Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahojda Libusko, trosku obsahlejsi elaborat z lonskeho unora o sv. salonech v TA najdes tady http://www.beremese.cz/forum/show.php... Ten salon u Tampica na Budejovicke otvirali az nekdy v breznu/dubnu a to uz jsem mela saty vybrane, takze tam jsem nebyla :-) Pokud bych si mela znova vybirat saty, tak bych v TA sla znova do Oleny, XXXL a do Narcisu (tam na me sice meli jenom jeden korzet a bohaty vyber z dvou sukni, ale oboji bylo pouzitelne :-)). Ceslava ani ta Carodejka nee. Jinak ja mela nakonec saty z Brna, ale ja jsem exot, takze me si moc nevsimej :-D Jo a kdy ze to vlastne mas?
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo! Hlásí se Praha... je tu někdo z Tábora a okolí ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady OREL, tady OREL...příjem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady poštolka jak mě slyšíš? Teď jsem tu měla návštěvu...
Odpovědět
Profilova fotka
poštolko, orel měl pro změnu nějakou nutnou a neodkladnou práci :-| ...ale už jsem zase zpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poštolce to bylo jasné! Tak hlavně že už je ta nutná práce hotová a teď budeš mít víc klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Orel makal jako šroub, musí si přece výplatu zasloužit. Víc klidu bude, za hoďku mizím domů...hurááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, kde se mi touláš??? Já konečně dorazila domu, jsem nějaká vymrzlá a tak se zahřívám s kafčem u PC - no a tady ani nožka :-( Jo a kdepak se nám ztratily ostatní treperendy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, omlouvám se, ale jsem strašně unavená. Odpoledne jsem usnula a ted jsem zrala do pelíšku zase :-( Jak to já zvládnu v té mojí práci od příštího týdne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, v pohodě, odpočinek si zasloužíš. Doufám, že si včera poctivě ležela a relaxovala. ;-) Kočky, přeju vám všem krásný a pohodový víkendík....zase máme před sebou 2 dny volna. ;-) Já se nemohla vůbec dočkat, nějak se ten týden ploužil :-| . No, teď už mám siestičku doma a kuju plány, co podniknu o sobotě a neděli. :-D Elis, ozvi se mi, ju...jsem netrpělivá jako čekanka 8-) Kremrolko, na Tebe moc moc myslím, přece jen už se Kubulín pomalu chystá ven. Držím pěstičky, kdyby to náhodou přišlo, z čista jasna, ať to proběhne rychle a v pořádku. x-)
Odpovědět
beru děkuju :-) no pan doktor tvrdil jak v pondělí na kontrolu už určitě nepřijdu, takže se mu chystám pěkně vynadat :-D zatím se nic nechystá, ale mamča se dušovala jak to u ní vždycky přišlo z ničeho nic zítřek by byl fajn, mamča má padesátiny tak to byl byl krásnej dáreček ;-) jdem malýho provětrat ven
Odpovědět
Kremrolka je v porodnici, takze to vypada, ze (nejen) jeji maminka dostane krasnej darecek... drzime palce x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kremrolka je v porodnici!!!!!!!!!! jezis drzim ji palce - peste - no proste vsechno, doufam ze Kubik nebude zlobit! jak by moch, zejo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je jestli to psala Zirafka v poledne, to uz by Kubik moch bejt mezi nama! jeskovyvoci jsem to ale tetka nedockava!
Odpovědět
Cauky, vim jen to, co se pise na Konovi v tematu Na konika... a tam se bohuzel psalo, ze se Kremrolka nejak nechce otvirat (teda ona by urcite chtela, ale telu se nechce, chapete me, zejo ;-))... takze jsou dve varianty - bud uz je Kubik tu (a jenom my o tom este nevime) a nebo jeste neni...
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolce moc moc držím pěsti, hlavně aby to netrvalo už dlouho. Je mi jí chuděrky líto, si to užívá až až. :-( Těším se na zprávu, že je prcek na světě a oba jsou v pořádku! ;-) Andeli, a co Ty, jak se pořád máš? Žirafko, Tobě děkujeme za info, jsi zlatíčko! x-)
Odpovědět
"Naše sluníčko Jakoubek se narodil dnes 18.1. ve 21 20. Je zdravý jako buk, váží 3670g a měří 50cm.Mamča je vysílená, ale v pořádku." Mluvi za vse x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, diky za info a promin za mirne zmatene smsky - mela jsem chvili schyzu, ze si pisu s Kremrolkou :-D KUBICEK - jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! sem se byla minuly tyden podivat v porodnici na mimnko - absolutne nechapu, ze Jenicek moch bejt taky tak malej! doufam ze jsou oba v pohode! jinak nova porodnice je docela na urovni, ale par much jsem tedy nasla.... 8-( Beru - mame se fajn, jen je to furt casove narocnejsi nebo co - Jenoch je kontaktni, takze furt musim neco vymyslet, atd., kdyz vecer prijdu na net, udelam neco do prace a padnu za vlast do peri..... :-D ale dneska se tesim, pujdem ven s kocarkem, je tam desne krasne.... koncim, maly ourada mi sedi na kline a prave zjistil, ze uz ho to nebavi a VUBEC ale VUBEC no povazte!!!!! se mu NEVENUJU :-D :-D :-D Ja se zase ozvu, pa E PS: co nejaky srazecek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju vám hezký začátek nového týdne, hlavně žádné velké stresy. Kremrolince moc moc gratuluju, dočkali se konečně svého vytouženého pokladu! x-) Jsem ráda, že je Kubík zdravé miminko, to je nejdůležitější. Doufám, že už je mamina fit, porod byl dost náročnej, jsem na chuděrku hodně myslela. Ona nám pak sama poreferuje. Těším se na fotečky, jsem hrozně zvědavá jak prcek vypadá. No a co popřát ?, hlavně hodně zdraví, štěstí, ať je Kubík spokojenné a hodné mimi, co bude dělat rodičům jen samou radost. ;-) Elis, Tobě se ještě jednou omlouvám, fakt mě ta nevydařená sobota mrzí. :-( Bohužel mi zdravotní problémy udělaly poněkud čáru přes rozpočet...jenže kdo mohl tušit :-| Jsem byla naštvaná, těšila jsem se na srazík. No, jinak se mám celkem OK. Naštěstí se ukázalo, že je to jen podrážděné střevo a není nutné žádné radikální řešení. Nafásla jsem léky a klid, takže jsem doma. Dneska jsem byla na kontrole a vypadá to dobře. Mám se šetřit, držím mírnou dietku a do práce jdu až v pondělí - prý pro jistotu. Andeli, hlavně že je Jeníček zdravé miminko. To že je víc živější, to je u kluka docela normální. Zvlášť když máš ještě spoustu aktivit okolo, to jsi dost výkonná...Tě teda obdivuju. S tím projevem jakoby nespokojennosti ohledně věnování se, už holt o sobě dává vědět naplno a vyžaduje veškerou pozornost. Si myslím, že je to dost běžné. Teď se naštěstí trochu umoudřuje počasí, tak můžete víc pobíhat venku. Čerstvý vzduch mu prospěje a třeba se i víc unaví a zabaví koukáním okolo. Srazík bych se nebránila, uvidíme jak se domluvíme s ostatníma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za info o Kremrolce! A jí a Kubíkovi přejeme s manžou jen to nejlepší! Samozřejmě i mamince a už se těšíme až vás uvidíme! :-D Jaruško klídek. Já jsem byla taky pěkně utahaná. Prostě to, že jsem 14 dnů nevystrčila nos se na mě pěkně podepsalo. Takže příště si to pořádně vynahradíme!! A už teď se moc těším!! Srazíku se bůbec nebráním! Budu jedině ráda! :-N Evko jak ty to zvládáš? Bych už asi chcípla....teda já postupně chcípám už teď v práci. Navíc se kolegové vybarvují, takže je to fakt super. Možná jsem ještě teď nějaká rozhozená z té nemoci, ale moc si to nemyslím. Spíš to vygradovalo tím, že jsem si dovolila být tak dlouho doma...tak mi to teď vrací ]-( Se nesmím dát a musím se těšit jak bdu těhotná a doma už od začátku :-D :-D :-D :-D To jsem zvědavá jak budou reagovat pak ;-) Jdu si lidičky lehnout, páč jsem úplně hotová. Dneska jsem naklusala do práce a tam jsem měla položený papír, že se dneska koná nějaké školení. Jenže jsem na něj zapomněla a tak jsem se hnala zase přes celou Prahu zpátky na školení a pak zase do práce, kde jsem se pro velikou změnu zdržela...takže padám na úsměv :-( Dobrou noc....
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, jsem ráda, že jsi to nakonec vzala tak sportovně a nezlobíš se na mě. Já byla dost špatná, hodně mě to mrzelo, tolik jsem se těšila. Bohužel mám často tu smůlu, když se na něco těším, tak se to obyčejně nějak zvrtne :-| Prostě se to na mě pak celé sesypalo, jsem půlku soboty nestála za nic. Určitě si to příště vynahradíme, příležitostí ještě bude. ;-) Taky se těším, ale po předchozích zkušennostech to nebudu hrotit a uvidíme, nerada bych to zakřikla. V práci se teda vybarvili jedna radost, fakt Tě lituju. :-( To jako nedokážou připustit, že jsi byla nemocná? Dělají z toho frašku jako by ses válela někde u moře a je nechala ve štychu. Tohle hlava prostě nebere :-S . Zdraví máš jen jedno a kvůli práci si ho přece nezhuntuješ, což je absolutně logický a pro každého normálního člověka pochopitelný. Fakt je to u vás hrozná sebranka, včetně korunované šéfky ]-(. Až jsem se pořádně dopálila, tohle mě vždycky rozpálí doběla, jasná arogance a malost některých lidí. Moc bych Ti to těhu přála, měla bys konečně pokoj. V práci se můžou klidně stavět na hlavu. Musíš být nyní silná a snažit se to přežít, jinak Tě zničí. Snaž se nad to povznést! Držím pěstičky. ;-) Jdu si pustit něco na DVD, v telce jako klasicky nic nedávaj. Mějte se všechny hezky, přeju dobrou noc (ať vás blešky nekoušou :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hola, je tu dneska někdooo? Mám nějaké roupy, na telku mě nebaví koukat a jinak se moc zabavit nemůžu. Dodržuju klidový režim, co mám od mudry nakázaný, navíc mě od rána trochu zase pobolívá břicho. Snad to brzo přejde, není to sice nic hrozného, ale spíš nepříjemné. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Bobinky, jukněte na koníka, je tam pár fotek malého Kubíka. Je naprosto kouzelnej, prostě krásné miminko!!! x-) Jsem totálně unešená, mohla bych na něj koukat celej den....se rodičům fakt povedl :-) . Je to album s názvem: Kremrolky Jakoubek.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak zase nic, tu čumákuju úplně zbytečně. :-( No nic, zkusím nakouknout zítra, snad se stav zlepší. Mějte se hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beruško...ani se neptej, já jsem před chvilkou dorazila teprve domu :-( Romíka mám mimo na celý týden, tak se tu trápím sama ;-( Jdu si lehnout, jsem úplně hotová :-( Dobrou a snad zítra...
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak zítra, beru Tě za slovo, ju? S tou prací je to hodně přehnané, vždyť to není normální, být tam pořád takhle dlouho. ;-( Tě snad chtějí uštvat, ne? Já bych padala při takovém zápřahu a vypětí s prominutím na hubu 8-( . Jsi dobrá, že to ještě zvládáš a vydržíš. Jako slaměná vdova nic moc, viď? Snad to uteče a manži se dočkáš. Se to holt musí přežít. Přeju krásné sny a hlavně pořádně spi, ať jsi zítra plná energie na další náročný den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak taky jdeme pogratulovat Kremrolkům k narození Kubíčka.Nějak jsem nebyla v obraze, takže mne zprávička po půlnoci mile překvapila. Teda, umí si to ten klučina naplánovat.. takový krásný dáreček nenej pro babičku. ANDELI.. to už je fakt dávno, co byl Jeníček mimi. MI to naše mimi byli včera nechat ostřáhat, tak mi islzička ukápla, že už je tak velká a chodí ke kadeřnici.... fotos tady: http://fotoalba.centrum.cz/~$11614440...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Kami, věřím, že babička byla nadšená...opravdu si to Kubík naplánoval a načasoval krásně, je to ten nej dáreček nejen pro rodiče x-) . Já byla taky celá naměkko a to nejsem mamina, mě tohle strašně dojímá. |-| Jojo, dětičky rostou jako z vody. Holt čas je neúprosný a zastavit se nedá. :-| Valinka je úžasná, ty její očička a ty šklebíky....prostě super kočička!!! x-) No, já jsem zase KO, měla jsem tu od 10 h na hlídání Karolínku, ségra šla na gyndu. To je vám takové čertisko, jsem lítala jako namydlený blesk, málem jsem padla za vlast :-D . Nakonec se jí nechtělo ani domu a udělala hysterák na celej panelák, to umí perfektně, vztekadlo jedno. Ale ségruše si aspoň v klidu oběhla co potřebovala, ukazovala mi i fotečku z utz, akorát jsem se nějak teda neorientovala (ruku a nohu jsem nerozeznala :-N ). Ale jinak super, takovej malej sněhulda.
Odpovědět
Profilova fotka
Maali - je to to Vali ale slusi!!!!!!!!!!!!!!!! je to lepsi je prdolky vzit nekam na strihani nez zmrsit vlastni rukou :-D pak muze clovek aspon nekomu vynadat :-D :-D :-D Vocihla jsem malyho Kremrolku - je ten je hezkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!! a celej Kremrolka, coz?
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já zase takovou podobu Kubíka s Kremrolkou nevidím, možná je to ale jen můj subjektivní názor. Sice na jedné fotečce nějaké náznaky jsou, ale uvidíme časem. Každopádně je úžasnej bobík :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?