Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to jste taky šikulové, skříň je postavená, gratuluju! Teď už můžeš začít plnit mimi věcma. Už se to pomalu blíží, ještě postýlku a bude skoro hotovo. Jak pokračuješ s výbavičkou? A co kočárek, vybrali jste nakonec ten X-lander? Jsem zvědavka zvědavá, všechno mě děsně zajímá, tak se musím poptat (prostě celá já) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
|-| |-| se tady normálně červenám. Děkujeme za pochvaly.BEz Vali se nám to maká, ještě že mám zlatou mami, že si ji nechali v Táboře.Ale Vali tam je naprosto spokojená, už mi do telefonu řekla Míjo, to jako že na tátu volají Míro, tak mne potěšila mrška. Holky, před půl hodinou byl historicýk okamžit.Nastavili a zapli jsme troubu.Byl to teda smarad, jak se to vypalovalo, ale zvládli jsme to.Jen ještě se to anučit vše ovládat.Čeká mne ještě myčka a varná deska.Tak do vánoc mám co číst, asi Vali místo pohádek.A vánoční curkovíčko mám objednaný v cukrárně, takže to je v poho, to nepřipeču :-D :-D JARU, pracovní desku už mám a je to jak jinak, než naše milovaná zelená :-) Taková mramorová, vypadá hezky.Rozhodnula jsem dnes odpo, když přijel Míra domů. A říkám mu " Táto, já vím, jaký budou dvířka a tak můžeme jet pro desku". Ten vám měl radost, ale fakt. Takže dvířka v barvě capuccino.Kdo chcete, koukněte na vé vé vé. grena tečka cé zet :-) ;-) Jaký tvar ještě nevím. Kočky, jdu chtupkat.Zítra jedu s babi na oční, tak ať nejsem jak angorák:o)) a v Tá jsem do pátku,ať si babi užijeme. KREMROLKO, skříní to začíná, jste šikulové!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, se vůbec nemusíš červenat, jedině snad dmout pýchou :-). Fakt se ta změna povedla na výbornou a což teprve, až vše doděláte....se těším na úplně konečný výsledek. x-) Nové spotřebiče jsou v tomhle docela prevíti, ten smrad je hnusnej, ale co naplat. Jo a návody taky nezávidím, dneska to má všechno x funkcí a vyznat se v tom je nelehké. Ale zase se snaží dělat to srozumitelné, takže se naučíš ovládání snadno a rychle...pokud bude návod dobře napsanej (někdy se stane, že to maj jak pro marťany), no problem ;-) . Jukala jsem na ty dvířka a vypadají hezky, taková elegantní varianta, se to jen tak neokouká a za čas nevyjde z módy. Zelenou pracovní desku chválím, jako příznivec této barvy, určo to bude suprově ladit. Dvířka budou jen capuccino v kombinaci s prosklenýma, nebo uvažuješ i o jiné barvičce? V Greně mají obrovskou škálu barev a vzorů, to je hned z čeho volit. Valinka je šikulka statečná, je zřejmé, že jí asi tolik nechybíte a babi se umí dostatečně zapojit. Míja je dobrej, už pěkně žvatlá, princeznička :-D . Jé, cukroví teda neřeším...zatím to jde mimo mě. Letos to asi nejspíš vzdám, loni jsem dávala našim, u nás se moc nejedlo. To je pak škoda práce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to vidíte s tím srazíkem? Pište pište, ať můžeme plánovat a ujasnit si co a jak! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taborky! Beru: sraziiiiik? bereme, vetsinou muzu soboty, tedy mimo 18/11 JDU KE KADERNIKOVI JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Kremrolko: jakou jste poridili skrin? my ji furt nemame :-( a to prekvapeni, kdyz ti na porodnim sale reknou co to je je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny :-D. jo x-lander je skvelej, ale uz bych si vybrala zase jinej, ten novejsi, ten starsi, co mam ja moc nedrnca, museli jsme ufouknout kolecka aby nebyl jak zebrinak - jo a podarilo se mi minulej patek na pojizdkach po meste pichnout kolecko :-) ale to je spis tim, kde jezdis ne kvalitou :-) Kamco: jen buduj, buduj, vypada to hezky, co jsem osmirla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
h;asim, ze budeme v tabore od 10.-20.11 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, to je super, že se můžeš na chvilku taky ukázat....mooooc nám tu všem chybíš. Srazík v plánu je, jen se dohodnout na nějakém termínu. Snad to vyřešíme rychle, ať se tu nedohadujeme ještě koncem října :-D . Kadeřníka chválím, jen se nech opečovávat, si to jako mamina zasloužíš....navíc budeš jako ze škatulky, to budou ostatní mrkat. ;-) Co se týká kočárku, tak všude jsou plusy a mínusy. Ségra když vybírala, tak chtěla hlavně "houpací" a pružnej, ponevadž na vesnici a s těma hroznýma cestama by ho v té moderně umlátila. Vybrala nakonec obyčejný od Patrona a byla spokojená (sem tam taky nějaká ta moucha), jenže s tou její malou tarzanicí si ježdění neužila, Kájina vydržela spát cca 20 minut a pak řev jako na lesy :-N . Ale jïnak myslím, že X-lander pořád patří k těm lepším, i co se toho houpání týče...většinou jsou to fakt tvrďáky (zlaté staré Liberty, co v nich vozily naše maminy). Píchlé kolo je pech, ale aspoň že je nafukovací a dá se opravit. Evi, ty máš ještě tu loňskou kolekci? Já myslela, že je už mnohem lepší než ta 2006.
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, to bychom měly teda využít a naplánovat to i s ohledem na Tebe. Moc ráda bych se setkala a nejen já, ostatní by to určo ocenily rovněž ;-) . A co jinak, jak se pořád máš?
Odpovědět
Posilam pozdrav ze sluzebky a preju krasny vikend :-)
Odpovědět
evi a co máš za typ? nám se líbí XA i když teď už mám od kamarádky zase pár stížností na sporťák (že nejde přehazovat, že nejde dát do úplnýho sedu a malej nevidí ven, že je tam jakási stříška průsvitná kterou dítěti praží přímo na hlavu), už jsem z toho tumpachová, přijde mi, že každej kočár má něco, že by si ho teď už prostě znovu nekoupila nám se teda co do jízdních vlastností (po prodejně :-D) zdál nejlepší a Petr z něj byl po technický stránce celkem unešenej no dneska přijedou kamarádi s pětiměsíčním capartem a zítra jedem na výlet do Budějek, vybíraj sporťák, tak zajdem do bejbycentra a jsem zvědavá co nás učaruje tam :-D a taky si aspoň vyzkoušíme jaký je to v noci s malým mimčem :-D přes ty naše papírový zdi to totiž nepůjde neslyšet :-D
Odpovědět
jo a jinak přeji všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
skříň jsme sehnali stejnou k naší třídvéřový kterou jsme už měli pár let, ještě že ty poláci zas tak často neinovujou sortiment :-D, akorát dvoudvéřovou a necháme do ní udělat víc poliček, no už holt není ložnice taková vzdušná, máme tam to co se mi vždycky nelíbilo, obleženou zeď skříněma, ale holt někam se ty věci dát musí, no ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Posilam srdecne pozdravy z Rumunska :-) Mejte se tu krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) víkend se nakonec vyvedl nad očekávání dobře, i počasí bylo celkem příjemné. Měli jsem poprvé na celý víkend na hlídání Karolínku, dala nám zabrat, mrška jedna, ale zvládli jsme to bez úhony. Trošku vyváděla, stýskalo se jí, ale jinak byla až nenormálně v pohodě (na to jaká dokáže bežně být), mile překvapila. Hráli jsme si, chodili ven, terorizovala kocoura, čmárala svá umělecká díla...no akční dítko. Jsem se ani nechtěla loučit a pustit jí domů. Ségra mi nechtěla pomalu věřit, že byla docela vzorná a nedělala problémy...asi jsem jako chůva dobrá :-D . Kremrolko, doufám, že si nakonec nějaký kočárek definitivně vyberete. Ale chápu dilema, ono všechno má své mouchy...obávám se, že ideální kočárek asi neexistuje. Jinak držím pěsti, hlavně zvolit to nej. ;-) To budete mít natrénováno, i takové 5 měsíční capartě je mimiško se vším všudy. Snad bylo hodné a vás to příliš neodradilo :-D . Žirafko, se máš, si užíváš Rumunsko. Hlavně se opatruj a šťastnou cestu zpět domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Já vás taky všechny hrozně moc ráda uvidím! Tak plánujte a já se pokusím přizpůsobit!!! Chtěla bych Vás zase vidět a taky konečně popovídat s janno. Mimochodem fotky cos přidala (nevím kdy, nejak prostě nestíhám) jsou nádherné! Tak nezapomeň vzít album!! :-D Žirafko tak tz si takhle užíváš jo? To ti závidím! Taky bych někam jela! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky :-), přeji všem hezký začátek nového týdne. Elis, my Tě taky moooc rády uvidíme. Na Janno se těším rovněž, zatím jsme se nesetkaly osobně, tak to bude premiéra. Snad to naplánujeme nějak rozumně, abychom se sešly všechny, komplet sestava by byla prima. Já můžu pořád, žádná akce nebo změny nejsou v plánu. ;-)
Odpovědět
Ahoj kocenky :-) Hlasim, ze behem navstevy janno bohuzel nejsem v TA - babicka slavi narozeniny... ale klidne se srazte beze me a pak nekdy jeste jindy se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to mě mrzí, jsem se těšila na velkou akci :-( . Tak to vypadá, že se budeme muset sejít na etapy, abychom stihly poznat i Janno. Ne že by mi vícero srazíků vadilo, právě naopak :-D . Uvidíme, zálěží ještě na ostatních...já se ráda přizpůsobím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak jste přežily dnešní výpadek beremka? Mě málem šlehlo...chtěla jsem se juknout co nového, trošku se odreagovat (v práci mě to štvalo) a bohužel mrtvo ;-( . Pokoušela jsem se marně několikrát, ale pořád mě to vyhazovalo, až věčer se zase net rozjel. Takovéhle šoky už nikdy více, absťák jak blázen, celý den jsem byla téměř nepoužitelná :-N :-D . Jo a pište konečně něco, vždyť nám pomalu diskuze skomírá...ne že tu budu zase za blázna se samomluvnými monology :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beruško! Neboj nebudeš! Já se přidám! :-D :-D Jo a jestli všechno dobře dopadne, tak ve čtvrtek večer nám nainstalujou net...... :-D :-D :-D Holky mám prosbu, potřebuju vymyslet dárek ke 30 nám té mojí těhotné kamarádce a vůbec netuším co. Nemáte někdo nějaký nápad? Chtěla bycha aby to byl dárek přímo pro ní a ne pro malou....ta toho ostatně dostane i tak spoustu! :-D Sím sím beru každý nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, tak to jsem ráda, že nezůstanu na "ocet" a budeme klábosit spolu :-) . Držím pěsti, aby net nainstalovali a mohla ses tu objevovat častěji i večer! Rady ohledně dárků jsou vždycky nelehké, sama mám v poslední době problémy s vymýšlením. Momentálně mě celkem děsí Vánoce, ještě jsem nekoupila vůbec nic a nápady jsou na nule :-| . Rok od roku to jde hůř, asi se budu ptát co kdo chce, tak se vyhnu koupi blbinek. Už nejsme malí, takže na překvápko si hrát nemusíme. Jediný člen rodiny, kde mám pořád dost inspirace a kdo bude od Ježíška překvapený, je neteřinka :-) . No a abych se vrátila k Tvé prosbě....jediné co mě napadá, kvalitní parfémek - ten nikdy neurazí žádnou ženu, kytička je taky vděčný dárek (ať už řezaná nebo v květináči). Pak možná ještě něco takového jako je dárkový kupón - na oblečení, kosmetiku. Víc bohužel nemohu sloužit. Každopádně hodně zdaru při vybírání ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak mně se ten víkend co tu bude janno taky moc nehodí, určitě budem slavit Petrovi narozky :-( v týdnu by ale problém nebyl mám dotaz - dá se už projít přes nádarží pěšky na Blaňák? já na tu stranu vůbec nechodim a vím, že to bylo zavřený hmm... elis já a dárky, taky mám vždycky problém, záleží co má kamarádka ráda, něco dekoračního domů taky určitě neurazí ;-) jinak náš víkend byl výbornej, měli jsme doma na návštěvě kamarády s pětiměsíčním mimčem, takže bezva trénink :-D jsme byli všichni pěkně vyřízený, holt není to jako jít na hoďku, dvě na návštěvu, ... všechny maminky hrozně obdivuju, hlavně ty kterým miminka v noci brečí a nechtěj spát :-D jak to zvládnu já nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko :-) snad ten termín srazíku nějak domluvíme, holt se přizpůsobíme většině...a Janno nám neuteče, když to nevyjde tentokrát počkáme si na příště ;-) . Já zatím můžu pořád, takže no problem :-) . Ohledně Tvého dotazu, si mě zaskočila, bohužel neporadím....nemám vůbec přehled. Vlakem jsem nejela ani nepamatuju, většinou mě vozí kolega nebo volím bus. Možná by to mohla vědět Andelika, bydlí na Blaňáku (jestli se teda nepletu). Jsem Ti příliš nepomohla, že? :-N No s dárky je kříž, lepší je volit něco neutrálního, co neurazí žádného obdarovaného...viz. květiny, nějaká dekorace do bytu, možná i ten dárkový poukaz :-) . Jojo, dětičky dokážou vykolejit, zvlášť ty nespavé a poněkud akčnější. Ale jako trénink je to dobré, aspoň mamina ví, do čeho jde. I když hodně záleží na povaze dítka, některé jsou fakt zlaté a zlobí jen vyjímečně. To se uvidí až po narození, přála bych vám hodné a spavé mimčo. A neboj, zvládneš to určitě!
Odpovědět
Profilova fotka
já klidně ten termín s Janno přizpůsobím a přijedu! Moc ráda jí poznám osobně a ne ve svatebním! :-D Jinak všem děkuji za rady....jdu volat jejímu manželovi....snad se něco vyklube! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Upozornuji, ze ve svatebnim jsem jeste tak jako ze trochu vypadala, v civilu des.. Jinak ja nejspis nebudu pres vikend, ale jeste to neni 100%, v tydnu jsem pro jakoukoliv spatnost, i s detma/ditetem, pochybuju, z emi mama vyda obe..
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já bych Janno taky mo ráda poznala osobně, na svatbě jsem nebyla, takže bude premiéra. :-) No uvidíme, snad to nějak spácháme ke spokojennosti nás všech ;-) . Jo to je dobrý nápad, brnkni, ať Ti její manžel poradí...měl by být trošku v obraze a třeba vymyslíte nějaký super dárek. Tak budu držet pěsti, ať to klapne na výbornou a kamarádka má radost. Janno, zase to nepřeháněj, jo :-D :-D . My Tě nehodláme známkovat a okukovat Tvé případné nedostatky...nikdo z nás není dokonalý. :-) Já bych pak ani nemohla vylézt na veřejnost, kdybych řešila to jak vypadám :-D :-D Klidně se můžeme sejít v týdnu, ráda se přizpůsobím. Jo a prcky vem, dětičky rády poznáme...snad najdeme i nějaký ten vhodný podnik. La Torta by pro malé nebyla, kouří se tam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! Hlásím připojení k netu z domova!!! Jenže náš staroušek nevím nevím co zvládne a co ne. Teď se nemůžu dostat na jednu mejlovou adresu a do banky.... :-p To se mi vůbec nelíbí....nějak to musím rozchodit! Je tu dneska ještě někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
..... kdo si mysli, ze zensky na matersky nemaj co delat je totalne mimo 8-) 8-) 8-) srazik: kdy a kde? klido i pres tyden, tenhle tyden nemuzu odpoledne pouze ve stredu a ve ctvrtek, jinak predpokladam kdykoliv, samozrejme bohuzel na zkracenou dobu :-( nacelnik RvuJakoTygrCtrnactdniJsemNejed se budi kolem pul pate na jidlo, popripade muzu po pate cca do osmi do vecera nebo po osme na dyl :-D tak sem s datumem - vejkendy spatny spatny, spis to vidim pres tejden :-D kocarek: zadnej neni idealni, ale ten nas je docela fajn, tedy az nato, ze moc neperuje,ale jinac jsme spokojeny, se sportakem zatim nevim :-) ostatni: jezis nestiham nic docist, deje se neco zasadniho?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jen to, že jsem tady a teď budu častěji večer! :-D Jinak taky o ničem nevím. Jestli o víkendu přijedem (Roman lehl s horečkou dneska večer :( ) ta já yůstávám až do pondělka...mám nějaké vyřizování, ale nic příjemného to nebude a večer musím zase do Prahy....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si prave z alba smazala dva hnuny komentare :-| a dost mne to ranilo. Stalo se vam neco podobneho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?