Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to jsi hodná x-) . Já jsem hrozně nervózní, ani se pomalu nemohu soustředit na práci...na zítřek to bude záhul, nervy pojedou na 1000 obrátek. Chudák Janča to má ještě mnohonásobně umocněné, jde o její miminko. Moc budu doufat, přála bych jim zdravého prcka....navíc když zase tak dlouho čekali na těhu. Jenže já jsem malý pán, snad mé prosby tam nahoře někdo poslechne a sešle jim kousek štěstí. ;-) Hned jak budu vědět co a jak, píšu zprávu. S tím kojením "zubatých" miminek je to docela maso...chuděrka mamina, která je jako oběť krvelačného kousavce. Určo to není nic příjemného, se nedivím, že babička strejdu odstavila. To ať raději zoubky počkají. Na 10. se těším mega hyper mooooc, to nás bude zase jednou pěkná sebranka :-) :-). Sygy, vítej do klubu...nás je tu celkem dost a většina je již pod čepcem. Já jsem tu zústala samotinká jako ten poslední mohykán. U nás je svatba prostě v nedohlednu, takže bohužel moc neporadím. Sice koukám a v duchu si pro sebe plánuju, ale žádné zkušennosti nejsou. Určo Ti poradí ostatní holky, jsou všechny ochotné a mají hodně tipů a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
BERU, ségře budeme dnes držet palečky a ty děsy co jí napovídali ať jsou fakt jen kecy a mimisek ať je v POŘÁKDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYGY, v Paďousích jsou svatby moc krásné a nikdy si tam nikdo nestěžoval, tedy co já vím ;-) :-) Holky na příští týdne se moc těším. Už někdo víme v kolik??????
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák už to vím. Obřad je na matrice v 11.30 . Tak by nám stačil srazík kolem 11 u kašny na Žižkáči??
Odpovědět
Profilova fotka
to je super čas...ještě nevím v kolik dorazím a jestli to bude až v pátek ráno a nebo už ve čtvrtek večer...aspíš asi až v pátek, když je to až na jedenáctou :-D Tak kdo si mě chce vyzvednout na autobusovém nádraží? Ale ještě nevím v kolik přesně dorazím..... Musím se kouknout jak to jezdí :-D :-D :-D
Odpovědět
beru tak jak ségra??? v 11 u kašny jsme tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak se konečně hlásím a nesu dobré zprávy :-) . Jen se omlouvám za to čekání, určitě jste hodně netrpělivé. Prostě mi to časově vůbec nevychází, včera hrozná šichta v práci, tvrdla jsem tam až do půl 11 večer. :-| Ovšem když panstvo poručí, že je něco echt rychlé a nutné, jde všechno ostatní stranou...ani jsem neměla mžik na netík :-(. Ale hlavně že jsem to zvládla a udělalo se vše potřebné. Raději to dát na jeden zátah, než tam být každý den o 2 - 3 hoďky déle. Teď už k tomu podstatnému, veškeré obavy se ukázaly jako liché a prcek je zdravý kluk jako buk x-). Tím že je položený hodně dole v pánvi a navíc špatně natočený, tak se jim tady v Tá ukazovalo to křížení špatně a nezřetelně. Jo a je to křížení cév vedoucích do srdce a ne křížení srdečních komor, jak jsem tu předtím mylně uváděla. To jen tak pro upřesnění. Každopádně nám všem spadl velikánský balvan ze srdce, především je mimi zdravé a to je nejdůležitější. Jsem to obrečela, bulela jsem jako želva. :-N Takže dneska jsem byla pro změnu až do večera u ségry a radovaly jsme se, i když ne na 100%....nikdy přece jen člověk nemůže být jistý ničím. Úplná radost a uklidnění bude až po porodu. No, ale i tak jsme si dnešek užily...kecaly jsme, probíraly pidi oblečky, drandily s Kájou venku s kočárkem a panenkou....krásné počásko, paráda. Mám vás všechny moc a moc pozdravovat a poděkovat za zájem a přání všeho dobrého, prý jste sluníčka :-) . Zatím se mějte, přeju hezký zbytek víkendu....jsem poněkud KO, takže dám spršku a mažu do pelíšku chvilku číst. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak už se mi to blíží a jsem čím dál tím nervˇoznější a doma protivnější... do toho se stěhujem(dostali jsme konečně větší byteček na kopečku) a aby toho nebylo málo tak mamka a babička jsou obě v nemocnici tak doufám že vše dobře dopadne a budou moct jít na svatbu, mamce zjistily rakovinu a už je po operaci a babička té zas otekly nohy a prý to je od srdíčka ach jo....
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka- dekuji za názor :o) Já jsem pravě nechtela v Táboře na uřadě, je to tam cela leta stejne, nic moc..:o))
Odpovědět
Profilova fotka
sygy: moje kolegyně z práce se vdává příští sobotu 18.4 také v sezimáku a já na úřadě v ta a nějak mi to ani nevadí... :-) myslím že je to jedno kde to je hlavně že si bereš toho pravého a máš ho po svém boku...
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - tak jak? Sygy - ja uz jsem svatbova veteranka :-D a kupodivu - ehm - sem byla na svatbach uplne VSUDE a zrovna v Padousich NE :-D ale mozna si na neco jeste vzpomenu, kdybys potrebovala nejaky know-how 8-) Jo - oteviram V E L K Y tema - patecni srazek - kdy a kde? zatim co vim, tak se sejdeme - ja + jenoch, kamca + vali, peta + kubikula - to byly dably, ted jdeme na singly - :-D jaruska, peta dlouhokrcka a jasne, nezapomenme na 2v1 ala... kdo nas napada dal? ma nekdo kontakt na fialenku, treba? nekdo z novacku se chce pripojit? myslim ze mluvim za vsechny, ale nova krev je vitana!!!!! dal - kdy a kde? jasne, sraz pred vlakacem, to je klasika :-D .... kam dal? nekam, kde se nekouri prosiiiiiiiim, kam se vsichni vejdeme, zeeeeeee, rada bych prisla v kocarku, aby si jenoch kdyztak drimnul nebo tak - ale ani satek neni problem, kdyby byly male prostory.... hmhmhm - tak sup, kdo kdy muze, koho co napada?
Odpovědět
Profilova fotka
SRAZÍK já se taky přimlouvám za nekuřácké a raději větší prostory, protože bych moc ráda pokoukala po kočárkách a kdyžtak si je zkusila i povozit! Musíme se rozhodnout pro povoz a nějak když jsem ty kočáry viděla, tak jsem úplně mimo. Snad vybrat i to auto bylo jednodušší!!!! Evko před vlakáčem sraz kdyžtak asi jen nás dvou....Kamča navrhovala 11 a žižkovo nám. (doufám, že si to pamatuju dobře) No a mě teda místo nenapadá snad žádné, ale pokud bude hezky, tak nevytáhnul v Táboře už někdo zahrádku?? To by bylo úplně nejlepší! Aspoň bychom nebyly zavřené a to by se mi moc líbilo!!! :-D :-D :-D Ale kde jsou zahrádky netuším..... třeba budou vědět holky
Odpovědět
Profilova fotka
jestli vám do toho můžu zasáhnout,mám zdroje,že zahrádky už fungujou,třeba na bečvárně prý zaručeně x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
.... klidopido i zizkac.... ale nevadilo by, kdybych pridrandila tak kolem 12,30? ja musim jenicka najist a tak..... nechce se mi s nim predvadet drie nekde na verejnosti, ono to nase krmeni je takovy... hmhmhm jak to jen rict.... hmhmhm mno zajimavy, je po nem obcas potreba sprchy pro jenicka i me :-D :-D :-D mispuli - hmhmhm - becvarna - kdyz mi s sebou budeme mit deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: jééééé a můžu se také přidat i jáááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuju nutně pomoct a jsem na takové věci absolutně tupá :-o :-o . Když je napsáno, že je úrok od 2.1. do 24.3. platný pro první den příslušného kalendářního pololetí, tak jak se to potom počítá??? Vůbec nechápu, holt nejsem na tyhle výpočty....totálně mi selhává mozek a bohužel se nemám s kým poradit. Konkrétně se jedná o výpočet z částky 740 Kč a úrok je 15 Kč na den....jenže fakt hlava nebere, jak se podle toho uvedeného rozmezí počítají konkrétní dny. Snad jste pochopily a nějaká dobrá duše mi pomůže. Díky moc!!! Andeli, o ségruši jsem již psala včera, ale dopadlo to dobře....prcek je zdravý kluk!!! x-) Víc zatím nepísnu, mám hroznej fofr, se jenom míhám a škemrám o radu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru - sem to nejak prehlidla, je to mozny???? jsem rada!!! gratulace!!! s urokem - beru nejak mi nejde do hlavy zadani, promin, neco mi ram chybiiiii - ale nejsem uctarka, hmhm. jee ted jsem docetla kus konverzace ......ehmehm - delejte ze nic, takze uz jsem totalne mimo -delejte ze nic a myslete si neco o kojicich matkach, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, nic se neděje, důležité jsou dobré zprávy....taky jsem hrozně ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Jet do Budějek se vyplatilo a ségra má na duši klid a jistotu ;-) . Za zmatečné napsání se omlouvám, ale mě to taky není vůbec jasné.....volal mi totiž do práce brácha, že si s tím neví vůbec rády a já mám akorát ze všeho hlavu v pejru. Jako bych tomu nějak rozuměla. Bohužel má dneska volno jedna hodná kolegyně z účtárny, takže smolík pacholík. :-N No, napadly jste mě jako poslední záchrana VY, takže jsem to zkusila. Budu se snažit to napsat ještě jednou, srozumitelněji. V podstatě jde o to, kolik se má zaplatit celkově. Jedná se o úroky z prodlení, prý tam má napsáno, že je to 15 Kč na den. Období za nějž se to má platit je od 2.1. do 24.3. Jenže ho mate, když je tam uvedeno to kalendářní pololetí??? Já tenhle termín nějak nemůžu pobrat. :-N Takže netuším, jestli se mají počítat všechny dny v měsíci (jako že má např březen 31 dnů, únor 28 atd), nebo se to bere jako pracovních dnů, bez víkendů? Víc a lépe to bohužel neumím vysvětlit, nemám přes sebou žádný papír....brácha mi to jen řikal do telefonu. Snad už to bude jasnější a některá šikulka tady si s tím poradí (Álo, Kremrolko) =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Beru - co se tyce uroku, vim, ze kdyz jsem s nimi sama nekomu hrozila, tak to byly vetsinou uroky nejake procento z castky zakladni, a to za kazdy den prodleni, tzn. vikendy, statni svatky, pondeli patky :-D furt dal :-D - takze spis pocitejte pekne vsechny dny.... teda muj nazor. uvidime ala a peta :-D Za segru a mimi jsem rada - a jak rikam, v budejkach jsou opravdu smati, a ja, huba ofrnena stale nespokojena jsem se tam citila jako v bavlnce! hele hlavne ze je vsechno v poradku, to je hlavni, zejo. Furt premitam, jak zaonacim ten patek... chjo nedoslo mi, ze ma marrsee svatbu - ja fakt posledni dobou nestiham :-D Marrsee - ti to pekne utika :-D - ale dubnovy svatby jsou hezkyyyy :-D - je mi lito nemoci jak maminky tak babicky, doufej, ze budou na svatbu aspon trochu fit!
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško tak s tímhle ti neporadím. Jen jestli je tam 15 na den, tak to budou kalendářní dny. Prodlení se nebere na pracovní :-( Teda si to aspoň myslím... Za ségruši jsem taky ráda. Nás velký ultrazvuk čeká až po velikonocích...tak už jsem na to taky zvědavá! :-D A manža půjde s náma, takže o to to bude lepší. Zatímjsem na Ufonka koukala vždycky sama s doktorkou a pořádnou fotku nemám, tak ho Romík uvidí poprvé. Se těším jak bude reagovat! Navíc asi teď přijde o práci, tak jsme začali zase hledat....no mám z toho radost. Takže už vidím, že zařizování bytečku bude probíhat pouze o víkendech :-( Evko to není jen na kojících matkách! Dneska mi přišly faktury na byt...no a ve finále jsem to počítala celý den a jsem pořád nějak mimo a nemám konkrétní výsledek...myslím, že je totiž zase vystavili špatně a tentokrát se asi sekli tak o 5 tisíc 8-( Jsou to prostě potvory! Hlavně že všechno chtěj zaplatit, ale oni nedělaj vůbec nic ]-( Marrsee drřím pěsti ať se všichni uzdraví a svatbu si všichni pořádně užijete!!! SRAZÍK V PÁTEK....a co jít třeba na tu besedu? Tam je to celkem velké a vejít bychom se tam mohli. Vždyť kolik lidí tam bude v pátek v poledne a kočárky se tam taky nechaj zaparkovat celkem dobře (teda myslím venku) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám, žije to tu v plném proudu. MARSE, s mamku mi je to líto. Držim palce, aby bylo zase líp a obě i s babičkou na svatbě byly!!!!!!!! Jinak k tomu místečku, napadá mne přesun do Mexické, pokud by jsme chtěli nekuřácký soukromíčko. Jak je to se zahrádkama to netušim. Pokud už fungují, tak ani u Lva to není špatné. ELIS, seděli jsme tam v létě,pamatuješ? JARUŠKO, BUMMMMM, takhle mi spadl kámen ze srdce, že je vše s mladíkem v pořádku. Snad abych doktorum tady v Táboře donesla čokoládu, protože na pěstní souboje, který by si zasloužili, to si netroufnu.Magoři. Ale je to OK a my se můžeme spolu s vámi těšit na léto. Jen abych nebyla někde na dovče a pak tu velikou novinku nepropásla ;-) :-) Vali tu vedle mne chrupe, tak to jdu taky zalomit. Měly jsme dnes akční den, tak jsem správně utahaná. Dobrou noc všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji, dneska už mám jednu radostnější zprávu... mamka jde dnes domůůůůůůůůů.... byla v Budějkách na nějakých vyšetřeních a to snad také dopadlo lépe než se čekalo, čekali jsme že bude mít chemoterapii nebo ozařování, ale budu dojíždět a brát nějaké prášky, ale musí tam vždy ležet 3 dny... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
andeli:právě proto,že máte děti :-) ,i já mám 2,jedno kočárový,Bečvárna už dneska neníto,co dřív ;-) a terasa venku je snad největší v Táboře takže se tam vejdou super kočárky,je duben a venku tolik lidí ještě nebude,pokud budete mít víc kočárků tak se na besedu nevejdete,leda byste si je nechali dole pod zahrádkou :-) ,ale nic jsem vám nechtěla vnucovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mispuli: To je v pohodě!Každá rada dobrá! Kdybych teď byla v Táboře, tak to tam mám určo prošlé, ale takhle jsem ráda za jakékoli info! :-D :-D Ale na Bečvárnu bych teda nešla.....
Odpovědět
Profilova fotka
Mispuli - diiiky, hele ja na becvarne byla parkrat, za mych divokych mladych let..... 8-) :-D, to nebyla kritika! uvidime - kazdpadne jsem to Taborky jeste jednou promejslela, ja se fakt radsi pripojim tesne poo, prece jen ho nemame nejak extra s jenochem zmaklej :-D - mmj. je velkej patek, takze ja jsem bez masa, aspon me to nebude mrzet, az budete hodovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.... me napada Mispuli, nechces taky prijit? vezmi skvrnata, radi te pozname :-D - vis, my jsme takovy dost malo nevesty, mame jeden exponat, kterej si pekne slechtime - vid beru - aby jsme meli duvod si rikat nevesty z beremese :-D - teda v ty nasi trvalejsi parte - i ja jsem "naplavenina" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Elis, i tak děkuju za rady...jsem si dneska odchydla kolegyni v práci, která dělá v účtárně a ta mi to vystvětlila...takže mám po starostech. Jen mě štve, že si vždycky brácha vzpomene a já abych lítala všude možně a hledala info. No, hlavně že je to z krku...jsou to fakt kšefty :-p :-D . Elis, to je mi Romana líto, držím pěsti, ať si najde novou a lepší práci co nejdřív ;-) . Především v téhle době je těžké být bez místa. Jéé, to letí, už velký utz....jsem celá naměkko....jen teda budu zase o něco víc zvědavá. Já bych to nevydržela čekat, v tomhle Tě obdivuju...jsem hrooozná zvědavka, nedočkavá :-N . O práci různých firem, spíš rádoby firem je to složité...naúčtují si kdeco, platit chtějí hned, ale aby sami dodržovali dohodu a smluvené podmínky, to ani omylem :-| . Je mi z toho smutno, pak se má člověk na někoho spolehnout :-( . Snad to dobře dopadne a faktury vyřešíte ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, nám všem rovněž spadl mega balvan...ty nervy a nejistota jsou ubíjející. Nejhorší je ten nezájem a neochota, prostě to gyndařka nepokládala za extra důležité a v nemocnici jí řekli, že to nevypadá jednoznačně negativně. Pomalu jí ještě mudra vynadala, že se objednala do Budějek...holt páni doktoři! ]-( Důležité je, že je mimčo zdravé...to je priorita. Klučík je bomba, ale já tak sobecky byla spíš pro malou princeznu :-N . Ale co, bude páreček...a taťka je navýsost spokojen a nadšen :-) - co já tetka mám do toho krafat, že? :-D No, na pěstní souboje to není, to by pro ně bylo snad i málo. Jsi ale zlato, že ségruši tak pěkně hájíš a podporuješ (to samozřejmě platí pro VÁS všechny!!!! x-) x-) ). :-) Neboj, určo nic nepropásneš....dám Ti 100% vědět a když budete mít čas a cestu kolem, můžete se stavit v porodnici. Marr, děsně to utíká a váš den se blíží mílovými kroky. Nervozita určitě stoupá, ale to zase přejde. Dokonce to slibně vypadá i s počasím, tak to doufejme vydrží. Maminky i babičky je mi velice líto. Držím jim oběma moc a moc pěstičky, hlavně rychlé uzdravení a samé dobré zprávy. Třeba to vyjde a na svatbě nebudou chybět. ;-) Berušky moje, jen teda nevím, jak to nakonec bude se mnou v pátek na srazík? Jako vždy se vyskytlo něco neodkladného, co mi dokáže totálně pokazit náladu. Strašně mě to mrzí, ale odvolat to nemohu....dorazit bych teda mohla až kolem 2 a to už zřejmě bude po akci. Obávám se, že tak pozdě asi babinec nepotrvá. Chjo, zrovna když má být taková hojná účast "Hujerovců" :-( :-( :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli:díky za nabídku,ale my do Tábora pojedeme tentokrát až v sobotu :-| Třeba to vyjde někdy jindy :-) Vím,že to nebyla kritika,jen jsem to chtěla uvést na pravou míru,pro mě je Bečvárna srdeční záležitost,chodili jsme tam na gymplu,proto vím,že se to tam změnilo a venku se tam sedí moc příjemně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... beru, jak jsem psala - mi dorazime cca v 12,30-13,00 - takze mi s jenochem klidopido pockame - odpoledni svacu vezmeme s sebou, to uz je min skody nez od obeda! takze kdyz si vezmem svacu, tak mame cas do cca. 17,00...... ale budu mit manzela v nemocnici, nevim, ajk s navstevama, kdyztak se nejak domluvime, jo?
Odpovědět
tak my bysme to teoreticky taky mohli zvládnout dýl jsme teď zvyklý být venku dlouho jak je hezky svačinu taky beru sebou :-D :-D :-D už mám natrénováno kójo na hrázi Jordánu tak si kdyžtak někam zalezu ;-) dorazila bych na tu 11 ke kašně páč na nevěstu jsem zvědavá a pak uvidíme kam se vrtnem nějaká zahrádka by byla fajn, ale takhle poblíž centra mě žádná nenapadá s Bečvárnou jsem zatím tu čest neměla :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?