Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, ano máš pravdu, psala jsi to....jenže já hlava děravá, sklerotická, to samozřejmě z mozku nějak smazala :-N :-D . Holt už zapomínám, stárnu a dementním :-D
Odpovědět
ahoj holky vítám marrsee koukám, že se tu zase začínají řešit svatební přípravy, tak to je fajn, však od svatby žirafky spousta vody uplynulo :-D marr koukala jsem do albíčka, v šatech ti to mooooc sluší a účes taky super, budeš paprádní nevěsta :-) u nás všechno v pohodě, malej krásně přibývá, dneska jsme od PA dostali pochvalu jak je moc šikovnej x-) akorát ten čas doma strašně letí, dyť malýmu už budou 3 týdny a přijde mi to jako včera co byl ještě v bříšku :-) moc zdravíme všechny tetky táborky Peťa s Jakoubkem
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: no tak to jsme na tom stejně a poslední dobou je to horší a horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka: jo s malejma to letí strašně rychle, děkuji už se moc těším na den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, já věděla, že se Kubík s tím kojením srovná a bude papat. Moc vám k úspěchu a velkému pokroku gratuluju, je to šikula x-). Je fajn, že zavládla pohoda a malej vám dělá jen samou radost, tak to má být. Jj, čas letí a s dětičkama zvlášť, chce to vychutnávat každý okamžik, než prcek povyroste a nebude už tím pidi mimískem. Ale určitě i ten rychle ubíhající čas stojí za to, vždyť jste se dočkali nejkrásnějšího dárečku v podobě zdravého a krásného andílka Kubíka :-) . Taky Vás moc pozdravuju a Kubíčkovi posílám jako "tetka" jednu velkou a štípanou ;-) Marr, bohužel už to bude jen horší, nikdo z nás nemládne....se nechci vidět za 10, 15 nebo 20 let (dál už raději nepřemýšlím, to bude 100% katastrofa) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, marrsee tak sem se dneska přidala k tobě! Takže ani cesta do Tábora se zatím nerýsuje, tak nákupy a kafíčko budem muset Jaruško přesunout :-( tentokrát kvůli mě. Ale aspoň si chvilku užiju manžílka :-D Jdu do hajan. Před chvilkou jsem vstávala a už bych zase spala....
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že bude příležitostí ještě dost :-) . Včera bylo opravdu nádherně, ale za to dne je tam ošklivě, teď už bych brala jaro. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, Marrsee: mi povidej, jsme vcera korzovali s kocarkem po Tabore, bylo skoro jaro, dneska se mi nechtelo ani vylejzt z postele, jsem medved brtnik :-D Krem: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Kubikula je tak kraaaasnej! a leti to desne, pockej, to je jen zacatek, ver zkusene "matce" :-D Elis: v klidu, jo? odpocivej, kdyz obcas doctu, jak si zaprazena, tak si chvilku vyhod kopejtka nahoru a prdel se hezky v pohode s manzilkem hezkou nedeli Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, chuděrko, zase na Tebe vlezl nějaký bacil :-( ....oni na netu psali, že do ČR vtrhla chřipková epidemie, tak na tom něco bude. Doufám, že se Ti uleví brzo a budeš zase fit. ;-) Já si soboty nakonec taky neužila, blila jsem půl dne jako amina, večer mě to přešlo, ale byla jsem totálně KO :-p ;-(. No prostě paráda, místo užívání klídku a hezkého počasí jsem vehementně objímala záchodovou mísu. Dneska je mi lépe, tak odpočívám a ani se do žádného velkého uklízení nehrnu, nějak se mi nedostává sil :-| . Jinak to kafčo a srazík můžeme nechat na příště, snad už nám do toho žádné nepříjemnosti nevlezou :-) . Marr, příležitostí bude opravud hodně, nic nám neuteče ;-) . Na jaro se těším moc, miluju ho. Andeli, včerejšek byl na kočárkování ideální....takových dnů víc. Zato dneska je to hnus, nevystčila bych nos ani za nic. Medvěd brtník je dobrá hláška, na mě to sedí teda 100% :-D . Všem vám přeju hezký zbytek víkendu a zítra šťastný start do nového týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj. Jdu nahlásit, že žijeme,ale nestíháme. Vali byla a ještě trošku je marod, takže to je chuťovka.Měla teploty a naštěstí už jen kašle a smrká.ALe pořádně. Teď nám vytuhla unavená z víkendové návštěvy našich, tka je tu klídek.A až uteču na spininng, tak se tatínkovi může hezky porbudit :-D KREMROLKO, to je fajn, že jste dostali povhvalu.Vidíš, doma je doma a vše jde lépe. Viděla jsem fotku z novin a moc vám to tam sluší. A v albíčku taky.Kubíček rioste jako po mlíčku a je to podobou tatínek na 100% a víc. Moc vás zdravíme a těšíme se na jaro, až se sejdeme. To už bude fakt hezky a bezbacilové období. Tak brtníci, mějte se a nevystrkujte ani nosík.Já se dala na vojnu,t ak musim bojovat a jen za hoďku spiningovat. Docela mě to baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, Ty jsi se dala na spinning? Tak to moc a moc držím pěsti, hlavně vydrž a ať se dostaví žádané výsledky. ;-) S marozením je to nyní na draka, řádí to všude okolo. Zatím se teda držím, jen mě zlobí rýma. Valinka se určo uzdraví brzo. Na jaro a větší srazík se těším, můžeme klidně podniknout nějakou akci s kočárkama, pěkně si dát do těla a protáhnout ztuhlé kosti po zimě. Spíš se to týká nás, co nikam moc nejdeme viz. má maličkost, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ááále Jaruško, už jsem fakt ze své postavy hotová a když jsem tu poznala holku, co díky tomu zhubla 20 kg, tak to mne inšpiruje ještě víc, že stačí vydržet a můžu vypadat líp. A hlavně, v létě chceme zase k moři a já tam mám v Itáliii vyhlídnuté bikini :-D :-D Tak jsem to dnes neflákala a snažila se v rámci sil.Ale stejně nemůžu jet tak jak říká lektor, byla jsem dnes po 4té. A pro procházku s kočárkama jsme určitě všema 20 :-) Jen ať už je hezky :-S No a abych vám taky řekla nějakou novinku, tak Míra právě objevil Valince asi 4 zoubky nahoře, z toho 1 už prořízlý.Tak jsme rádi, a zároveň jsem zvědavá, jak to bude divné, když už bude mít i nahoře zoubky :-) :-) Jdu do sprchy a pak se svalit do postele.Mějte hezý večer a celý týden
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kami, ve dvou se to vždycky lépe táhne a motivace je velká, když fakt vidíš výsledky. Spinning je podle mě super, chce to vydržet a nepolevovat. Samozřejmě nemůžeš hned od začátku jet na 100% a chtít trhnout rekord, prostě postupně a dát tomu čas. Já bych takový pohyb potřebovala jako sůl, jenže samotné se mi nechce, ne a ne se donutit. Přitom bych to měla kousek, v hotelu u Drsů spinnin je. Doufám, že se časem pohnu a dokopu se....ta lenost je hrozná zhouba ]-( :-( . Akorát bych to na Tvém místě zase tolik nepřeháněla, ke schazování toho moc nebude, spíš asi chceš zpevňovat, ne? Každopádně držím pěsti, v létě k moři pojede už úplně jiná Kamča...a i ty bikinky si koupíš :-) No, na jednui stranu Ti závidím, že jsi se fakt rozhodla a šla do toho. Mě ta vůle chybí a nemám nikoho, kdo by mě motivoval. Vymlouvat se zase jako nemůžu, je to především moje vina, ale pokusím se s tím něco udělat. Možná mě silně nakopne motivace, až uvidím změny právě u Tebe. Na prochajdu snad dojde, bylo by to fajn. Změnily bychom zajetou tradici, vyrazily pěkně na čerstvý vzduch a udělaly něco pro sebe. I takový nenáročný pohyb, jakým je chůze, prospívá tělu i mysli. ;-) K zoubečkům gratuluju, z Valinky se stává velká slečna. Neboj, vypadat bude určitě hezky, jen ze začátku to bude maličko nezvyk. :-) Jdu mrknout na Přátele....páček
Odpovědět
Profilova fotka
Jruško, pravda pravda. Samotná bych se tam nedokopala a hlavně, ani jsem nevěděla, že to je tam kde je. Ale jsem ráda a když kamarádka nepůjde, neva, dělám to pro sebe. Tak ti budu fandit, aby jsi se k Drsům odhodlala.Kdybych bydlela v Táboře, tak jdu s tebou hned. A já potřebuju nejdřív to shodit a pak zpevnit.Tak to je na dlouho :-) Dítko se vzbudilo, je krásně, tak ještě půjdeme na chvilku ven.Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, já se právě nedokopu, chybí mi ta odvaha a vůle...chjo :-| . Samotné se mi vážně nechce a nikoho bohužel nemám, kamarádky mi v tomhle směru dost schází. :-( Čas bych si i našla, spinn je i večer, což pro mě super....teď jen tam dojít a začít. Je jasné, že to děláš především pro sebe, tam je ta motivace největší. ;-) Každopádně obdivuju Tvou rozhodnost a odhodlání, to mi prostě chybí. Fandit mi můžeš, až dojde na cvičení samotné, nyní to asi smysl nemá. Možná bych to mohla dojít tenhle víkend omrknout a poptat se, podle toho se rozhodnu. Kdo ví, nějaká spřízněná duše by se tam najít mohla, hned by to bylo radostnější. Jéé, s tím shazováním...to je na mě jako šité, v mém případě to bude boj minimálně na pár let...pak se dočkám i fáze zpevňování. Těch tukových zásob mám na rozdávání, fuj...čeká mě jednou pořádná dřina. :-p U Tebe bych to nijak černě neviděla, zase nesmíš být velký pesimista...odhadla bych to na půl roku maximálně, první výsledky uvidíš dřív. ;-) Kolegyně z bývalé práce začala chodit na spinn a během 14 dnů jsme obdivovali, jak je to znát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jani,koukám,že jsi na cizincích,tak třebas jukneš i sem,už dlouho se Ti chystám napsat,a pak ...no znáš to.Nedávno jsem si prohlídla vaše fotky a musím uznat,že fakt super,holt když nás někdo učeše,nalíčí,tak vypadáme jako ženský :-D .Kluci jsou úplně úžasní,všichni.Nám Mišule taky poporostla,asi brzo začne choditAhoj a písni Lucka Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Mispuli, teď koukám, že bydlíš v Písku. Jak je možné, že se ještě neznáme?? Já bydlím 7 km směr Budějovice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maali,nebydlím v Písku,ale jsem náplava v Protivíně,takže taky směr na Budějovice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja hoj, Táborky :-), jdu vás maličko popostrčit, jsme úplně zapadly....žádné velké manévry se tu nekonají :-D . Koukejte se polepšit, nebo bude sekec mazec......... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koukám že tu nevíc píšeš a snažís se rozkecat Ty bersko. Já jsem sem teď takyy delší dobu nenakoukla. Od soboty už jsem zdráva :-) ,ale jedem do Budějic kvůli volejbalu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak abyste neřekli, tak se tu taky musím zjevit! ;-) Jsem pořád nemocná a přiznávám, že sedět u PC mě šílené nebaví! Při té představě se mi dělá šoufl...a každý den tu musím vyřizovat firmení poštu....což mi zabere vždycky takminimálně hodinu ]-( a pak si jdu raději páchat cokoli jiného. Jak se ale máte? Jak rostou miminka? Já už bych tak chtěla jet do Tábora sejít se s Váma, ale nevím...myslím že to ještě chvilku bude trvat než budu zase OK :-p Marrsee jak jdou přípravy na svatbu? Se vám to už taky tak hezky blíží.... a kdeže jí budete mít? Holky že bychom vyrazili na koukandu na svatbu? :-D Dlouho už žádná nebyla :-D :-D Nebudeš se zlobit když si tě přijdeme omrknout že ne? Víš nám provdaným to chybí a hned bychom do toho šli znova...no nemám pravdu holky? Já bych se klíďo znova vdávala....jé a ten výběr šatiček a všechno to kolem... No nic, jdu plnit nařízení MUDra a odpočívat. Tak se mějte a já se tu odpo stavím...to budu pracovat ]-( :-( :-S Fuj to je ale hnusné slovo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jo klidně se přijít podívat můžete bude to klasika na radnici v Táboře...Krátí se to pěkně už necelé dva měsíce, přípravy? no celkem to jde ještě vyřídit dort, cukroví objednat kytku a ozdoby na auto a snad už to je vše. Včera jsme objednali skleničky budeme tam mít jména a datum až je budem mít doma tak je vložím do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hola hej, pátku 13tého zdar. Já šťastně přežívám, tak je to super. MISPULi, tak to taky nemám daleko , Selibov, pak pěkná rovinka a jsem u vás:o)) Z Protivína pocházela tchýně. ELISMI, na srazík u radnice na Marrsee svytbu je to dost dobrý nápad a je to dostatečně dopředu, aby jsme s tím všechny počítaly. A co víc by si Marr mohla přát, než tam mít takovou bandičku povedenou jako jsme my, co :-D :-D Vali usnula, tak jdu plést košíček, už to týden odkládám a je to jen bič na mne samotnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, doufám, že jste všechny ve zdraví dnešek přežily...přece jen pátek 13., to není žádný med. Marr, ano, opravdu se snažím asi nejvíc....skoro bych řekla, že trpím samomluvou :-D . Jsem si nějak zvykla, co jiného mi nakonec zbývá. :-) Jsem ráda, že jsi zase fit. Na svatbu se určitě ráda přijdu mrknout, když do toho nic nevleze. Na radnici trefíme všechny, už to tam máme očíhlé a ozkoušené. Naši sebranku přehlédnou nemůžeš, jsme holky k pohledání... :-D. Přípravy se vám krátí, brzo bude všechno hotové. Pak už jen velký den a finito ;-) . Elis, marode náš, Ty si s tím taky užíváš. Snad se brzo zase dostaneš do formy a bude jen dobře. Bacily útočí v plné síle, neřádi :-p . No, držím pěsti, hlavně odpočívej a kurýruj se. Ale podle toho co píšeš, pracuješ pořád, téměř do roztrhání těla (šéfka se nepolepšila, co?). Maali, pátek 13. se i u mě obešel bez větších kolizí, tak pohoda. Většinou jsem dost pověrčivá, zatím se přežít dá, takže fajne. Na srazík se těším, svatba Marr je hezká příležitost, snad to klapne. Budu s tímto termínem počítat, uvidím jak se to všechno ještě vyvrbí. Pletení košíků Tě chytlo, viď? Jen tak dál, jako koníček super. Taky bych potřebovala s něčím začít, jen se nemůžu rozhoupat. Dlouho přemýšlím, že bych se po dlouhé době vrátila zase ke svému "malování", to mě vážně bavilo. Jenže jsem fakt hroznej lenoch, to bude moje zhouba ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Táborky moje milé, přeju vám krásného Valentýna....mám vás moc ráda!!! Hezky si svátek lásky užijte, ať se drahé polovičky snaží a projeví své city :-). Prima víkend všem, hlavně relax a pohodičku. Vaše Beruška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maali,tak to k sobě máme kousek,přijeďte na návštěvu.Jak to u vás na kopci vypadá,taky napadalo? Jestli vydrží,půjdeme odpoledne bobovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás pozdravit alespoň z kraje týdne, pak máme nabito. Ještě dnes jsme s Vali nešly plavat, přestože o víkendu prý nekuckala a nesmrkala tolik, co předtím. Byla u našich, tak si to užili. No a než riskovat, že se jí to vrátí a my nebudeme moc jít v pátek plesat, tak jsme raději doma. Včera jsme byli s manžou na Modravě. Sněhu metry a tuny, sluníčko svítilo,trasa krásná, no nádhera.Byla jsem z toho úplně mimi, že to konečně vypadalo jako v zimě na horách. A příští neděli jedeme doufám zase. Musí se mi jen zahojit odřená pata. MISPULI, jsme pod kopcem v Novém Dvoře, ale na sáňkování jsme si vylezly s Vali na kopec už ve čtvrek, jak to napadlo prvně. Jistota je jistota, říkala jsem si, než to do odpoledne rozraje a vydrželo to :-) Tak jak budeme mít chvilku, budeme sáňkovat. A na tu návštěvu se domluvíme,jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali,taky jsme bobovali už ve čtvrtek a pátek,máme před barákem malinkej kopeček,pro prcka úplně ideální ;-) teď zas padá,tak ještě asi vyrazíme a zkusí si to i Mišule,protože už je dneska vyjímečně vyspaná,tak uvidíme.Hory závidím,děti od nás ze školy jsou zrovna na lyžáku na Hutích,tak tady jenom slintám =-).S Vali jezdíš do Písku na nějaký dětský plavčo nebo jen tak na veřejko,docela by mě zajímalo,jak tam veřejko vypadá a jestli je pro dětičky teplá voda v malým bazéně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky tak to se na vás budu před radnicí těšit :-) Víkendík byl celkem v pohodě, koukala jsem v Budějkách v merkury na botky a nic :-( , pořád nemůžu sehnat něco co se mi líbí... Já bych šla taky na kopec jen tak bobovat třeba :-D Jinak všem přeji příjemný začátek týdne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mispuli, na plavčo jezdíme tentokrát v pondělí a je to vedené instruktorkou plavecké školy tuším Kapřík. Už chodíme na 3 pokračování a myslím,že to už je poslední, pak nevim, jestli pro 2leté prcky jeětě něco bude. Voda v malém bazénu mi nepřipadá pokaždé stejěn teplá, ale asi je to tím, jak jsme z domova zvyklé si dát teplejší:o)) Jinak samy na veřejné plavčo nechodíme, to bych si nezaplavala ani sama, a nechat jí sedět na suchu ještě nemůžu. Tak jedině, když jedu sama a malá je s ta´tkou doma. Za hodinu máme cvíčko se studiem Smajlik, tk ji jdu vzbudit, aby jsme to stíhaly. pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?