Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: prosím Tě kokni mi do albíka a řekni mi co tam mám špatně, psala mi admice že tam mám moc glitrů hudby atd.... přitom tam mám jen dvě
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, tomu já bohužel nerozumím....vím, že to tu na beremku hodně holky řešily, ale jak se to přesně počítá netuším. :-(. Ať Ti napíše admin, co je navíc a podle toho se přizpůsob. Víc neporadím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holký, o víkendu má být snad docela pěkně a teploučko, co takhle menší srazík? Pište, jak to vidíte časově. Ráda uvítám jakoukoliv akci. :-) Diskuze nám opět vázne, se mi nějak ulejváte, cácorky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se neulejvám, ale tad ypořád nikdo není :-( Jdu zaplout do sprchy a zítra držte pěsti ať mi to všechno vyjde! Papa a když se tu objevíte tak si moc ráda pokecám...
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, si to neber tak osobně, já to myslela spíš v legraci (schválně jsem použila zubatýho smajlíka :-D ). :-) Já tu jsem poměrně často, ale snažím se poslední dobou tolik neprudit, abych nebyla za protivnou aktivku. Zítra samozřejmě držím pěsti, i ty na nohou ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško díky!!!!! Hele a to co sem ti psala v tom druhém IP myslíš že je normální?
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, včera už jsem neodepisovala, šla jsem do hajan. Posílám IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško díky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ájo, není vůbec zač :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jedeme na víkend k našim do Tábora x-) ,už se moc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si myslím, že je čas Vám oznámit novinku.... :-D Jestli všechno půjde tak jak má, tak na začátku září budeme tři.... :-D :-D :-D S bytečkem zatím žádné novinky nejsou :-( Už abychom se stěhovali! Teda už aby nás Romča přestěhoval!! :-D Jenže se zatím nikdo neozval a nic tím pádem nevíme :-( A volat tam je jak mluvit do dubu :-S ]-(
Odpovědět
ahoj holky tak já nakukuju po delší době a hned taková novinka!!!!!! elis moc gratuluju a přeju bezproblémové těhulkování, fakt si to užívej x-) x-) x-) my se máme dobře, jsme teď týden v Praze u našich, ale dneska už si pro nás přijede taťka, už se nám s Kubíkem po něm moc stýská ;-) jinak malej je zlatíčko, v noci krásně spinká 5 až 6 hodin, takže se i vyspím :-) plánujete srazík? kdyžtak mi písněte do IP, že bych aspoň na chvilku dorazila a nechala Petra jezdit s kočárkem venku, ráda vás uvidím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Elis, moc gratuluju, konečně jste se dočkali. Jsem šťastná za vás a budu držet pěsti, ať je těhu bezproblémové a v září se narodí zdravé miminko x-) . S bytečkem se to určitě časem taky pohne. Je mi jasné, že se nikdo extra nepřetrhne a neustále se to protahuje. Bohužel to musíte vydržet a doufat. ;-) Kremrolko, Kubík je úžasně hodné mimčo, když takhle myslí na maminčino dobro. Buď ráda, že spinká dlouho, aspoň si odpočineš a budete spokojenní oba. :-) . Se nedivím, že se vám po taťkovi stýská, týden je poměrně dlouhá doba. Ale dnešek už uteče a pak zase hurá domů ;-) . Srazík se oficiálně neplánoval, padl tu termín na Marrseinu svatbu. Ale já mohu zatím každý víkend, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, díky za gratulace! Peťo jsem Ti chtěla napsat že bychomse sešli, ale pak jsem si říkala, že chceš být asi s Vašima, tak jsem to nechala na později. Jinak se máme dobře. Já teď makám na daních a moc mě to teda nebere, ale udělat to musím, tak se trochu snažím abych si víkend mohla užívat s manžílkem... BYch potřebovala nějakého dobrovolníka, který by mi uvařil. Se mi do toho vůbec nechce a ještě bych měla jít nakoupit. Mám tu po včerejším nájezdu manžela úplně vyžranou lendici a vůbec nevím co budu vařit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ELIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs, no to je bomba zprávička!!!!!!! MOC GRATULUJEME!!!!!!!! Wau, já mám samou radostí z dalšího mimi úplně husinu :-D Hlavně se šětři, na práci se vyprdni a užívej si to všechno v klidu. Doporučuju!!! No to je fakt super. Už se těšim, až to řeknu Mírovi. Jeho reakci vám můžu říct už teď. ... No další skřípal, to je dobrý :-D Dětí se rodí jako smetí. KOlem mne se narodilo od léta asi 11 detí. Mazec co. A teď ELIS. HOLKY, měl by se domluvit ofiko sraz, aby jsme se sešly v hojném počtu. Co říkáte na duben. Jak jste na tom na začátku tohoto měsíce????
Odpovědět
Profilova fotka
Já předem hlásím, že nevím kdy budu a kdy ne...ale pokud to jen trochu půjde tak Vás všechny moc ráda uvidím! Jinak práci mám pouze ta daňová přiznání a pak klídek a pohodička. Dneska je venku ošklivo, tak se mi ani nechce ven.... Na zaměstnání jsem bohužel zanevřela.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
duben bude fajn, taky musím udělat daně, no nevím kde na to s Kubajsem vemu čas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já bych dobrovolníka na vaření potřebovala pořád, vůbec mě totiž veškerá činnost spojená s kuchyní nebaví :-p :-N . Vždycky udělám jen to nejnutnější, žádné velké zdržování nevedu :-D. Každopádně podobné to mám i s inspirací, každou chvíli přemýšlím, co kuchtit, zásoby receptů se tenčí. No, abych jen neplkala o vaření, že? Už se těším na další mimčo "Táborek", září tu bude coby dup. Pomalu můžeme začít tipovat pohlaví. :-) Souhlasím s Kamčou, pěkně odpočívej a těhu si užívej. Práci hoď za hlavu, předpokládám, že Ti nakonec mudra PN napsala. Hlavně žádný stres, vaše šéfka by Tě zničila, megera jedna. Maali, husinu jsem neměla, ale dojalo mě to... Skřípal je dost zajímavé označení mimča, to Míra vymyslel zajímavé pojmenování (chudinky dětičky) :-D :-D . Jj, dětí se rodí jako smetí, vždyť jen mezi náma je jich požehnaně (to kazím skoro jediná :-o :-D ). Duben bude fajn, jsem pro všema deseti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, on si dá Kubík určitě říct a bude spolupracovat...bude spát jako andílek, abys mohla pracovat, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě bude spinkat, já jsem tu byla ráno, pak dorazil Roman a já sem vytuhla a vzbudila jsem se před chvilkou :-| No to je hrozný a teď abych šla kuchtit. Se mi vůbec nic nechce dělat!!!! Ale s daněma jsem celkem hnula, tak z toho mám radost!!!!! :-D Jaruško obvodní mí jí převedla na gyndu...takže teď jí tam jen příští týden donesu doklady a bude. :-D Jo a pro pobavení....můj švagr (ten rozvedený ]-( ) má přítelkyni a polovině září mají termín na dvojčata. Byly na umělém oplodnění snad v ČB. Takže uvidíme kde bude rodina dřív :-N
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: Já se také přidávám a gratuluji................. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, spánek je blahodárný, takže neměj výčitky....prostě si chrupni a basta. Nač to řešit, jsi doma, tak Ti nic závratně důležitého neuteče :-). Z PN je to super, hlavně že jste se dohodly a nemusíš chodit do práce. Mudra se ukázala v dobrém světle, což je fajn. A co vůbec šéfka, jak tu novinu přijala (asi byla vzteky bes sebe, což?). Tak to vám v rodině panuje docela shoda, to budou dětičky věkově blízko. Dokonce se budete předhánět s porodem :-D, doufám, že vyhrajete a šváru trumfnete. Jen ty dvojčátka jim nejspíš nezávidíte, nebo jo? Já teda bych nechtěla, sice jsem jako malá toužila po dvojčatech, ale teď ani náhodou. Kdyby se jako zadařilo a tahle možnost hrozila, stejně bych nic nezmohla, ale u nás ta pravděpodobnost je skoro nulová (v rodině ani příbuzenstvu nemáme vícerčata) - to by musela být náhoda. No a nebo bychom museli na UM oplodnění. Ale kdo ví co nás čeká. Nikdy neříkej nikdy. Pro začátek by stačilo jedno baby :-) . Přeju hezký víkend. Má být docela hezké počasí, tak si toho užívejte.
Odpovědět
Teeeda, babky mizerny jedny... chvili vas tu clovek necha samotny a hned takova novinka :-D :-D :-D Elis - moc a moc a moc a jeste tisickrat moc gratuluju x-) x-) x-) x-) x-) Drzim palce, at se bytecek brzo pohne a mate pro mrnouska nove bydleni :-) Jinak ja ted mela trosku pracovni i mimopracovni frmol, tak jsem tu moc nebyla... ale ted jsme byli na 2 dny v Amsterdamu a bylo tam moc krasne... neco o tom casem sepisu a poslu vam odkaz ;-) Ale bylo to vazne bajecne, vypadnout uplne od vseho a jen si uzivat turistickeho zivota ve dvou :-) :-) :-) Mejte se a hlavne hodne zdravi! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, už jsem si říkala, co s Tebou je. To jste se měli parádně, Amsterdam musel být úžasný (jako fakt závidím) :-) Super, že jste si výlet užili a odpočinuli si od každodenního stresu. Určo napiš podrobnosti a nahoď pár foteček, jsem zvědavá. Ano, Elis nám přichystala krásnou novinku, máme z toho velkou radost všechny a moc držíme pěsti. ;-) Taky se měj hezky a hezký zbytek víkendu. Brzo zase napiš, ať víme, co je u vás všechno nového, bydlení a tak. Bambulky, všem ostatním rovněž přeju příjemně strávený zbytek víkendu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko děkuju za gratulaci. Teď si to užívám doma, takže je mi fajn a do práce už asi nepůjdu... Jak se jinak máte? Mám šílenou chuť si pokecat.... :-D Doma s manžou budu mít za chvilku ponorku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky kdepak jste všechny??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, přeju hezký začátek nového týdne (to nám ten víkend ale utekl, chjo :-( ) Elis, já jsem tady, hlásím nástup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a já si teď jdu na chvilku lehnout...ufonkovi se nelíbí sezení u PC.... :-( Budu tu tak za hodinu....ZAtím
Odpovědět
Profilova fotka
Ufonek? to je teda zajímavé pojmenování mimča...ale zase originální. Pěkně si s pupíkem odpočiňte. Za hoďku se přijdu zase juknout, ju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bambulky, tak kde to vázne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?