Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já hlásím, že pokud se nebude vzpouzet Ufonek, tak taky vydržíme klíďo až do odpoledne! Takže teda srazík bude v 11 u kašny? Snad se stihneme s Fouňou doplazit včas :-D :-D kdyžtak prosíme o trpělivost předem :-N Zahrádku určitě nějako najdeme a už se moc těším! Evko a ikdyž je velký pátek, tak bez masa je spousta jídla! :-D :-D Halvně když ho bude hodně :-D :-D :-D začínám si v jídle připadat jak kyselina...splácám páté přes deváté a jedla bych skoro pořád! :-( To to moje tělo dostane pěkně zabrat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - klid - hele ja si presne pamatuju, jak ten muj malej koksoun zral jak nemytej :-D a treba nechtel pit zelenej caj.... a bylinky.... jo a taky mu nechutnal rybi salat :-D. Jo budu te mit jako spojovatelku, kde se vynachazite :-D, tak mej mobil po ruce, jo? hele a domu bysme to treba vzali nejakym busem, at se nemusime s plnejma brichama plazit podchodem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evko to uvidíme podle toho jak moc se přejíme :-D Moc se těším, ale dneska jsem zase unavená a tak skoro pořád ležím. Asi odpo se půjdu na chvilku projít...teda když se donutím :-N A Ufonkovi se to zatím líbí, takže to asi není žádný problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to by bylo super....já se fakt dřív neutrhnu ani náhodou. Jen mě strašně mrzí, že se opět něco zvrtlo a já nepřijdu na čas....u mě snad normální ;-( . To je tak, když se hodně těším a dělám plány. :-( Pokud vydržíte, budu velice vděčná...ale když to nepůjde, určo se zlobit nebudu. Jen teda prosím o dodatečné info o Marr + fotečky, ať z toho taky něco mám. ;-) Andeli, copak je mažovi, doufám, že to není závažné? Ty držíš velikonoční půst? Ale jak píše Alča, bezmasých jídel je dost, vybrat nebude problém. Elis, Ufča bude 100% hodný, protože tuší, že se na něj chystá tetka Beruška :-D . Kremrolko, snad i Kubíček si na tetu Berušku počká a bude hodný. To jste šikulové, když tak pěkně kojíte venku. Naštěstí i počasí je hezké, takže no problem :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, manzel jde zitra na operaci - povypravim osobne co a jak a proc :-D - takze nevim, jak to bude v patek s navstevama, jestli vubec, jestli dopo nebo odpo - no uvidime, predbihat nebudu, budu muset resit operativne, zejo. Elis - ja jsem unavena a tehotna nejsem - ted ten rychlej prechod zima-jaro mi dava zabrat, spala jsem odpoledne s jenochem jako zabita.....
Odpovědět
Profilova fotka
Evko tak že mu držíme pěsti! A kdy přesně jde? V pátek? No jo jarní únava je hrozná! A já k tomu těhule....no kulatím se docela dost, ale že bych kvůli tomu musela být tak hrozně unavená :-( Ale co, už se těším až toho zlobila našeho fouňatýho ucítim! Teď řeším pořád otázku kočárku....Vůbec nevím jaký vyberem a vůbec netuším, kolik za něj můžeme teď dát....Romík ještě nepřišel z práce a dneska měl mít pohovor s vedením....tak jsem napnutá jak na drátkách!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak to držím manžovi pěsti...jasně že si povíme víc v pátek. Já se jen ptala, hlavně aby to nebylo nic vážného. Zrovna dneska jsme ten přechod ze zimy na jaro řešili v práci, je to děs, prý i v telce říkali, že je to tak o měsíc posunuté. Jenže takhle je to poslední dobou pořád, žádný plynulý přechod, prostě nejdřív velká zima a pak hned léto. :-| Jsou to příšerné šoky, chudák organizmus, mě to pokaždé odrovná a unavená jsem taky (a z těhu to rozhodně není :-D ). Elis, kulacení zase nehroť, oni ty kilča půjdou dolu rychle....až začne maraton se vstáváním a kojením, neboj ;-) . Ségra to pořád taky prožívá a manža do ní rýpe, že má pupek....a mě to teda nepřijde a nabrala zatím 4 kila. Ale sama mi říkala, že jí prostě pupčo roste rychleji než s Kájou. Kočárků je, mě z toho samotné jde hlava kolem a to ho nepotřebuju, jen se ráda jukám. Ale zrovna nedavno jsme tohle probíraly i s Kremrolkou a shodly jsme se, že je hlavní fakt praktičnost. Design je hezká věc, ale většinou docela naprd...většina dnešních kočíků je hezká na pohled, jenže korbičky jsou tak pidi, že je to k ničemu. Zrovna Peťa má kočárek super, takže Ti může poreferovat...no a pak i Evka je s X-Landerem myslím spokojenná. Poraď se s maminama zkušennýma, určo se dozvíš hodně. :-) Doufám, že Romča dopadne dobře....být teď bez práce, to by bylo těžké. Ale zase věřím, že v Práglu by se našlo kdyžtak něco jiného rychle, navíc je manža šikula a má leta praxe. Moc držím pěsti ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - operace je to ortopedicka, pomerne dost neobvykla a docela zasadni, ale jak rikam - nebudu to pitvat na netu, reknu v patek, na operaci jde zitra.... jinak s kulacenim segru utes, ze je to normalni - druhe ditko si velmi rado a rychle dela prostor - mam kamaradku, je ve ctvrtom mesici s druhym miminkem a uz ma docela velkej pupik, a to je to tycka - ono si to to telo opravdu pamatuje :-D Elis - tak jak to dopadlo manzelovi? hele a kocarek - ono je to tezky, jo. kamaradka ma supr karu, desne spokojena, prostorna 4kolka - a ejhle. udelalo se hezky, tak prestaveli na sportak - to by jeste slo, ale pak prehodila drzadlo a kocarek je neovladatelnej - takze supajdili pro golfky, pujdou do nich, jen co bude mala slecna umet sedet..... ja bych si mozna ted vybrala taky jinak - vadi mi, ze u x-landeru je korbicka nepolohovatelna, u sportaku bych ocenila vetsi stabilitu - ale videla jsem i horsi. jenze - tohle nevyzkousis a nenapadne te to, kdyz kocar kupujes :-(. po bitve kazdej generalem. ale to vsechno ti dojde, az kdyz drandis.... :-D. to ze se do korbicky jenicek vesel jen do unora je proste pesek - je dlouhej a navic narozenej napodzim - kdyby se narodil v zime, budem drandit jeste buchvi jak dloho v hluboky (ehm.... jo, jasne, kdyby nerval jako turek, pac z ni neni videt, zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - a jsme zpatky u polohovaci korbicky :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, to jsi se nemusela rozepisovat o manžově operaci, jasně že to necháme na zítra. Tady to vážně probírat nebudeme. ;-) Ségruši utěšuju, mě to prostě nepřijde nijak kritické. A je fakt, že u druhého mimiča roste bříško rychleji. No, ségra zase úplná tyčka není, ale holt se nechává od manži vytáčet a moc se zkoumá. Kočárek je hodně polemizované téma a Evča má pravdu, prostě je to individuální. Každý má jiné priority a na spoustu věcí se přijde až používáním. I ty nejlepší kočárky mají své mouchy a nikdy to není 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevite kde sehnat v Táboře nebo v okolí oblek pro ženicha velikosti 66 za rozumnou cenu???? Uz jsme v konciiich...:o(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak máme krásný den D pro nás i Marse ;-) :-) Já už jsem připravená skoro k odjezdu a hádejte,co mi chybí. Nebo spíš kdo. :-) Jo jo, milostivá ještě spinká, takže má čas do 8,50 pak kruté probuzení, ať to vše stihnem.
Odpovědět
Tak ja se vesele probudila az ted, takze huraaa do akce :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku!!!!!!!!!!!!! Kupte si dnes něco na sebe,at vás nepokaká beránek :-D
Odpovědět
Pajee - no ja si musela uz vcera koupit nove nausnicky :-)
Odpovědět
Jinak diky za super srazik, akorat skoda, ze to nevyslo Berusce... a vopovazte se zase hrozit nakazou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
........ sakris jsem nastvana, ze jsem jen probehla :-( ale co se da delat - Honzikovi udelalo fakt radost, ze jsme prisli tak brzo, pobyli jsme az do odpo, zas mu to rychlejc utika..... DESNE rada jsem Vas videla, posismala Kubika - skoro nic jsme nestacily probrat sakris..... priste SLIBUJU prijdu na dyl! jo jenoch byl vefinale tak udyndanej, ze usnul v 16,30 a spal az do 18,52 (od 17,45 jsem spala s nim :-D ) a musel nas vzbudit dedecek, jinak bysme spali furt dal :-D - ted vysila do chuvicky neco ve smyslu .....tady orel tady orel - dokonce se pro ni dosplhal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak ještě jednou, krásné velikonoce!!! A děkuju za krásný srazík! :-D I Ufonkovi se moc líbilo! Nakonec jsem courala po městě a domu jsem přišla až po páté hodině... :-N Naši sice neměli radost, ale já s Ufonkem jsme v pohodě, utahaní a moc se nám to líbilo :-D :-D :-D
Odpovědět
já taky moc děkuju za príma srazík a za dárečky pro Kubíka, toho beránek nepokaká, mě jo :-D Evčo ty jsi ho tak krásně uhoupala že chrupkal skoro do půl pátý :-D :-D :-D a od půl devátý už zase chrupe v postýlce, dneska to dokonce bylo bez řvaní :-) musíš mně ty pohyby naučit :-D :-D :-D Beru škoda že to nevyšlo, ale můžem dát mini srazík někdy v brzké době, potrajdat s kočíkem, co? krásné Velikonoce!!! a dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na trajdani s kocarkem jsem odbornik, tak se taky hlasim :-D jestli me vezmete do party :-D - hele Krem, je to jednoduchy - takova jakoby osmicka - dost pomala lambada, pritisknout na prsa a jeto :-D - i kdyz.... dneska byl fakt spaci den, a ja to jdu taky zalomit, uz je cas, extra pokud to moje zvire zase vstane v 5,30 8-( tak boblou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj... byla jsem moc ráda že jsem Vás poznala.... vůbec jsem nečekala tolik lidí... počasí bylo náherné a užili jsme si to ....fotky dodám hned jak bude čas... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dala zatím do alba aspoň 2 fotky tak můžete mrknout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky moje, moc mě ten pátek mrzí.....ale fakt jsem to nestíhala (nakonec jsem to doma večer obrečela) :-( . Hrozně jsem se těšila a dopadlo to takhle...navíc se vás sešlo tolik, jsem smutná o to víc :-( . Každopádně jsem ráda, že se den povedl, počasí přálo a srazík klapl na 1 s *! ;-). Doufám, že Kremrolka mou opožděnou smsku dostala a vzkaz vyřídila, prostě jsem nic jiného nestíhala. :-| Snad si to všechno brzo vynahradíme a uspořádáme opět velkou akci. :-) Kremrolko, ráda se sejdu a potrajdám s kočíkem...někdy se klidně můžeme domluvit ;-). Jsem ráda, že se dáreček pro Kubulína líbil a nepokadí ho broučka beránek....jinak já jsem na tom stejně jako Ty, taky jsem zůstala bezprizorní a žádný minidárek se nekonal, takže mě beran 100% pokadí :-D. Andeli, Ty jsi zasloužilá matka pluku, když tak pěkně uspáváš....asi si jednou budu chodit pro rady. :-D :-) Jasně že Tě bereme do party, jestli se teda na kočárkování nějak domluvíme. Elis, to jste to krásně s Ufčou zvládli...škoda, že jsme se nemohli vidět - tááák jsem se těšila na pupčo a věštění pohlaví, tak snad příště ;-). Marr, Tobě dodatečně přeju krásné, spokojenné a pohádkové manželství...hlavně vzájemnou lásku, porozumění, toleranci a kupu štěstí!!!! Na fotky se těším :-). Jinak doufám, že jste všechny prožily krásné a slunečnné Velikonoce!!! Já opět unikla výprasku, takže jsem bez poskvrny :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlava děravá :-N ....mám vás všechny moc a moc pozdravovat od ségruše :-) . Byla jsem na návštěvě v sobotu a bylo to víc než prima...jeli jsme na kukandu na Sezimák ke švárově ségře, mají postavený baráček. Takže jsem to jela taky omrknout, no super lokalita...hrozně se mi tam líbilo, to místo, klid, zahrada...tiše závidím. Skoro celé odpoledene jsme seděli venku, hrála jsem si s dětičkama na písku - jako malá, holt návrat do mladých let :-D . Jo a ještě jedna novinka, chuděrka Kájinka má brejličky...podědila po Janče krátkozrakost :-( . Tak musí už takhle brzo nosit brýle. Janča je z toho zase celá špatná. Jsem jí říkala, že se nedá nic dělat...že jsou nohem horší věci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Jaruško, tak se přiznám, že se na Kájinku v brejličkách těšim. Musí jí to moc slušet. Ty její veliký oči, fakt se těšim. A ať si z toho ségra nic nedělá. Lepší to zjistit takhle včas, než aby měla s očkama pak nějaké trápení. Akorát je asi náročné aby si je nesundavala, viď? Naše mamča koupila Vali sluneční brýle a má je tak 3 vteřiny a pak je neche a bere mi moje.Divné, že. Jinak ke srazíku musím říct, že to bylo super. Až na to moje pomuchlaný autíko :-D :-D Ale prý to je v pohodě a není to tak strašné. Tak jsem ráda a Míra se ani nezlobil. Příště už v podzemkách neparkuju :-) Z kloučků jsem byla nadšená, z Vali tedy taky, že tak v poklidu vydržela. Pak mi nestihla vyprávět ani do Všechova a byla KO až domu :-) Procházku s kočárkem beru. Co říkáte ve čtvrtek? ale kdyby to bylo až odpoledne tak by to bylo ještě víc super. Budu u našich s babičkou, tak aby jsme jí zase nezdrhly moc brzo. Tak kolem 14 by nám to nevadilo :-) Maar, ahoj mladá paní :-) Moc vám to slušelo a to pinkání, no super. Jen se musím přiznat, že za tu 10 můžu já. To by jste hravě zvládli si pinknout jen 3x, ale 10x to už je známka dokonalé spolupráce pro manžele. Takže GRATULUJU!!!!!!!!!!!! A už běžim na dítko ať jde brzo spát. :-)
Odpovědět
Kamco, jo tak to pomuchlany auto bylo cerstvy v ten den? Ja myslela, ze jde o nejakej historickej zazitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak se hlásím z Praglu. Tento týden budu mít celkem našlapaný, tak jsem zvědavá co všechno zvládnu :-D No uvidíme, ale hlavně jsem po víkendu nějaká utahaná a unavená :-D :-D S Ufonkem jdeme na kontrolu ve čtvrtek, tak jsem na to zvědavá.... a zuřivě vybíráme kočárek.... :-N No ale co a který to vyhraje teda fakt nikdo z nás netuší :-D a to je největší legrace :-D Tak šupajdíme do pelechu. Všem přejeme krásnou dobrou noc! Čtvrteční kočárkování bohužel musím zavrhnout, páč ani nevím, jestli pojedeme na víkend...spíš to možná vypadám že si dáme pauzu a zůstaneme doma :-( Tak na nás kdyžtak myslete a pořádně si to užijte! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, tak tak, bylo to čerstvoučký tak 2 hodiny :-) ELIS, zajeďte se kouknout na ten náš kočík a máte vybráno :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo zkus mi poslat nějakou fotku, cenu a tak ať se může manža podívat....je to hrozný, už i v sobotu co dorazil jsme vyrazili na prohlídku....je to hrozné. Snad vybereme dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, taky jsem Janče říkala, že jsou mnohem horší věci....ale znáš to. Možná je to umocněné i hormony v těhu, prostě jí to rozhodí daleko víc. No, jasně že malá brejle dlouho nevydrží mít....furt si je stahuje. Musí jí Janča neustále říkat, ať je jako maminka, že ta má brejličky taky. Ještě je na to docela malá a je to pro ní novinka. Ona je to vůbec neposeda a nové věci ji nebaví. Chce to čas si zvyknout ;-) . Ale sluší jí to, treperendě mojí. :-) Jéé, Ty jsi měla nějaké extemporé v podzemnkách??? Já jsem teda na parkování docela nešika, takže tohle je pro mě tabu....auto by brzo poznalo nějakou tu úhonu. Ale každopádně jsou tyhle garáže blbý skoro všude, i zkušenný řidiči mají problémy. Hlavně že to není nic velkého a Míra se nezlobil. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tou prochajdou to jen tak nebude, určitě ne takhle brzo....jezdím z práce o něco později. Mohla bych až tak kolem 15.30. :-( Jedině pak v pátek nebo o víkendu. ;-) Elis, to už jste se takhle rozjeli s výběrem kočárku, jo? To je určitě hrozné dilema, vzhledem k široké nabídce. Máte již nějaké favority?? Žirafko, jak se pořád máš? Jak bylo na služebce? Já to všechno povídání bohužel propásla, tak se ptám aspoň takhle. Moc jsem se na vás všechny těšila, tak snad příště. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?