Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj bambulky emoticon
koukám, že tu opět nikdo není a diskuze zeje prázdnotou...ale je to celkem pochopitelné, každá má své starosti a fofry. Hlavně že se občas některá ozve, ať víme, že žijeme emoticon . Já to poslední pár dnů taky dost zanedbávám, nějak není nálada a tušila jsem, že se tu extra velké věci nedějou. Počasí je trošku depresivní, aspoň pro mě, už mi sníh leze krkem. Na Vánoce bych to ocenila, jenže teď je to otravné emoticon . No, pro děti však super, dá se bobovat, sáňkovat, lyžovat a tak...u nás ani ty hory neproběhly, čímž si nadílku neužiju.
Kamčo, na Modravě muselo být kráásně, úplně si to představuju.....dlouhé bílé pláně, modré nebe...áááách emoticon .
Akorát je to maličko z ruky, ne?
Mějte se všechny fajn a brzo se ukažte emoticon emoticon. Průběžně budu šmírovat emoticon
18. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Marr, snad svoje vysněné botičky najdeš. Zkus juknout třeba k Baťovi, mívají tam docela slušný výběr. Víc bohužel neporadím, osoobní zkušennosti nemám. Držím palec emoticon
18. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
Registrovala se 23. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 361 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Tábor, Region Tábor.
  • Svatba byla 10. dubna 2009
    V Dražicích v salónku, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
Registrovala se 23. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 361 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Tábor, Region Tábor.
 Ahojky holky poraď te mi které boty jsou hezčí? oboje jsou moc pohodlné akorád ty jak mají širší podpatek tak jsou nižší emoticon , ale jen o malinko.... emoticon
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=277306&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. únor 2009 v 18:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Marr, jsem ani nepostřehla, že už jsi nakonec botky sehnala. Každopádně gratuluju, máš zase o starost méně, svatba se nezadržitelně blíží. Výběr střevíčků chválím, máš hned 2 varianty, uvidíš podle počasí. emoticon Oznámko je pěkné, hezky namalované.
18. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
 Jo děkuji, ty jedny už mám doma asi týden a ty druhé jsem koupila dnes. tak uvidím asi to opravdu nechám na tom počasí rozhodnout jaké to budou i když to nejsou ani jedny podle mých představ...To oznámkonám maloval nastavající kolega z práce a zároveň jeho svědek emoticon , umí opravdu překrásně malovat až se divím že se tím neživí nebo tak něco... emoticon emoticon emoticon Jo jinak už jsem začala chodit i do solárka už mám za sebou druhé opalování emoticon
18. únor 2009 v 18:12  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 MARRSEE, to vaše oznámko je nádhera!!!!!!!!!! Kolik jich má kolega takhle malovat? To je fakt šikovnej.

A botičky, musíš se rozhodnout taky podle pohodlnosti nošení, aby tě neboley nožky, pokud v nich budeš celý den.
Jo jo, sehnat bílé botky, když je potřebudeš. To mi vyprávěj. Já lítala jak hadr na holi od obuvi k obuvi a nikde nic. Prostě nebyly. Až jsme je sehnali čistě náhodu v Renu v Kauflandu v Táboře. Dnes už to tam není a botky nosí nějaký bezdomáč, protože jsem v nich trénovala řed svatbou tak, že jsem si je okopakla ještě týden předem. A takové boty by v bazaru nikdo nechtěl. Tak nakonec letěly. Ale nebyly drahé, tak mi toho ani líto nebylo. .. no už je to taky dávno emoticon

Jaruško, na Šumavu to máme asi hdinku cesty, tak to lyžování nemáme naštěstí daleko. Jeslti budu po pátečním plese schopná, tak jedeme v neděli zase a moc se těšim.

Jdu uspat divošku, tak se loučim. Mějte se pěkně.
18. únor 2009 v 19:12  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
 maalinka: Ne to oznámko namaloval jedno a teď půjde do kopírky a ještě se doupraví na papír...Jinak nám namaloval víc motivů, ale tohle se nám líbilo asi nejvíc a on z něho měl také prý největší radost, no mě ty botky stáli oboje 2400kč tak to už je dost, jinak jsou pohodlné oboje, já už jsem těch obuví také prošla, ale je to bída...na šumavě je opravdu nádherně....
18. únor 2009 v 19:40  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Marr, botičky jsem prozkoumala důkladněji a podle mě budou vhodnější ty první. Mají uzavřenou špičku, vypadají pohodlněji a praktičtěji. Samozřejmě rozhodný hlas je na Tobě. Musíš se řídit i podle počasí, přece jen duben bývá nepředvídatelný, může být chladno, pršet atd. Proto jsem doporučovala botky s uzavřenou špičkou. Navíc ty páskové by mohly po delší době tlačit. Cena za oboje je celkem dost, ale pokud jsou kožené, tak je to dobrá investice. Klidně je pak můžeš prodat, tedy když se nerozhodneš si je nechat. S tím výběrem je to těžké, málokdy se poštěstí, aby se vybralo to nej. Ale podle mého názoru nejsou botky nejpodstatnější, skoro stejně nejsou vidět.
Kolega je šikula, moc se mu malůvka povedla, navíc máte originální oznámko. emoticon
Solárko je prima pomocník, taky jsem o něm uvažovala, až teda jednou dojde na plánování svatby. Jsem od přírody běloba (po těle se špatně opaluju, zato obličej mám hned jako rajče emoticon ). Hlavně to nepřežeň, stačí decentní nádech do hněda. emoticon
18. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kami, tak to nemáte zase tolik daleko, jsem myslela, že je to víc km. To bych si pak nechala takové lyžování na Modravě líbit. Já se do Šumavy úplně pobláznila, stačil týden v létě a už je z toho láska. Letos bychom taky rádi jeli, uvidíme. emoticon
Plesání si užijte, příliš se neunavte, ať vám klapnou opět ty lyže. Jak já závidím, samo že v dobrém emoticon
18. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky!

Zdraví jeden marod emoticon Pořád jsem ještě doma a dneska jsem asi zase dostala teplotu emoticon Šílenost....v pátek jdu na kontrolu, tak pak dám vědět co a jak.

Marrsee botičky jsou hezké oboje, ale jak píše Jaruška, nechala bych konečný výběr podle počasí. Taky bych brala v potaz to, že ti za celý den v těch botkách třeba trochu nateče noha, tak aby tě pak zbytečně netlačili...Konečné rozhodnutí je na Tobě. Já měla pohodlné lodičky a byla jsem za ně ráda a nožičky po celém dnu trpěli i tak emoticon Držím pěsti abys dobře vybrala.

Jo a když už story s botkama...já je koupila za pár stovek v bazaru a jsou kožené a skoro je nikdo nenosil. Navíc aniž bych to plánovala, tak jsem je koupila a trefila jsem se i do barvy látky šatů. Byla to sranda emoticon
18. únor 2009 ve 21:18  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojda kocky emoticon,

marrsee - krasne oznamko...

Jinak ja mela svatebni botky po mamce emoticon
18. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, Tebe se ty bacily teda drží, mršky jedny emoticon . Snad se z toho konečně dostaneš, už to musí být otravné a dlouhé. Zdraví dokáže pěkně potrápit. Moc držím pěsti, hlavně ať jsi brzo zase fit emoticon . Doufám, že Ti doktorka řekne kde je zakopaný pes....tohle už není normální.
Ještě k těm svatebním botkám, hlavní je pohodlí, ale chápu, že každý k tomu přistupuje individuálně. Jednou bych taky chtěla hezké střevíčky, ale za každou cenu je mít nemusím. Jak už jsem psala, stejně nejsou vidět, takže bych to tak nehrotila. Spíš bych dala přednost nějakým balerýnkám, na podpatky si nepotrpím. Moc zvyklá na takové boty nejsem, preferuju pohodlí. Pokud jsi koupila tak výhodně, je to super. Nač utrácet majlant, kvůli jednomu dni je to zbytečnost. Každopádně věřím, že nožky bolí tak i tak. Kamarádka měla pohodlné boty a stejně se přezouvala do pantoflíčků.... emoticon

Žirafko, ahoj emoticon
botky po mamince jsou taky super řešení emoticon
19. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jenže já měla po mamince jen závoj.... a mojí mamce ho nechávala šít moje babička (mamčina tchýně) a taky jí ušila moc hezké šaty.....
Ježiš a už bych zase řvala emoticon To je hrůza!
Jinak bacily už bych taky bacila! emoticon No uvidíme jak dopadnem zítra a příští týden..... každopádně si to už moc neužívám. U PC nevydržím a telka už mě nebaví....všechno už jsem zkoukla....no uvidíme co bude dál.... emoticon Ale moc se těším až se uvidím s Váma všema...tak doufám, že jakmile pojedu do Tábora tak se aspoň s někým z Vás sejdu emoticon emoticon
19. únor 2009 v 17:12  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
 No to já dědit po mamce nemůžu a ani bych nechtěla...(rodinné důvody).
zirafka105 : jinak už jsem si z albíka umazala dvě věci tak už to je snad v pořádku, nevěděla jsem to že se to nesmí... emoticon
19. únor 2009 v 18:27  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, já bych jednou nemohla po mamce dědit skoro nic, jen svatební šaty a ty jsou přímo hororové. Jsou ušité z krimplenu, což je šílená látka. Jenže tehdy byla jiná doba, dneska je to nemyslitelný materiál. Škrábe to a člověk se v tom potí, no děs běs. emoticon
Ber to tak, že jsi měla aspoň nějakou památku a závoj byl použitelný. Málokdo má to štěstí, takže asi tak emoticon .
S bacilem zatoč, ať už neřád konečně putuje o dům dál. Sama vím, jaké to je, když se opakovaně vrací nemoc. Párkrát jsem to zažila a nerady bych si to zopákla, vážně není oč stát.
Až budeš v Tá dej vědět, nějaký srazík snad spácháme. Už bych taky potřebovala změnu, o víkendech trčet doma mě nebaví. Pája chodí poslední dobou i o sobotách do rachoty, já se nudím sama doma. To je hnus, velebnosti emoticon emoticon emoticon .

Marr, buď ráda za to své, máš to podle svého vkusu a nové. emoticon
19. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
 beruska: Já jsem a budu na to pyšná až to budu ukazovat třeba po letech .... emoticon
Jinak měla bych být 7.3 sama doma tak by jsme mohli něco podniknout co vy na to?????? emoticon
19. únor 2009 ve 20:18  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mispuli
Registrovala se 20. ledna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 34 příspěvků. Má 15 přátel. Region Písek.
  • Svatba byla 5. října 2002
    Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
mispuli
Registrovala se 20. ledna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 34 příspěvků. Má 15 přátel. Region Písek.
  • Svatba byla 5. října 2002
    Region Tábor
 ahoj Maali a padá a padá,z okna se na to krásně kouká a asi půjdem stavět huhuláka emoticon
Marrse botičky jsou krásný oboje ale mě se víc líbí ty páskový,ale opravdu záleží na Tobě,já tenkrát měla štěstí a náhodně jsem koupila botky v obuvi naproti divadlu.To líčení vypadá báječně,kdo ti to dělá?
20. únor 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v říjnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Marr, pyšná buď, takhle to máš bez nějakých rodinných komplikací....každý si to dělá po svém a tak to má být. emoticon 7.3. nic nemám, takže bych klidně mohla. Aspoň se můžeme poznat ještě dopředu, o svatebním dni to stejně nepůjde, budete mít frmol. Brala bych posezení někde u kafíčka, co Ty na to? emoticon

Táborky, přeju krásný víkend. Zřejmě nám vydrží i sněhová nadílka, tak vyražte ven. emoticon
20. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
marrsee (36 r.)
1
 beruska: Jo to by šlo jen se pa ještě musíme domluvit kam půjdem. Budu se na to těšit.
Jinak já vám také přeji krásný víkend... emoticon
20. únor 2009 v 18:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Marr, jasně že se ještě domluvíme, času dost. Taky se těším, ráda zajdu na pokec a dobré kafčo. Srazík už mi chyběl, dlouho jsem nikde nebyla. Žiju jako poustevník, víkendy trávím většinou doma, s přítelem nikam extra nevyrážíme. Změna mi prospěje emoticon
20. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky, tak srazík, jo. Já do Tábora jedu zítra pro Vali,ale je to jen na otoč. Pak mám 28.2. sraz ze školy, tak se tam budu taky pohybovat a pak další srazík až 14.3. Tak toho 7 bohužel nedorazím, budu se držet trošku doma emoticon

Jinak za sebou máme v pátek plse v Písku, bylo to naprosto skvělé, v sobotu jsme si udělali výlet na černý Moct do IKEY a dnes zase 10 km na lyžích k pramenům Vltavy.

Takže celý víkend v poklusu a bylo to boží.
Jsem KO, jdu se svalit do teplého pelíšku a nic nedělat. Mějte krásný večer a celý příští týden.
22. únor 2009 v 18:54  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj Kamčo....to jsi se taky mohla ozvat a stavit se v Praglu na kafe! Jsem tu už tak dlouho sama a už mi z toho hraboší a nikdo na návštěvu nepřijde emoticon
Jinak včera jsme byli s manžou na procházce, ale dneska tu prší a tak jsem to vzdala a ven raději nelezla. Ještě bych nastydla a chcípala dál.... emoticon Doma sice být chci, ale ne nemocná ale jedině jako těhulka emoticon emoticon
22. únor 2009 v 19:35  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kamčo, máš ten program pěkně nabitý, jen co je pravda. Ples byl určo super, spokojennost to jen potvrzuje. Ikeu na Čerňáku miluju, hned bych vyrazila...to by se korunky kutálely. Snad jste si koupili něco pěkného, nebo spíš jen pro Valinku? Se Šumavou mě teda dráždíš emoticon , na pramenech Vltavy jsme byli, je to krásná procházka (ovšem mi to šli pěšo v létě)...teď pod sněhem to bude jako pohádka, úplně to vidím. Jsem se trošku zasnila a navnadila. emoticon. Hlavně že vám přálo počasí a výlet se vyvedl. Fakt závidím emoticon .
Se srazíkem si hlavu nelam, prostě až budeš mít čas, nějak to snad vyhandlujeme emoticon . Já mám volno skoro pořád, takže se přizpůsobím. Teď budu děsně zvědavá, jak úspěšně jde hubnutí, když jsi neustále takhle akční?
Taky se měj krásně, zdravím Valinku a Míru. emoticon
22. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, já bych se na návštěvě zastavila hned, jen kdyby to do Práglu nebylo tak daleko. Ale možná bychom se mohly domluvit na nějaký víkendík, až nebudete mít v plánu Tábor, bych si udělala výlet. Zmermomocnila bych Páju, vzali bychom to jedním vrzem, on by si užil rodičů a já bych mohla trajdat po velkoměstě, co Ty na to? Se mi ten nápad nějak zalíbil, uvítala bych příjemnou změnu....třeba i kino. emoticon Klidně se ozvy, bylo by to fajn.
Jéé, procházka....vy mě tu ale provokujete, nedřív Kamča a teď i Ty. emoticon Pája je buď v práci, poslední dobou chodí i soboty, takže trčím doma. Samotné se mi nechce a nikoho bohužel nemám. Se ségruší poslední dobou moc nekomunikujeme, máme menší rozpory, čímž jsem absolutně odříznutá emoticon .
S tím marozením je to fuška, viď? Jak se to vůbec vyvýjí, už máš nějaké info od mudry...přece tam nějaké příčiny jsou, nebo ne? Doufám, že nás tu nenapínáš s těhu, smajlíky by lecos naznačovaly....tajnůstkářko emoticon emoticon emoticon .

Zatím pa, jdu vykonat hygienu a šup do pelíšku. Přeju krásnou a klidnou noc, příjemné sny emoticon
22. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 ELIS, zlato sorry. Příště to budu mít v paměti i když nezapírám, že jsem si na tebe nevzpomněla cestou po Jižní spojce.Ale už jsem nevzala telefon a nezavolala. Tak příště.

JARU, koupili jsme dvoje povlečneí na naši velkou peřinu, dózy na mouku a cukr, Vali polštárek, skládačku a pytel na zavěšení na hračky. Korunky se fozkutálely jako prd a my prd vezly emoticon Sle určo tam pojedeme jak se podaří zabetonovat a vystěhovat současný obýváko skladišťo ložnici emoticon emoticon

Joo a hubnutí. Mi přijde, že prd jím, pořád jsem v pohybu a kila stejá. Ale pořád lepší, než kila větší a větší. Ale je to tim, že prd jim a prd piju. Jenže jsem tak blbě naučená od školy. Nesnídat, málo pít.

Ale objevila jsem vodu Silueta kiwi a .. neviim, a tak je teda mňam, tak si jí zítra kupuju karton emoticon

Dnes jsme byly konečně s Vali na dětském plavču, z lyží mě bolí záda a ruce, tak to byl mazec. Ale voda malou trochu nadnášela, tak jsem přežila. Teď už malá spinká, já ještě pověsím prádlo, nacpu další pračku a jdu na House. U toho ležim, tak to se mi líbí emoticon

Mějte se pěkně.

Jo a nevíte, co Kremrolkovi? Už se dlouho neukázali emoticon
23. únor 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kami, páni, Ty jsi se ale rozepsala...
Nákup nebyl zase tak zanedbatelný, řekla bych, že je toho akorát. Penízky nemá cenu řešit, když se jde utrácet, jinak to ani nejde. Hlavní je spokojennost a účelnost. Já na některé věci právě z Ikei nedám dopustit, kořenky, talíře, skleničky, dózy mám taky a super emoticon . Dětský věci tam mají hezký a za dobrý peníze.
Uvidíš, že hubnutí se rozjede. Fakt je, že dodržování pitného režimu je důležité a pravidelné jídlo taky. Se snídaní je to bohužel taky pravda, sama jsem si to ověřila, vydatná snídaně je zázrak. Ale chápu, že staré návyky dokážou situaci komplikovat. Každopádně držím pěsti, určitě se to změní a pozitivní výsledky se dostaví. emoticon
Tu siluetu kiwi bych mohla zkusit, ráda v pití experimentuju, poslední dobou jsem poněkud zakrněla na DOBRÉ VODĚ a AQUILE - změna je celkem žádoucí. emoticon
House moc nesleduju, teď ho opakujou a to mě nebaví, ale jinak super seriál.
Pěkně se hoď do pohody a odpočívej, pořád něco podnikáš, tak relax bodne.
Taky se mějte krásně!!!
Kremrolka je od neděle v Praze u rodičů, udělala si menší dovču...prý je obskakují a vyvařují jim. Snad se mezi náma zase brzo ukáže a podá podrobnější info. Třeba domluvíme i nějaký ten srazík emoticon
23. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky,

tak jsem se sem včera dostala, ale pak nám tu v polovině paneláku vypadla elektrika a nahodili jí až pozdě a to už se mi nechtělo z pelechu.

Jaruško nějaké info snad budu mít ve čtvrtek, tak držte pěsti ať všechno dobře dopadne! emoticon Po tom maratonu co jsem už absolvovala bych to fakt potřebovala. Jednu normální doktroku a klid!

Kamčo no nevím nevím!Tak doufám, že jak pojedete příště tak se ozvete! To už třeba budeme bydlet v novém! emoticon Po tom včerejšku se s manžou moc těšíme až se přestěhujem a doufáme v lepší sousedy! Ikdyž je mi jasné, že v paneláku nebo velkém domě si nevyberem a vždycky se najde někdo, kdo nebude po chuti emoticon

Tak já mám Kremrolku v Praglu? Hm...jenže si užívá rodičů...ale kdyby se náhodou chtěla na chvilku vypařit a popovídat, tak moc rádá! emoticon Aspoň bych trochu vypadla z tohohle blbákova garsonkova emoticon
24. únor 2009 v 11:58  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, bydlení v paneláku má vždycky svá pro a proti, sousedy si bohužel nevybereš...to platí i jinde emoticon . Čim větší dům, tím je ta pravděpodobnost větší. Jsem to viděla u Pavlových rodičů v Praze, to je docela maso. Sice se to prý postupně zlepšuje, ale i tak. Je to 12 patrák a na každém podlaží je 16 bytů. U nás je to až na vyjímku v pohodě, nebýt děsných sousedů pod náma, tak si není nač stěžovat. Vždycky je to o přizpůsobení se, toleranci a slušnosti. Jsou lidi, co nedělají žádné problémy a pak jsou ti druzí. Ne každý respektuje ostatní. Moc bych vám přála, aby v novém byl klid. emoticon
Snad se konečně něco dozvíš, s doktorama je občas kříž...si člověka přehazujou jako horkej brambor a stejně je to prd platný. Máš aspoň nějaké zprávy ohledně zdr. stavu, ví se něco, aspoň náznak?
Zkus Kremrolce brnknout, třeba by si udělala čas...jestli se nepletu, má být v Praze celý týden.
24. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Jo jo Jaruško tak to máš pravdu.
24. únor 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Álo, to ze mě mluví vlastní zkušennosti, jsme si toho za tu poměrně krátkou dobu, co bydlíme na Sojčáku, užili dost. Naštěstí to snad pominulo a je klid, to musím hned zaťukat...ťuk ťuk ťuk emoticon
24. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš