Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
se taky tesiiiiiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, díky moc za fotečky Jeníčka!!!....je to naprostá bomba x-) x-) . Jak už vyrostl a je přímo k zulíbání, musím uznat, že se vám povedl náramně. Se o něj holky budou prát, už abyste se začali bát. Vážně je ňuňanej, kus chlapa a ty modrý očka!!! Se úplně rozplývám. To musí být taťka hrozně hrdej, jak se mu synáček povedl. :-) Si myslím, že bude mít i něco pozitivního po Tobě. Vzteklých miminek je celkem dost, určitě z toho brzo vyroste a budeš hledat jiné poděděné vlastnosti a podoby, uvidíš ;-) Jdu konečně na kutě, jsem ospalá....jen mě teda fest škrabe v krku a plivu plíce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po včerejším akčním ránu jsem odpadla a vstala až před chvilkou. Manža se snaží vařit a začal sám i prát...musíme prostě trochu poklízet průběžně. Protože v garsonce by to asi za chvilku dopadlo. Sice tu není uklizeno, ale aspoň trochu se Romík snažil. Evko díky za fotečky. Honzík je fakt krásnej a jak už vyrostl!! Je Vám vůbec ještě ta čepička? Podle toho jak je velkej tak bych řekla, že jste si jí moc neužili :-( Ale b Jaruškou souhlasím. Po Tobě toh má určitě víc, jen jsi na to ještě nepřišla! :-D Už abychom ho viděli na srazíku...to bude muchlování...ani v ruce ho mít nebudeš jak bude putovat z náruče do náruče!! :-D :-D :-D Jdu si zase lehnout, tak se tu mějte....
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to jsi teda vyspávala hooodně dlouho. No, já mám tak co povídat, sama se povaluju celý den. :-N Ale vypadá to, že odpočinek a horký čaj v kombinaci s léky, začíná přinášet první známky výraznějšího zlepšení. Tak snad, už abych byla zase v pořádku...nebaví mě to nic nedělání. Úklid hážu za hlavu, musí to počkat. Pavel se i trošku snaží, včera večer umyl nádobí, dneska nakoupil a udělal oběd (kupované grilované kuře s chlebem :-D ). Ale co, každá i sebemenší pomoc se počítá k dobru. U mě nelze očekávat příliš velké výkony a domácí práce. V první řadě se potřebuju vyléčit, abych v pondělí byla použitelná a mohla zase vydělávat korunky ;-) Jinak chápu, že v garsonce se ten "nepořádek" hromadí rychleji a víc vynikne...u nás ve čtyřpokojáku se tolik neprojevuje, aspoň ne hned. Manža je šikovnej a snaživej, ale co by pro svou ženu neudělal, ne? Na Jeníčka se taky hrozně těším, ale žádné velké muchlování neplánuju...ráda si ho pochovám, když Evča dovolí, ale víc ne...já jsem v tomhle zdrženlivější. Na muchlování mám Karolínku, přece jen je to příbuzná. Ale to je pouze můj názor. Já tak všeobecně neuznávám takové to pitvoření se, šišlání a přílišné muchlání miminek (tzv. cizích lidí). |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a přeju dobrou noc!!!...a hezký zbytek víkendu ;-) Jdu ještě chvilku okukovat net a pak zalezu k telce. Co jsem doma, na brzský spánek mě neužije, zevluju u telky do pozdních nočních hodin. Stejně toho příliš nenaspím, budí mě kašel a rýma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už se moc těšíme na sobotu.Vypadá to na hoodně velkou účast. Jen ten Človíčkov po 13 hodině už nefunguje. Takže buu přemýšlet, kde je něco nekuřáckýho, aby to tam mrňouskům nevadilo.Já teda se přiznám, dorazím s Vali i Mírou, aby jste ji viděly a tatínek ohlídal.Nebudou tam dlouho, to by ji nebavilo.Takže koukne, něco vám snad poví a frr s tátou ven :-D :-D EVI, díky za fotky.Jeníček je nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kami :-) ano ano, srazík se slibně rýsuje, snad dorazí většina....už se moc těším! ;-) Aha, tak to jsem byla trochu mimo obraz, já myslela, že je ve Človíčkově otevřeno až do 17.00 =-) ....jsem si to zřejmě s něčím popletla. Budeme muset vymyslet jinou variantu posezení! Jé Valča s Mírou, to je fajn. Se na princeznu už těším, jsem ji dlouho neviděla....strašně rychle vyrostla, teď už nám i něco může požvatlat. x-) Je jasný, že by malá moc dlouho s náma sedět nevydržela, děti potřebujou vzruch a pohyb. To je prima, že se taťka postará a zabaví jí, aby měla mamča klid na tetky a pokec :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak to já bych mohla vzít manžu taky ne? Aby se tak trochu nakazil :-D :-D :-D A chlapům pak nebylo smutno ;-) Všem připomínám vzít sebou alba....přece jen s námi bude třeba Jana a ta je neviděla žádná a sppousta z nás nějaká taky neviděla...tak se můžem zase po dlouhé době pokochat! :-D :-D :-D Moc se těším! ;-) Teď řešíme problém auto a jeho koupě....kdopak z Vás se v tomto pohybuje? Kdopak mi poradí?
Odpovědět
Ahoj holky,moc děkuju za rady:-)Šaty už mám půjčené z Českých Budějovic a na dortíky kouknu po Táboře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, na srazik planuju dorazit i se segrou, ktera pak s jenickem taky odrazi :-D Beru - co se tyce muchlovani sislani a rozmazlovani, ackoliv jsem byla taky proti, je desne ale desne desne moc tezky neprovadet to vlastnimu diteti, ktery dokaze bejt tak nehorazne roztomily, ze by ledy roztaly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, ségra bude drandit s kočárem, ta se má :-) No, právě že ta roztomilost k tomu pitvoření svádí, ale u vlastního dítka je to trošku něco jiného...každá máma má ten svůj poklad za to nej mimčo. Ale sama uznáš, že jsou určité meze....věřím, že to do žádných velkých extrémů neženeš. Sem tam ňuňu je v pohodě, ale já myslela spíš takové to neustálé šišlání a zdrobněliny typu: hovínečka, prsťoulínky apod. Já na neteř taky občas ňuňíkovala, ale v rozumné míře. U cizích by mě to snad ani nenapadlo, byť jsou mimča seberoztomilejší. Snažím se chovat normálně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele já jsem to ale nemyslela tak, že se budu pitvořit jen uvidím mimouše! Taky to nemám ráda, ale takovéto normální chování, chytání za prstíčky a NORMÁLNÍ mluvení se snad může.... Lidičky jdu zaplout do pelechu, jsem pořád tak hrozně moc utahaná :-( a netuším z čeho :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoja kocky, andeli - diky za fotky :-) Moc a moc se na vas tesim... akorat s tim svatebnim albem to nejak nevypada, protoze ho porad jeste co, protoze ho porad jeste nemame :-D Jsem si vzala andeliku za vzor :-D :-D :-D Jo a na deti vam sislat nebudu, slibuju... pac nejak sislavy obdobi nemam... a akorat se vzdycky modlim, aby u me decko moc nervalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já to nemyslela nijak zle a nechtěla jsem se Tě dotknout :-N =-) . Myslela jsem to všeobecně. Snad se nezlobíš :-) . Utahaná?....že by první příznak těhu?. Já bych Ti to moooc přála. ;-) Žirafko, Ty jsi permanentně rozlítaná, viď? Je fajn, že přijdeš na srazík, už se těším. S fotoalbem si nedělej starosti, co bych pak měla říkat já....jako jediná nejsem ještě ani vdaná, čímž se mezi váma trochu "plácám" :-D . Nám bude stačit, když se ukážeš a pokecáme....fotky nejsou podstatné. Ale tím neříkám, že bych se nechtěla juknout na svatební album. Příležitostí ještě bude :-) Neboj, Jeníček je určo hodné mimi a na novou tetku křičet nebude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško neboj nejsem uražená, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru!! :-D :-D :-D A bohužel to není příznak tohoto milého, ale nevím čeho :-( Na srazík se moc těším a album doufám nezapomenu :-N
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem ráda, nakonec na srazík, alespoň na chvilku taky dorazím :-) na chalupu pojedem až odpoledne, když je ještě v pondělí volno :-) už se na všechny moc těším a pokusím se taky nezapomenout album, když už se mi ho po víc jak roce podařilo udělat :-D pavlinko na dortíky v Táboře můžu doporučit Ambrozii ve Dvořákovi, nevím jestli jsou nejlevnější, ale dortík nejen že skvěle vypadal, ale hlavně výborně chutnal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím, že mám splněno.Pár z vás asi tuší co :-D :-D ELIS, já beru Míru, kvůli Valince, aby se o ní postaral.Ale manžu rády uvidíme :-D Holky, jen mám obavu, aby jsme se někam vešly.Nezamluvíme něco???? Třeba tu POHODU, aby nám tam nechaly v koutě stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zjistila, že v mexický restauraci mají salonek o 20 místech.Tam by se určitě nekouřilo a malým by to nevadilo, co vy na to????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak to jsem ráda, jsem se lekla, že jsem Tě nějak urazila. Prostě jsem to psala tak všeobecně, jako reakci na Tvůj příspěvěk. ;-) To je škoda, už jsem chtěla pomalu gratulovat....snad ta únava rychle přejde a nebude to nic vážného. Album vem, hrozně ráda fotky prohlížím. Takže budu ve svém živlu :-) Ahoj Kremrolko, dlouho jsi tu nebyla. Fajn, že aspoň na chvilku budeš moct dorazit...těším se. Jo a fotečky taky vem, když už je album hotové. ;-) Jo a Petrovi přeju všechno nej k narozeninám!!! Jestli se nepletu má 30, nebo ne? Kami, super, díky!!! Máš to u nás, šikulko :-) :-) Mexická je dobrej nápad, jsem pro. Klidně to zamluv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami taky nejsem proti, ještě jsem tam nebyla,tak se aspoň podívám jak to tam vypadá! ;-) Před chvilkuo jsem přišla z práce ajsem úplně hotová! Takže se zase loučím, ještě něco potřebuju udělat a pak hajdy do hajan!! Manže už tam na mě čeká a zahřívá pelíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taborky ohledne srazu - muzu jen do 15,30 - ohlasila se mi navsteva, ktery nemzu rict ne - a ploblemek: jenicek ma ted nejaky spurtik, vyvadi jako pohan, jsem rada kdyz nachvili usne - vadilo by moc vam ho ukazat v kocarku na nadrazi a pak bych ho rada vyslala se segrou na okruzni jizdu kolem jordanu......?????
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, to se nedá nic dělat. Mě bude stačit ho vidět i u toho nádraží, ať má svůj klídek.Už se těšim.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mexická je zamluvená, děti s sebou :-D :-D Mě ta moje cácorka usnula v postýlce, světe div se moc.To se stává tak 1 z 1000 pokusů. Ale nechala jsem ji ať si tam kouká, sedí a odešla a je to.Jinak jsou to teda boje. Tak se jdu pustit do dalšího pokračování v pletení košíčku z novin.Na střeše mám nějaké fotky úplně prvního motání, tak tohle už bude hezčí :-) A taky jdu najít svatební album :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, Ty snad děláš i odpolední, ne? Mě by teda šlehlo...já když jsem do 6 max. do 7 v práci , padám na hubu. ;-(. Proč děláš tak dlouho, jestli se teda můžu zeptat? Mexická je fajn, už jsme tam jednou byly. ;-) Andeli, v pohodě. Do půl 4 toho stačíme napovídat.... :-D. Jeníčka aspoň okoukneme, pak může jít na prochajdu. Snad ho ten spurt nebude držet dlouho, vzteklounka :-D :-) Maali, super! Už se těším, bude legrace...tentokrát asi hromadné foto v sombrérech a pončech nebude...tolik jich tam určo nemají. Ale jinak se blejsknout necháme, ju? :-) No vidíš, jaká je Valča šikulka. Ona se na tu postýlku naučí častěji, chce to čas. Koukám, že sis našla nové hobby, to je prima. Taky bych se měla do něčeho vrhnout....strašně dlouho jsem nic nedělala. Asi se vrátím, pokud najdu čas, ke svému milovanému "malování a kreslení" - žádná veledíla, ale mě to baví. Chce to, aby se člověk mohl věnovat jen sám sobě, rozvíjet se, zabavit. Fotky vem, se ráda pokochám....ani nevím, jestli jsem vůbec svatební album viděla.
Odpovědět
a platí teda sraz ve dvě na nádraží, ju? na Jeníčka se těším i když jen v kočárku :-) no já jsem teď ve jednom kole, budu vyprávět na srazíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, no já doufám že jo, do restaurace pak dojdeme společně. Ale záleží i na ostatních, co jim bude více vyhovovat. Já osobně bych to nekomplikovala a nechala to na vlakáč. ;-) Na vyprávění se těšíme, to bude pořádná "drbárna"....a že si máme všechny o čem vykládat....se těším jako malá :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky takže počítám s druhou na nádraží.... Kdyby byla nějaká změna tak sím sím o info na mobil. Nevím jak se sem stihnu dostat.... Jinak Jaruško mám pocit že dělám pořád...se mi o tom všem už začíná i zdát a finance navíc žádné...se na to asi brzo vyprdnu, protože si fakt připadám že jsem šla z bláta do louže :-( Pokecáme až se sejdem! Moooocccc se těším!!! A doufám dorazí i Jana..... A všem připomínám SVATEBNÍ ALBA SEBOU!!!!!!!!! Už jsem ho dala do tašky, tak ať nejsem jediná, taky jsem jich spoustu neviděla!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a nebude vám vadit, že se mnou půjde Míra?? ELis, vem Romču s sebou, ať tam není chudák sám. Ale kvůli Valince jít musí.nevydržela by tam sedět a v případě volné působnosti by restauračka nemusela vydržet v celku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, OK, budeme Tě čekat! :-) S prací je to fakt děsné, oproti předchozímu jobu sis vážně nepomohla. Mě to pomalu začíná zavánět otročinou, takových hodin přesčas a peníze mizerné. Možná by to chtělo změnu, s Tvým vzděláním a praxí bys určitě našla něco lepšího a za víc peněz. Nehledě na fakt, že Tě to ničí nejen po zdravotní stránce, ale i dušička dostává zabrat....a to není ideální pro těhu, když toužíte po miminku :-( . Neboj, pokecáme určitě....taky se těším. ;-) Já a svatební album?....kéž by....u nás je svatba poněkud pasé, a obávám se, že se to jen tak nezmění. Už ani netlačím na pilu, prostě jsem to dala k ledu a uvidí se. :-N Takže já budu s radostí okukovat ta vaše svatební albíčka!!! :-) Maali, proč by to mělo vadit...kvůli Valince je to pochopitelné. Jen teda nevím, koho si přivedu já....dětičky žádný, Pavel se nikam nehrne (toho bych nepřitáhla ani párem volů - je nespolečenský pavouk :-D ) a tak mi zbývá jen má osoba = dorazím sama samotinká. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak manža se mnou půjde.... Tak se Kamčo nemáš čeho bát! :-D Budou tam chlapi dva! Kdyby si to náhodou ten tvůj rozmyslel, tak mi dej vědět...ať tam pak není Romík jak kůl v plotě.... určitě na ně čas mít nebudem :-D :-D :-D Těším se zítra papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?