Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Tak svatba byla super!!! Nevěstě to moc slušelo! I ženichovi a dětičky byly slaďoučké! :-D Nějaké fotečky jsou a Janno jich sem určitě dá spoustu! Už teď se moc těším! Ještě jednou děkuju Kamče s manžílkem za čokošku a odvoz domů! :-D Všem nemocným přeju brzké uzdravení! A Bořík snad už brzo zavítá mezi nás! Se na něj taky už těším! Pádím na ty narozky a štando....
Odpovědět
Cau kocky :-) Hlasi se vam mrtva zirafka... mrzi me, ze jsem janno svatbu zmeskala, ale jsem desne nastydla, boli me cela zirafka a potrebuju to do pondelka vylezet... jsem rada, ze se jim to vyvedlo :-) a doufam, ze oslava bude taky super
Odpovědět
Profilova fotka
........... prave jsem se vzbudila..... nebyla by nejaka extra fotecka, Kami? E
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj treperendy.. teda hotovej chcípákov!!!!! ANDELI, to jste teda měli s Bořikem výlet.Dost že vás táta vyvezl :-) :-) Se bál, že mu začneš rodit v kostele, ať se přizná :-D :-D JANA byla moc hezká, ženicha jsme odtajnili hned v restauraci, tak to bylo jasné.Dětičky úžasné, hlavně malinký, jak spinkal v kočárku. Fotky pošlu na mail každé,ale nikde nezveřejňovat, jasan!!!!! Papa a Bořičkovi šťastnou a rychlou cestu mezi nás, kdyby se mu jako dnes zachtělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Kami diiiiiiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak už jako jo????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) sobotní svatba mě moc mrzela, jenže člověk si nemoce nevybírá....a tady to stejně byl jeden velký lazaret :-D . No, celý víkend jsem se kurýrovala a zatím to vypadá slibně, běhavka ustoupila a i celkově je mi lépe. ;-) Kami, díky moc za poslání foteček...musela to být nádhera....i počasí nakonec bylo super (ač vyhrožovali deštěm). Janno vypadala úžasně, mi málem spadla čelist...prostě krásná a elegantní nevěsta x-) . Ženich byl taky fešák a dětičky vypadali sladce :-) Elis, mě mrzí, že jsme se nesešly....snad příště. Doufám, že jste se od Kamči a Valinky s manžou nakazili :-) Žirafko, marode, to jsme to chytly, viď? :-( Přeju brzské uzdravení, snad aspoň víkend posloužil k nějakému zdárnějšímu zlepšení ;-) Evi, uuuuuž? Jsem byla o víkendu jako na jehlách :-D
Odpovědět
ahoj holky tak už jsem zpátky v práci Evča ještě nic???!!!??? Já celou dovču při každým písknutí SMS čekala že už to bude Bořík a ono nic :-D ten nás ale napíná :-D jinak dovča byla super, moc jsme si to všichni užili, krásný počasí, výlety,... akorát to jako vždy strašně rychle uteklo jsem ráda, že se svatba janno moc vyvedla a posílám velké gratulace, hlavně hodně lásky a štěstí a spokojené manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, vítej zpět :-) jsem ráda, že se dovča povedla a i to počasí vám přálo ;-) . Jojo utíká to děsně rychle, nám ten týden taky uběhl jako voda... ;-( Bořík nás napíná jako špagáty, taky jsem celá nedočkavá :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
TRAM TA DA DÁÁÁÁÁ už je tady :-) :-) BOŘIK JE NA SVĚTE a jmenuje se HONZÍK :-) :-) SMS od Evy: 25/08/08, 11,41 hod, 5,03 kg, 54 cm - Honzík Vondrášek GRATULUJEME VÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, díky za krásnou zprávu! :-) Tak a už je po tajemství...."Bořík" je konečně tady a já tu dojetím bulím. |-| Evče moc velká gratulka, hlavně že jsou oba v pořádku. :-) Honzík je teda pěknej buclíček, chudák mamina...no snad nebyl porod žádná trága. A musím se teda samozřejmě pochválit, můj tip vyšel...je to kluk jako buk x-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jsem úplná Sibyla, se tím odhadem pohlaví snad budu živit (kam se na mě hrabou na gyndě) :-D :-D :-D . Zatím mi vždycky mé předpovědi vyšly :-. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jaruško, není zač. Říkala jsem si, že vám Evka určitě sms taky pošle, ale tady to prostě musí být taky napsaný :-D Jo jo, předpověď vyšla i u mne.taky jsem Bořika tipovala na klučíka kolem 4 kg :-D trošku si přidal a to mamince nezávidím.Určtě se brzy ozvou... teď se můžeme těšit na Kremrolátko :-D a tipovat ještě dřív než to budou mít od doktora... tak já to vidím na HOLČIČKU :-)
Odpovědět
jůůů!!!!!!!!!!!! GRATULUJUUUUU!!!!!!!!! téda je to pořádnej macík =-) musel dát Evce fakt zabrat tak jsem to na HOnzíka taky tipla správně, jsme tu jak tři sudičky :-D
Odpovědět
holky kremrolátko mělo dneska nožky u sebe :-D takže ještě máte čas tipovat panu doktorovi se tam prý mihnul pytlík, ale mohl to být jen pupečník, máme nakupovat ve žlutým, ale já to stejnak vidím na tu holku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, mě zatím Evka nepsala....ani nevím, zda má můj mobil. To ale nevadí, spoléhala jsem na Tebe ;-) Já teda váhu netipovala, takového obříka jsem fakt nečekala...chuděrka Evča. No u Kremrolky si taky můžeme tipnout....zatím to teda nemám na 100%, ale taky vidím holčičku :-) Kremrolko, jsme babuchy sudičkovatý....jsme to prostě věděly, holt funguje ženská intuice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omyl, Evča se ozvala...SMSka dorazila, jsem hned odepisovala a gratulovala :-) Kremrolko, dokud to nemáte oficiálně potvrzené od Mudra, budeme se tu předhánět v tipování :-D . Holčičku bych vám přála, ale chtělo by to taky vyrovnat skóre...ten klučina by se hodil (ať není Eva samotinká) :-D Samozřejmě je hlavní zdraví, pohlaví je až druhotné, že? Se stejně těším, zase máme být proč napnuté...jenže kdo to má furt vydržet :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsou zatim moc pěkné tipy na malé Kremrilátko. PeŤo, to se doktor fakt spletl pupečníkem :-D .. zkušený sudičky ho trumfnou :-) Jdeme ven, zatim neprší, Vali je po svačině, tak jdeme dríždit kočky a psa.Máme jet do ČB podívat se na golfky, ty co máme jsou na prd, z nich Vali zdrhá a potřebujeem něco pořádného do Itálie místo kočárku.Ten zabere celý kufr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, jen aby nám pak malé Kremrolátko neudělalo čáru přes rozpočet a nevykoukl tam ten pindík :-D :-D Sudičky věčně pravdu mít nemusí, jednou se může utnout každý. Prochajdu si užijte, to bude Valča pěkně drandit s kočárkem. Golfky jsou super, tak snad vyberete nějaký pěkný....super jsou od Chicca, Jané nebo Quinny. Kočár je zbytečný, k moři by se tahal těžko a když navíc zabere hodně místa, je to naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, nechci nic extra a vůbec ne tříkoly... mám pár vybraných,t ak kouknu zítra v Táboře. Míra přijel z práce před chvilkou, takže se Budějky prozatim nekonaly. Toho moře už ne nemůůůůžu dočkat... ANDELI, ještě chceš přibalit k někomu na dovču :-D
Odpovědět
Ahoj kocky, taky mam z maleho Honzika velkou radost a tesim se, az ho uvidim nazivo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já dostala taky SMS! Gratuluju novopečené mamince a "malému" Honzíkovi! a jen doufám, že všechno bylo OK!! Dobrovolně přiznávám, že ta velikost mě trochu vyděsila :-N Mám výplaty, takže jako obvykle nestíhám...a ten net doma...no nevím jestli to nenechám až po návratu z dovolené. Se přiznávám, že už teď mám tak trochu cestovní horečku a hned bych odjela! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, ty golfáčky nejsou tříkolky (jen ten od Quinny - to teda přiznávám :-N ) a fakt jsou super. Jen jsem chtěla doporučit, nic Ti samozřejmě nevnucuju :-) Jestli už ale máš nějaké vyhlídlé, tak fajn a přeju šťastnou ruku při výběru. Se nedivím, že už se těšíš.....já bych jela klíďo hned. Hlavně aby vyšlo počasí a taky cesta proběhla bez komplikací. Jo a přibalit mě můžete, se nějak do kufru scucnu :-D :-D Na jak dlouho vůbec jedete? Ahoj Žirafko, taky se moc těším na malého Honzulku....třeba nás Evča nechá podrandit s kočárem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mě míry malého "Boříka" taky poněkud rozhodily....jsem si hned říkala, chudák mamina =-). Snad bylo všechno O.K. a moc se netrápila, to nám pak Evča určitě všechno povykládá. ;-) Cestovní horečka je mor, to znám. Teď se příliš nestresuj a v klidu dodělej, co je potřeba a myšlenkama už klidně buď u móře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určo se vám to taky donese...Evča napíše...Honzík zase takový obřík nebyl. Správná váha je 4,03 kg!!! x-)
Odpovědět
hehe :-D tak a záhada je vyřešena, Honzík je kluk jako buk a žádný otesánek :-D díky za zprávu beru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, nemáš zač...jsem to jsem raději hodila. Nevěděla jsem, komu všemu bude Evča posílat SMSku a jistota je jistota, že :-) Ano, Honzík je pěkné mimiško a buclíček už neee....ty 4 kilča jsou na 54 cm akorát. Sice by pro maminu bylo lepší, kdyby byl menší....ale co, chlapák má být kusanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak Evi z Honzíka udělala samou radostí rovnou školáka.Ale i tak, 4 kilča je pořádný klučina. Jaru, máme golfky. Dnes jsem koupila v Honzíkovi na blaňáku Baby Design Walking nebo tak nějak.Jsou zleno šedivo tmavý, jsem z nich unešená a Vali asi taky, protože samou radostí to vypadá, že se ji klube zoubek. Není ještě na pohmat znát,ale průsvitná čárečky v dásni a způsob jejího kousání do všeho je znatelný ůkaz. Tak jsem se ve 13 měsících dočkala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, Evka samou eufórií přidala Honzíkovi rovnou kilčo...a to už je pak znát. On je rozdíl a to velký, jestli 4,03 nebo 5,03 :-D :-D . Jinak souhlasím, že i ty 4 kilča je pěknej záhul pro maminu. Myslím však, že na tu výšku to zase takové maso není...prostě je kus chlapa :-) Tak to je fajn, hlavně že jste s golfkama spokojenní. Áá, Kamča nezklamala, zelená barvička tam musela být, že? :-D Jsi stejný maniak na zelenou jako já....kdyby bylo po mém, mám doma všechno brčálové, jako Esmeralda :-D :-D K prvnímu klubajícímu se zoubku gratuluji!!! Nakonec se i Valinka dočkala a bude mít svůj tesáček (nebo stoličku)...věk zase tolik nevadí. V některých případech se dětičky do tzv. tabulek nevejdou. Nic se nedá hrotit a uspěchat...holt každé dítko je jiné. Třeba ségra byla nešťastná z malé kvůli nočníku, naučila se na něj až skoro ve 2 letech...a teď už je z ní ostřílená profesionálka. A cca 2 měsíce spí i v noci bez plíny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to ale dneska žije, úplný frmol :-( :-D :-D asi začnu trpět samomluvou a zavřou mě do blázince, nejspíš do Opařan :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?