Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, tak to nejsem jediná, co nutně nevyžaduje hromadné veselí. Jako mladá jsem se ráda bavila, ale s věkem jsem typická domácí puťka, která má ráda klid a pohodu. Na ohňostroj nechodíme, všude je stejně hlava na hlavě. Jen tak čučíme z okna a i tady na Sojčáku se dá vidět prima prskanice. Chlebíčky děláme, Pája je miluje, on si to na rozdíl ode mě dovolit může. Já si zobnu trošku a spíš popíjím vínko, to miluju. Pokud Míra o dobroty nestojí, máš aspoň klid. S tím sebekritizováním to nepřeháněj, jo?!!! Jsi kočka a vykrmená nejsi ani náhodou a to myslím naprosto, smrtelně vážně!!! Dokonce bych řekla, že jsi už nějaké to kilčo schodila. x-) Mějte se krásně a užijte si to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to je pohodička, když se přijde k hotovému, viď? Ale Ty si to zasloužíš, když makáš jako ďas. Šlofík se hodí, do půlnoci daleko. Budeš pěkně odpočatá a plnná energie. Jé, to mě těší, že i vy to šílení kolem Silvestra nemusíte. Ale stejně není o co stát, doma je víc klid. Ohňostroj musí být super, v Praze je to lepší. U nás těch 20 pater ale chybí, no co i 2. patro stačí :-D . Na telku nekoukám, jsem nějaká otrávená...se letos zase předvedli. Je mi z toho akorát smutno :-| . Takže jsme zalezlí u Páji v pokoji, kecáme, čučíme na net. Později asi dáme nějaký film na DVD, nebo zemřeme nudou.
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás je to něco podobného, ale chvilku na bednu čučíme...a já jak jsem se rozespala....a jak se napiju, tak odpadnu. Tak jsem tu začala usosávat vaječňák od tchýně. Tak doufám, že není otrávený :-p Jinak dřív jsme slavení měli rádi. Dokonce jsme vyrazili i v Praglu na Staromák, ale dopadlo to tak, že jsme si nic neužili a s hrůzou utíkali domu. Bylo to vážně o život....petardy lítali kolem nás a vybuchovali nám doslova pod nohama .... prostě to bylo tak o život 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, my na telku jukali spíš jen po očku, do toho jsme kecali a tak. Já občas zírala do compu na net, nic víc. Teď jsem totálně KO, ospalá a otrávená. Ani to DVD mi nepomohlo k lepší náladě. :-| Rok od roku je to fakt horší, asi už jsem na slavení stará či co. Doufám, že ten vaječňák nebude tchýnina pomsta a ve zdraví se Nového roku dočkáš :-D . My s tím chozením do společnosti nikdy nevynikali, Pája teprve ne. Silvestra jsme slavili jen jedinkrát na takovém candrbále v Malšicích, jenže se to nedalo. Pája ani netančí, takže jsme jen tak posedávali a zevlovali kolem. Kolem desáté byli skoro všichni mimo, lítaly po sále petardy a tak jsme to zabalil kolem 22.30 a metali směr domov. Od této neslavné události sedíme raději doma nebo jedeme k P. rodičům do Prahy. Letos je to zase docela děs, soused pod náma pořádá manévry, diskotéka hadr...to bude bájo noc. Venku už asi od 6 hodin pouštějí rachejtle, duní to sídlištěm... Nejspíš zalezu do pelíšku a bude.
Odpovědět
Ahojda kocky, my jsme v Pisku, mame se primovne, hrajeme hry... a tesime se na rachejtlicky :-) Dneska jsme jeli na vylet do Plzne, ale Techmania, kam jsme chteli jit, zavirala nejak driv... takze jsme byli v ZOO. Sice jsem tam byla loni v lete, ale v zime to melo zase jine kouzlo... :-) Takze se mejte fajn a preju prijemny vstup do noveho roku, zitra se ozvu s delsim prispevkem :-) :-) :-)
Odpovědět
ahojky, zdravím v novém roce tak my měli silvestra podobného, taky doma u telky, i když teda program stál za prd, ale udělali jsme si pár mňamin a bylo :-) navíc od včerejška ležím, páč jsem to od Petra přece jen chytla, teče mi z nosu, škrábe v krku, no paráda, doufám, že to za pár dní vyležim :-| nevím jak budu vypadat v sobotu, ale spíš to vypadá že radši zůstanu ležet :-( Kami přeju upřímnou soustrast, to jste měli zrovna na svátky takové smutné zařizování :-( všem přeju v novém roce jen to nej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Taky jsme včera seděli u telky dle plánu. Jenže jsme si pouštěli pohádky, které jsme nestihli přes vánoce a usnuli jsme u nich...takže nový rok jsme přivítali spánkem...pak jen rychle vykoukli ven na ohňostroj a to jen z bytu, ani jsme nešli do 20 patra, ale z naší 11 je toho taky vidět dost :-N Všem přejeme v tom novém roce hodně zdraví a všechno nej!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. tak máme veselice za sebou, my teda nic moc.Jen jsme koukali před vraty, jak sousedi střílí rachjtle.Ale dnes se jedeme juknout do Protivína na ohňostroj.Pokud to Vali neprospí.Trošku jsme jí utahali na procházce :-D Kremrolko, děkujeme.Taková věc si nevybíra, přijde ať je svátek nebo pátek. A co Kubíček, prvním občánkem se nestal, tak si ještě lebedí v bříšku, co.To je dobře.Alespoň se uzdravíš a budeš na porod fit.Kdyby něco, písej, budu ti pomáhat na dálku, jo. Jdeme hrát žolíky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky moje milé Táborky, taky VÁM všem přeju vše nej do roku 2009. :-) Žiraf, to jste si to užili přímo náramně, což je super. Program byl velice pestrý, úplně závidím. Na další povídání se těším ;-) . Kremrolko, přeju brzské uzdravení, ať se ten zatracený bacil nedrží dlouho. Chce to pěkně odpočívat, být v teploučku. To určo s Kubíkem zvládnete. Se srazíkem se netrap, na prvním místě je zdraví....vynahradíme si to příště. Silvestr opět nenabídl v telce žádné velké překvápko, děs a hrůza. Jukali jsme na DVD.
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, vždyť o nic nejde, jste se aspoň koukli na ohňostroj. Maali, doufám, že se vám výlet do Protivína vydařil a i Valča užila nějakou podívanou. No, u nás včerejšek dopadl podle očekávání...jsme zalehli ještě před půlnocí. Soused se zase vytáhl, až mi třeštila hlava...jsem měla chuť na něj volat policajty ]-( . Je to dement na entou, jinak se to ani pojmenovat nedá. Dneska je naštěstí klid, si holt užíval Silvestra po svém. Ale jinak docela dobrý, chlebíčků nám zbyla asi půlka...nějak i ta chuť nás přešla. Napřesrok to zabalíme zřejmě úplně, protože je to zbytečnost. Popřát si můžeme i tak a není důležité čekat až na půlnoc. Abych nezapoměla...jen pro připomenutí, kdo teda přijde na sobotní srazík???? Zatím asi jen já a možná Žirafka, nebo se pletu?
Odpovědět
ahojky Kami ne ne Kubíček je ještě v bříšku :-), doufám, že tam ještě chvilku vydrží, jestli ho tím kašlem nevyklepu chudinku pořád mi není nic moc, teplota, rýma, kašel, s tím by se mi teda rodit nechtělo snad to brzo vyležim no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, nepamatuju si , kdy vlastně máš termín??? Beru, ohňostroj byl pěkný, jen Vali jak to začalo bouchat chtěla k mamince, takže jsem si zaposilovala a to naše 11 kilo držela 20 minut.Je jí kozinky už pškný kus :-) Ale nakonec těm světýlkům i mávala a líbilo se jí to.Takže jsme si to užili všichni.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holkz, hlásím, že jsem nakonec v Táboře....kdypak a kdepak že se sejdeme??? Sím sím o SMS...nevím jak se sem dostanu! Díky! ;-)
Odpovědět
Kami termín mám 21., takže ještě čas ;-) holky vám ten srazík závidím, mně už je dneska trochu líp, ještě chrčim, ale už můžu aspoň dýchat
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, jsem ráda, že výlet i ohňostroj dopadl dobře. Valinka se bála jen trošku, přece jen je to dost hluku najednou, ale je to statečná šikulka. x-) Věřím, že jsi si zaposilovala až až, 11 kilo je znát...budeš mít svaly jako Rambo :-D. Elis, super...jelikož jsem se k netu včera vůbec nedostala, tak jsem trochu pozadu...už jdu rychle písat SMSku. Kremrolko, hlavně lež a kurýruj se. My na Tebe budeme na srazíku myslet, jako bys tam byla s náma. Ráda čtu, že se Ti udělalo lépe. Jen tak dál, ať jdou baciláci rychle pryč! ;-) Musím frčet, ještě nejsem ani oblečená...to zase nebudu stíhat a dorazím pozdě |-| :-N . Hezký víkend všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko a Elis, moc moc děkuju za včerejší hezké posezení. Bylo to fajn odpoledne! Žirafce patří i dík za odvoz domů, jsi zlatíčko :-) . Takováto setkání můžeme pořádat častěji, člověk se krásně odreaguje a popovídá si. Ráda jsem vás viděla!!! Škoda jen, že se nás nesešlo víc, snad příště ;-) Všem přeju hezký zbytek víkendu. Zítra už nám zase začíná pracovní týden, chjo. Dneska si ještě užívejte klídek a pohodu...jo a taky snížek (já mám teda radost obrovskou, takhle mělo být na Vánoce). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky moc děkuju za hezké sobotní posezení! Vážně by to chtělo se sejít častěji...tak já hlásím, že Tábor jedeme asi za 14 dnů.... tak kdyby měl někdo chuť se na chvilku sejít dejte vědět! Všem přeju krásnou dobrou noc, já už jdu taky konečně do hajan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, zdravím při pondělku :-) dnešek byl vskutku perný den, bych dlouhodobější volno snad zrušila :-D ....protože pak být v práci je fakt zážitek :-S. Jsem se nemohla nějak rozkoukat, pořád jsem byla jako mátoha. Než jsem se vzpamatovala, bylo pomalu poledne. :-N Počasí energie taky nepřidalo, za oknem je sníh sice oku lahodící, ale brodit se jím nic moc. Doufám, že zítra už to půjde pěkně od ruky. Chce to holt čas, jsem si zvykla na pohodičku a relativní nic nedělání, takže byl šrumec. No, jako útěcha je dobrý, že jsem nebyla jediná zabržděná...jsme se ploužili téměř všichni. :-D Ale to se časem zase urovná a najedu na staré dobré koleje. Elis, pokud mi do toho něco nevleze, ráda se s Tebou opět uvidím. My fakt nikam o víkendu nechodíme. Pája není extra společenský tvor a samotné se mi nechce. Pro mě je povyražení, když zajedu za ségrou a našima. Nebýt VÁS, jsem totálně odrovnaná. Bohužel nemám žádnou kámošku, v tom pravém slova smyslu, s níž bych zašla posedět, do kina nebo po nákupech. :-( Takže já jsem za vás všechny ohromně vděčná a mám vás moc ráda!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško my tebe máme taky rádi!! Určitě dám vědět ajk to bude s tou cestou do Tábora. Romča bude u tchánovců opět zabíjet, takže budu mít teoreticky volno celý den! :-D Nákupy beru a taky v Táboře potřebuju společníka a mamka se mnou už chodit neche...tak můžeme chodit společně! :-D Jinak dneska děs! Dopoledne dobrý a odpo se mi spustila rýma, začala mě bolet hlava a je mi docela dost blbě :-( Asi sem chytla nějakou ošklivou chřipajznu ]-( Už aby bylo teplo a hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, díky...to zahřeje u srdíčka :-). Tchánovci si manžu pěkně zotročili, co? Škoda, že si neumí dupnout a jasně jim říct, že to takhle do nekonečna nejde. Fakt složitá situace a nejhůř si na tom opět Ty :-( . Jako společnici Tě beru, se můžeme scházet klidně častěji...prostě jak budeš v Tá a zachce se Ti. Jsem 100% pro, jedině to uvítám. ;-) Kromě ségry jsem odkázaná sama na sebe, Pavla courání po městě nikdy nebavilo a co si budeme povídat, oblečení apod. není zrovna pro chlapa super zábava. Takže asi tak. Koukám, že nachlazení řádí jako černá ruka...přeju brzské uzdravení a ať Tě bacilouši netrápí dlouho. U mě zatím dobrý, nějak odolávám, otázkou je jak dlouho. Párkrát se o mě chřipka pokoušela, ale úspěšně se mi jí podařilo zahnat. Zkus doma co nejvíc odpočívat, pít horký čaj a baštit vitamíny. Na hezké počasí si ještě počkáme, dneska jsem na netu četla, že mají přijít mrazy...až -22° :-p .
Odpovědět
Cus kocky... jenom telegraficky - pozdravuje vas pajee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky za předání vzkazu - taky Pajee moc a moc zdravím! ;-) Jinak dnešek fakt horor, tím že nešlo beremko, koník, střecha....děsně jsem absťákovala :-S . Byla jsem na nervy a čekala na okamžik, až to zase poběží. No závislák hadr :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, šmejdim co je nového na koníkovi a tohle vás bude zajímat asi určitě: • 13) Smajlik (Pavlína) porodila v pondělí 5.1.2009 ve 14:20 hod Simonku, míry 3360 g a 50 cm Peťo, píšu si to do kalendáříku, bych okolo toho data byla ve střehu :-) Ale věřim, že jakmile se něco "šustne" některé z nás se pokusíte ozvat,a by jsem pomáhali na dálku, jo ;-) Jdu chrupkat.Včera jsme měly s Vali plavání, dnes cvičení tak jsem KO.A to jsem cvičila ještě já sama doma. Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Žirafko díky za vzkaz, já jí nikdy po Praze nepotkám a ještě jsme se nesešli. Snad se to zlepší! ;-) Jaruško, já budu taky moc ráda, když se mnou někdo bude chodit po krámech! Přece jen moje kamarádka jedna je v ČB a už má rodinu, druhá teď porodila....no tak jsem chodila většinou sama a to mě sině neba! :-D Romík se teď snad taky trochu tchánovcům postaví - uvidíme!! Ale tuhle další zabíjačku jsme spolu řešili a dohodli se, že Tábor jedem, takže v tom problém teď není. Díky bohu aspoň něco!! Jo a jinak hlásím, že jsem včera musela k doktorce, takže marodim do příštího úterý. To půjdu na kontrolu a jsem zvědavá co mi řekne. Nějak se mnou vůbec neřešila jestli marodit chci nebo ne, prostě mi napslala neschopenku a bylo. :-p Ale je fakt, že je mi mnohem líp, pořád se potím a prolívám se horkým čajem....super! :-N Tak pokud někdo zabrousíte, tak si budu moct s někým i popovídat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, díky za zprávu...já to už ale vím, četla jsem to ještě ten den. Je to krásná zpráva, moc Pavle k Simonce gratuluju. :-) Ani se nenadějem a přibude nám další mimčo, Jakoubek od Kremrolky....se táááák těším x-) . Hlavně aby to proběhlo rychle a Peťa se netrápila a oba byli v pořádku! ;-) Maali, jste s Valinkou teda pěkně akční. Super, že jste se dali na cvíčo a plavání. Začala jsi cvičit, že by dietka? Nezapomeň, nic nepřeháněj, ať nejsi průhledná. Každopádně držím pěstičky, chválím elán, vydrž....vůle je prevít. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, z marození se zbytečně netrap, doktorka dobře ví co dělá. Přecházení je stejně na nic, pak se to vrátí a je to nanovo. Pěkně lež a kurýruj se ;-) . Ráda se sejdu i na chození po krámech, taky jsem na to sama. Máš výhodu, že aspoň nějaké kámošky máš. Já vůbec nic, jste jediné dobré dušičky. :-) Věřím, že to s Romanem všechno časem vyřešíte a dočkáte se vytouženého klidu a soukromí. Držím pěsti ;-)
Odpovědět
ahoj holky elis to je mi líto že takhle marodíš no aspoň jsem z obliga že jsem to na tebe na srazíku neplivla já :-D ne si dělám srandu, oni teď všude píšou, že se k nám chystá chřipková epidemie je toho všude plno, tak hlavně ať je brzo líp, to si rovnou vyzkoušíš novej systém nemocenský sama na sobě, co? ;-) mně je už celkem dobře včera jsem byla v nemocnici poprvé na monitoru, tak jsem si na smajlika vzpomněla, taky jsem to hnedka četla, že je Simča už na světě, prý je chudák dost potrhaná, ale šlo to celkem rychle, celkem jí i strašili jak bude mít velký mimčo a malá má míry úplně ukázkový rovnou jsem se z monitoru byla kouknout do novýho pavilonu porodnice, měli včera den otevřených dveří, no je to tam parádní, tři porodní sály, jeden s masážní vanou, krásně vybavený pokojíky na šestinedělí, už jen jedno nebo dvoulůžkové, první porod tam by měl být ve čtvrtek, o víkendu už ale určitě, tak se tam už i celkem těšim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, o epidemii chřipky jsem taky četla na netu a jsem na to docela zvědavá. U nás v práci zatím docela pohoda, nemocný jsou jen 2 lidi. Ale vzhledem k počasí se nelze divit ničemu, věřím, že bude mnohem hůř. Mrzne o 106 a žádné výrazné zlepšení nehlásí. :-| Doufám, že se udržím co nejdéle...na mě když sedne bacil, stojí to pak za starou belu. :-S Jinak jsem moc ráda, že je Ti lépe. Hlavně abys byla do porodu 100% fit, i malé nachlazení by bylo nepříjemné. Do termínu sice čas, ale těžko předvídat, že? Samozřejmě Tě nechci strašit nebo to nedej bože přivolávat, ale miminka si umí vybrat sama a ne vždy je to vhod :-D . Smajlinky je mi líto, chuděrka :-( . Jistě se to však brzo spraví a zahojí se rychle. Důležité je, že jsou obě v pořádku a Simonka není velká. Taky jsem na koníkovi četla, že jí strašili obřím mimčem. Naštěstí se jejich předpověď nevyplnila a malá je modelka...tak akorát x-) . Nová porodnice už je, to se těšíš, viď? Ale stejně Ti to nakonec bude asi šumák, hlavně že se dočkáte Jakoubka. Já se tááák těším, jako bych měla rodit sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda Jaruško,t ak to jsem přišla jak se říká " s křížkem po funuse" když už jsi to věděla :-N A s cvičením to není nějak valný, jen se prostě už nevejdu do velikostí oblečneí, co je hezké, páč pak na mne na slona mají jen sešitý "hadry" a mě to štve. Takže pro pocit mé spokojenosti bych to chtěla změnit...bohužel ani dnes jsem nezačala.V noci jsem spala na prd, protože se do mne dala rýma, takže jsem místo v 7 na vičneí lezla z postele kolem 8,30 kdy začala vysílat Vali signály mako míko tam.. (mamko mlíko, tam a ukazuje na kuchyň. :-D ) Peťo, neboj nic, halvně poslouchej co ti řeknou doktoři, co víš z kurzu a žádný potrhání nehrozí.Já se toho bála a pak vlastně díky kurzu u Oliny to šlo hladce.A to mi v Písknu prosim neřekli ani jak dýchat.Hoďku a půl s bolestma na monitoru a nevědět to vše dopředu, tak tam dejcháj ještě za rok. A kdyby jsi chtěla, můžu ti tam dohodit porodní asistentku :-D Janu Ná(a)varovou.Brýlatá blondýnka v mém věku. Je to dcera kolegyně z práce a je moc fajn.Tu práci miluje nade vše a baví jí to.Tak doufám, že na ní budeš mít štěstí.Pak poreferuješ. -... šmarja, se těšim jak kdybych měla jít znova rodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo, je mi líto, že jsem Ti to pokazila :-( ...já koníka dost hltám, takže mi to se Smajlindou nemohlo uniknout. Se omlouvám, že jsem takhle zhatila krásnou novinku...ale zase je to hodně holek, co to nevěděly a tam ses osvědčila ;-). Vůbec na mě neber ohledy, ju...byla jsi první a potěšila jsi a to je hlavní :-) . O cvičení bych mohla referovat, já takhle začínala snad 100x, jenže kde chybí vůle...co vám mám povídat :-N . Navíc mi schází někdo, s kým bych mohla chodit pravidelně...jen tak doma to nemá efekt. Nejsem nucená ;-( . Jestli si Ty stěžuješ na oblečení, co bych měla teprve říkat já!!!! - vždyť jsem jako 30 MAALINEK dohromady a to je fakt brutus ]-( :-o :-o ....si tu nemáš na co stěžovat. Ale chápu a vím co to je za peklo s oblečením. Každopádně snahu chválím a přeju abys vydržela. ;-) Boj s bacilama nevzdávej a brzo se uzdrav. Začíná to pomalu řádit, Ty, Elis, Kremrolka...ještě začnu já a můžeme založit klub marodů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?