Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, Elis - hele ja sem byla jako tehu taky nemocna - mela jsem desivou strevni chripku, nakonec jsem ji "rozehnala" kolou, ale den jsem neudrzela vubec nic a druhy mi bylo blbe ale mohla jsem aspon tu kolu, mela jsem hranici, za kterou bych sla k doktorovi aby se neco nestalo miminku, ale nakonec se to uklidnilo a pak jsem mela chripku ktera prerostla v desivej chrchlak - jenze.... doktor by mi dal antibiotika a to jsem skutecne miminku udelat nechtela, takze jsem to doma poctive vylezela, do nosu vincentku, stodal a olejovy zabaly. k doktorovi muzes, ale stejne ti nic lepsiho podle me neporadi, nez lezet a nevystrkovat nos. a uz si urcite ve druhem trimestru, nebo ho zacinas, tak se o ufonka neboj, jo? hele zitra se zkusim lognout na icq nebo skype a proberem to - ale dneska naferovku dopisu tenhle prispevek a jdu spat - neni mi taky dvakrat, desne me boli hlava 8-( 8-( 8-( , takze jsem poklidila nase bordylky, zastavila se tu se podivat na Vas cholky a supam do postele. a problem s teplotou sem te nechtela vydesit - je to riziko hlavne pri hnizdeni miminka, prosimte bud v klidu, jo? vypravej mu pohadky, koukej s nim na serialy, to je nejlepsi "lecba". Maali - hele napadlo me.... a ted nevim jestli ti "nestoucham do oparu" :-D :-D :-D - co tchyne? uz je nekde daaaaleko nebo furt nic? Beru - normalka to si sednes s kocarkem na lavicku u Jordana, nastavis bledou tvar slunicku, poocku sledujes divnyho pana co studuje letak, pravou nohou drncas aby bylo zdani pohybu, levou si klimbas aby ti to vic myslelo, v levy ruce blizas zmrzlinu, pravou mastis sudoku a tu zmrzku si plynule kydas na efektne prehozenou salku, aby byla nejaka zabava, vis ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, holky to tu napsaly dobře, prostě nic se nemá přehánět a skoro všechny léky mají něco nevhodného, si nevybereš. Zkus to nejdřív podle sebe, pro svůj klid a pokud to nezabere, vždycky se dá zobnout pilule ;-). Maali, úklid neřeš, s dětma to stejně nemá cenu, to vidím pokaždé u ségry...kámoška jako chápavá mamina nebude očumovat, jak moc máš pořádek, sama to určo zná. Buď v klidu a hotovo :-) . Jéé, opary...to znám až moc důvěrně...nedělají se mi sice často, ale když už, stojí to vážně zato - Angelina Jolie je proti mě nic :-D. Mě na to hodně pomáhá B-komplex a mastička Zovirax (nejlepší bylo jedno mazání od Pájovi ségry z USA, ale to mi bohužel došlo a tady se to sehnat nedá :-( ). Sny o ex jsou zajímavé, taky jsem jich pár měla, většinou děsný ptákoviny...asi to je pomsta :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, ale i tak jsi dobrá....já bych to zřejmě nestíhala, páč sudoku jde mimo mě (nikdy jsem to neluštila). Sem tam udělám nějakou křížovku, nic víc. Jsem spíš přes čtení, to je moje...jedu pomalu na stohy :-D . No nic, jdu se osprchnout a pádím do pelíšku....přeju dobrou noc a hezké sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Děkuju za útěchu.... nějak se mnou v poslední době mává prostě všechno. Moje mamka mě pořád honí k doktroce a to to možná rozjelo. Jsem jí říkala, že mi stejně nic nedá a řekne mi ležet.... no prostě se o nás bojí a tak nás honí :-N Teď se mnou zamávala i Kristý ze zimních nevěst, která o jejich medvídka přišla....tak to tomu vážně moc nedalo. Je mi to tak moc líto :-S ;-( :-( Jinak v Praglu jedeme s počasím jeden den lépe než druhý - dneska tu máme vánoce na bílém sněhu a pořád padá!!! :-p Tak to nos vážně nevystrčím, páč se mi to nelíbí! Já už chci jaro!!! A dneska navíc přijel taťka do Praglu a zítra půjde na tu operaci....tak hold to bude muset zvládnout manžílek.... ;-) ještě bych taťku nakazila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, není zač se omlouvat, Tvůj strach je pochopitelný, takže buď v klidu ;-) . Mamku taky pochop, prostě se bojí a snaží se radit. Zkus se klidně zeptat i v lékárně, když je gyndařka mimo. Určo Ti řeknou, co můžeš a co ne. Zbytečně bych se toho nebála. Pokud se opravdu nechceš zbytečně dopovat práškama, vyzkoušej nejdřív babské rady a snaž se to hlavně vyležet a nalévej se čajem. Věřím, že by to taky mohlo zabrat, jen to holt potrvá o něco déle. O Kristý jsem to četla a jsem z toho špatná, je mi jich hrozně líto, zvlášť kydž byla už v tak pokročilém stupni těhu :-( . Ale zase na druhou stranu si říkám, že by to stejně takhle dopadlo a malej by umřel, když měla takové špatné prognózy, život je hodně krutý :-( Počasí je hnus fialovej, deprese jako vyšitá :-| . Těšila jsem se, že konečně přijde jaro a udělá se hezky a ono prdlajs. :-p Zatím i předpověď hlásí ošklivo, tak budu o víkendu zalezlá. Akorát v neděli má neteřinka narozky, už 3 roky, takže pojedu za ní, popřát a předat dárečky. Taťkovi držím pěsti, hlavně aby operace proběhla dobře. ;-) Neboj, manža se určo postará, je to šikula :-)
Odpovědět
ufff... teď mi konečně vytuhlo dítě, od půl devátý si furt chce hrát, jak ho někam odložím tak béká elis uvidíš bude to ok, já taky marodila, je fakt že to bylo jenom tři týdny před porodem, ale taky jsem se s tím plácala a nechtěla se zbytečně ládovat práškama do nosu i do krku je výborná vincentka a hlídej si teplotu, abys neměla horečky, pak bych si bez výčitek vzala ten ibalgin nebo paralen a zábaly hlavně se zachumlejte do pelechu, pusť si bednu a odpočívej ;-) i takový smutný věci se bohužel dějou viz. Kristý, ale ty si to teď nepřipouštěj, pohlaď bříško já jsem stejnak tak zvědavá na další mimi :-) myslím že to bude do třetice kluk :-) přeješ si víc kluka nebo holku nebo je ti to fuk? já vím hlavně aby bylo zdravý, ale přece jen??? koukám že na sluníčko tu čekáme všechny jako na smilování, co? mě už ta zima taky tak neba :-( no a jak píše beru podle předpovědi se ani příští týden moc neohřejeme :-( včera jsme byli na vítání občánků, na koníkovi mám pár fotek :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já vím že se takově věci dějou, ale stejně :-( Už aby bylo sluníčko!Bych začala aspoň trochu víc courat po venku! :-D Nemoc je hrozná...zatím do sebe nic neláduju. Teplotu jsem měla jen jeden den, a pořád tu polehvám a mezi tím dělám ty papíry...začíná mi pomalu hořet termín! :-p Ale nepřeháníme to!!!! :-D Prostě ať je zdravé a nic mu nechybí a já budu šťastná....sice je pohlaví, které bych chtěla víc, ale páč mám smůlu tak to stejně nevyjde ;-) Ale nepovím...a až se ufonkovi bude chtít na svět, tak pak se všichni doví pohlaví i jméno. Ikdyž Romča zezačátku chtěl vědět co to bude, tak já mu to zatrhla...i kdybychom to chtěli vědět jen my dva, tak bychom to nevydrželi a dopadlo by to tak, jak když jsem zjisitla, že jsem těhule...prostě to člověk nedokáže neříct aspoň jednomu člověku a pak je to jak lavina....takže laviny se u nás konat nebudou :-D :-D Ale klidně tipujte....uvidíme aspoň kdo se trefí a kdo ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítání občánků bylo určitě fajn a máte hezké fotečky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, fotky z vítání jsou super, moc vám to tam sluší...Kubík byl fešák (Tobě to moooc seklo) x-) x-) . Hlavně že jste si to užili a malej byl hodnej. ;-) Ano, na sluníčko se tu stojí dlouhá fronta a všehcny netrpělivě čekáme :-D , zima je už otravná :-p . Elis, vím, že je těžké na to špatné nemyslet, zvlášť když jsi těhu, ale nesmíš se tomu zbytečně poddávat. :-( Bohužel život je takový, někdy hodně krutý, my to změnit nedokážeme. ;-( Kristý se s tím musí vyrovnat a žít dál, i když to bude těžké a bolavé. Nikdo z nás netuší, co mu osud přichystá....opravdu je to nespravedlivé. Každopádně mysli především na Ufonka a netrap se. ;-) Odtajnění jména a pohlaví je každého soukromá věc, záleží na tom, zda si to chcete nebo nechcete nechat pro sebe. To vám nikdo nemůže nakazovat. Já osobně bych to vědět chtěla a klidně bych to veřejně řekla, stejně žádné tajemství neudržím, jsem děsná slepičí prdelka :-D Pokud jsi se takhle rozhodla, je to Tvoje věc. Hlavně vydržet a nepovolit. Manža to taky do porodu zvládne, pak už bude jasno. :-) Tipovat budu, ale zatím sama netuším....to až po srazíku (si Tě musím očíhnout :-D ). Jen tak z hlavy nehádám. No, jako Sybila jsem se extra neosvědčila...sice jsem se trefila u Kamči, Věrky i Evči, ale Peťa mi to pokazila :-D . Nejdřív jsem si tak v duchu myslela na klučíka, ale pak jsem se víc klonila k holčičce....no a byl to Kubík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... a je hnusne a je hnusne a je hnusne.... sakra i ja zimomilka chci JARO. kocarek mam jako prase, kazda prochazka se zvrhne na polni cviceni s plastenkou, uvazuju nad koupi holinek - u nas stavi furt ten blbej koridor, dole u reky relaxacni zonu, vsude neco rozkopany, fuj ble chnus..... ehm.... ze zivota kocarkarky :-D - dneska jsme zustali doma, nechtelo se mi ani z postele, jak je divne, kupodivu Jenicek ma JINEJ nazor na polehavani v posteli :-D. Kremrolko - Kubikula je NADHERNEJ. uz se tesim, az ho uvidim v realu, na fotkach je k sezrani - a tobe to desne sekne! Elis - sme si psaly, jak to je s tim pohlavim, jmeny, rozenim a jak jsem byla desne ale priserne zvedava, jak mimi bude vypadat, CO to vlastne bude - je to uzasnej pocit! ale kazdymu vyhovuje neco jinyho, rozhodne neodsuzuju holky, co si nechaj rict, co to bude! I to ma svoje kouzlo! a doufam, ze chripajzna uz te pustila.... Beru... ja si Elis taky musim okouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že až se sejdeme tak nás nevykoukáte!!!! :-D :-D :-D Pár lidiček už zkusilo hádat, ale zatím je to půl napůl ;-) Prostě jste mě ještě neviděli vy všechny :-D ;-) No a chřipajzna bez léků se mě drží jako blázen :-( V krku už me sice nebolí, ale pro změnu prskám a kašlu jako blázen...už jsem v pátek chtěla jít k doktorce, ale má asi dovolenou a tak jsem se jí nedovolala :-| Tak to zatím léčím jen tím pocením, posteli a prolévám se čajíčkama.... už je nemůžu ani cítit! Jinak tady je pořád ošklivo taky! Už jsem se těšila, že až dorazím do Tábora, tak vyrazím na dlouhou procházku po městě, ale zatím to vypadá spíš na garsonku, postel a čajíčky ]-( Ještě mě čeká cesta do práce, ale to bych chtěla nějak absolvovat příští týden a ve čtvrtek jdeme na kontrolu....tak bude třeba i nějaká fotečka..... :-D Tak je pak musím někde naskenovat ať se můžete taky pobavit jak ufonek roste :-D Mě to teď přijde, že každý den....a jsem docela i zvědavá kolik jsem přibrala od poslední kontroly(měsíc) si začínám připadat jak kdyby na mě někdo zepředu přivázal nějaký mělký lavor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím, hnusně je, až je mi z toho špatně....zvlášť dneska je kosa :-|. Včera to vypadalo aspoň na pohled nadějně, celkem i sluníčko vykukovalo, jen foukal vítr a byla zima. Na jaro se těším moooc, taky chci konečně teploučko ;-) . Andeli, Honzík holt chtěl ven a na mamču se neohlížel....asi myslí na Tvé dobro, se prý dostaneš na čerstvý vzduch a protáhneš tělo - pravidelná dávka zdravého tělocviku :-D . Ano, Kremrolka je kočka, po porodu nám zkrásněla. x-) Kubík je velký fešák a podobou celý tatínek, nezapře ho ani trošku :-) . Prozrazování pohlaví je vážně každého věc, taky bych nikoho neodsuzovala za to, jak se rozhodne. Každá varinata má své výhody a nevýhody. Máme možnost volby a to je fajn ;-) . Jen to chce vydržet a nepodlehnout, pokud se mamča rozhodne počkat do porodu. Já budu Elis okukovat snad ze všech stran, hotové detektivní pátrání :-D . Álo, neboj, nevykoukáme Tě, jen po očku sčíhneme :-D . Mám takové tušení již nyní, ale počkám si do srazíku. S kurýrováním držím pěsti, hlavně ať to rychle odezní. Chápu, že je to nepříjemné :-( . Vydrž a klidně zkus nějakou tu piluli, zajdi se poradit do lékárny, když mudra není k zastižení ;-) . Počasí jsem už zmiňovala, je to šílenost. Práci rychle dořeš a bude pokoj na hodně dlouho. Na kontrolu držím pěsti a na fotečku se těším. S těma kilama to nebude určo nic hrozného. :-) Na prvním místě je zdraví Ufonka i Tvoje. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Víkend zase tak rychle utekl, jsem pomalu ani nemrkla a je volno fuč :-| . Sobota byla ve znamení nákupu a úklidu, prostě zajetá rutina. Dnešek fajn, byla jsem u ségry, Kájinka slavila 3. narozeniny...tak byla velká oslava. No, prča největší....byla děsně důležitá, vrhla se na dárky, škubala papír jako divá - a ty její průpovídky (Jaruško honem, pojď kreslit, neplácej a jiné hlody :-D ). Dort olupovala hned, co se donesl na stůl...je to moje kočička roztomilá x-) . Ségra se už maličko kulatí, ale na 20tt nevypadá. Jo a vypadá to na 99% na kluka, takže taťka má mega radost (my holky jsme samozřejmě zklamaný). Akorát jsou opět nějaké problémy, chuděrka ségruše má pořád něco. Takže jim moc a moc držím pěsti. Je to stejně hrozný nervák a těhule si nemohou být nikdy 100% jisté. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Tábore! kdepak všechny jste? Vždyťje venku tak ošklivo..... a já sedím doma v Praglu a nevím co dělat a nikdo si se mnou nepovídá :-(
Odpovědět
elis a nechceš mi přijet pomoct s daněma? :-D nějak nestíhám a termín se blíží :-o :-o :-o fuj fuj fuj jinak šátky byly super, Kubíkovi se to moc líbilo tak určitě budem trénovat úvazy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
... Kremrolko, jsem rada :-D - Hanka je fajn, ze? Elis - sme nemeli cas vubec dneska! Jenicek se rozhod ze nespi, tak nespi, pak krmeni, pak opet cviceni s plastenkou - tady je fajnovy pocasi - hele aprilovo - unorovy - proste brezen - 15minut chumelenice, 45 minut slunicko, mezi tim 10minut orkan :-D - Jenicek OPET nechtel rukavice, takze socialku na me :-D, no stihni net - ted chvilicku omylem usnul, tak jsem Vas Tabork ymusela navstivit ! Beru - takze budes mit synovecka .... to je hezky, svagr musi bejt nadsenej - nekomu ty chlapsky zalezitosti jako krabici anglicaku predat musi, zeeeeeeeeeeeeee - zname zname :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi já jsem taky teď tady...jen jsem nakoukla.... tady je taky tak hrozne :-| Každou minutu jinak. Ani za taťkou nechodím do nemocnice abych ho nenakazila a abych si i já nenakazila znova. Tak manža lítá jak na holi :-D No co aspoň si to natrénuje :-D :-D :-D Kremrolko....no daně...ty neřešit...taky tu mám ještě jedny co musím udělat ]-( a nějak to nejde a nejde...jak to budu dělat až bude mrňous tak to teda fakt nevím :-N
Odpovědět
no elis blbě :-D no ale to ještě teď je to paráda že aspoň přes den si chrupne nebo ho dám do koše, do lehátka a vystačí si až se bude plazit a budu mu muset stát pořád za zadkem to teprve bude :-D andeli, jj Hanka je moc sympatická, jsme dostali s Kubíkem pochvalu, měli jsme ukázkový úvazy, že se mě ptala jestli už jsem někdy vázala no a Kubík byl bombovej, v kolíbce hajal a na stojáka se zas hihňal a pozoroval tu hlavičku na jednu stranu, tu na druhou ovšem jak byl na toho stojáka, tak najednou rána, že se mi až břicho otřáslo, no a vlhko jsem cítila i přes ty tři vrstvy šátku :-D :-D :-D takže ho jak se patří pokřtil :-D :-D :-D hovínka až za krkem :-N no počasí je fakt dneska bláznivý, taťka dneska přišel dřív, tak teď venku kočárkujou, doufám, že je nestihne někde orkán nebo chumelenice :-D
Odpovědět
beru tak chlapeček x-) no to je hezký budou mít páreček já bych taky chtěla příště holčičku a když nebude tak snad do třetice ;-) víc už bych asi neriskovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, nesmutni, zase bude dobře ;-) . Bohužel nemám tolik času, práce je až nad hlavu a navíc nám opět osekali net, takže konec velkému surfování :-( . Mám děsnou depku a absťák, je to znát a hodně mi ta volnost chybí. Když jsi nemocná a nejde to jinak, musí se snažit manža...aspoň si to pěkně natrénuje. Neboj, se mu to pak hodí, navíc už bude navyknutý :-) . Kremrolko, to jste s Kubíkem šikulové, si to šátkování o to dřív užijete, když vám to tak pěkně jde ;-) . Šátek to má za sebou, je pokřtěn, snad se to nebude opakovat často. Každopádně bude hůř, dokud mimča jen leží nebo sedí, je relativně klid...pak končí veškerá legrace a dítka řádí o stošest. Maminky se mohou uběhat. Ale i každé vývojové období má i přes svoje negativa kouzlo :-) (se mi to mluví, což? :-N ). Počasí je vskutku aprílové, mění se každou chvíli, je to depresivní a k nas...í 8-( . Sluníčko mi schází, chci konečně jaro a basta! ]-( Ano, na chlapečka to vypadá téměř 100%, foto z UTZ bylo všeříkající (jak pravil švagr, pohlavní orgán jedna radost :-D ). I já jako laik jsem to poznala, "kávové zrno" to není. :-) Určo se vám ta holčička podruhé povede, kdyby náhodou ne, nedá se nic dělat, ale hlavně že bude mimi zdravé :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, s počasím je to na tečku...zvlášť pro vás, když potřebujete ven s Jeníčkem. Doufám, že se to brzo zlepší, zima je dlouhá a únavná pro všechny. Na víkend hlásí oteplení, tak to bude znatelná změna ;-) . Jj, synoveček na obzoru, už se těším....i když jsem si víc přála holku. Ale jak už jsem psala, hlavně to zdraví. Sice to zní jako klišé, ale v dnešní době je to opravdu nejdůležitější. Navíc má ségra neustále nějaké komplikace, tak o to víc je zdr. stav na prvním místě. No, chuděrka, moc na ní myslím a držím pěsti. Zítra jde znovu na UTZ, mudře se nějak nelíbilo křížení srdečních komor, či co...si to přesně nepamatuju, tak snad neplácám nesmysly. Jsem napnutá a moooc se za ně modlím (ač jsem ateista). |-| Švára je nadšenej, asi jako každej chlap....následníka si přál moc, už teď plánuje, jak ho bude učit bruslit, hrát fotbal a tak. Prostě typickej mužskej postoj. :-D No a Karolínka se těší na sourozence, už trénuje na svém "miminku"....je tím skoro posedlá :-D . Akorát když se jí zeptáš, zda by raději bráchu nebo ségru, odpoví pokaždé jinak...jen o jménu má jasno - prý to bude KAROLÍNKA!!!! :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, hlasim, ze ziju... a jdu docitat novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, Žirafka je živá a zdravá....vítej zpět, dlouhokrčko punťíkatá :-) :-D x-)
Odpovědět
Caues berus... koukam, ze segra bude mit frajera :-) aspon na ty holky nebude svara sam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, bude to fifty fifty - žádná dámská přesila (toho se Láďík bál :-D ). :-) No, těší se všichni...pokud to všechno dobře dopadne, narodí se prcek 7. srpna (ségra má narozky 20. a Láďík 3.). Takže srpnová převaha. Karolínka je březňátko :-)
Odpovědět
ahojky beruško držím ségře pěstičky, určitě, nejdůležitější je zdravý tak napiš jak dneska dopadli, doufám, že dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) Kremrolko, bohužel dobré zprávy nenesu (zatím)....ségra byla na tom UTZ přímo v nemocnici a tam jí gyndař řekl, že to nevypadá dobře a navíc nemohl najít žaludek. :-( :-( :-( . Je to hrozně deprimující, ségra je z toho mimo a musí jít opět za týden. No, fakt se modlím čím dál víc a přeju si, aby to bylo v pořádku. |-| Ovšem zázrak by teď bodl. Jestli to nedopadne , vůbec si to neumím představit....já bych to asi nezvládla. Navíc jí mudr potvrdil chlapečka. |-| No nic, se ozvu zase, jakmile budu vědět víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Berusko - nevzdavejte to - kde byla????? v tabore???? hele mam velkou a dobrou radu - at si dojde za svym gyndarem a at ji sofort posle do CB do Genetu - na gene utz, mudr. cutka je skvely a hlavne odbornik! ze ji to vrele doporucuju! ja tady v TA byla na utz 2x a nic moc .....
Odpovědět
Profilova fotka
... abych to objasnila (jsem dneska nejaka v poklusu) - specializuje se na vady, vidi opravdu vsechno, ma specialni utz a je fakt machr!
Odpovědět
Profilova fotka
Krem - :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to je bomba - a v klidu - jenicek satek poslintal, poblil, pocural, ja ho zakydala taky lecscim :-D le pokadit to se mu nepovedlo ..... nerikam hop, jeste neni vsem dnum konec :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?