Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ostudy jedny, se styďte...dneska se tu neukázala ani noha :-o ;-( :-D :-D zítra čekám nápravu...jinak bude zle, Beruška se naštve a udělá ty ty ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Jaruško nesmutni, že tu nikdo dnes nebyl... Takové krásné počasí je škoda prosedět doma. My s Val jsem vyrazily do města.Přijela holčina s klučíkem z porodnice, tak jsme měli srazík.Bylo to fajn, Tomík si zabavil Valči panenku, pořád se chytali za ručky, tak se mi to líbilo. Vali si užívala v kočárku, já si spokojeně jezdila.Faakt to bylo moc milé.A potkali jsme docela dost známých a že jich v Písku zatim moc nemám.Ale dnes snad 10 lidí:o))) Tak jsem si nepřipadala jako samotář. Taky u nás vrcholí dovolenkové přípravy, takže jsem v zápřahu praní, rovnání, žehlení... ale se moc těšim. Už jsme se i domluvili, že budu večer řídit alespoň na rakouský hranice a pak si to vezme Míra.Nechci aby jel celou cestu, tak to zkusím taky.Nejsem pilot profesionála,ale za 5 let co mám řidičák si myslím, že jsem toho najezdila taky dost.Hlavně za poslední rok s Vali máme trénink alespoň Nový Dvůr-Tábor-CHýnov a zpět :-D :-D
Odpovědět
Cau kocky :-) Berusko, nesmutni ;-) my te mame porad rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mé výpadky jsou pořád...teď jsou výplaty, tak jsem ráda že žiju :-( Net domu jsem dobrovolne odlozila az po dovolené, protože ted nestíhám ani to balení na dovolenou..... Do tá pojedu asi v sobotu na otočku....víc prostě nestíhám :-( Zase jsem v jednom kole ale hlvaní je, že DOVOLENA SE BLIZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lidi já čím víc se těším tím víc jsem unavená! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Kami, nesmutním. Jen jsem měla zrovna čas na pokec, práce nebylo tolik a tady ani nožka :-) Jsem vás nějak musela pozlobit a napomenout :-D . Samozřejmě chápu, že hezké počasí je jako dělané pro pobyt venku...takže proč vysedávat u compu, že? Jé, to musel být prima den...no hlavně že jste si to užily :-) . Dovolenkové přípravy už vrcholí, to vám závidím...jen balení a přípravy okolo nezávidím. Aspoň já mám vždycky hlavu jako pátrací balon a bojím se, abych něco náhodou nezapoměla....takže bez seznamu ani ránu :-N Řízení se neboj, je to jako u nás v ČR...chce to klid a soustředění. Za ty léta za volantem už máš něco naježděno, bude to v klídku, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, já vím, že mě máte pořád rády :-) :-) Elis, u Tebe je ta neúčast jasná...chuděrko, pořád práce jako na kostele :-( . Jsem to s tím napomínáním samozřejmě nemyslela nijak zle, berte to spíš jako legraci ;-) Ničím zbytečným se nestresuj, upni se na blížící se dovču a zbytek hoď za hlavu, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Andeli, a je po vysesdavani na beremku!! ;-) Velka gratulace k Honzikovi!! Holky, diky, ze jste prisly, a diky za pranicko! Tesim se nekdy na sraz, budu snad vic v pohode. A fotky..proooosim taky :-D :-D :-D :-D Ja jeste zadne nemam. P. Wagenknecht je slipbil do tydne, a rodina uz je pryc... Dik predem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, vítej už jako vdaná :-) :-) Přeju Ti dodatečně spokojenné a šťastné manželství plnné lásky. Ať jste v pohodě a neobjeví se žádný mráček....prostě NEVER ENDING STORY x-) x-) Fotečky má Kamča, snad je brzo pošle :-) Už se moc těším na album, jsem zvědavá na profi fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Janno foteček je moc.Ráda ti je pošlu nebo předám asi raději na CD, ať je máš všechny. Beru, posílala jsem je mailem, to to nedorazílo??
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, fotečky mi samozřejmě na mail přišly, ale jen 4 nebo 5. =-) Stejně jsem předpokládala, že jich máš nafoceno víc, tak jsem Janno nic neposílala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaru, to byl fakt jen nějnutnější výběr, protože se fotečky opakují a byla by to nudal... ale jeslti chceš, po dovče ti je naposílám :-D :-D
Odpovědět
Ahoj damy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kami, mě se fotky moc líbily, ale nevěděla jsem kolik jich celkem máš. Přišlo mi zbytečný posílat těch pár a proto jsem Janno rovnou odkázala na Tebe :-) . Všechny je nemusíš posílat, možná jen nějakou lepší společnou...na těch co mám, jsou většinou novomanželé z boku. Ahoj Žirafko, jak to jde v novém jobu? Jo a musím se vám holky pochlubit, jsem dneska dělala úplnou novinku.....chvilka napětí.......pekla jsem v troubě brusle :-D :-D :-D
Odpovědět
Berus - a proc delas takovy blbosti??? Nebo to je naky jidlo? Jinak v novem jobu zatim pohoda :) dneska jsme byli s kolegama na pivku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, Míra nestál úplně proti novomanželům,ale právě trošku bokem, tak proto.... Teda brusle v toube, no to mě podrž, jak to vypadá?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinka: jsme uz jen do soboty, stihame?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak uz mam par fotek od nasich, a ach jo, clovek si mysli, jak vypada super, a moje nefotogenita :-S nu coz. Opili byli snad vsichni, takze svatba uspesne za nami. Karolin doporucuji, vazne se snazili, jen bych navrhla par personalnich zmen 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem vás ale dostala, co? žádné jídlo to není, opravdu...není to nic víc ani míň než klasický kanady na bruslení :-D :-D . A důvod proč je péct v troubě?....jedinej prostej...švagr si koupil na hokej nové a jsou speciální, že si je upraví na vlastní nohu. No a musí se to samo předhřívat jen v horkovzdušné troubě a tu ségra nemá, to je celá záhada :-D :-D . Žiraf, tak to je prima...zatím se to slibně rýsuje, když chodíte s kolegama na pivko, jen tak dál :-) Maali, aha tak to jo....fotky jsou ale jinak moc pěkný. Aby sis zase nemyslela, že jen kibicuju :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, zase nesmíš být přehnaně sebekritická, víš....náhodou Ti to moooc slušelo (aspoň co jsem měla možnost posoudit dle fotek) :-) Jestli mohu vyzvídat, co bys na Karolínu změnila....pořád o něm totiž uvažuji, tak abych věděla případné nedostatky, díky ;-)
Odpovědět
Jo, mne se Janno moooooc libila na fotkach x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska jdi do nich, ceny super, a v den svatby 100% servis. Vsem se moc libilo. Ma navrhovana zmena se tyka lidi, a to je otazka vkusu. Me tam slecna nesedla, treba budes mit vic stesti. Jak rikam, nadseni byli vsichni, cesi i anglani
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, díky. Jsi mě potěšila, asi u tohohle místa už zůstaneme....máme to blízko. ;-) No s lidma je občas kříž, někdo holt nemusí sedět každému. Už jsem se totiž trochu lekla, aby ty nedostatky nebyla zásadního rázu. Jdu konečně do hajan, už se mi klíží očka...ráno bych pak nevstala. Ještě že je zítra pátek, hurá....chodíme domů dřív, už v jednu, což je super. Tak sladké sny a dobrou :-)
Odpovědět
krasny vikend vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Žiraf, Tobě taky krásný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, nevím, zda si to ještě přečteš....ale každopádně VÁM chci popřát moooc krásnou dovču!!! :-) :-) Hlavně šťastnou a bezproblémovou cestu, hezké počasí, spoustu zábavy a aby Valinka byla hodná. ;-) Všem ostatním berušenkám přeju krásný a pohodový zbytek víkendu! V pondělí ať tu jste jako na koni, už se na vás těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tady je zase totálně mrtvo....jste se mi nějak rozutekly :-( No, Maalinku omlouvá dovča a vás ostatní jen velký pracovní zápřah, jinak fakt nevim :-o =-) Snad se to tu brzo opět čile rozjede a budu moci taky poklábosit, jinak to zapomenu nebo se unudím samomluvou (a to byste 100% nechtěly, že?) :-D Tak zatím páček shledáček, těším se na brzskou "písanou" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jako obvykle nestíhám :-( finišuju s výplatama a v pátek jedem na tu dovču! Konečně!!!!! Jinak návrat je asi 15, a pak jsem týden v Táboře nebo na chaloupce....ale to se ještě uvidí. Tak kdo se se mnou chce sejít?? A co Evka? jak to zvládá s honzíkem? Těším se na vás, tak něco naplánujte! Moooocccc Vás chci všechny vidět......!!!!!!
Odpovědět
Nazdar kocky, mam dneska skoleni a to je az od deseti, takze aspon pozdravit vas stihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký :-) :-) tak konečně živé duše, už jsem si tu začínala připadat jako ten poslední mohykán :-D Elis, jsem si to myslela, že máš v práci frmol...tak ať to rychle uteče. Jéé dovča, se to tu jen hemží...nechceš mě přibalit do kufru? Až se vrátíte, určo bychom mohly naplánovat nějakou akci...taky bych srazík brala. ;-) O Evče zatím nemám žádné zprávy, nepsala, takže těžko odhadovat. No, ono to ze začátku bude dost hektické...i když věřím, že je Honzík hodné a spavé mimčo, přeci jen šestinedělí je záhul pro každou maminu (ty zkušenné to jistě potvrdí). Neboj, ona se nám jistě brzo ozve a napíše co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, taky Tě zdravím....školení si užij a hlavně ho přežij ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?