Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, žádná odezva se nekoná...snad zítra. Jdu teda čumíkovat na telku. Páček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, k dnešnímu 2. výročí sňatku gratuluju...hrozně to utíká. Hlavně ať jste zdraví, spokojenní a máte se rádi. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tábore žiješ ještě????? Já jsem tak daleko a tak moc se mi stýská :-S ;-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tábor se hlásí, Beruška je živá :-D Elis, nestýskej si, snad se zase brzo uvidíme....možná nám klapne ten srazík. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestýskám si.... jen je mi hrozně smutno!!! :-( Kéž by něco vyšlo.....chtěla bych vás vidět a naše a Blešáka....a mám takové divné pocity a jsem nějak hrozně náladová.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu, že je ti v Praze samotné smutno, ale hodně to dělají těhu hormony. Taky bych si přála, aby nám ten srazík vyšel, to by bylo moc fajn. No uvidíme, třeba to klapne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis:taky jsem si dlouho nemohla zvyknout na to,že jsem pryč z tábora a v těhotenství se to zněkolikanásobilo,i ted jsem štastná,když tam jedeme aspon na víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, moc děkujeme!!!!!! Potěšila jsi mne, že jsi si vzpomněla. jj, je to dávno, hned bych to zopakovala a vše by bylo ale úplně jinak :-D ELIS, buď v klidu, hormony začínaj pracovat a pěkně tě ovládat. V dubnu se sejdem určo. CO říkáte jít kouknout jak se vdá Marsee a pak to zase dojdeme někam zapít. A jak vidno, moc alkoholu tam nepoteče... kojící, těhule a já když budu pít vodu, udělám jen dobře :-D :-D Takže 10.4.?? se to koná? pamatuju se dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Úááá, 10.4. je pátek a to asi nebudem komplet. I když já jsem doma, Andelika, Elis, Kremrolka.. jen Jaruška a Zirafka by si to musely zařídit. Pátek hodit volno v robotě?!
Odpovědět
Caues kocky :-) Kami - my mame 10/4 celozavodku ;-) takze ja jsem predbezne prooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je najednou nával.... :-D Kami, vůbec není zač děkovat, mi to nějak přišlo na mysl, takže jsem rovnou poslala gratulku :-). Ano, čas hrozně letí...vždyť se známe téměř 3 roky. Od vaší svatby už je to druhý rok, utíká to šíleně. Na svatbu Marr bych se šla juknout ráda, pátek není problém, mám stejně volno (čt+pá). Pěkně se sejdme a pokecáme, zapíjet se dá i vodou...mě ta minerálka neublíží, ba právě naopak ;-). Zatím to vypadá nadějně, i účast by mohla být hojná, snad to vyjde. Žirafko, to je super, dlouho jsme se neviděly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo já jsem to navrhovala už kdy, ale nějak mi nedošlo, že je to pátek... No nějak to udělám :-D :-D Jinak s těma hormonama máte pravdu! Je to hrozné! Koukám na bednu a bulím. Vzpomínám a bulím. Nemůžu do Tábora a je mi hrozně :-( Si ten náš ufonek se mnou teda dělá co chce :-| a tohle se mi teda nelíbí!!!! Jdu do hajan. Tak zítra...to už budu mít volněji. Dneska jsem proseděla spoustu času u doktorky....a odpoledne co jiného než že jsem vytuhla :-D :-D a teď jsem zase moc živá :-( To je hrozný, takhle si úplně otočím den a noc. Stím se musí něco udělat :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, těhu je plné strastí a slastí, bohužel i takové nálady a výkyvy k tomu patří. Ale myslím si, že to všechno za tu velkou radost z miminka stojí! Buď statečná a vydrž, se to určitě časem zlepší. Hormony holt pracují, to se nedá nic dělat. Až bude malý uzlíček na světě, rychle na to zapomeneš. ;-) S obráceným dnem neporadím, snad jen vymyslet nějakou činnost, abys nespala přes den. Ten páteční srazík doufám klapne, zkus to nějak vymyslet...se moooc těším na Tebe a Ufonka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, ale tohle jsem nečekala! Každopádně se těším až se uvidíme!! Udělám pro to vše :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hormony působí u každé těhule asi jinak, zvlášť když nevíš, co všechno se bude dít. On je rozdíl mezi teorií a praxí :-D . Taky se těším, ráda vás všechny opět uvidím...scházelo mi to. Podle posledních propočtů by mohla být i účast velká, pokud se teda něco nezvrtne.
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, četla jsem! :-D BYlo by to fajn! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, co Ty všechno nestíháš? :-D Velký srazík by byl prima. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to je super, že se nás tolik pokusí přijít. My teda určitě dorazíme, aby měla babi radost, že nás vidí:-) :-) I když jsem chtěla na velikonoce někam vypadnout, ale to můžeme i v sobotu. To ještě není jistá věc. Dostala jsem totiž k narozkám dáreček - dámská jízda a víkend strávený na masážích, plavání, kosmetice.Takže si klidný víkend snad užiju už brzo. Beru s sebou mamču aby si odpodčinula od táty. Je na pěst /táta 8-( :-S ) ELIS, a s tim, že si s tebou Ufounek dělá co chce, ti povím jediné... počkej až se narodí a bude mu tak 19 měsíců. To už s tebou bude mávat jak s praporem ať se budeš snažit jak chceš, že ty jsi matka s autoritou a posledním slovem :-D :-D :-D Ne že bych vždy vzdala své výchovné postavení, ale někdy raději ustoupím, než Vali přetrhnout v půli. Je mazaná a chytrá až to hezké není. Někdy se s Mírou divíme, jak ten malinký mozeček m ůže být tak chytrý. Dobře ví vo co gou :-) :-) Jedeme do města, tak se loučim. Užijte si sobotku v klidu a pohodě. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Srazík vypadá slibně, ale raději se moc neradovat dopředu, kdo ví co ještě bude. Každopádně pokud to vyjde, bude super akce ;-) . Kamčo, k narozeninám přeju dodatečně všechno nej, hlavně zdraví, štěstí, lásku a osobní spokojennost! x-) Bohužel jsem negratulovala dřív, poněvadž nevím přesný datum, se omlouvám (napiš, mi prosím do IP...si tě hned poznamenám, kuju :-) ). S dětičkama je to složitý, umí být vzdorovité a vychytralé, to se nedá nic dělat. Prostě usměrňovat, aby to nepřekročilo meze, nic se nemá lámat přes koleno. Toť výchovná rada od zkušenné nematky :-D :-D . Přeju hezký zbytek víkendu a zítra úspěšný start do nového týdne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! teda Kamčo, já to taky nevím...tak taky dodatečně přeju všechno nej! A taky prosím o IP!!! Ufonek trochu řádí...ale já se snažím odpočívat a uklidňovat ho....a doufám, že nebude po tatínkovi...teda aspoň v tom řádění ;-) ikdyž nevím jestli po mě by ho to nějak zachránilo, ale aspoň by neskákal ze schodů jako Belmondo :-N A jak se máte? Co je v Táboře nového? Já jsem pořád v Praglu...a je mi tu smutno, ale zítra přijede taťka...jde na nějaké vyšetření do nemocnice, tak jsem na to zvědavá jak dopadne, ale aspoň nebudu doma sama :-D (aspoň chvilku nějaká změna!)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v práci už za mě hledají náhradu! :-D Zítra vstávejte všechny pravou nohou aby celý ten týden byl jak má být! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, prcek už se začíná hlásit? Snad nebude extrémně neposedný, skákání ze schodů by bylo už trochu moc :-D . V Táboře nic moc nového není, ale mluvím pouze sama za sebe - netuším, jak je to jinde. Jenže u nás se nikdy nic moc neděje, my jsme spíš domácí typy, takže žádné velké změny. :-N Doufám, že taťka dopadne v nemocnici dobře, držím pěsti. ;-) Se nedivím, že jsi ráda za jeho přítomnost, ono být pořád doma skoro sama, žádné vzrůšo. Je to dlouhé a na člověka padá nuda a splín. Jéé, tak to se v práci rozjeli, si aspoň pospíšili....je vidět, že jsi byla hodně vytížená a scházíš jim. Bych šéfce přála nějakou pořádnou megeru, která by jí dávala čočku a nenechala si od ní nic líbit...to by si zasloužila (za to jak se chová ke svým podřízeným - na hrubý pytel hrubá záplata). Ráno pravou vstávat budu, i když zatím nemusím :-D Dobrou noc a hezké sny, jdu si číst a pak hurá do pelíšku.
Odpovědět
ahojky tak 10.4. už mám v kalendáři :-) moc se těšim!!! akorát že taťka bude muset bejt v práci a nebude moct hlídat, no nějak to ještě vymyslim abych s vámi mohla i chvilku posedět, abysme se neviděli jen chvilku před matrikou ale chtěli bysme pak na víkend na velikonoce na chalupu, takže jinak pátek je super ;-) kami taky přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Jaruško, tak taťka dopadl tak, že mu zavolají a půjde sem na operaci...takže dle očekávání. V Táboře si teď musí vyběhat předoperační vyšetření. Do kdy to vlastně budeš marodit? Už je Ti aspoň trochu líp? Já jsem se došla konečně zaregistrovat do porodnice a myslím že skoro za 5 minut 12, protože sestřička říkala, že je to každý den horší....a stavy se jim zaplňují. Tak jen teď budu doufat, že natrefím při porodu jen na samé fajn lidičky a nějak to zvládnu :-N Práci...no tam se budu muse tnějak zastavit, ale nevím kdy a jak a vůbec se mi tam nechce :-( Ještě uvidíme.... Doufám, že to bude hodně moc krátká návštěva!!! Takže koukám abych to nějak udělala na ty velikonoce! Teď když to vypadá na 100% účast to přece nemůžeme s Ufonkem zkazit! :-D Jen doufám, že se do té doby vejdu alespoň do jedněch kalhot a nějaké bundy abych nemusela jít na svatbu na ostro :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kremrolko, snad se vám to s Kubíkem podaří nějak zařídit a na srazík dorazíte...škoda, že není lepší počasí, mohly bychom posedět někde venku na papání a prcek by zatím pospával v kočárku. Netuším totiž, jak je to s nekuřáckými prostory v restauracích. Velikonoce na chaloupce budou určo fajn, to budete pořádat pořádné túry po lese ;-) . Taky se na vás moooc těším! :-) Álo, taťka jde na operaci, je to vážné? No, hlavně aby to dopadlo dobře a nemusel tam zůstávat příliš dlouho. Děkuji za optání, daří se mi lépe...na kontrolu jdu v pátek, pak se uvidí. Možná bych mohla jít už další týden do rachoty, doma se neskutečně nudím. Každopádně to zase nechci uspěchat, záleží na kontrole a domluvě s doktorem. ;-) To registrování v porodnici je docela maso, v Praze je pěknej nával. Super, že jsi to stihla...kde jsi nakonec zapsaná? Neboj, porod zvládneš...to Ti mohou potvrdit zkušenné maminky. Děťátko ven musí...budu přát, aby byl porod rychlý a pokud možno bez komplikací. :-) Nezkoušela jsi do práce volat, abys tam nemusela Ty, ale došel to zařídit Roman? To by bylo nejlepší. Když to nepůjde, nezbývá nic jiného, než zatnout zuby, obrnit nervy a šup rychle na věc. Snad Tě tam nebudou zdržovat dlouho. Účast se rýsuje slibná, snad to vyjde dobře. Se s Ufčou pokuste dojet a nenechte nás ve štychu :-) . Oblečení nějak pořešíš, na ostro by to nebylo zase ideální...žádné velké teplo nebude :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo ta%tulda půjde na operaci. Praskla mu šlacha v ruce....tak teď jen čekám kdy mu dají termín.... Příští týden bude mít pěkně našlápnutý... ČB a minimálně jednou Praha.... No musí to nějak zvládnout. Do práce jsem zatím nevolala, ale když už, tak bych jim asi napsala email. Nějak s nima moc mluvit nechci a když budou chtít oni mluvit se mnou, tak ať mi zavolají oni. Já ten papír ve finále nepotřebuju....chtějí ho oni a možnost, že ho nechá podepsat někdo místo mě tam je, tak co. Jestli jim půjde o podpis, tak funguje pošta a já to pak doručím buď taky poštou nebo po Romíkovi a je to. Na srazík se těším a tím, že je to na velikonoce, tak udělám vše pro naši účast! :-D Zítra budu celý den na PC a netu. Musím dodělat ty daně aspoň ty čtvery co tu mám a pak postupně dodělat ty další dvě přiznání a budu mít klid!!!! :-D :-D :-D Už se těším až to budu mít ze stolu! Tak zatím se holky mějte, dneska jsem měla náročný den a tak jdem do hajan. DObrou a zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
ELIS - jezisjezis nevim co se deje, ja tu nebyla ani nepamatuju!!!! co se deje? musim docist diskusi - nechce mi to nekdo rict ve zkratce?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis TY SI TEHOTNA A JA TO NEVIM? lidi zlaty, co jeste nevim??????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
10/04 srazik a ja nic nevim?????
Odpovědět
Profilova fotka
a je 10/04 patek? a muze se tam s detma ;-) ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?