Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já se Ti včas ozvu jak to se mnou vypadá a jestli jsem vůbec schopna dělat něco jiného než spát a spát :-D Se už těším na víkend, v první řadě se chci vyspat a ve druhé bych moc ráda vyrazila do bazénu...tak uvidíme jak to všechno uděláme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: jo moc děkuji kouknu, já jsem koukala na květuši na stránkách a docela se mi tam líbily prstýnky, ale kouknu na to album... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk já se pro dnešek loučím a jdu do hajan. Dobrou noc a já se tu zase objevím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: dobrou a krásné sny...
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, odpočinek je důležitý, takže se snaž využít každou chvilku. Bazének schvaluju, protáhneš se a zrelaxuješ. :-) Až budeš vědět, jak to s Tebou vypadá, napiš. Snad se dohodneme na nějakém konkrétním datu. Zatím se měj a taky přeju dobrou noc. :-) Marr, nemáš zač. Snad se Ti něco zalíbí, já byla albumem nadšená, fakt spousta inspirace. Mizím, jdu se vysprchnout a pak ještě na telku, dávají Myšlenky zločince, detektivky miluju....páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: koukni mi do alba dala jsem tam dvě co se mi tak nějak líbí... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, obě varianty jsou zajímavé, akorát se mi teda moc nelíbí ty umělé přízdoby. Rozhodnutí je ovšem na Tobě, já nemohu řikat co jo a ne. Pokud se Ti to takhle líbí, není co řešit. Každopádně moc chválím prstýnky, jsou pěkné, takové neokoukané a oku lahodící. To se vážně povedlo, na ruce budou vypadat dobře. Popelčiny střevíčky jsou poslední dobou hodně oblíbené, jsi už několikátá nevěsta, co si je vybrala. Vskutku vypadají jako pro princeznu. Osobně bych se na nich zřejmě zabila, na podpatcích neumím chodit....šmajdala bych jako stařenka nebo bych si zlomila nohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: a Ty už víš kdy se budesem myslela že už si vdaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, vdaná ještě nejsem a otázkou je, zda se vůbec někdy dočkám. Já to raději pouštím z hlavy a neplánuju. Přítel se zatím nerozhoupal, takže netlačím na pilu. Vztah nám funguje i na psí knížku, takže nic nehrotím. Vdát bych se ctěla, ale sama o tom bohužel nerozhoduju. Buď to přijde nebo ne. Když bychom to stihly do mých 30 let, bylo by to fajn (ale čas kvapí, 30 mi bude příští rok na podzim :-N ). Takže asi taková je u nás situace. A na termín se neptáš jako jediná, každého zajímá - kdy konečně. :-D Odpovědět však neumím, věštění není můj obor. :-D
Odpovědět
Ahoj kocky... Marrsee - krasne prstynky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahoj....jak se máš?
Odpovědět
Posledni dobou na draka... obdobi blbec, takze jsem dneska radsi doma, pac bych v praci stejne nebyla vubec co platna, pokud bych tam teda vubec ve zdravi dojela... :-D Poslednich par tejdnu kdyby slo vymazat z kalendare, bylo by to uplne to nejlepsi :-) Ale snad bude brzo lip ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zirafka105 : moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, období blbec na náladě nepřidá, takže chápu Tvé rozpoložení :-( . Snad se to zase urovná a vrátí do normálu, vydrž. Dnešek strávený doma jistě udělá své, si odpočineš, přijdeš na jiné myšlenky....prostě vynecháš to hektické pracovní tempo. Hlavu vzhůru, budu na Tebe myslet ;-) . Jestli teda můžu být šťoura, co se děje tak závažného, nějaké velké nepříjemnosti nebo se "jen" tzv. nedaří?
Odpovědět
Poslu IPcko ;-) ale az casem, ted jdu zkusit neco delat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žádný spěch, až budeš mít chvilku. Zatím pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruška: Tak to jo třeba to bude překvápko a zároveň dáreček k narozeninám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, o tom bych spíš pochybovala....přítel nějak nezaujal extra kladný postoj. Možná se pletu a překvápko nakonec taky někdy bude, uvidím. Prstýnek jsem dostala už dávno, bude to v létě 10 let, ale klasická žádost o ruku to nebyla. Spíš takový příslib, že by si mě jednou rád vzal. Abych pravdu řekla, už na svatbě tolik nebazíruju, ten největší zápal mě přešel. Období, kdy jsem to chtěla nejvíc už pominulo. Samozřejmě pro manželství sem, ale musí to vyplynout od nás obou, ne jen jako jednostranná záležitost. Nerada bych přítele někam tlačila a neustále naléhala. Buď to přijde nebo ne. Pro mě je podstatnější, že nám vztah funguje a to je hlavní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruška: tak to máš pravdu a o miminku jste už mluvili? Doufám že nejsem nějak vlezlá, kdyby jo tak mi to dej najevo
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, vlezlá nejsi, to bych se ozvala, neboj :-) . Já když nechci, neřeknu ani ťuk, myslím tím své soukromí, protože jinak vykecám všechno - jsem děsná slepičí prdelka, neudržím žádné tajemství dlouho :-D. Miminko je v plánu, chtěla bych ho stihnout do 30-tky. Uvidíme, snad se zadaří. Intenzivně to neřešíme, necháváme tomu volný průbě, ať příroda ukáže co dovede, doufám že si poradí ;-). Vy už taky plánujete rodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: jj my už také byla jsem i u doktora a dal mi nějaký prášky na podporu vajíček... :-) příští měsíc se uvidí..
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, tak to budu moc držet pěsti, ať se brzo zadaří ;-) Já teď prožívám radostné očekávání se ségrou, je podruhé těhotná. Snažím se pozitivně naladit, chce to se zbytečně nestresovat a neupínat se jen na plození.
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: tak my rozhodně neděláme jsou i jiné starosti jako třeba teď hlavně ta svatba.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to nemyslela na Tebe, psala jsem o sobě. Ale platí to všeobecně pro všechny snažilky. ;-) Jasně že nyní máte jiné a důležitější starosti, svatba je priorita. :-) Loučím se, dneska mám v plánu vanu, tak se jdu pěkně naložit. Přeju dobrou noc, hezké sny a zítřek ať uteče rachle (víkendík je opět před náma) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rychle!!!, se mi ty písmenka pletou :-N . Teď už vážně jdu, jsem nějaká promrzlá a ne a ne se zahřát (snad se o mě nepokouší nějaký bacil). Páček
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: tak to já to občas stáhnu na sebe :-) ,ale myslím že je to problém většiny kterých se snaží o mimi a najednou to nejde že se na to upnou a pak to ještě víc nejde. Já bych se také občas ráda natáhla do vany, ale my jí nemáme je sprchovej kout :-( . Co budeš dělat o víkendu? Já musím být zavřená doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje milé Táborky, přeju vám krásný víkend, hlásí nám pěkné počasí, tak si toho užívejte :-) . Marr, já jsem taky docela vztahovačná a občas se mi stává, že špatně pochopím. Ale fakt jsem to nemyslela na Tebe. Souhlasím, že když se miminko déle nedaří, je to náročné a stresy tomu nepomohou. Proto jsem se zařekla, že nic nebudu lámat přes koleno a počkám. Úplně stará ještě nejsem, takže to snad tragédie nebude. Holt nezapdnu mezi mladé maminy, ale tím je zbytečné se zabývat a rmoutit. Třeba skorošvagrovka je v necelých 34. letech absolutně nad věcí a nepřipouští si to, děti chce, ale nikam nechvátá. My naštěstí vanu máme a jsem za ní ráda, relaxace je to super. Sprchový kout je praktický, jenže holt postrádá tu výhodu odpočinku, to může nabídnout jedině vana. O víkendu ještě nevím, nic jsem zatím neplánovala. Přítele zřejmě čeká práce i v sobotu, tak zvažuju možnosti. Buď bych jela za ségrou na návštěvu, nebo zůstanu doma a věnuju se uklízení (klasický stereotyp). Ještě uvidím. Ale kdybys chtěla, mohly bychom se sejít a dát si třeba kafčo nebo i prochajdu, hlásí hezké počasí. :-) Kde přesně vlastně bydlíš, přímo v Táboře??
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: Ano přesne přímo v Táboře, klidně bych šla, ale nemám vycházky tak že nikam nemůžu :-( . Bydlím na Zavadilce, ale s přítelem dáváme žádosti a doufám že už tu dlouho nebudem. Chcem někam jinam a do trošku většího bytečku...
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, Ty marodíš? Na Zavadilce bydlí Andelika, jestli se nepletu. Snad vám to se stěhováním vyjde, větší byteček je samozřejmě lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: jj marodím myslím že jsem to psala na začátku týdne že mám angínu a beru antibiotika
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?