Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
.....sakra, sem tu fakt dlouho nebyla, cimzto se omlouvam, uz budu hodnejsi, ale mame ted nejakej frmol doma - Jenicek zacina ukrajovat cimdaltim vic casu na cokoliv jineho nez na nej, vecer sednu k netu, vyridim si praci a pak obcas tupe ziram na televizi a obcas proste odpadnu..... Elis - gratuluju giganticky, musime se sejit na icq a probrat to - budes mit plusminus stejnej termin jako ja! Krem - jak se mate s Kubickem? co plenkovani? a satkujete taky??? Malinko - co Vali? co kuchyne??? Beru - co noveho? smarja ja furt smiruju prikrmy a kdesicosi a fakt nestiham :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já jsem tu také dlouho nebyla a koukam že se na mě pěkně chystáte... Bru: promiň toho 7.3 mi to ani nevyšlo a bylo i dost starostí. Nějak mi to utíká... už jen 30 dní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, důležité je, aby ta operace dobře dopadla, nenastaly komplikace a rychle se to hojilo, budu taťkovi držet pěsti. ;-) No, s tou prací se to nakonec taky nějak vyřeší...pošli jim mail a uvidíš. Jestli to jde vyřídit touto cestou, bude to lepší. Pokud je ten podpis důležitý spíš jen pro zaměstnavatele, tak si možná poradí i bez Tvé osobní účasti. Na srazík s Ufonkem určitě přijeďte, budu se moooc těšit :-) . Andeli, vítej ztracená bobinko :-) novinky jsi propásla, ale hlavně že už víš....Elis čeká Ufonka a my máme všechny velkou radost x-) . Srazík se plánuje a zatím to vypadá nadějně. Jestli máš čas, tak se přidej...Jeníčka vem taky, Kremrolka dorazí nejspíš s Kubíkem ;-) . Ano, dlouho jsi tu nebyla, ale chápeme to....jsou jiné a podstatně důležitější starosti, než vysedávání u beremka. Stačí, když se občas ukážeš, dáš vědět že jste v pořádku. Poslední dobou to tu stejně extra nefrčí, holt se množíte a dětičky zaberou spoustu času...no a nebo se pracuje, takže ostatní jde stranou. Jinak se mám docela dobře, momentálně marodím, ale lepší se to akždým dnem (je nadějná vyhlídka, že bych v PO šla opět do rachoty). To je asi tak všechno, víc novinek ode mě něčekej (jsem línej pavouk, co se moc neprojevuje a společenský život se rovná téměř nule :-N ).
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, neomlouvej se, já se přece nezlobím ;-) . Jj, utíká to děsně rychle...váš velký den tu bude coby dup. Doufám, že vám bude přát počasí...chtělo by to sluníčko :-) . Naše banda Táborek se na Tebe opravdu chystá a pokud to klapne, sejde se nás početná skupina...aspoň bude veselo :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Kočenky , děkuji ke všem gratulkám k narozkám, ale to už je dávno za mnou. Mám je každý rok 10.února :-D :-D . A důvod k oslavě je vždycky, takže to potěšilo. Jo jo, srazík bude fajn a Kubík to se tetama chvilinku vydrží, určitě. ANDELI, Vali se má dobře, roste, zlobí, je hodná až k neuvěření, no nenudíme se. Začíná mluvit víc a víc, až je to někdy záhada, co vše řekne. Má svoji hlavu a jak řekne NE, tak prostě NE a hotovo. A mamko poraď si jak chceš. No a kuchyně??? To je kapitola sama pro sebe. Máme rozbitý 1 pojezd na šuplík ,takže každou chvilku mi spadne a nemůžu do spodního. No a můj truhlář doma. To je zlatíčko :-S :-S :-S Abych si dala kolkvanou žádost o opravu na rok 222000 :-D Takže příští týdne si volám známému a dodělá vše, co je třeba vč. dvířek. Ale jinak je pohodička a funguje vše jak má. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Omlouvám se, ale byla jsem dneska úplně mimo a to jsem měla naplánováno tolik věcí...no prostě jsem nic neudělala :-( a celý den jsem prospala. Navíc se tu zbláznilo i počasí, takže chvilku prší, pak do toho svítí sluníčko a člověk anineví, jsetli má vůbec lézt ven nebo raději zůstat zalezlý doma! Evko jo jo jsem těhotná.... A termín je začátek září....no prostě se nám to fakt povedlo na termín, který jsem chtěla nejmíň ze všech ;-) ale jinak je mi fajn a snažím se odpočívat, ale ta story o začátku...no necháme si to na osobní pohovor. Kamčo ještě nám pověz rok a my budeme vědět všechno co jsme chtěli :-D :-D Jinak ten truhlář doma...tak to si povíme až se přestěhujem....manža má dělat kuchyň a skříň a postel...no prostě to nejdůležitější abychom přežili a pak ještě věci pro ufonka.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si do deníčku ještě dopište 1982, váha 3600 g a míru nevim, jen hodinu, 9,20 :-D :-D a máte mne úplně přesně. Jéé ELIS, vždyť září je pěkný měsíc, to se bude kočárkovat hezky ;-) :-)
Odpovědět
kami takže taky u vás platí že kovářova kobyla chodí bosa, jo? :-D elis zlatý září, my se dneska chystali ven když svítilo sluníčko a než jsme vylezli tak nás málem smetla sněhová vánice :-D už chci jaroooo jinak je Kubíček moc hodnej, v noci se budí na papání jenom jednou, max. dvakrát, takže jsem i celkem vyspaná, no doufám, že mu to vydrží ;-) plenkujeme, šátek mám, ale zatím nešátkujeme páč jako učit se úvazy podle obrázků nezvládám, takže teďka někdy za dva týdny je kurz šátkování u Oliny, tak se tam chystám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já vím že září je hezký měsíc, ale přes to největší vedro budu nejvíc těhotná :-( A to mě tak trochu deptá ]-( Kamčo děkujeme! Já jen abychom pak třeba neprošvihly nějaké kulaté a tak :-D :-D Peťo já chci taky aspoň jaro...ať už je trchou hezky, protože v tomhle se bojím i ven...už mě zase tak trochu pobolívá v krku a léčení veškeré žádné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, sice jsem přála s křížkem po funuse, ale Ty mi to určo promineš (i když neznalost a nevědomost neomlouvá, že? :-D ). Každý důvod ke slavení je fajn, člověk se má radovat i z maličkostí. ;-) Děkuju za podrobné info ohledně přesného datumu narození, už jsem si to poznamenala!!! (míry a čas néé, to zase nepotřebuju :-D ). S kuchyní se netrap, hlavně že fungujete a to ostatní holt počká...i když Míra to zřejmě jen tak nedodělá. Jestli máš šikovného a ochotného známého, obrať se na něj a bude vystaráno. Nakonec to do úspěšného konce dotáhneš a kuchyně dozná finální podoby...spokojennost bude na obou stranách. Jj, bohužel platí, že kovářova kobyla chodí většinou bosa, to Kremrolka vystihla dobře (bych o tom mohla povídat). Někdy je to s chlapama kříž.
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, s termínem porodu si moc nevybereš..sice je léto blbý,kvůli vysokým teplotám, ale v konečném stádiu těhu je nepříjemné asi skoro všechno (jak velké vedro, tak zima). Třeba nakonec tak horko nebude. Zase ber to pozitivum s kočárkováním, na podzim se jezdí líp než někde v závějích, břečce a sychravu - takže asi tak. Na všem si musíš najít to výhodnější, vše má svůj rub a líc. :-) Počasí je teď hnus, se to mění jako na apríla...taky se hlásím, aby bylo jaroooo! No, třeba Romča bude v pohodě a nábytek si udělá sám, bez nějakých průtahů....ono je to dané i časově (a co si budeme povídat, doma je to skoro všechny tak netáhne, nejsou tolik nucení).
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, Kubík se krásně zlepšil, věřím, že je to teď pohodička. Určitě se to bude takhle pěkně vyvýjet i dál, je to holt zlatíčko x-) . S počáskem se to snad taky brzo hne a budete moct pěkně jezdit na dlouhé prochajdy, jaro už pomalu začne klepat na dveře. Ten kurz šátkování je prý super, říkala mi to zrovna nedavno spolužačka ze ZŠ. Nemohla si to vynachválit, ona je vůbec takový ten typ - taky látkuje, šátkuje apod. Takže kurzík schvaluji. Dokonce jsem koukala, když o nošení v šátku začala i ségra (a to u Karolínky moc nechtěla). Každopádně to má spoustu výhod a pro mimčo je to uklidňující, nehledě na fakt, že má mamina volné ruce a může dělat hodně věcí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kremrolko - na satkovani jdete, je to sranda, uci to moje dobra kamaradka Hanka, minule delal Jenicek figuranta :-D a ja tam vysasila satek z druhy ruky "za hubicku" - o pulku levnejc nez na novej, no nekup to! hele mi uz chceme taky jaro - a to jsem velka milovnice zimy! jsme museli presedlat Jenicka do sportaku, pac korbicka by byla jeste stacila, ale bohuzel mlady pan z ni nic nevidel a rval pul prochazek jako tur. no ted sportakuje, velka spokojenost, az nato, ze ho furt ochatavam, jestli neni studenej 8-) coz ho rusi v pozorovni okoli, ma oci jako talire :-D :-D :-D Elis - tak a ted je to schyza, pac mi jedeme jeste konverzaci na skypu, ale at si to ostatni prectou taky :-D - nemuzu si vynachvalit tehotenstvi pres leto - v kvetnu jsem si obula zabky a saty a do porodu jsem nenosila nic jineho - jen k Oline na kursy teplaky a obcas svetyyyyrek :-D, uzijes si to :-D Beru - uzdrav se co nejdriv, bude zachvili jaro, ja vyprala vsechny zaclony, tzn. zvelebuju hnizdecko, tzn. brzke jaro :-D. na sraz se opravdu tesim, nevidela jsem vas ani nepamatuju! 8-) Mali - takze je to vsude stejny..... manzele jsou uzasni, ale nektere veci jsou mezi nebem a zemi 8-) a to same plati pro deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mali - chces mi rict, ze jsi o dva roky mladsi nez ja, coz znamena ze jsem tu "stara vetev"?
Odpovědět
Profilova fotka
Evko neboj, za starou větev jsem tu já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do hajan. Tak se tu holky mějte a já se tu ukážu.... nevím jak zítra a pozítří, to tu mám kamarádku...tak mi bude aspoň chvilku veseleji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, holt už je Jeníček ve věku, že začíná být zvědavý, čímž se vysvětluje ta nelibost hluboké korbičky. Hlavně že je nyní spokojenný a prochajdy si užívá. ;-) Mě osobně se šátkování zamlouvá, taky bych do toho jednou šla. Zatím jsem se setkala pouze s pozitivníma názorama. Sice jsou šátky drahé, ale koukala jsem i na koníkovi, že si je dost holek šilo samo. Takže možná se jednou vydám stejnou cestou, třeba ta látka samotná nebude za tolik, uvidím. Je fajn, že jsi výhodně koupila, nezáleží na tom, zda je šátek nový nebo ne, podstatné je, aby byl v pořádku. Děkuju za přání, zdr. stav se zlepšuje a jsem za to ráda, už mě to nudí a je se mnou k nevydržení (jsem to včera psala Elis přes Skype). Marození pro mě moc není, jakmile mi otrne je se mnou ámen. :-D Těžko hledám jinou zábavu, třeba uklízení a domácí práce všeobecně mě nelákají. Spíš jen sedím u PC, čtu a nebo jen tak zevluju. :-N Jarní úklid, to bude horor, zase umýt všechna okna, pořádně vygruntovat....fuj, už mi z toho naskakuje vyrážka teď :-D . Bych raději brala uklízečku, abych se tomu vyhnula...jsem lemra líná :-p :-D . Na srazík se těším mega hyper moooc, taky jsem vás některé dlooouho neviděla - viď, Andeli :-) . S chlapama je to stejný zřejmě všude, souhlasím. Ale na druhou stranu, co bychom si bez těch našich pokladů počaly, že? Věk bych raději nekomentovala - hlásím se mezi ročník 1980 (příští rok mě 30tka nemine |-| :-o ). Jako větev si připadám docela dlouho, asi od té doby, co mi někdy kolem 19 let začali dětičky kolem vykat a sem tam v krámě mě oslovovali jako mladou paní (jj, vypadám staře již delší čas :-p ). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar větve :-D :-D No Andeli, už s tím svým datem narození nechnu ani o den, tak budeš bohužel pořád starší. Ale neboj, nikde to o tobě říkat nebudu. Holky, to šátkování vám závidím. Já o tom přemýšlela taky, ale asi to využiju až u druhého mimi. A i tak asi budu běhat s jedním v kočáře a druhé za ruku. Do města 7km, než vyjedu od nás, tak otvírám 2 vrata. Fuška. A pak než mimčo zašátuju, tak zase musim do auta. Ale zkusit bych to stejně mohla. Líbí se mi to. V létě u nás po vsi chodil i nějaký tatínek s mimi v šátku a druhé učil na kole. Tak se mi to moc líbilo.... Vali řve, tak jí jdu někam schovat a nebudu jí hledat :-D :-D Viděla v letáku krémy, a ječí taky kémíček, kémíček... už aby přijel táta :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Maali - satek je moje velky vysvobozeni - Jenicek ho ma opravdu rad, je hodne kontaktni a satek splnuje vsechno, co si preje - sismat a vsechno videt :-D. ted se ucime uvaz na zada, ale zjistila jsem ze mame malinko peska, pac jsem tlusta a mam kratky ruce - blbe si na nej dosahnu - ale jak rika moje kamaradka, chce to trenovat, i ruce se natahnou :-D. zrovna dneska jsme behali v satku po meste, kdyz jsem sla ke kamaradce, prdola cucel celou dobu, oci navrch hlavy (jeeeeee maminko v lekarne jsem jeste NIKDY nebyl, ty me nikam neberes) a zpatky byl tak udyndanej (cely odpo nespal, pac moji kamaradku miluje a visi na ni pohledem pokazde, kdyz se s ni potkame :-D ) ze spal jako drevo hned jak jsem ho dala do satku :-D - jen po me vsichni divne cucej, to jediny mi docela vadi, obcas mam dojem ze nektery starsi zensky by me nejradsi profackovali, dite mi odebrali, souply dite do kocarku a dali mu nejakej poradnej caj sipkovej oslazenej nebo kasi krupicovou z mlika aby se chudak poradne najed ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
andeli :-D :-D :-D njn to je někdo chytrej co :-D :-D :-D tak to jsi mě na šátkování navnadila ještě víc miminko i šátek mám tak se můžem jít vzdělávat já mám šátek z aukra - vatanai 4 metrovej, sice ne za půlku ale jen o něco málo víc než půlku ;-) tak i kdyby se v něm Kubajsovi nelíbilo tak ho za stejnou cenu střelím určitě
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, tady se to větvema jen hemží...mladýma i staršíma :-D . Věk se změnit nedá, každej se nějak narodil a s tím bohužel musí žít, ale zase ještě nejsme takový stařeny, co budeme teprve řikat za nějakech 20, 30 let :-N . Add šátkování, podle mě super, ale každá maminka má svobodné právo se rozhodnout- zda ano nebo ne. V některých případech se to nemusí tolik vyplatit a zase dávat "pálku" jen tak, to je zbytečný. Uvidíš, jak to bude s druhým prckem. Valča je pěkné číslo, což? Si jí úplně živě představuju...prďolku malou. x-) Stejně je s těma dětičkama legrace, každá etapa jejich růstu má své kouzelné chvíle. Andeli, u vás bez šátku ani ránu...ale super, že je Jeníček spokojenný a Ty máš klid. Na ostatní se vyprdni, zvlášť na blbě čučející "baby"...holt je to jiná generace a dívá se na všechno z patra. Důležité je, že Ti to takhle vyhovuje, opruzové kolem se můžou jít bodnout a basta :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrol, nechala jsi se zlákat, ju? Uvidíš, jak vám to bude nakonec vyhovovat. Vatanai byl super kauf, za ty penízky bys to případně prodala 100%. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji hezký pátek 13. tého...hlavně žádné problémy a nepříjemnosti :-) . Snad bude o víkendu rozumné počasí, hlásili až 12°, jsem na to zvědavá. Tak to doufejme vyjde. Mějte se hezky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, za zkousku nic nedas - ne kazde mimi ma satek rado, ale Jenoch je fakt sismicek a hlavne - pannenka jako vysita - pekne vsechno musi bejt na svem miste, ale aby se to dalo zjistit, tak se to musi videt, zeeeee - a to odmalicka! na kurs urcite jdi, potkas tam kamaradky, Hanka ho uci moc hezky, srozumitelne, pristupuje individualne ke kazdymu..... ja si je pokazdy uzila! jo a co se tyce vazani - jsem desnej smodrcha, ale naucila jsem se, takze se nauci kazdej :-D Beru - tak jsem dneska uzivala jara u jordana - vzala jsem Jenicka kterej chrundil, totalne vycerpanej z cerstvyho vzduchu, koupila si zmrzku, jediny minus bylo, ze jsem si nechala doma mp3ku, takze jsem mastila sudoku na mobilu :-D - ale ten vzduch byl opravdu "moc silnej" navecer jsem vytuhla normalne s Jenickem v posteli.... Mali - Vali je cislo, mam dojem, ze se doma opravdu nenudis - jo posledni dobou si musela skytat jako blazen, vzpominala jsem na tebe jak jste byly s Vali u kadernika - kamaradka ma holcicku, co se strasne nerada striha - takze jsem ji poradila, at z toho udela "udalost" - at jdou spolu do kadernictvi, obe se nechaj osmikat, ze to bude hned lepsi a bez hysteraku - a bylo!!!! dekujem za inspiraci!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak se omlouvám za svojí absenci, ale užívala jsem si jí jak nikdy! Byli jsme přát mému taťkovi k 60.tinám a bráchovi taky k narozkám a oběma k svátku....takže velká domácí rodiná oslava...venku bylo taky super! A já i ufonek jsme si to užívali! :-D Jinak máme za sebou inspekční prohlídku bytu. Našli jsme nějaké nedostatky, ale i tak doufáme v to, že se budeme moci brzo stěhovat!!! :-D Dneska jsem absolvovala zubáka a taky všechno v pohodě. Tak mám radost! :-D Zuby nám nevypadaj :-D :-D
Odpovědět
elis tak to je fajn že jsi si oslavy užila ;-) no a byteček už by se hodil co? ať se může zařizovat postýlka atd. pro ufounka :-) to je dobrý že budeš zařizovat do novýho, my se už stihli zakrámovat a miminko se pomalu nemělo kam vejít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak a nakonec jsem po všem tom pobytu venku dostala nějakou chřipku a od pondělí večer mi už nebylo nejlíp a včera jsem proležela v horečkách :-( Ještě že jsem doma..... Dneska tady krásně svítí sluníčko....jééé já bych tak šla ven, ale ještě pořád mi není nejlépe.... Holky maminy řekněte mi jak moc je nebezpečná chřipka nebo teplota vůbec v těhotenství? Nemůže se ufonkovi něco stát? Začínám se bát aby bylo všechno OK. Přiští týden jdeme na gyndu na kontrolu...a doufám tentokrát už ufonka uvidím a ponesu si domů i fotku s tím, že za sebou budumít všechny možné i nemožné odběry na všechno :-N
Odpovědět
elis teda tebe se ty bacily letos nějak drží viď hele chřipky bych se bála v prvním trimestru teď už je ufounek odolnější neboj bude to OK ;-) žádný trajdání, hezky to vylež, čajíky a kdybys měla horečku tak klidně třeba půlku ibalginu můžeš, do 38 bych to nesrážela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, sotva tu chvilku nejsem, hned se klábosí o stošest :-). Hlásím, že jsem konečně fit, ale bylo to hnusné marození....již nikdy víc :-p. Jsem celá přejetá, protože nicnedělání zanechalo své následky, snažím se opět zajet do starých kolejí. Doufám, že to půjde rychle, jinak mě picne. Práce je hodně, takže pořád v jednom kole.....aspoň že počasí dneska vypadá slibně, sluníčko krásně svítí a hned je líp. Andeli, jen pěkně vycházkujte, teď i to počasí snad bude příznivější. Akorát teda obdivuju, jak ještě stačíš při lítání venku s kočárem mastit sudoku...prostě šikula, no :-D . Elis, přesně jak píše Kremrolka, pěkně lež a chřipajzny se zbytečně neboj. Nyní už to bude dobrý, ale jestli se přece jen bojíš, zeptej se na gyndě. Podle mě teď žádné velké riziko nehrozí. Hlavně buď v teple, čajíkuj a uvidíš, zase bude dobře, chce to čas. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ELIS, marůdku, když půjdeš pro něco do lékárny, s tím, že jsi těhu, tak odejdeš s ničím, páč všude je něco, co bys jako těhulka neměla. Ale z vlastní zkušenosti, kdy jsem 30.11. těhu zjistila, 8.12. začala rýma, kašel, teplotky a mimo teploty se mne to drželo až do dubna, vím, že jem si do nosu stříkala Nasivin, brala parealen, když už bylo joo zle a miminku to neublížilo. Ale každopádně nějaká porada s odborníkem ti vůbec neuškodí. A přeju ať jsi brzo fit. A na fotečku ufounka se taky těšíme!!!! Já mám od včera opar na puse, tak si to fakt užívám. Muselo to být z nějaké teploty v noci, protože jinak se cícím dobře. Jen se mi špatně jí a vypadám jak Whoopi Goldbergová.. rtíček jak vymalovaný ;-( Zítra mají přujet naši a kolgyně s kloučkem, tak jsem uklidila kouplnu, WC a chodbičku s tím, že večer budu pokračovat kuchyní a obývákem. A co. . nic. Vali nespí, tak se k ničemu nedostanu. ALe je to tu celkem v pohodě a nepřetrhnu se, že bude návštěva. Prostě tu bydlíme jak bydlíme a hotovo. V létě to je super, jsem pořád venku a uvnitř se nic nerozhrabe a nerozkramaří... už se nemůžu dočkat. Jdu zavalit Vali do postele, jinak se jí nezbavim. A asi tam s ní usnu. V noci se mi zdály fakt super sny o bejvalým příteli, takže nic moc spaní. Tak snad dnes bude od "neho" pokoj :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?