně, takový břuch jako teď měla když šla rodit s Karolínkou. :-N Ale prý je to docela normální, u druhého těhu se ta kůže vytahuje rychleji.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla v bance a můžu začít nanovo....Je to fakt hnus. Nikdo neřekne co chce, ale pak to všichni chtějí přesně podle sebe a jinak nic! :-( Takže tam musím ještě jednou dneska nejpozději zítra brzo ráno. Ale kupní smlouvu už mám vyřešenou, tak se teď jen domluvit na jejím podpisu...no a pak mají 14 dnů na předání bytu (jestli jsem ty jejich právnické kličky pochopila dobře) Držte nám všem pěsti ať to vyjde co nejdřív a můžeme se už odstěhovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, tohle jsou děsný nervy a zbytečný průtahy....prostě byrokracie jako bejk. ]-( Vůbe se nedivím, že jsi naštvaná. :-| Hlavně aby už se to fakt hnulo a dočkali jste se vytouženého stěhování. Času taky moc není, porod se nezadržitelně přibližuje. Pěstičky vám mooc držím. Chce to trpělivost a holt čekat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... Elis, uz jsi vyzkousela plavky??? :-D jsou fajn, ze? sem se v nich valila jeste v 9vatom mesici po taborsky plovce :-D - normalni mi desne sponovaly nadylku, dvojdilne klasicke nepripadaji v uvahu tehu netehu :-D Taborky,jak jinak? jak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, přeju všem hezký a pohodový víkendík, užijte si ho. ;-) Jo, rovnou nás posunu kupředu, zase nám ta diskuze pokulhává.... :-D. Andeli, mám se dobře, prostě v rámci možností, no. Hlavně že jsme zdraví, že :-N. A jakpak se daří vám? Nejsem si teda jistá, ale řekla bych, že jsem dneska u Intersparu zahlídla tvého muže. Znám ho teda jen ze svatebních fotek, ale zdálo se mi, že by to mohl být on. Vystupoval z Multiply a šel o fr. holích. Jinak jsem teda v týdnu od středy do soboty "slaměnka", Pája mi odfrčí do Práglu. Takže kdyby některá z vás měla zájem, můžeme dát kafčo, prochajdu apod. ;-)
Odpovědět
ahojky, my se máme v rámci možností Jakoubek má ve stoličce takové krvavé nitky, strašně maličko, skoro to na první pohled ani není vidět, ale jsou tam, tak řešíme co to je doktor si myslí, že alergie na bílkovinu kravskýho mlíka a přenáší se mi to do mlíka, tak držím bezmlíčnou dietu od úterka a zlepšení zatím žádný, tak nevím jestli to s tím souvisí, většinou se objevuje prý u dětí při přechodu na UM a my pořád kojíme :-| fakt netuším co to může mít, tak jsem z toho taková špatná beru na prochajdu půjdu ráda, že bysme to domluvily konečně i s Evkou a Jeníkem? :-D tak co kdy se vám to hodí? my jdeme v pondělí na kyčle a v úterý poradna, takže taky raději od středy do pátku kdykoli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za chvilku vyrážím pro kupní smlouvy. Roman se nedostane z práce, takže je to zase na mě to zařídit. Tenhle víkend stál pěkně za prdlačku - tak trochu hodně jsme se chytli a ještě nás to nepřešlo ]-( Evi plavky jsou moc super!! Díky oc za jejich půjčení! Chtěla jsem zajít do toho sekáče jak jsi říkala, ale jak v sobotu pršelo, tak sem nikam do města vůbec nešla. Peťo neboj, určitě se to vyřeší a bude zase všechno v pohodě! Prochajdu s Váma tento týden nedám, rptože asi zůstáváme v Praglu. Musím už konešně nějak dopřebrat všechny věci a trochu začít balit? :-p No snad to není předčasné!! Ale psala mi jedna holčina ze střechy, že koupili byty v prvním kole stavby a teď jim přišli šílené doplatky (od 10tisíc nahoru všem!) a že chodby nemají zaizolované.... Tak sem zvědavá co se bude dít a jak to všechno dopadne a bude vypadat....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam že všechny táboračky už jsou vdané maminy:) Mám na vás malou prosbu. Mohly byste mi prosím napsat kde jste měli hostinu? s přítelem vybíráme vhodné místo a nic se nám zatím nezdá vhodné. Nebo třeba nějaké typy na pěkné, dobré restauračky v okolí Planá-Sezimák-Tábor... Díky a přeju všem spokojené manželství:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký začátek nového týdne, dokonce nás straší tropickými teplotami, tak to bude úplná "Havaj" :-) . Kremrolko, Kubíčka je mi chuděrky líto, četla jsem to na koníkovi :-( . Doufám, že se to brzo srovná a budete mít klid. Chápu, že jsi smutná a rozhozená, je jasné že máš strach. Každopádně držím pěstičky! ;-) Prochajdu beru všema deseti, jak jinak a můžu celý týden. Samozřejmě se přizpůsobím, není problém. Od středy to bude prima, stejně budu slaměná vdova, tak co doma samotná. Snad se taky přidá Evka s Jeníčkem, ráda bych je oba viděla. ;-) Alčo, to jsou nepříjemnosti, fakt nezávidím. Když si vzpomenu na naše zařizování s koupí bytu, tak mi ještě teď vstávají vlasy hrůzou. Každej má na všechno spoustu času, ale skutek utek...chjo. Navíc když jsi na to sama, to je naprd. Hádka s Romanem určitě brzo vyšumí a zase se usmíříte. U nás moc dlouho tichá domácnost nebývá, vždycky polevím a jdu se udobřovat jako první, i když jsem si třeba nezačala. Prostě na to nemám nervy. Možná ale Romča ustoupí dřív a bude zase jasno ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško díky za utěšování. Snad to bude v pohodě. Dneska jdeme na návštěvu ke kamarádům, tak třeba...No nechci nic zakřiknout. Ale holky udělám Vám chutě....byla jsem dneska ve venkovním bazénu a byla to lahoda(voda měla 25 stupňů)!!! Zítra bychom chtěly jít znova, ale uvidíme jak nám po dnešku bude a taky jaké bude počasí.... Ale měli jsme celý 50m bazén jen my dvě sami pro sebe! :-D :-D :-D :-D Evko plavky jsou úžasné!Jen musím ještě vychytat spodní díl. Přece jen to co jsem nosila není až to úplně nejlepší, ale než něco seženu tak to chvilku vydržím :-D Kdepak jsi je jen sehnala? Já bych si je pořídila sama taky!!!!Jsou moc a moc fajn!
Odpovědět
Ja vam udelam chute este vetsi, chcete? :-D Minulej tejden jsem byla sluzebne v Chorvatsku u mooore... Bylo krasne cisty, uz i trosku prohraty, proste pohoda, klidek a leharo :-) :-) :-) :-) Kostricko - my meli hostinu v restauraci U dvou kocek na Starem meste. Bylo nas cca 16 a vsechno bylo super :-)
Odpovědět
Jo a taky jsem ho mela skoro pro sebe, protoze podobnejch kachnicich se blaznu tam moc nebylo... ti se spis prochazeli po promenade nebo jen tak lezeli na plazi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krem - hele - hovadina s tim mlikem - zkus brnknout Oline, ta je fakt na tohle smat, neboj, neodbyde. Nam se to vubec nestalo, tak nevim - ale res to urcite, i kdyby to nic nebylo, aby jste to nezanedbali - ke komu chodis, jestli se smim zeptat??? Beru - no jasne ze to byl manzilek - hole a multiplu mame doma jen my :-D Krem Beru - kocarky - ploblemek - cely tyden mam nacvakly :-( - hele kdyby se neco uvolnilo tak pisnu, jo? Elis - poho - uzivej plavky, dokud to jde :-D Kosticko - nas bylo hodne - cca 40 plus jsme tanecni rodina, parket nutny - hotel Luznice, Roudná - je to hned u silnice - NAPROSTA SPOKOJENOST - jak cena, tak pristup, tak prostory!!!!!! je ted nevim jestli je to fakt Luznice, ale kdyz jedes Plana-Sobik, po pravy strane v Roudny mezi trati a silnici. Ziraf - NEPROVOKUJ - do kufru me nikdy nepribalis ;-) sakraprace, ani do toho Jachymova nebo kde jste byli si me nevzala .... prej ze radon nesvedci tehotnejm :-D - bych chtela vedet tu vymluvu na chorvatsko:-D
Odpovědět
co treba tohle - Letela jsem malejma vrtulovejma letadlama a musela jsem mit malej kufr? :-D
Odpovědět
Jinak krasny rano vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za typy, do tý Roudný se chci zajet podívat...tak uvidíme:)
Odpovědět
Evi chodíme k Pospíšilovi, no dneska se tvářil že to fakt nic není a prostě držet dál dietu a kojit kojit kojit, že se to upraví a Kuba z toho "vyroste" případně máme zkusit rýžovou kaši nemléčnou na noc a přes den po lžičkách mrkvičku, že to upravuje stoličku a Kuba je už velkej, má 7,6 kilo :-N tak snad to fakt nic vážnýho nebude, tu Olču zkusím, další názor určitě nebude na škodu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?