Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Kremrolko, chudák kolegyně...to jim teda nazávidím emoticon . My když jsme byli na Šumavě, tak nám paní majitelka říkala, že takhle letěla poprvé na dovču k moři do Řecka (cca 5 let zpátky) a měli tam hnusně, byl snad nejchladnější týden za celé léto (sami místní říkali, že tohle nepamatujou již dlouho). Prostě když je smůla, tak si jeden nevybere emoticon . Jenže dovča je pak pokažená, přesně jak jsi sama uvedla...se člověk celý rok těší emoticon .
No srazík klidně beru...zítra, pozítří i popozítří...bych se scházet mohla furt emoticon emoticon . Samozřejmě se podřídím většině, na mě tolik nezáleží, taky jsem přes týden volná. Doma mě kromě práce nic nečeká...navíc máme takové divné období s Pájou, takže povyražení a dobrou náladu jedině přivítám emoticon
15. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Ziraf : boze, takovej program by me zabil i pred tehotenstvim/materstvim emoticon a to jsem byla docela aktivka, kdyz me raplo
Krem: ehm........ my skrin an veci na Honzika shanime dodnes emoticon nemuzem zadnou vhodnou sehnat emoticon
Elis: bud se sejdem kolektivne nekdy odpoledne, nebo prijdes na kavicku separe - pisnu sms co a jak
Taborky: kdo muze kdy na sraz?
15. zář 2008 v 18:54  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Jeeeeeeeeee, andeloun tady a live emoticon
Ja na sraz v podstate muzu az na konci zari, takze se klidne srazte beze me... emoticon Akcni vikend bude mit pristi tejden pokracovani emoticon
15. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 holky tak já klíďo zítřek beru!!! Dopo zvládnu jednu těhulku a po páté srazík s Váma.... Tak povídejte kdy a kde můžete.... Já kdykoli a kdekoli.... teda až tak po druhé hodině nejdřív, protože od Martiny se určitě dřív nedostanu emoticon emoticon emoticon

Evko souhlas...tak dej vědět co a jak a kdyžtak se sejdem separé

Honzík je podle obrázku moc krásnej!!

Jestli nezapomenu, tak vezmu sebou aspoň foťák a ukážu Vám super dvouletou holčičku, do které se manža skoro zamiloval! emoticon

Pádím povídat s našima...nějak je teď moc věcí, které musíme vyřešit.... a mamka pořád nemá místo....nevíte někdo o něčem, kde by neměla minimální mzdu? Lecotex se na nich pěkně na všech podepsal (mamča šila a dělala lídra)
15. zář 2008 ve 21:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, si myslím, že bys Žirafku možná ještě trumfla. emoticon
Nábytek je docela potíž, když se chce sehnat něco pěknýho, vhodnýho a ne přemrštěně drahýho. Snad se zadaří a pro Honzíka seženete super skříňku, co bude podle vašeho gusta. emoticon

Žirafko, tak si dáme ještě jeden srazík koncem září...škoda, že nepůjdeš teď. My si to ale určo vynahradíme příště emoticon .
15. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, tak klíďo zítra, jsem pro všema deseti. Uvidíme, jak bude termín vyhovovat Andelice...Žirafka bohužel nemůže. Snad se dohodneme emoticon .
Foťák 100% vem, se budeme kochat....dětičky jsou roztomilé. Že by manža konečně zatoužil po mimču?
S prací bohužel neporadím, na táborsku je to celkem krize...jedině snad Dita. Pak už netuším, Otavan již zřejmě nefunguje...moc zběhlá nejsem. emoticon. Zkuste projet net, nabídku pracáku nebo přímo servery jako je prace.cz....apod emoticon
15. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 ja chci taky ... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. zář 2008 ve 22:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 holky tak jak? dneska v pět v La Tortě?
16. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Janno, škoda že nemůžeš emoticon ...tak snad až budeš příště v ČR. Jistě se pak domluvíme na srazíku, rády Tě všechny uvidíme!! emoticon

Kremrolko, zatím nevím, ostatní se prozatím na 100% nevyjádřily. Počkáme ještě na Elis, Andeliku...a já zkusím písnout SMSku Kamče. emoticon
16. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Cholky, ja muzu spis odpoledne - tak od jedne do ctyr, jinac je to takovy zabity - to je doba, kdy jenda spinka skoro 100%, jinac dopoledne a pozdni odpoledne je takovej chaos trosicku emoticon jeste nejsme uplne zajety.......
16. zář 2008 ve 12:31  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, to chápu, s mimčem je to komplikovanější. Musíš brát ohledy na něj a řídit se podle spánku. No já bych se možná mohla z práce utrhnout dřív, takže bych nejpozději ve 3 byla v TÁ. Jen nevím, co ostatní. emoticon
Maximálně to holt posuneme i na jiný termín a sejdeme se všechny. emoticon
16. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 no já bych se určo pro jednou taky mohla utrhnout dřív, necháme to na elis, když je po dlouhý době v Táboře emoticon
16. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 andeli a ty bys mohla i dnes nebo radši zítra?
elis je dneska u té kámošky, tak bysme jí museli písnout SMS že se sejdem dřív emoticon
16. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Právě mi odepsala Kamča, může až ve čtvrtek, to bude v Táboře. Bohužel dneska se jí to nehodí. emoticon
Takže já to nechávám na vás, můžeme se sejít buď dneska nebo až ve ČT. emoticon
16. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 tak klidně čtvrtek, dneska už to stejnak na tu třetí asi nestihnem emoticon
16. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 No právě že jsem čekala nějaký ohlas a tady se nic nedělo. Takže jsem nemohla ani odcházet z práce dřív, jinak bych to na tu 3 hodinu stíhala dobře. emoticon. Evča aspoň bude moc plánovat víc dopředu. Necháme to na čtvrtek a hodinu ještě domluvíme, kvůli mimísovi nejspíš kolem té 14.30 až 15.00. Snad se ještě Evka ozve a svou účast potvrdí. Já písnu Kamče, že se srazík posunul na čtvrtek, bude jedině ráda. Jen Elis chuděrka bude možná zklamaná, zřejmě s dneškem počítala. Chtělo by jí to písnou smsku, se pokusím, jestli najdu někde její číslo....ho v mobilu bohužel nemám. Snad se nějak zkontaktujeme, aby nešla zbytečně čekat do La Torty.
Zatím papa. emoticon
16. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 beru já elis písnu, číslo mám emoticon
16. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremroli, díky...já jsem sice nějaké číslo našla a zkušebně jsem Ále zprávu poslala. Nevím však, zda jí vůbec dostane. Napiš mi kdyžtak prosím její číslo, ať si ho můžu uložit. Díky! emoticon
16. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Bobiny, nerada obtěžuju, ale pište jak to s váma bude ve čtvrtek. emoticon Kamča mi psala smsku, že přijde a i ten čas mezi 2-3 jí vyhovuje. Alča taky počítá s tímto termínem, takže už čekáme jen na potvrzení od Evky a Petry. Hlavně aby vám vyhovoval čas, ho ještě upřesníme, abychom najisto věděly kdy a kde. Jo a Evčo, ty napiš zda vyhovuje La Torta...pro případ že bys přišla i s Honzíkem emoticon .
16. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Díky včera za SMS Berušce i Kremrolce. Sem to včera s kamarádkou stejně protáhla a domů dorazila až v půl šesté, ale bylo to moc super!!! Jsme pokecaly a ještě nakoupily nějaké věci pro mimouška emoticon a já si to nakupování začala užívat, takže prý asi vyrayíme ještě jednou emoticon emoticon emoticon
jinak je mi nějak divně a pořád mě bolí hlava a nevím z čeho emoticon Asi na mě ten šílený přechod teplot nijak moc dobře nezapůsobil....když jdu ven, tak si připadám jak medvěd jak jsem nabalená.
Tak zatím papa a už teď se těším na zítřek!!! Jen upřesnit hodinu a místo emoticon
17. zář 2008 v 10:18  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, to jste si s kámoškou nákupy ale užívaly, pro miminka se kupuje jedna radost. Mě to teda aspoň vždycky maximálně bavilo...probírat se těma pidivěcičkama je super. emoticon
Ochladilo se příšerně, samotnou mě ten teplotní skok překvapil...taky chodím nabalená, po ránu je pořádná kosa. Pro Tebe to musí být zvlášť nepříjemné, když ses vrátila z teploučka od moře. Hm, naivně jsem si představovala babí léto a místo toho nastoupil chladný podzim v plnné síle emoticon .
Nechci rýpat, ale jistě je ten divný pocit a bolení hlavy jen od nachlazení? emoticon emoticon
Na zítřek se taky už moooc těším. Na podrobnostech se snad dohodneme...počkáme jestli se ozve Evča, pak se přizpůsobíme. Už jsem si zařídila v práci dřívější odchod, takže klidně můžu již ve 2. emoticon
17. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 tak to se na zítřek taky moc těším, počkáme co Evča, na kdy by se jí to hodilo emoticon
já budu moct nejdřív na tu půl třetí/třetí, máme tu brigádníka, Petr jede na Slovensko, tak ho tu nemůžu nechat samotnýho, ale když to bude dřív neva, kdekoli vás doběhnu emoticon
17. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj, na ssrazík zítra se taky hlásím. kolem 15 .h už určio budu volná.Jen přijdu zase sama.Vali by to po chvilce nebavilo někde sedět.Je to hrozný rarach....

Jdu ji oblíknout a stěhovat do auta... začíná nám plavání emoticon
17. zář 2008 ve 12:16  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 no já to mám časově v pohodě, raději jsem si domluvila odchod dřív. S tou druhou hodinou jsem sice moc nepočítala, je to brzo, ale jistota je jistota. Určo se nějak sejdeme, mezi 14.30 a 15.00 to vypadá ideálně. emoticon
Teď už jen Evka a budeme vědět víc. Já se táááák těším emoticon .

Kremrolko, v pohodě....si myslím, že nebudeš muset nijak spěchat. V půl třetí to bude akorát emoticon .

Maali, super...se nám ta účast slibně rýsuje. Dáme ještě vědět podrobnosti jako přesné místo a čas. Zatím reálný čas je fakt v rozmezí 14.30 až 15.00.
Škoda že nepřivedeš i Valinku, bych se ráda poňuňala s kočičkou malou...ale chápu, že to není ideální místo. Dětičky jsou v tomhle věku neposedné a potřebují pohyb...už to nejsou ty míma v kočáře.
Jéé plavání, to si určo užíváte...úplně vás vidím jak se cachtáte, vodomilky jedny emoticon emoticon
17. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 tak jsem sem zase nakoukla, hledáme něco na netu s taťkou...teda teď už zase jen já a už toho mám tak akorát...bych nejraději šla ven, ale tam je taková zima, že je to na nic emoticon
Prosím až teda stanovíte nějaký čas tak mi písněte sms...nevím jak se sem teď dostanu a otevřeně si budu PC užívat až budu zase v práci a teď mi tak tochu leze na mozek emoticon
17. zář 2008 ve 14:45  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, jasně že Ti dáme vědět emoticon . Čekáme na vyjádření Evči, podle toho se bude všechno odvíjet...čas i místo. Snad se dohodneme včas, nerada bych zase všechno "doháněla" na poslední chvilku. Zkusím večer Evě písnout, aby věděla co a jak...na net asi příliš času nemá.
V klidu si užívej, žádné stresy. Internet je prima, ale když je něčeho moc, tak se má raději přestat.
Venku je kosa hrozná, se mi tam nebude chtít...dneska jsem v práci přesčas, abych dohnala ten zítřek. Docela to utíká, tak aspoň něco. emoticon
17. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Taborky, ja rusim ucast - Jenicka trapi prdy, takze mame po rytmickem spani a k tomu onemocnel velky Honzik emoticon emoticon emoticon takze jsme doma jako lazaret s hudebni vlozkou emoticon emoticon emoticon
17. zář 2008 v 18:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Evi to je škoda emoticon ale snad se brzy uvidíme, hlavně se vykurýrujte emoticon
Necháme teda tu třetí v La Tortě nebo chcete později když Evka nemůže?
18. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Eví, to je mi líto, zrovna jsem se tááák těšila. emoticon Ale nedá se nic dělat, hlavně ať je Jeníčkovi brzo lépe a prdíky ho dlouho netrápí a manža se snad rovněž brzo vykurýruje emoticon. Budu se těšit na další srazík, všechno si vynahradíme. emoticon

Peťo, mě je to vcelku jedno, stejně jsem počítala s tou 3 hodinou, jedu domů dřív. Ale klidně se můžeme sejít i později, ráda se přizpůsobím. emoticon
Uvidíme co na to Kamča. Elis bych písla, že se sejdeme v tu a tu hodinu. Zřejmě už na net dneska nejukne, tak aby byla v obraze. Jsem jí slíbila, že se ozvu.
18. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 OK, nechme to klidně na tu třetí, pokud s tím nemáš v práci problém, já taky ráda pro jednou vypdanu dřív emoticon Dala bych srazík zase přímo v La Tortě.
18. zář 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš