Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, počítám teda se srazíkem ve 3 přímo v La Tortě! :-). V práci to mám zařízené, domu frčím za hoďku a půl. Písnu ještě pro jistotu Kamče a Ále, aby byly v obraze. ;-) Zatím pa a už se těším. x-)
Odpovědět
OK, budu tam, taky se těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Táborky, moc vám děkuji za dnešní vydařený srazík, báječně jsem se bavila :-) :-) . Posezení vyšlo úplně parádně, dokonce jsem tentokrát klebetila o 106, jinak bývám spíš nemluvná. Prostě to bylo bájo, to bude chtít brzo opakovat. Po dlouhé době jsme se viděly i s Elis, bylo o čem mluvit...děkuju za fotečky, i když narychlo prohlédlé, moooc pěkné. Maali nás opustila trošku dřív, ale spěchala, což jí omlouvá :-D....ale byla první a hlídala nám místa, díky! No a Kremrolka, naše těhulinka....moooc jí to slušelo, jsme taky hodně mluvily právě o mimíscích všeobecně. Dětičky a vše kolem nich frčí...jojo babinec hadr :-D . Takových vydařených setkání víc a budeme spokojenné. :-) Škoda jen neúčasti Žirafky a Andeliky....to si však vynahradíme někdy příště. No a na Andeliku s Jéňou bychom mohly spáchat menší přepadovku, co vy na to? Se loučím, tu zase plácám a plácám.
Odpovědět
ahoj, jsem rada, ze se vam srazik vydaril a preju krasny vikend :-)
Odpovědět
taky přeju všem krásný víkend, i když bude asi hnusně setkání bylo moc fajn, doufám, že brzy bude další i s žirafkou, andelkou a malým Honzíkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, srazík se povedl, bylo to prima. Taky se těším na příště, až se konečně sejdeme zase s Tebou i Evčou ;-) . Všem přeju pohodový a odpočinkový víkendík. No počasí asi nic moc nebude, ale celkem je mi to jedno, hodlám dělat takový větší generální úklid celého bytu a tam mi ošklivo nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) přeju všem krásný začátek nového týdne :-) ...jo a koukejte psát, ať tu zase nejsem za blázna se samomluvou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také přeji pěkné pondělí, i když od nás poněkud poprchávací. Jsem sama samotinká doma, tak jsem si ráno pěkně přispala. skoro do 10 :-D Vzbudilo mne až manžovo mluvení na dvoře, když přivezli sádroše na kuchyň. Už mám udělaný konečný návrh a objdnali jsme spotřebiče, tak pro ně ve středu můžeme vyrazit. Odpoledne mi manža doveze vzorník dvířeka a může se začít řezat a šroubovat :-D :-D Teda jako truhláři, já nee.Já se jen budu pěkně těšit, až to bude komplet a začnu vařit. Ale až se bude pokládat podlaha, tak to manžovi budeme asi i s Vali pomáhat.Ten bude mít radost :-) Snad to do vánoc bude hotové.Fotrečky průběžně sledujte na střeše, kdo máte zajem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maali, s tím počasím už to moc lepší nebude...hlásí, že bude chladno. Zřejmě se babího léta nedočkáme, bohužel :-(. Mě ten teplotní skok taky příliš netěší, myslela jsem aspoň na trochu sluníčka...prostě příjemný přechod z léta do podzimu. Zatím to vypadá rovnou na pořádnou kosu a pak už jen sníh - fuj :-p . To jsi spala jako Růženka, co? :-D Ale proč ne, venku je ošklivo a když je možnost, proč to nevyužít. Já si takhle dávám dlouhý spánek o víkendu, doháním spánkový deficit z týdne...ale taky ne pokaždé, jen občas (abyste si zase nemyslely, že jsem spící medvědice :-D :-D ). K nově se rýsující kuchyni moooc gratuluju. Konečně jsi se dočkala...trochu Ti to zařizování a vybírání závidím. To mě bavilo hodně, úklid potom už ne. Na fotky se těším a určo je budu průběžně sledovat. ;-) Jestli smí být zvědavá, jakou značku spotřebičů jsi vybrala? A kuchyni vám budou teda dělat truhláři, v Asku jste si nevybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, dneska bylo divne - poprchavalo, pocasi nic moc :-( dva dny se mi tocila hlava, dneska se mi zase zblaznily prsa a produkuju mliko tak pro trojcata :-N no nic. dneska jsme vyrazili na kycliky, vsechno ok, taky jsme byli ve svadlence pro vlny a zacinam strikovat :-) zima se blizi, potrebujeme nejaky cooooool veci, prece nebudeme chodit v masove produkci, zeeeeeeeeeeeeeee :-D. minuly tyden tu byla Ala a bylo to DESNE fajn, chudak musi ze me bejt hotova, posledni dobou mam problemek udrzet jedno tema a jak odchytim dospelaka, mam pocit ze to s nim musim vsechno prodiskutovat dokud ho mam ve sparech :-D doufam ze si nemysli, ze mam laktacni psychozu :-D co jinac? Kremrolko, uz vite, co to bude? Holky pracantky, jak je v pracovnim procesu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pracující mamina se hlásí.Trošku pracuju na zvelebení kuchyně, ať jen nečekám co udělá Míra. ANDELI, tak to tě naprosto chápu.Jak jsou děti, nemluví se o ničem jiném.Klidně zajdu na kus řeči :-D :-D A toho mlíčka si važ.Já ještě v porodce odstříkávala, že bylo taky na rozdávání a pak najednou Vali měla málo a mě to bylo líto, že jsem totenkrát vylívala.Ale to je osud.Hlavní je, že Jeníčkovi chutná a roste.Kolik vůbec váží takhle po měsíci? FOTKY FOTKY FOTKY jsem zvědavá. Jéé, teď na rádiu F1 říkaj, že od 12 bude téma: Táta na mateřský, tak to si ráda poslechnu :-) JARU, mě to předělávání baví i s tím bordýlkem, úklidem potom.Říkám si u toho, hlavně že už to je a je to hezký. Teď je u nás hezky, tak mizim na zahradu, tam se taky vyřádím dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, moooc ráda Tě tu opět vidím. :-) S tím mlíčkem je to sice fuška, ale přesně jak píše Kamča, buď ráda že nůžeš kojit a Jéňa netrpí nedostatkem. Ono se to časem všechno urovná, neboj. Přeci jen je to pro organismus velký zápřah a musí si postupně zvykat. ;-) Pletení chválím, prcek bude fešák a nepůjde tzv. s davem...100% cool mimčo, co bude IN :-) . Já bych teda žádný zázrak nestvořila, na ruční práce nejsem zrovna machr...možná ještě vyšívat, to joo. Jinak to jde zcela mimo mě :-N . Takže jsi šikulka! No, Ála si to určo užila..sice ještě nepsala, ale ona se ozve. Taky jsme si s holkama na srazíku říkaly, že by nebylo marné udělat přepadovku a navštívit VÁS doma. :-D To by ses vypovídala, až by Tě to mrzelo :-D . Klidně napiš, rády zajdeme na návštěvu. Jinak s tou potřebou mluvit je to podle mě normální, pokud jsem dobře pochopila význam, chceš hlavně mluvit i oněčem jiném než o mimču a všem co s ním souvisí, že? =-) Jo a v pracovním procesu je furt stejně, práce a zase práce :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maali, jsi se pořádně rozjela, viď? Asi budu dneska jenom chválit...všechny jste aktivní a kreativní. Andelika plánuje pletení na mimouška a ty velebíš kuchyni :-) . No, jen tak dál, aspoň bude co probírat. Táta na mateřské je určo zajímavé, párkrát byl už i pořad v telce na tohle téma a vždycky jsem na to s chutí jukla. Je vidět, že už to není zrovna tabu a i chlapi si dokážou dobře poradit. Až jsem občas valila oči, co všechno někteří tatínkové zvládali...včetně domácnosti. Sice ne všichni do toho zapojili i tu domácnost, ale dětem se věnovali 100%. To jsi vážně nadšenec, Kamčo, když Ti nevadí ani ten úklid kolem. Mě to zase až tak nelebedí..sice výsledek stojí pak za to, ale pucování mě nebere. Jj holt máme každá něco, že?. Práci na zahradě si užij, dokud je rozumné počasí...letos už to asi půjde hůř, zima se pomalu hlásí o slovo :-| . Tak pak pošli nějaké fotky, ať se můžu kochat, jak vám jde práce pěkně od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, tak jsem omrkla fotky na "střeše" a vzali jste to teda pěkně z gruntu. Už se těším na výsledek, podle prozatimního návrhu, to vypadá slibně. Realita ale bude mnohem lepší než obrázek ;-) . Tak ať vám jde práce od ruky a hlavně žádné komplikace a průtahy, jak už to občas bývá. Jo a foť, budu netrpělivě čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nestíhám dočítat, tak se jen hlásím že ještě žiju, ale chvilkama už si tak nepřipadám! :-N O dovče jsem vypla takovým způsobem, že jsem zapomněla všechna hesla. V práci jsem si zablokovala co šlo, na účet se nedostanu a v práci jsou výplaty, takže se nezastavím....prostě si to po dovče moooccc užívám ]-( Evko neboj žádné deprese z tebe nemám! náhodou to bylo moc fajn a kdybych nemusela k té švadleně, tak bych zůstala i déle! :-D :-D Jinak podprsenky mám obě, jsou super!!! Sice trochu přidražila, ale v krámě bych si je stejně nekoupila tak co! Jo a pro radost jsem si objednala ještě jednu! :-D :-D :-D Tentokrát modroučkou.....hhhmmmm už teď se na ní těším :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, my včera cestovali, byla jsem objednaná k zubaři, bohužel ho mám stále ještě v Praze naštěstí si neřek, že když jsem k němu jela takovou cestu, tak že si aspoň vrtne ať to stojí za to :-D a kazy zaplaťpánbůh žádný :-) zítra jdu zas na jakousi glykemickou křivku do laboratoří, to je furt samej doktor evi pohlaví nevíme, na velkým utz měl nejdřív pupečník mezi nožkama a pak se už na nás otočil zadkem a další bude až v tom 30 tt, no už jsme celkem rozhodnutý, že to vydržíme a necháme se překvapit až do porodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Elis, návraty do práce po volnu jsou vždycky těžký, člověk je myšlenkama jinde a to "zapojování se" je nepříjemné :-| . To se časem zase srovná a budeš fungovat normálně. Jinak Ti fakt není co závidět, hned takový zápřah a ještě nepříjemnosti kolem, hrůza, viď?. Aspoň sis udělala radost pěkným prádlem, to je taková náplast. Hlavně že jsi spokojenná a podprsenky sedí a vypadají dobře. Což mi připomíná, že bych sama potřebovala obměnit a doplnit právě podprdy...asi si taky koupím nějakou pěknou. Kremrolko, to byl rušný den, ale hlavně že je všechno O.K. a zubák nevrtal. Zrovna tohle není moc příjemné, buď ráda za zdravý chrup ;-). Glykemické křivky se neboj, prý se to dá přežít a dokonce to i některým těhulkám chutnalo (i když taková hooodně sladká voda, nevim nevim :-D ). Každopádně držím pěsti, snad to s mimouškem zvládnete a i výsledky dopadnou dobře! :-). Hm, doktorům se v těhu holt nevyhneš...pořád je něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kremrolko, málem jsem zapoměla....moooc chválím nové fotky na koníkovi. Už je to takový krásný těhu pupík a sluší Ti to!!! (asi tam ten klučina fakt bude, to prý maminky jen kvetou a září) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak to vám schvaluji!! Dovědět se měsíc před porodem pohlaví, tak to už vydržte do konce. Jsme napnuté s vámi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že by se opět držel "bobřík mlčení"? Holky, snad mě tu nenecháte zase sepisovat monology o 5 stranách! :-D :-D Jinak dnešek byl hroznej den, takových víc a jdu si hodit mašli 8-(...k tomu to hnusný počasí, fakt paráda. :-S Jo já jsem taky nakonec pro překvápko, Kremrolko, vydržte...budeme rády napnuté s váma. Teď už to pomalu ani nemá smysl vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už mě to vážně přestává bavit. Teď jsem sklidila věci ze stolu a jedu teprve domu :-| A to sem tu od půl osmé.... ale jinak Peťo taky schvaluju, počkejte si a nechte se překvapit! I Evka říkala, že kdyby měli mít druhé, tak se zase nechají překvapit a že to bylo krásné kdzž zjistila, že se jim narodil klouček. A dneska je i těch neutrálních barev taková spousta..... a taáaaaakkkkk krásné!!!! Sem se namlsala, ale z dovolené jsme se asi vrátili jen dva...no ještě nemůu říkat a uvidíme :-D Mějte se tu hezky, ještě okounu koníka a pádím, Romík doma vaří, tak aby to ta naše malá garsonka přežila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju všem krásný víkend...hlásí dokonce i pěkné počasí, tak si ještě užíjvejme sluníčka :-) :-) Elis, to je fakt na budku, se nedivím Tvému rozladění. ;-( Práce je někdy vopruz, holt se s tím musíme smířit. Ale u Tebe to vypadá bledě pořád, viď? Jak je vidno, moc se nezměnilo oproti předchozímu místu, co? =-) S tím překvápkem u miminek je to sice hezké, prostě se rodiče těší až do poslední chvíle. Ale jak se znám, nevydržela bych to a nechala si pohlaví říct. Jenže když to nejde, nebo se to povede odhalit až na tom posledním utz, tak se to už vydržet dá. Takže bych si nechala radostnou zprávu na konec ;-) No, uvidíte, třeba se zadařilo a ještě se neví :-D . Manža snad žádnou katastrofu doma nezpůsobí...i když chlapy dokážou někdy nemile překvapit, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, už máme uděláno, už máme hotovo..... Nene, ještě není úplně hotovo, ale máme novou elelktriku, vodu, díru pro odsavač, naštukováno a nabarveno.To je místnůstka úplně jiná než před týdnem. Vali je s našima na Vysočině u babi a je naprosto v pohodě.Ani neplakala, kdy jsem za ní v pátek byla.Jen mi při odjezdu dělala papa už v chodbě, mrška malá :-) Holky, už jste přemýšlely o nějakém větším podzimním srazíku??????
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, to je super, už to pěkně ubývá, ani se nenaděješ a bude hotovo. ;-) Jakmile se začne budovat a rýsují se první větší změny, je to radostné a kouká se na to mnohem lépe. To je Valča statečná, že se jí nestýská po rodičích....buď ráda, že nepláče a vydrží být mimo domov. Je to holt společenské dítě a babička funguje spolehlivě :-) . Mávala mamince na rozloučenou? to je šibalka :-D . No srazík bych brala a je mi celkem jedno kdy...záleží na ostatních. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem ještě v práci. No u mě koukám žádná novinka co? :-( Ale koukám tady je nějak pusto a prázdno :-| Kdepak se touláte treperendy? No já srazík beru! Budu si muset vybrat všechny ty přesčasy...... Tak se tu někdo objevte ať mám s kým povídat! jo a držte pěsti, možná to už konečně dopadne dobře s tím internetem!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, máš pravdu, žádné velké překvápko to u Tebe není...pořád makáš jako šroub :-( . Hlavně vydržet a nezbláznit se, držím pěstičky! ;-) Snad se nám ten srazík povede uskutečnit a doufám, že brzo. Přece jen čas letí, nechce to nechávat až někdy před Vánocema. Ono to možná bude znít divně, ale fakt to uteče, vždyť zítra už je posledního září :-D . Jo a pěsti držím, ať je internet co nejdřív a můžeš být v kontaktu ;-) . Já dneska na beremko jukla jen zběžně, stejně se tu nic neděje a nechtěla jsem být opět za tu aktivku, co si povídá sama se sebou :-N. Ale brzo snad zase bude lépe a přijdou na kus řeči i ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když ne, tak si budeme povídat spolu, co ty na to? :-D Dneska makám jako šroubek....opět....dodělávají se výplaty a tak se nezastavím....ale aspoň odpoledne si ode dneška budu plánovat... Tak uvidíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, klidně si můžeme povídat spolu, aspoň si nebudu připadat tak sama :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky teda Kami vy jste šikulové, kuchyň vypadá moc pěkně, okukovala jsem fotky, a musím říct, že ten bílý strop se mi líbí víc, prosvětlí to místnost a je to pořád krásně barevný, jakou budete mít barvu dvířek? my o víkendu postavili skříň, tak to nic moc proti vám, ale taky dobrý, ne? :-D teď už můžu zlikvidovat komodu ať je místo na postýlku pro srazík jsem všemi deseti jako vždy :-) přes týden můžu defacto kdykoli, víkendy nebudu teďka ty dva po sobě, tenhle přijede návštěva a další má taťka narozky, tak budem slavit na chalupě, určitě bude fajn, když bude moct i Peťa a Evča s Honzíkem a sejdem se ve větším počtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, snad se na tom srazíku nějak brzo domluvíme. Taky bych ráda viděla Evču s malým a Žirafinku, to by byl super babinec! :-) Doufejme, že to vyjde a sejdeme se v hojném počtu. Přes týden je to v pohodě, klidně bych se mohla i dřív utrhnout z práce. O víkendech se zatím nic nerýsuje, takže se přizpůsobím ;-) . Hlavně dejte včas vědět co a jak. Kamčo, já netrpělivě okupuju střechu, koukám na fotečky a musím uznat, že jste odvedli za krátkou dobu kus práce. Výsledek se slibně rýsuje a vypadá to báječně, klobouk dolů x-) . Jak je hned znát velká změna oproti původnímu stavu, navíc barva zdí hodně místnost projasnila a dodala šmrnc. Už se taky těším na komplet kuchyni včetně dvířek a všech spotřebičů, určo to bude paráda :-) . Jo a na barvičku skříněk jsem taky hodně zvědavá. A co pracovní deska, už jsi vybrala ten nej odstín?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?