Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Zdravim, opet z raje za morem emoticon jak me se stejska.. S maalinkou jsem se uz nevidela, tak snad to nebude problem hodit do leekarny emoticon

Jinak snad se hnuly ledy, zaciname hledat neco ke koupeni v cechach, nejlip zriceninku s velkou zahradou, aby se drahy nenudil, az to bude davat dohromady, tak kdyby jste nekdo o necem vedeli, sem s tipy.

Nezvladam, nic se mi nechce, chjo

Evi, doufam,z e jste v poradku a uz doma, a vsechno je jak ma byt!!
2. zář 2008 ve 13:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Kuk, kočendy emoticon

Janno, se Ti vůbec nedivím, mě by se stýskalo taky. Maalinka je teď na dovče, ale až se vrátí, určo se ozve. emoticon
Jéé vy se budete stěhovat do ČR?, to jsem netušila. Jsem myslela, že jste tam natrvalo. emoticon
Kdybych náhodou o nějaké "barabajdičce" věděla, hodím se kdyžtak odkaz. emoticon
Na Evču se tu těšíme všechny, jsem již napnutá jako guma od trenek emoticon .
3. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Elismi, ja bych fotky prihodila, ale zadne nemam emoticon emoticon emoticon od fotografa prijodu asi za tyden, a maalinka na dovce...
3. zář 2008 ve 12:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky
elis tak co už stříháš metr? emoticon dovča je za dveřma... emoticon už se asi těšíš, viď? já bych s váma jela hned emoticon
janno taky se moc těším na fotky, týden snad ještě vydržím emoticon
koukám že Evka se ještě neukázala, jestlipak už jsou s malým Honzíkem doma, taky se těším na fotečku emoticon
já se mám fajn, prcek už pěkně kope, tak je ten den vždycky hnedka veselejší emoticon
3. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Janno, tyk já to teda taky vydržím...týden se dá přežít. Věřím, že budou fotky super, počasí bylo fajn emoticon

Ahoj Kremrolko, to je super, k prvním pořádným kopancům od mimouška gratuluji!! emoticon. Už jen vědět, zda se v bříšku ukrývá klučík nebo malá slečna...to napětí je k nevydržení i pro nás. emoticon
Dostala jsi IP?
3. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 beru dostala, už jsem ti odpověděla emoticon
3. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, díky! Jsem se jen chtěla ujistit emoticon
3. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 holky tak už se mi to blíží....ještě nemáme ani zbaleno.... emoticon A já sem pořád v práci (nebo mám aspoň ten pocit emoticon )
Každopádně až se vrátíme do ČR, tak se ozvu a doufám, že se ten týden od 15 sejdeme!!!! Teoreticky je mi pak jedno kdy emoticon
Tak zaátím, jdu makat.... emoticon emoticon emoticon Znám já poslední dobou vůbec nějaká jiná slova než tahle??? emoticon emoticon emoticon emoticon
4. zář 2008 v 08:05  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahojda všem emoticon
Elis, neboj, zabalit stačíš! No s prací je to samozřejmě na levačku, to máš pravdu. emoticon Ti ten frmol vůbec nezávidím. Pozitivum je, že se blíží dovča a kýžený odpočinek, tak se snaž myslet na to emoticon.
Na srazíku se domluvíme, bych to reálně někdy po tom 15 viděla...uvidíme co ostatní. Ještě netrpělivě čekáme, zda se ozve Evča. Já se tááák těším na malého Honzulku a samozřejmě i maminu emoticon
4. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Ahoj ahoj ahoj, ziju emoticon
Taborky, ja ted vubec nemela chut sedet u pc - a ani jeste nemuzu emoticon - ale jinac je vsechno fajn emoticon - Vcera u nas byla PA Olina, prohlidla me i Jenicka, vsechno OK, 10 dni po porodu je Jenicek na porodni vaze emoticon - jedine co, tak mu jeste smiknou uzdicku na jazyku....
Janno - desne se tesim na fotky, i ty co jsem videla me uchvatily.... potrebuju nutne detail Tve hlavy - ten nevim jak to nazvat asi kloboucek nekloboucek je BOMBASTICKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kremrolko - prvni pohyby jsou sranda, co? jako kdyz te lechta neco vevnitr emoticon pockej 9mesic nohy vs zebra emoticon
Beru/Elis/Ziraf - holky vubec vam nepreju, ze musite zadirat emoticon
Co se tyce srazu, druha pulka zari vypada realne, spis konec.....
4. zář 2008 ve 14:34  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 evi ahoooj
gratulace ještě jednou k Honzíkovi!!! to věřim, že sedět nemůžeš, i když to nebylo 5 kilo byl pěknej macík emoticon
jsem ráda že je jinak všechno fajn a už se na tebe s Jendou všechny tetky těšíme emoticon
4. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Evíku, vítej zpět (mezi živé emoticon emoticon a aktivní ) emoticon emoticon
už jsme se tu nedočkavostí přímo natřásaly, ale čekání se vyplatilo.
Jsem ráda, že jste O.K., i když sezení ještě není to pravé ořechové...se to časem srovná a bude lépe. Taky po Tobě nemůže nikdo chtít hned zázraky, přeci jen jsi rodila nedávno a Honzík byl kluk jako buk. Už se mooooc těšánkuju na srazík, to budeme jako tetky slintat emoticon
Z uzdičky na jazyku si nic nedělej, bude to v pohodě...Jéňa je statečnej chlapák, on to zvládne levou zadní. emoticon
Mějte se zatím krásně, pa emoticon
4. zář 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
 aaa hojte
čistě teoreticky nemáte info o fialence?
u nás na beremku nebyla ......... no....... dobre ...........no proste dlouho no
jeji navsteva by nas potesila emoticon
4. zář 2008 ve 21:18  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojk holky!!!!!!!!!!!!
Evko to jsem ráda že jsi v poho! Už jsme si říkali copak se děje....
Srazík bych brala jak tam budu přes ten týden....od 15. Aspoň bych nemusela nikam chvátat a šílet.... Prostě se buduu dovolenkovat! emoticon A už se na to moc těším!!!

O Fialence nic nevím.... kdepak se nám toulá holka jedna?

Jinak se s Váma tímto na týden loučím a dneska večer odjíždím na dovolenou..... snad se nám vydaří počasí a užijem si to ( smůla je to, že jsem to dneska dostala emoticon )
5. zář 2008 v 08:33  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj kočendy emoticon
jelikož předpokládám opět nevalnou účast, rovnou přeju všem Táborkám krásný a pohodový víkend!! emoticon

Elis, dovču si maximálně užijte, ať vám přeje počasí a taky šťastnou cestu!!! Hm to je blbé, s "návštěvou" si teda zrovna koupání neužiješ, to je mi líto emoticon. Snad Ti náladu vylepší aspoň vše ostatní! emoticon
No Fialenka na nás zapoměla už dávno, já si už nějak zvykla, ale mrzí mě to i tak emoticon
Srazík domluvíme, až se zase všechny vrátíte z dovolených, těším se fakt obrovsky. emoticon
5. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Berušky, jukněte na svatební alba....Janno už má fotky a je to nááádhera (jsem totálně unešená) emoticon emoticon
5. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Beruska: diky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. zář 2008 ve 23:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Janno, no nemáš vůbec zač. emoticon To ani jinak nešlo, musela jsem to hned prásknout emoticon emoticon
6. zář 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Janno - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
miluju brcka na hlave - beze srandy - musi se umet nosit a tobe fakt seknou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jste krasny par - a nebo kvartet lepe receno emoticon synatori jsou roztomili po tatinkovi emoticon
7. zář 2008 v 15:02  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Čao seňoriny emoticon emoticon

Tak jsme od soboty doma z dovči a je to mazec.Věcí 100x víc než při odjezdu, tak mám týden co dělat.
Ale Vali si vzali včera naši na prázdniny, já se pěkně vyspala do 10 a teď to tu začnu zkulturňovat emoticon

Měli jsme se moc hezky, počasí krásné, Vali v moři spokojená, takže co víc si přát.Cestu tam jsem zvládli v poho, zpět taky, až na to,že od půlky Rakouska Vali byla ospalá a nemohla zabrat, taže kňučela a já řídila a to bylo na pěst.Tak jsem zastavili, nabaštili se a bylo dobře.

ANDELINKO, šmírovala jsem Táborské listy a viděla Jeníčka.Je pěkný a fakt kus chlapa...Těšíme se na víc fotek emoticon

Jo a mám obrovskou novinku... Když jsme přijeli, Míra se šel podívat na matku a v pokoji ji NENAŠEL emoticon emoticon Protže tu vyváděla, tak teta došla za MUDrou a dali ji do LDN.Tam včera Míra dostala vynadáno, jak ji takhle může nechat žít, že už dávno měla být v nějakým pečováku a on že na to kašle.Tak to je mazec, když to pořád obvolává a obchází a nikde nemaj místo.Tak je naštvanej, co je to za bordel.
No ale baba je pryč a to je hlavní emoticon emoticon
8. zář 2008 v 11:24  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Táborky emoticon

Maali, vítej zpět. Ráda čtu, že se dovča vydařila a všechno jste bezproblémově zvládli, i tu dlouhou cestu. Vali je vážně šikulka! emoticon To že byla při zpáteční cestě poněkud nevrlejší, je docela pochopitelné, ale naštěstí to zachránil dlabanec a mohlo se pokračovat. Jé, to jsi řídila takový kus, pane jo. emoticon
No ten kolotoč při návratech z dovči vždycky stojí za to, praní, aklimatizace...je to fuška. Aspoň že si malou vzali vaši a můžeš si všechno v klidu udělat.
Na Honzíka jsem taky v Táborkách koukala...dokonce jsem objevila i webovky Táborských listů a tam jsou fotečky miminek. emoticon Je to kouzelnej buclíček, krása emoticon . Vůbec není pomuchlanej, jako některý míma bývají. emoticon
S tchýní to teda vzalo rychlej konec, to bych ani nečekala...po všech těch problémech. Hlavní je, že je babizna z domu a to je nejdůležitější. Takže gratuluju k vytouženému soukromí a klídku emoticon
8. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 teda holky vy jste detektivové emoticon
pošlete mi prosím některá odkaz do IP, ať se taky pokochám malým Honzíkem, kuju emoticon

kami vítej z dovči, jsem ráda, že jste si to užili a malý se u moříčka líbilo, těšim se až přibudou fotky na koníkovi emoticon
tak máte aspoň doma klid po návratu, když tchýně neřádí emoticon to se ale divim, na LDN by měli nejlíp vědět jaký je to sehnat místo v pečováku emoticon

janno svatbička byla opravdu moc povedená, máte přenádherný fotky!!!! a fakt ti to moc slušelo emoticon emoticon emoticon
8. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko,
detektiv teda nejsem, jsem to jen zkusila, protože jsem hledala dcerku spolužačky ze ZŠ. A když jsem zjistila, že tam mají fotogalerii s miminkama z táborské porodky, prošmejdila jsem to rovnou celé emoticon . Honzulka tam je úžasnej, fotka se povedla emoticon . Odkaz ti písnu do IP. emoticon
8. zář 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kami, by to chtělo nějaké foto z dovči....tu nemám do čeho píchnout (nikdo pořádně nepoklábosí) emoticon. Prosím, prosím smutně koukám emoticon emoticon
8. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 DObry den vsem emoticon
9. zář 2008 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahojky,

Žirafko, Ty jsi ale ranní ptáče....hezký den i Tobě emoticon emoticon
9. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Jaruško, foto by to chtělo, kdyby někdo z toho milionu něco vybral.Máme jich opravdu MOC a zatim jsem neviděla ani půlku.Vždycky k tomu večer sednu a po 20 fotkách usínám... Tak snad se do konce týdne dokopu udělat albumík.

Jdete nědko na slavnosti???
9. zář 2008 v 10:50  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky
tak jsme včera oslavili první výročí svatby!!!
a udělali jsem si fakt výbornej kulinářskej zážitek, byli jsem ve Škochově domě a dali si velký talíř pro dva, ale stačil bohatě pro všechny tři emoticon
hovězí steaky, vepřová panenka, kuřecí, výborný pečení brambůrky, spousta zeleniny,... no naprosto mňamózní!!!!! emoticon krásně nám k tomu hráli, takže jsem zavzpomínali a moc se nám tam líbilo, tak jsem ráda, že zas můžu doporučit nějakou táborskou restauraci!!! emoticon
Kami to chápu, v tomhle jsou ty digitální foťáky zhouba, probrat se tím a u vás zvlášť když má člověk co fotit - kouzelnou Valinku emoticon
9. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1827340&vReferer=
9. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Taborky ja se s fotkama polepsim, ale ja je jeste neposlala nikomu, nemam na to ten potrebny klid - dejte mi prosim jeste chvili casu emoticon
jo a na taborky se chystam - ale jen v sobo, nevim kdy s nasima mrknout na trhy s kocarkem, treba se s nekterou z Vas potkam emoticon
9. zář 2008 ve 13:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš