Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka, slintam tady....skochuv dum.. to je na namesti pod muzeem?
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, vy jste se ale rozjely...tu chvilku nejsem a hned úplná smršť :-D Kami, vždyť já zase tak na fotky nepospíchám...jsem se jenom zeptala, zda by náhodou aspoň malá ukázka nebyla. :-D Jinak v klídku, ráda si počkám na albumík ;-). Až prostě bude čas, žádné rekordy nepotřebuju :-) Na slavnosti bych šla moc ráda, jenže Pája je radikálně proti...prý co tam, že to bude stejné jako loni :-p :-( . Tak nevím, zkusím se přeptat ještě ségruše a šváry, samotné by se mi nechtělo. Kremrolko, si tu slintám jako bernardýn...musela to být parádní ňamka :-) . Tak hlavně že se oslava povedla. Andeli, dáme Ti času kolik bude potřeba...jako mamina máš jiné starosti, takže to chápeme. A navíc jsme už Honzulku šmírovali v Táborských listech, takže víme jakej je to úžasnej uzlíček x-) x-)
Odpovědět
Kami jj na náměstí dole vrohu pod muzeem, maj to tam trochu dražší, ale dá se to a fakt výborný :-) my se na táborky taky nechystáme, asi pojedem na chaloupku, loni jsme byli večer na průvod a ohňostroj, bylo to pěkný, ale ty davy a mačkání se mi nedělali dobře už jako netěhu Evi jj, holky už Honzíčka vypátraly v Táborských listech, je krásňoučkej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, když to bylo vyjímečně jen na oslavu výročí, tak i ta vyšší cena tolik nevadila. Jste si alespoň dopřáli a tak to má být. ;-) Pořád by tam asi chodit nešlo, by se ty večeře pořádně prodražily :-D No, na táborky bych šla ráda, ale spíš až na trhy...tlačenici rovněž nemusím. Uvidím, možná aspoň na skok se tam zjevím...když se mi podaří uvrtat ségru.
Odpovědět
Ahoj koceny :-) Na Taborky jako jiz klasicky nejdeme... jednak tam jsou davy... a druhak budeme stejne nekde jinde :-) ;-)
Odpovědět
Jo a ranni ptace nejsem, akorat jsem musela brzo vstavat kvuli praci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, i to vstávání kvůli práci se počítá, čímž ranní ptáče rozhodně jsi :-D ;-) No, na Táborky teda žádná velká účast nebude...já sama ještě nevím, se ségrou budu mluvit až zítra. Na jednu stranu bych šla, aspoň nějaké povyražení (jinak mě nečeká nic extra - samé nudné a stereotypní práce, klasika o víkendu :-p ), jenže faktem zůstává, že tam nebude nic nového a překvapujícího, co by za to stálo. A ty davy jednoho příliš nepřilákají...možná fakt jenom juknu na trhy a pomažu dom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukám, že je vás tu opět hooodně :-D :-D No nic, zase se vrátím k práci. Tady se žádné velké diskuze nejspíš nedočkám....tak pa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočendy :-) hm, zase jsem tu jediná....za chvilku se tu pro samý nával ani nebudu orientovat. :-D Nějak nám ta diskuze skomírá :-(. No nic, nakoukla a jsem, teď jdu raději pracovat (ač se mi ukrutně nechce, venku sluníčko :-S ). Snad se tu alespoň bruo někdo zase ukáže, ať nejsem chuděrka samotinká, opuštěná. Jo a na Táborky nejdu, bohužel ani na moje milované trhy. Není s kým, ségra je nějaká marod a Pavel mě poslal do kopru :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
já zase píšu jako tatar, budu muset po sobě ty příspěvky číst....hrůza ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom prolétávám...přeju VÁM všem krásný a pohodový víkend :-) :-) . Sice už nehlásí tak krásné počasí jako minule (fakt bylo nádherně, úplné léto), ale i tak je to volno příjemné. ;-) Jo a doufám, že se tu v pondělí konečně někdo taky objeví :-D
Odpovědět
Tak ja trosku narusim beruskolog... jsem v Novem Jicine a jdu se podivat na svatbu Pavky (pavka.exit - taky mi byla na svatbe :-)). Mejte se moc krasne a taky si uzijte vikend :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
SUPER!!! tak už tu nejsem za pošahaného monologistu :-D :-D :-D , fakt jsem trpěla těžkou samomluvou :-N Žirafko, svatbičku si užij, počásko jim vyšlo krásně. Víkendík taky přeju prímový ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
BErusko, koukam, ze tu trpis samomluvou ;-) ale ja delam, bohuzel manualne :-D :-D :-D a drahy me pousti na net jen vecer a na chvili, ze pry jsem zavisla. Ja, no uznejte :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se z toho compu jednou zblázním...mě ten prevít vyhodil ]-( ]-( Janno, to už se snad ani za samomluvu považovat nedá. Si tu vedu dlouhatánské monology, blázinec hadr :-o :-D . Postupně nám tohle fórum upadá a já aktivka snaživá jsem pomalu jediná, co sem furt strká nos, leč marně :-( Uznej, že to už na Chocholouška je...takže, milé dámy, víte kde mě kdyžtak hledat. Mě pak můžete chodit navštěvovat...třeba konečně pokecáme :-D Hm, Ty a závislák? se manža poněkud seknul....ale jako hláška dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ono to bude tim, ze ostatni maji po .. I me to sem uz nejak netahne ]-( akorat zavidim, tem co planuji, a tech krasnych satu ted vsude kolem :-( :-( :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, si na to nejspíš kápla...vdané už to sem neláká a já jediná chuděrka svobodná mám smolíka. To tu můžeme rovnou zavřít a finito :-(. Možná jsem si naivně myslela, že i tak by tohle forum mohlou sloužit jako drbárna...když si někdo udělá náladu a čas. Jo a šeredně jsem se spletla...kam to vede, mluvím si tu sama se sebou. No nic, si dám pauzu a zabavím se nečím jiným. Mrknu sem jen občas, aspoň mě to nebude tolik mrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
Berussko, tak spatne to snad nebude!! :-D :-D :-D jen tu zustan, aspon mam kam nakukovat :-N
Odpovědět
aaaaale prd ze vdane to sem nelaka... mam novou praci a tam na beremko nemuzu, no... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsem se jen nechala unést momentálními depresivními pocity....nebojte, chodit sem budu pořád. ;-) Berušky se jen tak nezbavíte, mám to tu ráda a stýská se mi...to je celé. Copak bych mohla na VÁS zanevřít? Si raději povedu dlouhé samomluvné monology, než se beremka vzdát úplně. Vždyť mě znáte? jakmile chytnu slinu, jedu jako namydlený blesk :-D :-D Janno, jasně že to tak horké zase nebude...já plašan ráda dělám rozruch :-D . Jo a nakukuj, hodlám psát slohy :-) Žirafko, chápu, z práce je to těžké....už se nezlob, jsem to nemyslela přímo jmenovitě. |-| Jsem ráda, že se tu ukážeš, jak jen to jde....dlouhokrčko naše flíčkovatá x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A abych nenechala nic dlužno své upsané povaze... dnešní dopoledne bylo príma, až mě to samotnou překvapilo (se musím samo pochlubit, prostě celá já :-N ). Dorazila ségra s malou a vyrazily jsme na pouť v Sezimáku, pak se šlo na obídek...pohodička. Počásko vyšlo suprově, malá řádila jako černá ruka - lezla z atrakce na atrakci, pak vyškemrala jízdu na poníkovi, koupila jsem balonky...žůžo. Sice jsem musela konstatovat, že pro mě už ten řev a rejdění kolem moc není...jenže co by jeden pro caparty neudělal, že? Aspoň že malá nemá tak velkou výdrž, za půl hoďky mě bolela hlava. I tak to bylo fajn, na to že jsem neměla nic v plánu, fakt příjemné. Možná ještě uprosím ségruši na zítřejší trhy na táborky, uvidíme. No a končím, bych zase sepsala úplný román. Jdu konečně zápasit se žehličkou a koupou prádla. Páček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dneska absolvovali taborky - teda normalne rok od roku vetsi tragedie - ani stanku na trzich letos nebylo moc, program nic moc..... :-(. Kdyz cetli seznam sponzoru, tak mi bylo jasny, ze jsme si zaplatili nejen listek, ale i zbytek taborek ]-( ]-( ]-( Berusko - nechces i k nam? bych brala brigadnika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu zas, holt už jiná nebudu...nedá mi to a musím jukat a vyhlížet "dušičky" :-D Andeli, no právě o tom jsme zrovna dneska mluvily se ségrou. Já osobně byla na táborkách za celou dobu cca 7, víc ani ťuk. Předtím jsem vůbec netušila, co nějaké slavnosti jsou :-N . Jenže poslední dobou totální trága. Už poslední dvoje jsme šli jen na trhy, netáhlo nás to tam...všude davy, program hrůza. Tak aspoň nemusím být letos zklamaná...docela jsem se nadchla a šla bych, ještě že Pája nechtěl a ségruše taky ne. Možná vynechám i ty zířejší trhy. Sponzory si můžou strčit leda někam...koho to tak zajímá, jedině aby se vědělo komu všemu se cpe do kapsy :-p . Brigádničit na žehlení ani omylem, už takhle jsou to pro mě muka...já než se donutím, by dřív vstali mrtví :-D. Zkus ty nadšence, co žehlí rádi....já trpím jako pes.
Odpovědět
Ahoj babky... tak mam zase chvilku a jdu vam sem napsat, jaka jsem byla tedkon akcni zena :-D Ve ctvrtek jsem asi az do 3 rano balila veci na kolejich, aby mi je mohl polovice o vikendu odvezt domu... nak jsem nevedela poradne, kde zacit, tak se to natahlo... Nejak jsem prezila den v praci a vecer jsem jela do HK, kde jsme pak s babickou klabosily asi do pulnoci :-) Rano vstavat a sup na vlak do Noveho Jicina. Tam to bylo super, Pavka byla krasna nevesta (fotky v mem pripravnem albu :-)). Pak supky dupky zase na vlak a dojet do Prahy. Honem na koleje, prevlect se do "letniho" a jet na firemni party na Smichov. Tam jsem se neplanovane zdrzela az pres pulnoc :-), pak si me vyzvednul polovice a jeli jsme do Brandysa nad Labem na setkani se znamymi :-) Sobota byla venovana tomu setkani... a dneska jsem se vratila do Prahy. Dosla jsem se podivat jeste na vystavu znamek na vystavisti a pak na vystavu krajek v letohradku Kinskych. No a zitra zase do prace... ted se budu dva dny zase vzdelavat :-) Mejte se krasne :-)
Odpovědět
Ahoj holciny,preju krasny novy tyden :-)
Odpovědět
ahoj holky teda zirafko ty jsi akční :-) my si užili víkend v klídku a pohodě na chaloupce, no byla celkem už kosa, ale svítilo sluníčko, takže paráda :-) v pátek jsme ještě v Praze sháněli skříň do ložnice a dokonce se nám podařilo sehnat úplně stejnou co jsme kupovali asi před čtyřma rokama, takže je dáme vedle sebe a bude už se nám totižto začínají kupit věci na mimčo (máma vytáhla nástavec s věcma ještě po nás :-D) ale jaksi je nemáme kam skládat doufám, že nám tenhle týden vyjde nějaký srazík s tou elis psala tuším že je od 15. v Táboře :-) já bych odpo od těch cca pěti mohla kdykoli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak hlásím návrat y dovolené a těším se na ten srazík!!! Yatím můžu kdykoli, tak navrhujte jak se to hodí Vám!! Se už moc těším. Teď jsem vylezla z postele, tak se jdu najíst a pak trochu dát dohromady nějaké věci a hurá na průzkum Tábora...a mžná i k holiči ? No uvidíme.... Večer sem juknu, tak plánujte nějaké datum a čas.... Janno fotky jsou krásné!! Evko a já nemám adresu na táborky a tak nevím jak Honzík vypadá :-( Přidáš se taky na srazík a nebo Tě můžu navštívit separé? :-D Nechci se teda vnucovat....ale sem hrooozně zvědavá! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar babuchy, je tu poněkud živo, za to jsem moooc ráda :-) Žirafko, obdivně Ti musím vyšvihnout hlubokou poklonu....takovýhle zápřah by mě 100% zabil. Jsi dobrá, že jsi všechno zvládla a přežila bez újmy na zdraví. Ale zase to jsou velké zážitky. Taky přeju krásný a poklidný pracovní týden. :-) Jen to počasí nám příliš nepřeje...jsem ráno razila v podzimní bundě a roláku :-p Kremrolko, na chaloupce bylo určo fajn, i když počásko tolik letní nebylo. V sobotu sice ještě slunko svítilo a celkem teplo bylo, ale neděle už nic moc. Věřím, že je nová skříň super...to že je stejná je velké plus, vám to bude pěkně ladit. Jj pomalu už se vám ta miminkovská výbavička kupí, počkej, bude hůř :-D . Srazík snad vyjde, ráda vás uvidím....hlavně Elis, kterou jsem naposledy viděla loni. Zatím můžu každý den kolem té 5, tak dejte vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, vítej zpět! Dovča určitě byla super, nám budeš na srazíku vyprávět...se těším. :-) Do IP jsem Ti poslala odkaz na táborské listy, kde je fotečka Honzíka. No plán na srazík....klidně zítra odpoledne v 5 před vlakáčem (nebo se můžeme sejít přímo v La Tortě) :-) :-) .
Odpovědět
elis, vítej zpátky! myslím, že dovča vám vyšla úplně super, ne? :-) kolegyně od mamči z práci jela do chorvatska v pátek a Split hlásil 11 stupňů :-S no snad tam nezmrzne, ale je to k vzteku, celý rok se na to těšíš a pak taková kosa ]-( zítřek by byl na srazík fajn, jsem pro :-) ale jak jsem psala, klidně se přizpůsobím většině :-D takhle přes týden jsem bezprizorní :-) takže klidně počkám jak ostatní ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?